|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.5.2006 23:34:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kzlato)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
23.5.2006 8:01:10   
Yasminka
Hm?? Naša ima pa prav nek cikel  - spi na 3 ure. Spat gre ob 20.00 in se zbuja: 24.00, 2.00, 4.00 (če imam srečo to izpusti). Od 5.00 zelo nemirno spi in se zbudi najkasneje do 6.00. user posted image Ob 8.00 gre spet spančkat za 45min, pa potem še okol 12.00....mogoče včasih še popoldne zadrema za 20min.
Kaj bi dala da se dobro naspim ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
23.5.2006 13:49:54   
Jessy
Pri 7 mesecih je naša spala od 20.30 do 8.00, s tem, da se je vmes tudi po 2x zbudila in zahtevala mleko. Čez dan pa mi je takrat spala 1x dopoldne za 35 minut in enkrat popoldne za 35 minut.
Zdaj pa spi samo še 1x na dan po kakšno urco, ponoči je pa močno boljše!

Jaz bi bila drugače čist zadovoljna, če bi mi veliko spala! user posted image

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
23.5.2006 19:55:10   
N30
Moje dete ni spalo do 8 meseca skoraj nič. Ponoči se je zbudil tudi včasih do 10x, če se je zbudil do 3x je bilo že razkošje. Spat pa je šel okrog 19.30 ure, prvič je bil gor že pred 22. uro, potem pa non stop do jutra. Čez dan je 3x spal po 20 minut. Zdaj je star 9 mesecev, ponoči boljše spi, včasih mu vstanem do 5x, se pa je zgodilo, da se je samo 1x zbudil, ampak to je bilo res samo enkrat. Zdaj mi spi čez dan 2x po 1,5 ure. Ampak se tolažim, da enkrat bo že spal celo noč. Glavno je, da so otroci zdravi in normalni, enkrat se bomo že naspaleuser posted image . Lep pozdrav vsem mamicam

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
23.5.2006 20:48:32   
Mišek06
Mič ti pa tvoj spalni nagon. Ne morem se nehat user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
24.5.2006 13:43:05   
KBM
Naš urnik za spanje pa zgleda takole:

20.00 - 7.00 brez zbujanja
včasih gre nazaj spat ob 10.00 samo ne vedno sedaj že nekaj dni ni šla spat
13.00 - 16.00 in potem je budna do 20.00

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Mišek06)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
24.5.2006 20:56:36   
Anonimen
Sem RES mislila, da bo minilo, ko pride mala Mič. Ja, je, trajalo je pa ene dva dni...

Me veseli, da se vsaj nekomu smeji. Moj samo pisano gleda, kadar podaljšam do kosila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišek06)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Imena za fante
Tinca79

Katero ime Vam je bolj všeč?

Robin (46%)

Roben (9%)

Aron (46%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!