|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko spijo 6-7 mesečniki?
21.5.2006 21:26:23   
kzlato
Zanima me koliko spijo vaši dojenčki? Moj spi od 20.30 do 08.30 s tem, da okoli 06.00 zjutraj poje flašo in včasih je malo buden. Potem spi dopoldan uro in pol in še popoldan uro in pol. Meni se zdi to ful preveč in me skrbi, da ni kaj narobe. Ko je pokonci 3 ure postane zaspan. Kaj pa vaši?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
21.5.2006 21:29:47   
sjug
Glede na povprečje res več spi. No ja, potem bi moralo mene skrbeti, ker moja hči niti kot novorojenka ni toliko spala, sin pa samo prva dva meseca. otroci so pač različni. Očitno tvoje dete potrebuje več spanja. Če misliš, da je kaj resnejšega (kar po mojem ni), vprašaj pediatra. Se boš vsaj pomirila. 

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
21.5.2006 21:44:14   
petarda
kzlato kaj bi potem jaz rekla? Luka je star 6,5 meseca pa ful spi.. Spat gre nekje med 19 in 21 uro in spi do šestih zjutraj. Še ne dolgo nazaj se je zbujal za jest, zdaj pa ne več. Zbudi se za čaj ali dudiko.. Tudi čez dan veeliiiko spi. Če je buden več kot 2 uri, je že ful siten. Je pa res, da takrat, ko je buden ne miruje niti minute, tako, da mi ni nič čudno, da je zmatran.

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
21.5.2006 22:32:25   
Katja6
Men se pa zdi, da to ne more bit slabo, če so včasih rekl: "spanc je bolš kot žganc" Itak pa vidiš, če je sicer dobre volje in se "lepo dela" nima kaj bit narobe. Moj user posted image  še sedaj pri svojih (čez trideset) letih toliko spi, da sem prepričana, da je bil v prejšnjem življenju medved, k je vsako zimo prespal v brlogu. Pa še smrči tko user posted image  user posted image . A medvedi smrčijo?

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
21.5.2006 22:37:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kzlato)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
21.5.2006 22:57:31   
fricka
Moja še pri enem letu spi isto količino kot tvoj ponoči in dnevno 1 x 1-1,5 ure in nato še 2-3 ure skupaj. pa ji nič ne manjka, je zdrava razbojnica.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
21.5.2006 23:21:58   
kofetek2010
naša je sicer mal mlajša (5,5 m) in spi od 19h do 10h, s tem, da se okrog 04:30 in 07:30 zbudi za dojenje in takoj nazaj zaspi, čez dan pa spi po 20-30 minut (torej zaspi nekje med 12:30 in 13:00 ter med 15:00 in 16:00) user posted image  

a če hočem, da bo spala od 07:30 do 10h morajo bit rolete čist spuščene in še mene mora imet zraven user posted image  rade volje ji ustrežem user posted image

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 6:54:45   
cinci
mislim da ni nič narobe če lepo napreduje na teži,pa  ima poloulane pleničke....lohk si sam veselauser posted image  moj 5 mesečnik gre spat tam okrog 21h zdej se zbuja 2x na noč za dojenje.OB 6h zjutraj ma pa dost spanja pa začne cvilit pa morava vstatuser posted image user posted image  pa je tud podnevi full pokonc,tudi 3-4h,nimaš kej različni smo si ljudjeuser posted image

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 8:11:20   
Minka Pobalinka




Naš tudi kar veliko spi.. zvečer gre spat med 18.30 in 19.00, zbudi se ob 8.30..
ob 10 - 11 zaspi za pol ure, ob 13.00 za kako uro ali uro in pol in še popoldne za kakšne pol ure. Meni se to zdi normalno..



(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 10:50:25   
tincci
Naša ful mal spi, pa me je na začetku skrbelo in me je pediatrinja potolažla, da je pač tak otrok. Tvoj ogromno spi proti naši bebiki (9-max10 ur od 24ih), ampak če se lepo razvija, nima bit kaj.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 12:01:30   
TONČI.
Nič ne spi preveč. Moj 7 m spi takole.
Okoli 19 - 7.30 zjutraj. Brez bujenja ponoči
Okoli 9.30 - 10.30
Okoli 12.30 - 1400
Okoli 16.00 - 16.30
In nato že spet od začetka. To so okvirne ure, kdaj malo čez dan podaljša, kdaj malo skrajša. Okvirno je pa takole.

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 12:46:01   
Seven*
Mi je ze zal, da sem tole temo prebrala.. user posted image user posted image Grem se zdaj sama sebi smilit.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 12:48:37   
Seven*
Aja..

Ema zaspi ob 20.30 in se zbudi ob 24h prvic, ob cca 4h drugic. Dokoncno se zbudi ob 6.00, ko ima spanca dovolj.. Dopoldansko spanje spi od 10.30-11h, potem pa se ena polurna runda popoldan.

Jakob zaspi ob 20.30 in spi do 6h. Dopoldan zaspi za kaksno uro.

Ze priblizno dve leti nisem spala vec kot stiri ure v kosu, pa se to je orng luksuz. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 12:52:39   
soncek&luna
moj user posted image  tut ogromno spi... ravno vceraj je dopolnil 7 mesecev in se vedno podnevi prespi do 6 ur..
zvecer zaspi med 20.00-21.00 uro... se zbudi med 4.00-5.00 za flaso in spi naprej do 6.30-7.00, vcasih tudi do 8.00



_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 12:56:40   
Anonimen
Ponoči od 19.30 7.30.
Dopoldne od 8 do 10.
Popoldne od 13 do 15.

To je nekje povprečje. Včasih tudi več (popoldne) pa tudi manj....

(odgovor članu kzlato)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 13:02:33   
cuma
No, vidim, da moja Ema ni edina zaspanka user posted image !

Ema spi od 21ih ali 22ih do 7ih brez zbujanj. Potem se naje in igra, dokler je spet ne začne matrat jutranja utrujenost
user posted image  : 9ih - 10ih
potem sledi sprehod, malica, igranje ...
in spet user posted image  : 13ih - 16ih
potem je kosilo in, ker pride tata, user posted image  ni časa za spanec ampak se Ema igra in telovadi, pohaja....gre v mesto po opravkih, kjer včasih zakinka za kake pol urce v vozičku user posted image ....
potem pa je že čas za večerjo in spanje....user posted image
Tako je to pri nas..user posted image
Stara pa bo 6 mesecev 1.junija.
Lp cuma user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 13:09:27   
Anonimen
Ajme....tole pa res ni bogve kaj.....user posted image

Pri nas kar oči vstane ob 7, da mami lahko spi.user posted image user posted image
Ga moram mal pohvalit. Se mi zdi, da ga še nikol nisem....

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 13:12:54   
Seven*
Mic, saj Bigwhale je to tud delal dokler je bil se en otrok. Zdaj pa je ful tezko.. Pa se me vseeno dostikrat usmili.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 13:17:21   
Anonimen
Vidim, da bom kar pri enem ostala....Moj spalni nagon je še vedno večji od materinskega, sploh zjutraj ....

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 13:43:49   
kati*
naš spi še več user posted image . Ponoči od 19ih do 7ih. Okrog 5ih se podojiva med spanjem. Čez dan pa spi še dopoldan eno rundo (slabo uro), popoldan po kosilu dobro rundo (dobro uro - včasih dve) in zelo pogosto tudi pozno popoldan še eno slabo uro. Torej skupaj 15-16 ur dnevno. Pokonci pa zdrži povprečno 2-3 ure. Po 3 urah je pa že fajn sitkan.

Če pa sva zunaj v mestu dlje časa pa spi manj oz. runde spanja so krajše (le po pol ure), a potrebuje potem naslednji dan več, da nadoknadi. Tako sva prejšnji teden preživela kar tri dni čez dan večinoma v mestu in je ful manj spal. V nedeljo je zato spal skoraj cel dan (po kosilu kar 3 ure skupaj).

_____________________________

lp, K

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 13:50:30   
kati*
v bistvu imamo skor identičen urnik kot pri TONČI user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 13:58:09   
tina104

IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Mi je ze zal, da sem tole temo prebrala.. user posted image user posted image Grem se zdaj sama sebi smilit.. user posted image


se pridružujem seven. odkar se je aljaž rodil, mislim, da taki dojenčki kot jih opisujete, obstajajo samo v filmihuser posted image

Drugače pa misli, da ni nič narobe, če toliko spi.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 13:59:57   
Seven*
Tina104, ce pa imas dva nespecna otroka, tako kot jaz, se pa pocutis kot ZADNJE TELE. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 14:35:50   
bajsek
Čao!
Naš Žiga spi od 20.00, 20.30 DO PRIBLIŽNO polsedmih, sedmih - ponavadi brez prebujanja. Potem pa ponavadi dopoldan uro in pol do dve in popoldan uro in pol, tako da je buden malo več kot tri ure skupaj, razen če sva pri mojih starših, tam zdrži tudi pet ur brez spanca, ker mora nonstop iopazovati psa!
Ja je zelo priden fant, moram rečt! Aja čez dva dni bo star devet mesecev!
lp

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koliko spijo 6-7 mesečniki?
22.5.2006 14:41:36   
mujcek
če pa imas dva nespecna otroka, tako kot jaz, se pa pocutis kot ZADNJE TELE. user posted image user posted image user posted image


potem sem tudi jaz tele-predzadnje user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Imeni za punčko
AjPu

Kateri dve imeni sta vam najbolj všeč?

Ela Anika (13%)

Ela Zara (39%)

Ela Klara (48%)


Število vseh glasov: 541

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!