|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 13:25:26   
mojca*
drage mamice, lep pozdrav.
našega 5 mesečnika moramo končno prestaviti iz košarice v kinderped, vendar nikakor da skombiniramo in stišimo posteljo v spalnico. hudo pa mi ga je pustiti spati samega v svoji sobi, navadila sem se da je ob moji postelji....
kje spijo vaši, kako se obnese, če ni v isti sobi?
poleg tega se ponoči zbuja ker izgubi dudo in bi morala vstajati in se sprehajati ponoči.
help, prosim, dajte mi kak nasvet.
lep dan vsem vam in vašim malčkom.
mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 13:46:41   
Bučika
Zakaj bi ga dali v kinderpet,je že prerastel košek?Moja pupa je bila do 6 meseca v košku.Mi sicer nimamo prostorne stiske in spi v posteljici v najini sobi,stara bo 1 leto,pa jo tudi še ne nameravam dat v svojo sobo.Jaz sem se navadila,ker se mi včasih prebuja(npr.če je lunauser posted image ) in jo moram pobožat,da nazaj zaspi.Pojma nimam kaj češ narest,poskusita jo dati v svojo sobo in bosta videla kako se bo obneslo,če se ne bo...HMMMMuser posted image

Ne vem, kaj pa če v vajini postelji spi?Ne ne saj vem,da ni dobra varianta.Počakaj kaj še druge napišejo!

pa ugodno rešitev ti želim!

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 13:50:56   
viv_
Mi smo zaenkrat še v skupni sobi, se bomo pa kmalu "razselili", tako da bo dobila tamala svojo sobo. Stara je pa dve leti in pol. Ko bo prišel nov dojenček imam pa plan, da bo kakšne 3-4 mesece pri nama v košku, potem, ko se spanje ustali, gre pa v sobico k Mirni.

(odgovor članu Bučika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 13:53:26   
KBM
Mi spimo že od rojstva v posteljici in smo skupaj v spalnici!


(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 13:54:10   
Tejči
Kr v svojo sobico z bebekom-to je super, če imaš to možnost! Boste vsi boljše spali-no, vsaj pri nas je bilo tako.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 14:23:19   
BibaJ
Mi smo ga pri 4 mesecih prestavili v svojo sobico in še opazil ni! Midva pa sve se tudi hitro navadila user posted image .

_____________________________

"Niste človeško bitje, ki doživlja duhovno izkušnjo. Ste duhovno bitje, ki doživlja človeško izkušnjo."
dr. Wayne W. Dyer



(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 14:24:20   
Seven*
V zakonsko posteljo z njim! Oz. naredi tako, da bo tebi najlazje.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 15:16:05   
Naja31
Moj 13 mesečnik že od rojstva spi pri nama. Pa ne zato ker ne bi imel svoje posteljice, ampak to je edina rešitev,d a se sploh kaj naspimo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 17:16:52   
Maleal
V kinderpetu v najini spalnici.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 17:51:16   
bebe&jaz
Naš user posted image že od rojstva spi v svoji sobici in moram rečt, da se tako mnogo bolj naspimo kakor npr. pri babici, kjer spimo vsi trije v isti sobi, pa čeprav ima tudi tam svojo posteljico. Če je pa polna luna in ga trka, ga pa vzamem k sebi v posteljo za tisto noč in je.
Tako da definitivno priporočamo spanje v lastni sobici!!!!

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 20:31:36   
lelaval
V isti sobi v kinderpetu že od začetka.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu bebe&jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 20:33:29   
Marogica
Moja oba sinova sta spala preve tri mesece v spalnici v košku, nato pa vsak v svoji sobi in to celo v drugem nadstropju, kakor midva. Baby-sitter je funkcioniral in ni bilo nobenih problemov.
Ti odsvetujem spanje v isti sobi, ker je "moteče" za vse, od smrčanja, obračanja, škripanje postelje, dojenčkovega vzdihovanja.....Tako se noben ne naspi tako, kot bi se lahko. 
Mi smo to z dudo rešili tako, da sem mu jo dala na "verižico", da jo je našel, drugače pa sem ga pustila dan-dva jokati, da se je navadil in zaspal tudi brez dude. Kruto, naspani pa smo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bebe&jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 21:04:50   
hubi
Od 2,5 meseca, ko je prerasel košek, spi v posteljici v svoji sobi. Od takrat dalje tudi prespi celo noč. Pa tudi če se kdaj zbudi, res ni taka panika vstati pa iti pogledat, kaj se dogaja. Prej se bo otrok navadil spati sam (če imate možnost), bolje bo zanj, pa tudi vidva bosta imela mir v spalnici.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 21:32:09   
MajaPRO
Moj mali spi v svoji posteljici v spalnici. Prebuja se najmanj 5x na noč. Komaj čakam, da mu naredimo sobico in ga preselimo tja. Upam, da bomo takrat vsi bolje spali, če ne...user posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 21:47:27   
bobek05
Mojca, Anej spi v svoji posteljci od starosti 1,5 m, vendar imamo pri nas ti cel ritual. Zaspi vedno v najini postelji, potem pa ko greva spat, ga ati odnese v njegovo posteljco.

Seveda narediva tudi izjemo in tu pa tam spi pri nama, npr. ko je bolan, ko mu izraščajo zobki itd. Je pa res, da pri nama spi bolj mirno, manj se prebuja in lažje ga je nazaj uspavat če se zbudi... Ampak midva vztrajava - ko je zdrav in mu nič ne manjka spi v svoji posteljci. Tudi midva si včasih želiva malo cartanja (kar je neizvedljivo če imaš eno štručko na sredini).

P.S.: Ponavadi sem jaz tista, ki ga želim imeti ob sebi. Če je pa taki angelček, ko aja, pa tak fajn se je stiskat k njemu ... user posted image  Včasih pa je vseeno tudi super če se lahko razkomotim na postelji in mi ni treba zjutraj vstajat z razbolelimi rebri (mali namreč ponoči igra nogomet user posted image )...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 21:48:17   
bobek05
aja, njegova posteljca je v drugi sobici (oboja vrata pa na stežaj odpreta)

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 22:35:49   
rija
Mi pa se počasi pripravljamo za selitev v svojo sobico: star bo 4 mesece in naslednji teden nameravamo probati....

Mislim, da bo najhuje še meni, ker ga imam zdaj na dohvat ruke, v posteljici na moji strani postelje...user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 23:16:10   
NRMM
Naša spi zraven naju v sobi v svoji postlci. Sva jo nameravala preselit v svojo sobico,pa meni ravno ni, ker sva med tednom itak skozi sami in mi je fino, če jo imam čisto zraven sebe, le stranica postlce naju loči. Zjutraj, ko sem zbudi, ji dvignem obrobo, da pokuka k meni in potem sledi taaaki nasmeh, da je jutro v trenutku polepšano  user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 23:18:03   
Anonimen
Naš ima tudi 5 mesecev in spi v svoji posteljici (od rojstva) v najini sobi. Ampak ker že 2 meseca spi celo noč, razmišljam, da je počasi že čas, da se njegova posteljica prestavi v otroški sobo, mi pa nabavimo Baby-phone.

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kje vaš dojenček spi?
8.5.2006 23:32:01   
Ezi
Našega starejšega smo pri treh mesecih preselili v svojo posteljo, v svojo sobo. Sem se cele noči sprehajala gor in dol. Groza. Verjetno je zaradi tega sprehajanja sedaj pri nas tako, kot pravi Seven - skoraj 3mesečnik spi kar pri nama, v zakonski postelji. Še, ampak ne bo dolgo, zasede toliko kot jaz ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kje vaš dojenček spi?
9.5.2006 9:31:27   
cuma
Ema je do 2. meseca imela še nočni obrok (dojenje+dodatek) in je spala v svoji postelji v najini sobi. Potem pa je kmalu po dopolnjenem 2. mesecu, prespala celo noč in se pri 3. preselila v svojo sobo.
Zdaj je stara 5m in 1 teden in še vedno uspešno spi cele noči (od 21ih do 7ih). Jaz pa tudi boljše spim, ker se ne zbudim vsakokrat, ko ona v spanju malo potelovadiuser posted image .

Tvoj primer?
Kaj pa če se ti začasno preseliš z otrokom v otroško? Če imaš kak raztegljiv kavč ali turbo maximus...ko pa bo prespal noč, greš nazaj v svojo spalnico?

Srečno!
Lp cuma

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kje vaš dojenček spi?
9.5.2006 16:21:09   
Eviii
dejan ima dva mesca. zaenkrat spi z nama v spalnici, v košari od vozička. glede na to, da je že kar velik fant, mu je košara skori premajhna. mi še živimo pri mojih starših v hiši in se bomo kmalu selili. takrat bo dejan tudi dubi svojo sobico in bo šou takoj spat v njo. do takrat se bomo pač stiskali. drugače pa komi čakam, da kak vičir moža ni doma, da se lahko z dejanom malo raztegneva in stiskava v veliki postli user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kje vaš dojenček spi?
11.5.2006 22:53:22   
Kristina_1
Od rojstva spi v svoji posteljici. Dokler smo živeli pri starših (do 6. mes.) in še en teden po selitvi je spal v najini spalnici, nato pa sva ga preselila v svojo sobico. 

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kje vaš dojenček spi?
14.5.2006 21:59:28   
mucica1
Naš mulček je spal v košku v najini spalnici 1 mesec, potem pa smo ga preselili v "ta veliko" posteljo in v svojo sobo. Od takrat vsi trije splimo veliko bolje. Se  mi je namreč večkrat zgodilo, da je lupmek ponoči samo malo pojamral, jaz pa sem ga že božala in mu tlačila dudo v usta, da bo mir. Pa je bil seveda učinek ravno nasproten. Zfi se mi, da se mali v svoji sobici prej spočije od mene, kot pa jaz od njega user posted image .

Cmok, mucica

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kje vaš dojenček spi?
14.5.2006 22:35:58   
livia
Pri nama v zibelki.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Oblačila
Michonne RR

Kako pogosto kupujete otroška oblačila?

Vsak teden (9%)

1x na mesec (11%)

Ob menjavi sezone (11%)

Po potrebi (69%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!