|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MaxiCosi TOBY
26.4.2006 9:25:26   
Seven*
Si ga je ze katera ogledala? Kaksna je razlika z XP-jem? Je vreden svojega denarja?

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MaxiCosi TOBY
26.4.2006 17:09:47   
StBarbara
Men je ful luškan. Pa tko fino ima za naramnice narejeno. Barve so pa itak zakon.

Ti kr' kupi user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MaxiCosi TOBY
26.4.2006 18:03:54   
Pikabu
Koliko pa sploh stane? Meni so tudi všeč.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MaxiCosi TOBY
26.4.2006 23:32:59   
StBarbara
Mislim, da sem v baby centru videla ceno 49.000
Nisem pa čist prepričana...

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MaxiCosi TOBY
26.4.2006 23:53:03   
Seven*
Ma je 10 jurjev drazji od XP-ja, pa smo trenutno bolj bogi pri dnarju.. Tako da.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MaxiCosi TOBY
27.4.2006 0:02:47   
kofetek2010
če ima prevleko iz istega materiala kot je na Maxi Cosi Cabrio ti odsvetujem, meni se je že tadruga čist scufala, tako, da bom spet reklamirala user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MaxiCosi TOBY
27.4.2006 17:38:51   
spacey
Seven ; men je tut ful všeč, sam je pa res drag...se že z Roemerjevim kosa.

Jana ; nam se je tut začela prevleka na stolčku (Maxi Cosi SPS) cufat, muckat... A misliš, da jo lahko reklamiram? Kupljen je pa bil lani oktobra...

< Sporočilo je popravil spacey -- 27.4.2006 17:39:08 >


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MaxiCosi TOBY
27.4.2006 20:37:35   
jakaracman
Zakaj pa ne greste v avstrijo po Romerja -king, je pri avstrijski AMZS (sem že pozabila kratice) 192eur?Lp

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MaxiCosi TOBY
27.4.2006 20:40:25   
Seven*
Jakaracman, ker mi je MaxiCosi vsec. Kar se varnosti tice sta pa tako v istem rangu. Za tavelikega imam PrioriXP in smo zelo zadovoljni. Stane pa 40 jurjev.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MaxiCosi TOBY
27.4.2006 20:49:27   
petja
Jaz sem ga danes naročila ... Vzela sem material Topline, je drugačen od "navadnega" pri Maxi Cosi - že lupinico imam ta material in ni variante, da bi se cufala. Sicer je pa bolj kompakten od XP-ja, naramnice zapneš, potem jih pa zategneš tako, da se prilegajo ramenom (tako nekako izgleda kot če bi šla npr. na vlakec smrti - se usedeš, potem pa varovalo potegneš dol), nakloni so enaki, širina je enaka, se pa varnostni pas od avtomobila nastavi drugače kot pri XP-ju in je baje bolj varno. Tako je meni razložila prodajalka ...

Je sicer rekla, da če bova imela 1 sedež za 2 avta, da nama potem predlaga Romerja, ker ga lažje odpneš, sicer nama pa predlaga Tobyja.

Je pa res, da nama ni bilo treba šparati pri sedežu - prvi otrok, pa je malo razvajena user posted image .

Moje mnenje: ko sem jih primerjala, mi je izgledal boljši kot XP, čeprav sva najprej nameravala kupiti XP. Predvsem so me prepričale naramnice, ker tamalo vedeno ful bašem v lupinico in popravljam naramnice, tukaj je pa zadeva ful lažja.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MaxiCosi TOBY
27.4.2006 21:02:15   
Seven*
Kolk pa stane topline izvedba? user posted image Jaz mam eno princesko doma in za njo kupujem sedez.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MaxiCosi TOBY
27.4.2006 22:34:19   
jakaracman
Kar se varnosti tiče pa nisto čisto v istem rangu.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MaxiCosi TOBY
27.4.2006 23:47:50   
Seven*
Jakaracman, seveda so! King je samo malenkost boljsi.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MaxiCosi TOBY
28.4.2006 15:15:31   
petja
Dala sva 250 evrov. Saj vem, da je veliko, ampak men je bil ful všeč, pa itak hočem za tamalo vse naj naj naj. Za Romerja se nisem odločila, ker mi izgleda bolj neudoben kot Maxi Cosi - varnost je seveda pomembna, ker pa med njima ni neke razlike v varnosti, potem pride udobje, konec koncev pa kar veliko potujemo z avtom (med Slo in Nem).

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MaxiCosi TOBY
28.4.2006 16:38:47   
petja
Evo, moja lumpa bo dobila takega ...

user posted image

Tukaj imaš še link http://www.maxi-cosi.com/ , če klikneš na Collection, vidiš, katere barve imajo in kateri so v materialu TopLine.

Aja, sem pozabila napisat, da je tudi naslonjalo za glavo nastavljivo po višini, pa gre tudi naprej in nazaj.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MaxiCosi TOBY
29.4.2006 22:43:32   
Čajček
Pozdravljene!

Mi si tudi ogledujemo Tobija, vendar imam en pomislek: kaj ni vse tisto oblazinjenje malo prehudo za poletne mesece...se mi zdi, da se mali noter skuha ....user posted image
Almimate vse avte s klimo user posted image

Čajček

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MaxiCosi TOBY
29.4.2006 22:51:47   
Seven*
Jaz nimam avta z klimo. So pa itak vsi priblizno enako oblazinjeni. Ni nekih hudih razlik.

Topline izgleda hudooo... Petja, kje ste kupili?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MaxiCosi TOBY
2.5.2006 9:55:52   
petja
Mi trenutno živimo v Nemčiji, tako da sem ga tu vzela. Pa tudi tukaj jih nimajo na zalogi, imajo enega v trgovini, meni so ga pa naročili in ga dobim v 4-6 tednih. Sam se mi ne mudi, ker ima tamala šele 5 mesecev.

Je pa ful hud, pa ful lep user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?