|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žabice
4.4.2006 20:05:19   
vevi2
Pozdravljene mamice!

Mene pa zanima do kdaj boste oziroma ste svojim sončkom oblačile žabice pod hlače? Zunaj je že precej toplo, pa če ima še podložene hlače se mi zdi kar malo veliko oblečen. Sploh danes je bilo popoldne prav vroče in sem se začela spraševati, če so sploh še primerne.

Hvala za odgovore!

Pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žabice
4.4.2006 20:09:03   
NinaŠ
Jah odvisno koliko so stari otroci? Anžetu (2 leti) pod podložene hlače ne oblečem več žabic, Tini (5 mesecev) pa.

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žabice
4.4.2006 20:09:57   
vevi2
Sem pozabila napisat, naš ima 10 mesecev.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žabice
4.4.2006 20:10:09   
chips
Jaz ji še oblečem ,ampak ne prav ˇštrampleˇampak bolj tanke žabice!Moja je stara  5 mesecev in nevem do kdaj ji naj oblačim kapico sicer ji dam bolj tanko ampak vseeno.Včasih je že tako toplo zunaj da se mi zdi da bi bila lahko brez  pa me je strah da si nebi ušeske prehladila!!

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žabice
4.4.2006 20:11:35   
lex
V vrtcu imajo še vsi dvoletniki žabice, ta starejši pa bolj ne kot ja. Jaz mojemu še dam, pa je star 14 mesecev, ker še ni tako toplo, da bi lahko bil brez. Enkrat okoli 1 maja pa upam, da bomo že brez.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žabice
4.4.2006 20:19:53   
kofetek2010
žabe še ima, podloženih hlač pa nič več, na glavi pa ima tanko rutico user posted image

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žabice
4.4.2006 20:20:20   
CIPRESA
Naš bo star 8 mesecev in mu jih še vedno oblečem. Nečak pa bo maja dopolnil 2 leti, on pa že veselo raca brez žabic naokrog.
Se mi zdi da večjim ki hodijo in se gibajo žabice niso več potrebne za našega ki pa samo sedi ali pa spi zunaj pa ni nič narobe če bo še nekaj časa v njih vsaj toliko da se vreme že enkrat poštima.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žabice
4.4.2006 20:24:04   
ZARA




Moja 23 mesečnica jih ima še kar, take, bolj tanke. In jih bo sigurno imela še en čas, ker na veliko leze in se valja po tleh, ki niso ravno topla. 
lp




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žabice
4.4.2006 20:26:01   
lelaval
Jaz ji še vedno oblačim, pa bo čez teden stara 10 mesecev. Ko sva zunaj, večino časa spi, pa se mi zdi bolje, da ji je toplo, kot, pa, da jo zebe. Ji pa čez oblečem tanjše hlačke.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žabice
4.4.2006 20:29:33   
Naja31
Moj eno letnik jih še ima, s tem da nima več podloženih hlač.
Če pa ima podložene hlače, mu dam dokolenke in je brez žab.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žabice
4.4.2006 21:04:57   
spacey
Naš 1 letnik jih tudi še ima, pa smo iz obale doma, ampak kaj ko se on potem zunaj vsede na travo, beton, kamenje, itd. in to je vse bolj hladno in vlažno. user posted image Jaz sem definitivno za, vsaj še ta mesec.


Pravijo, da vsi meseci, ki imajo v imenu črko "R", so hladni .. torej apRil, pomeni da je še za bit dobro in toplo oblečen. user posted image

< Sporočilo je popravil spacey -- 4.4.2006 21:08:15 >


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žabice
4.4.2006 21:49:06   
Pupica
Naša jih za noter(za doma) ni imela celo zimo oblečene, ker imamo pretoplo, vsakič ko pa smo šli ven, sem ji jih oblekla. In jih še sedaj. Ima pa že tanjšo jaknco in tanjšo rutico.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žabice
4.4.2006 21:53:12   
LORELAJ
Moja 2-letnica sploh ne nosi žabic pozimi, smo pa iz Vipavske doline, kjer je burja,...  nikoli jih ni  imela tudi ko je  bila mlajša. Jaz nisem opazila, da bi bila kaj bolj bolna kot nečak,ki ima vedno žabe pa še termo hlače povrh za znotraj in zunaj.

Moja 4 mesečnica tudi nima več žabic oz. jih ima samo takrat ko jo oblečem v trenirko, ki je iz zelo tankega materijala ( so falili kupit).

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Žabice
4.4.2006 22:03:53   
Marogica
Naša dva jih nista imela NIKOLi. Pozimi smučarske hlače preko, pomladi in jeseni pa malo bolj debele hlače ali trenirkico. Otrokom je res vroče, ko pa tako radijo divjajo, v stanovanjih/vrtcih je 23 stopinj. Zakaj torej žabice?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu LORELAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Žabice
4.4.2006 22:48:17   
Cikica
Naš je star 2 leti in mu še dam včasih žabice,drugače pa mu ko je že lepo toplo dam kar dokolenke.

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Žabice
5.4.2006 10:11:10   
kati*
IZVIRNO SPOROČILO: chips

nevem do kdaj ji naj oblačim kapico sicer ji dam bolj tanko ampak vseeno.


probaj s trakom za lase (imajo tudi take, ki dobro pokrijejo ušeska) - pri nas se super obnese

_____________________________

lp, K

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Žabice
5.4.2006 12:33:15   
Nej
Jaz mislim, da dojenčki v tem letnem času še defintivno morajo nosit štrample (no žabe kot rečete vi). Našemu Anejčku (4,5 mesece) imam namen kupit tanjše štrample, pa ene kavbojkice gor plus čeveljči, pa bo.


(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Žabice
5.4.2006 15:06:36   
Anonimen
Notri - že en mesec ne več
Zunaj - če je toplo, podložene hlače, brez žabic

Kapica - imamo že 14 dni tatanko.

Star smo 9m

(odgovor članu Nej)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Žabice
5.4.2006 15:30:12   
Anonimen
Jaz sem bila prejšnji teden pri pediatrinji in ko je videla, da mu oblačim žabice gor mi je rekla, da to pa ne, da je že pretoplo za žabice, ker dojenčki nimajo razvitega termoregulacijskega sistema in da jim je prevroče.
Dojenčki kot je moj (star bo 5 mesecev) še ne švicajo in jim je nato prevroče in se lahko pojavijo razne pikice- alregije zaradi vročine.

JE rekla, da samo hlače in nogavičke in da jih zunaj itak pokrijemo, čez noge z odejico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ime za punčko
mag3

Ime za punčko

Hana (18%)

Lina (10%)

Neli (13%)

Mia (17%)

Ema (27%)

Naja (15%)


Število vseh glasov: 595

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!