|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pediater
28.3.2006 17:52:20   
mufek
Ali mogoče katera ve za kakega dobrega pediatra v zd Šiška?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
28.3.2006 19:43:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mufek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pediater
28.3.2006 20:07:53   
mufek
Kam pa zdej hodiš? Za mojo princesko  Nejo moram enega izbrati, sem pa iz Šiške pa gledam, da bo kje v bližini.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pediater
28.3.2006 20:15:46   
fricka
Dr. Hribarjeva v Šentvidu je fajn.

(odgovor članu mufek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
28.3.2006 21:18:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mufek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pediater
28.3.2006 23:02:58   
katarina j.
Ja, tudi jaz ne bi mogla glih pohvalt pediatrov v Šiški. Kljub temu mislim, da je Molka najboljša, ali vsaj najbolj prijazna. Sem že take scene doživela pri Sedejevi, pa pri Turkovi, pa pri Koščevi da ni za govort.
Vedno jim je blo odveč da sem sploh prišla, da ne govorim, kakšen odnos majo:
-No, a boš že pri miru, da te pregledam -otrok pa 39 vročine;
-ja, gospa narobe ga držite-ko mu je v ušesa gledala;(ja a sem jaz doktor?);
-kar trdno ga za roke primte (zato, da mu je pogledala izpuščaj na licu);
-ko mi je dojenček pobruhal sebe, mene in tla, se je sestra stran obrnila in ni ponudila pomoči;
-ni mi hotela dat napotnice za dermatologa, dokler je nisem zahtevala;
-vsakič sem jih zasliševala, kaj je z mojim otrokom, ker one ne povejo nič samo v karton napišejo.
Oprost, sem se mal razjezila, kot že tolikokrat na te doktorje!!user posted image
Jaz bi ti svetovala DR. LUČKO MOLKA- do sedaj (imam jo odkar mam drugega sina) je bla ok.(nič od zgoraj naštetega), pa sem z obema pri njej vsaj 1x na mesec- mi smo pač skoz nekaj bolni.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pediater
29.3.2006 6:52:58   
Moica
Mi smo iz Šiške pobegnili s svetlobno hitrostjo ... ne bi omenjala njihovega odnosa in vseh napačnih diagnozuser posted image

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pediater
29.3.2006 12:27:14   
mufek
Vsem hvala za odgovore.
Moica kam pa sedaj hodite, če ni skrivnost ;) ?

(odgovor članu Moica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pediater
3.4.2006 13:46:39   
Moica
zdaj hodimo pa k dr. Vodnikovi v Šentvid in je fenomenalna user posted image  prav tako sestri user posted image  

(odgovor članu mufek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?