|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenosna posteljica za potovanje
14.3.2006 15:15:37   
TVN
V maju se odpravljamo na potovanje (8 dni) in ugotavljam, da bi skoraj rabili eno prenosno posteljico. Sicer jih dobiš tudi v hotelih, ampak ti ob rezervaciji nihče ne garantira, da bo ravno takrat na voljo. Grrr...

No, sedaj pa potrebujem vašo pomoč - katero posteljico izbrati?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenosna posteljica za potovanje
14.3.2006 17:22:03   
BibaJ
Mi imamo Hauckovo in smo zadovoljni.

_____________________________

"Niste človeško bitje, ki doživlja duhovno izkušnjo. Ste duhovno bitje, ki doživlja človeško izkušnjo."
dr. Wayne W. Dyer



(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenosna posteljica za potovanje
14.3.2006 18:51:24   
*pepelka*
Tudi mi bi jo potrebovali, pa me zanima, če je morda katere gledala to, ki jo imajo v Intersparu in stane nekaj manj kot 8,000,00 SIt.Če jo katera že ima, bi prosila za mnenje. Glede na to, da bi jo potrebovali le v dneh,  ko bomo na dopustu, se mi zdi neumno, da bi nevemkoliko dala, potem bi jo pa rabila le nekaj dni v letu.

(odgovor članu BibaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prenosna posteljica za potovanje
15.3.2006 8:40:02   
kalbo
V baby centru so jih meli od ABC designa za 10 jurjev. Super stvar.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prenosna posteljica za potovanje
15.3.2006 9:17:50   
nejča
Tista v Sparu za 8000 SIT so enake tistim v BC od ABC, sem jo kupila v BC ko je bila v akciji in je bila prav taka cena.  Imamo jo namesto stajice ali če je treba spati pri babicah. Kupila sem tudi zložljiv jogi, tako da bi na dopustu sigurno z nami.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prenosna posteljica za potovanje
15.3.2006 12:20:20   
kimi
Jaz sem tudi abc-jevo kupila v bc za 8000sit...je super smo jo že sprobali. Kar kupi sparovo verjetno je ista. No vsaj na izgled je ista kot abc-jeva

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prenosna posteljica za potovanje
15.3.2006 15:04:06   
LillyPilly
Kaj pomeni zložljiv jogi? Je napihljiv? Kje se to dobi?

Omenjena posteljica je več nivojska?


Hvala in lp
LillyPilly

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prenosna posteljica za potovanje
15.3.2006 19:03:49   
nejča
Zložljiv jogi pomeni, da je iz treh delov in se zloži podobno, kot so se včasih blazine za na plažo. Dobiš jih pa v Leclercu

(odgovor članu LillyPilly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prenosna posteljica za potovanje
15.3.2006 19:06:26   
thunder
Kakšna je pa cena teh jogijev?

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prenosna posteljica za potovanje
16.3.2006 11:13:31   
nejča
Joj, jest sem tak jogi kupila v akciji poleti in takrat je bil 4000 SIT pa pol sem jih še enkrat vidla na jesenski razprodaji. Zdaj pa res ne vem po koliko so, imajo jih tam, kjer so vozički in flaške.
Aja še to, posteljica nima nivojev, saj se zloži kot marela in bi bilo to verjetno težko.

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prenosna posteljica za potovanje
17.3.2006 5:52:40   
k1
mi smo kupili v BC za 7.990 - poglej na spletno stran, mogoče je še v akciji in dostava je brezplačna!

ampak jogi pa smo dali tanjši not, ker se mi zdi tisti, ki je, preslab.

uporabljamo ga zasilno pri babici, ampak se kar obnese. mala lepo zaspi not. praktično pa bo tudi za na morje.


(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?