prenosna posteljica za potovanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


TVN -> prenosna posteljica za potovanje (14.3.2006 15:15:37)

V maju se odpravljamo na potovanje (8 dni) in ugotavljam, da bi skoraj rabili eno prenosno posteljico. Sicer jih dobiš tudi v hotelih, ampak ti ob rezervaciji nihče ne garantira, da bo ravno takrat na voljo. Grrr...

No, sedaj pa potrebujem vašo pomoč - katero posteljico izbrati?





BibaJ -> RE: prenosna posteljica za potovanje (14.3.2006 17:22:03)

Mi imamo Hauckovo in smo zadovoljni.




*pepelka* -> RE: prenosna posteljica za potovanje (14.3.2006 18:51:24)

Tudi mi bi jo potrebovali, pa me zanima, če je morda katere gledala to, ki jo imajo v Intersparu in stane nekaj manj kot 8,000,00 SIt.Če jo katera že ima, bi prosila za mnenje. Glede na to, da bi jo potrebovali le v dneh,  ko bomo na dopustu, se mi zdi neumno, da bi nevemkoliko dala, potem bi jo pa rabila le nekaj dni v letu.




kalbo -> RE: prenosna posteljica za potovanje (15.3.2006 8:40:02)

V baby centru so jih meli od ABC designa za 10 jurjev. Super stvar.




nejča -> RE: prenosna posteljica za potovanje (15.3.2006 9:17:50)

Tista v Sparu za 8000 SIT so enake tistim v BC od ABC, sem jo kupila v BC ko je bila v akciji in je bila prav taka cena.  Imamo jo namesto stajice ali če je treba spati pri babicah. Kupila sem tudi zložljiv jogi, tako da bi na dopustu sigurno z nami.




kimi -> RE: prenosna posteljica za potovanje (15.3.2006 12:20:20)

Jaz sem tudi abc-jevo kupila v bc za 8000sit...je super smo jo že sprobali. Kar kupi sparovo verjetno je ista. No vsaj na izgled je ista kot abc-jeva




LillyPilly -> RE: prenosna posteljica za potovanje (15.3.2006 15:04:06)

Kaj pomeni zložljiv jogi? Je napihljiv? Kje se to dobi?

Omenjena posteljica je več nivojska?


Hvala in lp
LillyPilly




nejča -> RE: prenosna posteljica za potovanje (15.3.2006 19:03:49)

Zložljiv jogi pomeni, da je iz treh delov in se zloži podobno, kot so se včasih blazine za na plažo. Dobiš jih pa v Leclercu




thunder -> RE: prenosna posteljica za potovanje (15.3.2006 19:06:26)

Kakšna je pa cena teh jogijev?




nejča -> RE: prenosna posteljica za potovanje (16.3.2006 11:13:31)

Joj, jest sem tak jogi kupila v akciji poleti in takrat je bil 4000 SIT pa pol sem jih še enkrat vidla na jesenski razprodaji. Zdaj pa res ne vem po koliko so, imajo jih tam, kjer so vozički in flaške.
Aja še to, posteljica nima nivojev, saj se zloži kot marela in bi bilo to verjetno težko.




k1 -> RE: prenosna posteljica za potovanje (17.3.2006 5:52:40)

mi smo kupili v BC za 7.990 - poglej na spletno stran, mogoče je še v akciji in dostava je brezplačna!

ampak jogi pa smo dali tanjši not, ker se mi zdi tisti, ki je, preslab.

uporabljamo ga zasilno pri babici, ampak se kar obnese. mala lepo zaspi not. praktično pa bo tudi za na morje.





Stran: [1]