|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
16.5.2007 20:58:22   
rainbow
Ja, tuga je tu, prava. dajmo se vsaj me fkup spravit, stare montinjačkeuser posted image

Jaz sem že toliko napredovala, da jem zdaj črno čokolado namesto mlečne ( v glavnemuser posted image ), pa hlače so mi še vse prav, tak da ok.

Moram pa javno pohvalit Al*1, za šlank postavouser posted image user posted image  in za to, da je menda res najbolj vestna Montinjačka tu goruser posted image user posted image user posted image

jaz kaka dva obroka še uspem v redu speljat, predvsem zajtrk (ker možek napeče taaaak dober kruh iz bele pirine moke) in kosilo. Večerja že vsebuje sladkarije. pa dobro, se kontroliram.

danes sem za kosilo naredila dušene piščančje prsi z papriko in šampinjoni, zraven pa domačo šnitko (dala mamiuser posted image )

Kaj pa ve kaj kuhljate??

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Montignac
17.5.2007 6:07:32   
al1*
Uf, rainbow, zdaj mi je pa nerodno. Ampak tudi hvala za pohvalo! Pa saj ste ostale tudi pridne!

Sicer pa še ne vem, kaj bom danes jedla - verjetno kakšno solato (grema zuser posted image na kosilo v gostilno).

Lep dan


_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Montignac
17.5.2007 21:56:44   
Naty*Taja
No,naj se še jaz malo pohvalim, ko sem že en teden ful pridna. Nič ne grešim, razen kak deci refoška kak dan! Se kr pozna, se pa ne tehtam, tak da vam sporočim, ko se mi bo zdelo, da se spet splača! Upam, da pridem tam do šestke spredaj. Potem bom pa na cilju. Pri mojih 175 cm bo to dalo čist ok itm. Madona se obremenjujemo s tole kilažo. Je pa res, da se jaz po montiju počutim tak ok....
V glavnem za zajtrk še kr jem polnozrnat kruh iz špara in 100% maremlado iz merkatorja, za kosilo v glavnem meso, zelenjavo in solato, za večerjo pa sadje in jogurt, al pa polnozrnate testenine s paradajzom in solato.
Telovadim pa itak vsak dan,če ne druga migam s prsti po rač user posted image .
Upam, da bom za poroko (14.7.) že tak zelo zadovoljna sama s sabo. SO mi pa že vse cote prevelike, tak da... ko bom velika in bom imela veliko denarja, si bom šal kupovat cote za tvingice. user posted image
Dejte še kej napisat. Al*1 malo me spodbujaj, da bom res tak pridna kot ti....
si katera upa dat slikce v album od prej in zdej? Jaz bi, sam se morem slikat .... mogoče jutri, ko imam rojstni dan ... celih 29 pomladi... Kak fajn, cel dan bom lahko pucala in likala user posted image . Upam, da dobim kako rožco, pa čeprav tule na forum ono elekronsko....

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Montignac
18.5.2007 12:15:04   
al1*
Naty - Taya saj si pridna! ITM se ti je zmanjšal že skoraj za 3!  In za poroko boš zagotovo prekrasna. Kakšno pa boš imela obleko?

Lepo praznuj jutriuser posted image



_____________________________

lp


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   Naty-Taja, vse najboljše
18.5.2007 12:33:14   
Anonimen
... za RD! En kos torte si pa kar privošči, saj Monti pravi, da se občasno MORA grešiti, da se ti "dieta" ne zagravža user posted image

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
18.5.2007 15:13:25   
atanja
A vas lahko vprašam če je tole vaša ločevalna boljša kot pa una 90dnevna. k mene zjutraj una s sadjem takoj uniči. Ne vem al naj nadaljujem-sicer mislim da sem se že vdala k tok grešim al naj grem rajš po tej? Nasvet please

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
18.5.2007 16:02:17   
dulcinea
Naty-Taja, VSE NAJBOLJŠE

Evo pa še rožica zate user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
18.5.2007 20:46:47   
dulcinea
Atanja, itak da je boljša. Tukaj lahko zjutraj ješ ful. Sam da je tapravo. Sicer pa na prazen želodec sveže stisnjen sadni sok, čez 10-15 minutk pa lahko ješ drugo. kaj, si preberi na tem forumu, ali pa si preberi knjigo Jem, torej hušam (Montignac).

Lp, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
19.5.2007 20:46:21   
rainbow
Halo!

Naty, happy birthdayuser posted image user posted image user posted image user posted image , o, pa še poroka te čakauser posted image

A ste vidle, da se v Svetu knjige prodaja nova verzija Montignacove Jem, torej hujšam; naslov je nekje Prehranjevanje po Montignacu. Se mi zdi.

Ne bom vam kvarila navdušenja, zato ne bom nič jamrala. Naj me samo ena nauser posted image

uživajteuser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
19.5.2007 22:07:03   
Rožica I
Naty-Taja- happy birthday!

Nič kaj nisem napravila, pa se nisem kaj oglašala. Zdaj pa tečem parkrat na teden, in moj ljubki trebušček- plahni! Ne tehtam se več dnevno, ampak 1x/teden in sem bolj zadovoljna tako.
Kg v bistvu niso drastično izginili, kar pa ni tako pomembno, bolj je to, da mi hlače lepše stojijo in da sem polna energije user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
20.5.2007 7:23:55   
Naty*Taja
O, hvala za čestitke vsem. Naj vam povem, da sem se na rd pregrešila samo z vinčkom user posted image , sem imela pa včeraj napad na prepovedane stvari, ker sem bila take volje, da mi ni blo za nič, pa kr na jok mi je šlo, vse mi je šlo narobe.... Ka pa vem, me je bilo že strah, da ne padem v kako depro! (je ravno soseda ful boga pa sem tudi na tako diagnozo poštudirala ) Pa nisem drugače tak nagnjena, sam včasih se pa tolk vsega nabere da enostavno moraš izklopit vse. Se je pa soseda ženla in sem šle zjale past, pa je bilo kr bolje.
Naj vam pa povem, da jaz že imam novega montija. Je moj včeraj v svetu knjige kupu, ker smo včlanjeni in moramo vsakega četrt leta nekaj kupit, pa mi je kr tole prinesu, ker ni bilo druge ideje...Vam poročam, ko bom imela čas pregledat. Na hitr zgleda kot nek povzetek montija z recepti. 

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
21.5.2007 7:23:54   
puncica
Ojla punce
No tiste ki še ustrajate user posted image user posted image user posted image user posted image za vsak izgubljen kg pa 2×user posted image user posted image user posted image user posted image . Zanima pa me če ima slučajno katera na računalniko tale monti al pa vsaj skopiran, da bi jaz to tud nekak dobila, ker v knjižnici ga ni in ni.user posted image Očitno vsi hujšajouser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
21.5.2007 15:56:46   
dulcinea
Puncica, sem ti poslala ZS.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
21.5.2007 20:05:21   
rainbow
Ola!

naty, taki dnevi pridejo, posebej pri malih otrocih, ki zahtevajo še veliko.

No, končno sem stopila na tehtnico, ker mi je bil nek dodaten špehek okoli trebuha sumljiv, in seveda, kakopak, je kazalo dobre pol kile več. Tak da omejitve so zdaj potrebne, nujno!!!!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
22.5.2007 7:15:57   
puncica
pa rainbow a pol kilce se ti pozna na trebuščku, uhhhh.user posted image

No jaz se bi sicer rada prehranjevala tako, pa bi rada dobila knjigo da vidim saj v grobem te glavne fore/pravila, pa zanima me če je treba po malem jest, ker men to ne rata in ne rata, imam sicer 5 obrokov ampak to niso tako mini miceni ampak kr taki normalni user posted image . Dulcinea res hvala ti, da si se oglasila. Ampak poleg tega sem tud bol aktivna, telovadim pa to, tako da pol kilce se meni ne pozna na trebuščku.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
23.5.2007 8:09:41   
Naty*Taja
Hojla punčica! Naj ti samo povem, da lahko po Montiju ješ kolikor ti paše, sam da so trije obroki na dan in prava hrana. Bistvo je v izogibanju sladkorju, krompirju, korenju, pesi (jaz temu pravim "svinjski fujter"user posted image  - pa če res tole devajo našim pujsom za jest, da se lepo redijo, verjetno ista fora z GI), pa beli moki - vse kar je pečeno, kuhano z belo moko. Vzameš polnozrnato pa je. Polnozrnato pa ne pomeni samo kak kruhek s semeni, ampak pravi kruh iz celega pšeničnega zrna. Recimo, da je ponavadi v trgovinah najbližje temu graham. Jaz zaenkrat ne vem če imajo še kje pravi polnozrnat kruh razen v šparu (en tak zapakiran) in isti v Merkatorju. Pa namaz iz 100% sadja je tudi samo v Merkatorju za dobit. (da ni preveč drag) . Tak da če hočeš, se lahko počasi začneš navajat na tele zadeve, dokler ne dobiš knjige in jo proučiš.
Pa obstaja tudi neka net verzija. Mislim, da jo ima Dulči? Jaz sicer imam knjigo, sam sem jo posodila. Drugače pa tudi ni veliko če si jo kupiš okrog starih 5000 sit. Po moje, če imaš namen tako živet, se jo splača kupit, ker moraš itak vsake  toliko malo ponovit.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
23.5.2007 21:04:17   
2mak
O, kako sem pa jaz vesela, da sem našla tole stran!!! Moje misli se namreč od nedelje ves čas vrtijo okoli Montignaca in njegove metode! Pred ene tremi leti sem si kupila to knjigo, jo v hipu prebrala in po tej metodi živela ene 3 mesece. Bilo je noro dobro! Bila sem polna energije, shujšala sem, si s telovadbo utrdila telo... Skratka, super. Potem pa sem šla za dva meseca živet k moji tašči, ki BOŽANSKO kuha in sem podlegla! Pa se seveda spet malo zredila. No, zdaj sem eno leto po porodu in še vedno ne oblečem nič od prej. Imam sicer 49kg, kar ni dosti, ampak na bokih in zadaj nad rito mi je ostalo nekaj packarije, ki mi greni življenje (ker res nimam nič pametnega za oblečt - iz trme pa si ne kupim novega...). No, pa sem se odločila (v glavi sem čisto odločena!) in sedaj spet jem po Montignjaku. Malo se sicer še lovim, saj moram knjigo še enkrat prebrat in malo naštudirat kaj lahko in kaj ne, ampak sem ful vesela, ker me tudi moj dragi podpira in tudi on pooočasi prehaja na to in tko gre lažje. Ker ste napisale že toliko strani, bi vprašala kakšno, ki je tu bolj stalna, če ste kje podrobno predstavile to metodo ali se samo pogovarjate kako vam gre. Vidim, da ste ene lepo shujšale. Upam, da do poletja uspe tudi meni. Zanima me še kateri kruh jeste? A ima katera tudi knjigo z recepti? Joj, sem na komot, ko tkole sprašujem, a ne? Ampak, 63 strani je res dosti za prebrat! Hvala vsem, ki mi boste odgovorile.

Uživajte! Predvsem v hrani! user posted image  2mak

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
23.5.2007 21:28:18   
dulcinea
Živjo!

Jaz sem pa zdele zmazala pol kile češenj. Sem se tolk napokala, da me kar tišči. Še dobro, da bom ponoči spala sama, ker drugače bi se lubi zadušu. Me namreč ful napenja po njih. user posted image  Saj res... a se jih sploh lahko je?

Pozdravljena 2mak. Metoda je kar skozi predstavljana. Vsake tolk pride kaka nova, ki ji ni vse jasno in potem znova razlagamo. Je pa res, da sem jaz, ki sem s to temo začela, že veliko pozabila, saj sem bolj na drugi stopnji. Čeprav bi mogla biti na prvi al pa kar na nulti. user posted image  Ne znam ti poveda, na kateri strani je najbolj razloženo. Sicer pa imaš knjigo. Najbolje je, da jo še enkrat preletiš. Tako tudi piše v knjigi. Da jo je dobro imeti, ker se vsake toliko časa kaj pozabi.

Jaz imam tudi tole knjigo z recepti, vendar je ne uporabljam. Prvič, ker sem probala en recept in mi ravno to ni bilo všeč (sem izgubila voljo do kuhanja), drugič ap zato, ker ne kuham sama. Zaenkrat me še fotrajo moja mama in tašča. Kaki recepti so ap objavlejni tudi tukaj gori. Smo pisale izkušnje. Nekaj je kar dobrih kuharic tle gor. Zdajle se spomnim na al1* (upam da druge ne boste zamerile, tud vas imama rada user posted image )

Drugače pa lahko kak recept najdeš tudi na //http://marika.mojforum.si/marika-forum-16.html 

Lep pozdrav, Dulči

< Sporočilo je popravil dulcinea -- 23.5.2007 21:29:26 >


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
24.5.2007 7:11:00   
puncica
Dobro jutro punce
Ja no, sej ne vem kako naj pišem, no moj včerajšni jedlnik je bil takle:
Z: 2 pomaranči
M: 2 pomaranči
K: polnozrnata mala štručka namazana gor skuta, poli salama in lahki sir in kisle kumarice
M: 2 LCA jogurta
V: lonček jagod

A je to po montiju user posted image Sem pa črtala sladkarije pa tud slane zadeve (čipsi pa to) pa vode spijem 3 litre, pa jem zadeve za malo maščobe. Me pa ful moti da ne smeš jest korenja pa pese user posted image Sej to je zelenjava al ne? Pa kaj se še ne sme


< Sporočilo je popravil puncica -- 24.5.2007 7:12:30 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
24.5.2007 8:07:11   
Naty*Taja
Punčica ne, tole kar si ti jedla ni po montiju. Osnovno je to, da se moraš za vsak obrok najest. Jaz ti predlagam naslednje dokler ne proučiš knjige:
Z: najprej kako sadje, po 10-20 min pa polnozrnat kruh z 100 % marmelado ali pusto skuto.(jaz si kr one namaze od lm kupim lihgt)
M: kake oreščke, sadež ali pa sir, čimbolj pust.
K: najprej predjed - kaka trdo kuhana jajčka ali  solata ali zelenjava, potem pa glavna jed - bodisi nemastno meso s prilogo zelenjave in s solato, ali pa kakšne polnozrnate špagete s paradižnikovo omako, ali s kako zelenjavno omao, in solata. Pazi tu, da ješ ali beljakovinsko kosilo, ali pa ogljikohidratno.
M: podobno kot prej
V: najprej zelenjavna juhca, potem pa kaki polnozrnati špageti z zelenjavo in solato, ali pa jajčka na tisoč in en način.....
Jajca lahko ješ tudi zjutraj, ali pa kako meso tudi, samo potem ne smeš kruha zraven.
Kruh samo zjutraj, pri drugih obrokih ne, izogibaj se piva in sladkih pijač, kofeina, polnomastnega mleka, banan, belega riža, bele moke v vseh oblikat, krompirja, korenja (kuhanega), koruze, pese.
Upam, da ti bo kej lažje, vsekakor pa si preberi knjigo.

Pozdravljena 2mak - a ti si prepričana, da moraš hujšat?, Ker monti pravi, da bodo kg šli dol samo do normalne teže,al neki takega. A si tako mala, da ti pristoji tako malo kg? Vsekakor dobrodošla, sam me res zanima, ker jaz sem imela na začetku veliko več kot ti, skor dvakrat tolk user posted image . Je pa res, da sem med večjimi in bi bilo zame idealno tam pod 70.
Pozdravček tudi vsem ostalim in zdržte.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
24.5.2007 8:43:35   
2mak
Jutro! Naty-Taja, jaz nisem prav debela, vem pa, da bi lahko šla dol kg ali tri. Imam pa samo 157cm, tako da nisem presuha. Daleč od tega, sploh sedaj po porodu. Pa ne mislim it v kakšne ekstreme, ker nisem tak tip, samo malo mi bo ta prehrana v pomoč pri miganju. Mi je pa najboljše to, da imam veliko več energije kot prej. Moja hčerka vstaja ob šestih (in jaz z njo, seveda), spat grem pa okoli polnoči - pa imam toliko spanja čisto dovolj. Kadar sem se pa preveč sladkala (joj, jaz sem drugače nora na peciva, npr), sem rabila pa veliko več spanca.


No, moj včerajšnji obrok je pa tak:

kivi + sok polovice limone z vodo
Z: brezkofeinska kava + nekaj kosov kruha (včasih z domačo marmelado)
M: hruška
K: graham špageti s paradižnikovo okmako + solata (paradižnik, kumare, sir, mocarela, jajčka)
M: tunin namaz + sir + paradižnik
V: ego jogurt

A bi tole šlo po Montiju? Se še malo lovim. Sedaj pa peljem malo v vrtec. Lp.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
24.5.2007 9:41:01   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Punčica ne, tole kar si ti jedla ni po montiju. Osnovno je to, da se moraš za vsak obrok najest.



Ok, to pa ne bo šlo. Kot prvo sem SE najdela za vsak obrok, tako da men se zdi dosti, drugače pa kosila ne morem drugače jest ker pač sem v službi, večerja pa je tud bolj manjša, ker se mi zdi prenažiranje zvečer kr preveč za cel dan. Tako da očitno bom mogla res mal knjigo preučit, pa ne bom verjetno čist striktno delala to kar govorijo pač pa bom prednosti ven pobrala, tako kot od vsega Danes npr. sem jedla:

Na tešče: kis z vodo (za prebavo)
Z: 1 majnše jaboko 2 dcl lahkega mleka + 4 žlice cornflakesa
M: banana, 2 hruški

do zdaj, verjetno bom šla potem na kosilo ki bo polnjena pišč. prsa v listnatem testu (verjetno testa ne bom jedla user posted image ) pa solata
Za M: popoldne imam 2 ego jogurta
Zvečer pa bomo še vidl mogoče pa kr vmešano jajce s paradižnikom.

A je ta moj jedilnik tud izven montijauser posted image



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
24.5.2007 13:01:45   
Naty*Taja
Ja, Punčica user posted image , cornflakes črtaj! Je iz prepovedane koruze! Namesto njega si pa vzemi kake polnozrnate kosmiče. Pa obvezno čimmanj mastno mleko. Pa banane tudi ne smeš. Vsaj na prvi stopnji je tole tako. Ti hočem sam pomagat, da ne boš potem razočarana. Pa resno, v knjigi govori ravno o tem, da je treba se najest (ne zdej da se prenažiraš), da si potem telo neha delat zaloge, kot pri nizkokaloričnih dietah! Sej mogoče bo zdej šlo dol, potem pa še malo več nazaj gor. Res si preberi knjigo, da ti ne bom jaz tule nakladala. Pa boš čist razumela za kaj gre. Sama sem namreč pridno nabirala kg ene deset let ravno s temi nizkokaloričnimi dietami, ko še nisem vedla za montija. Zdej pa kar spravim dol, dol tudi ostane,. Tak da jaz sem res zadovoljna s tem načinom prehrane. Zdej pa ravno jem rjavi riž in solato. Če si pa v službi, si pa mogoče kaj doma naredi zvečer in potem zraven nesi? Kako riževo solato...oz si malo kej prilagodiš? Upam, da ti bo uspelo.
Aja - za prejšnje kosilo ko si napisala - kruh in salama ne gre skup! Pa zjutri poskus več pojest, ker je to najpomembnejši obrok.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
24.5.2007 13:27:46   
puncica
Uh mam filing da men ta monti ni najbolj všečuser posted image Corna ne morem črtat nooooo to je še edino kar jem ker sem čokolešnik črtalauser posted image Grem pa v trgovino in kupim kakšne polnozrnate sam kaj ko so takoo brez okusauser posted image Banane pa ža tu pa tam bo kakšna padla ker mi manjka cukra, sladkarij ne jem, tako da me vsaj banana poteši, bom pa preštudirala knjigo, sem si jo sprintala jo zvezala in evo zdej čaka na branje hmm sama se verjetno ne bo prebrala. HVALA dulcineauser posted image user posted image user posted image user posted image

SIcer pa če jaz povem mojo višino in kilce bo marsikera rekla da sem čudna, pa da mi ni treba hujšat, tako da raje ne povem, sicer pa bi rada dol spravla samoooo še 2 kilce.

Ej naty a ti kej telovadiš na teden?

Evo zdej pojedla za kosilo (11:30) nadevana (nadev: mesni z gobicami) puranja prsa v listnatem testu, s tem da sem listnato testo pustila in zeleno salato, to je verjetno ok. Pa ker je blo kr mal sem še eno jabolko pojedla. Kaj praviš.

Zdejele pa spet jem jabolkouser posted image user posted image

Ob treh bom pa verjetno 2 egota pojedla.



< Sporočilo je popravil puncica -- 24.5.2007 13:30:20 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Naty-Taja, vse najboljše
24.5.2007 15:55:13   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: 2mak

Imam pa samo 157cm, tako da nisem presuha.


Hehe, jaz tudi... Sam kil je pa veliko več... user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?