|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim pomoč
20.2.2006 10:44:14   
Meceno
Sem pojamrala že na STARŠI ČVEKAJO pa mi nobena še nobena ni nič napisala
Namreč moja Tara je bolana in me je strah iz minute v minuto bolj, sama sem doma, njen pediater začne delat ob 14h in ne vem če se mi nebo zmešalouser posted image , saj se imam pod kontrolo, je prvič bolana

V glavnem... v četrtek je zbolela in dobila vročino in nič drugega, nakar v soboto doseže vrhunec,....39,8 stopinjuser posted image , svečk nam je zmankalo, zato smo šli k pediatru, ta ji je dal tudi samo svečke in v nedeljo nam je vročino ratalo zbit user posted image , ampak danes ponoči nismo nič spaliuser posted image ,( prejšne noči smo pod tušem prebili )....pa saj ni v tem problem Tara joče iz nevem kakega razloga (ponoči jo je napenjalo, zato sem ji v ritko na konico bebe palčke dala kremico in se je fajn pokakala )
Ampak po vsem tem Tara še vedno zavrača hrano od kar se je zbudila , se pravi nazadnje je jedla včeraj ob 20h, noče se dojit, ne flaše,...nič,... po žlički nekaj izsilim...tri žličkeuser posted image
No... in zdaj zjutraj je dobila izpuščaje in sumim da ima  šesto bolezen, samo nevem ali je normalno to da noče nič jesti, samo to me skrbi in kaj naj naredim, kako naj jo prepričam user posted image

Upam da me bo katera pomirila in svetovala


Hvala

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim pomoč
20.2.2006 10:47:59   
Anonimen
A je vročina sedaj padla? Naj bi pri tej bolezni.
Nič hudega, če ne je. Glavno, da pije, raje se tu malo potrudita. Silit je s hrano nikakor ne, telo samo pove, česa je zmožno in česa ne.
Po moje ste iz hujšega ven in bo šlo zdaj na bolje.

(odgovor članu Meceno)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim pomoč
20.2.2006 11:00:51   
Meceno
Ja, vročine sedaj nima več že od včeraj ne .
Ampak saj to je problem, ker mi noče nič pit,  se dojiva in ko sem ji že prej vsaki dan pripravila čaj ali pa prekuhano vodo v flaško se je režala ....oz po kozarčku pa po žlički še gre ( bolj vse mimo teče, ....po žlički pa dela brrrr )
Problem je to, da vse kar ji ponudim se ona samo joče in se cela nazaj zvije

Misliš da je hudo narobe če bi dobila vsake toliko časa samo dve do tri žličke tekočine ?
Ali lahko še kaj drugega poizkusim da bi kako popila ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim pomoč
20.2.2006 12:15:28   
nana 27
Ko naš ni hotel jesti, sem prebrala, da je tudi teden brez hrane (mleka) še vedno v redu user posted image , ampak v tem primeru mora otrok piti čim več tekočine. Poskusi s kakšnim drugim čajem sokcem (če je že dovolj stara). važno je, da je temperatura mimo. Še dve uri pa te bo verjetno pomiril tudi pediater. Upam, da se vse dobro izteče!

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim pomoč
20.2.2006 12:16:49   
iana
Ne vem koliko je stara ampak če je manj kot 6 mesecev ji daj vsakih 15 min 2-3 žličke vode ali čaja ( hladnega ), daj malo sladkorja v čaj, mogoče bo raje pogoltnila. Če imaš možnost, naj ti kdo iz lekarne prinese šprico, majhnim dojenčkom je lažje dajat kot po žlički, samo pazit moraš, da daš čisto malo naenkrat.
Če je starejša od 6 mesecev ji daj mešanico 2dl vode + 1 žlico pomarančnega soka + pol žličke sladkorja + ščepec soli. Tudi na 15min do pol ure.

Jedla bo pa ko se bo počutila bolje.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim pomoč
20.2.2006 19:31:36   
Meceno
Tara je stara sedem mesecev in pol in se ji je na zvečer stanje izboljšalo, saj je začela okoli 16h piti, tako da iz najhujšega smo zunaj, vsaj upam.

user posted image user posted image user posted image user posted image Hvala vsem za nasvete

(odgovor članu iana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim pomoč
20.2.2006 20:09:33   
Anonimen
O, s,uper, Meceno, in oprosti, ker se potem nisem mogla več oglasiti. user posted image

(odgovor članu Meceno)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim pomoč
20.2.2006 21:00:54   
simona2
No naj te malo potolažim, čeprav bi sama rabila nekaj tolažbe. To je definitivno šesta bolezen in pri nas je bilo isto, samo da je moja user posted image  še mlajša 5,5 meseca in sva celo priistali v bolnici na infuziji, ker ni nič pila. No stanje s hranjenjem se ni bistveno izboljšalo niti sedaj, ko je že vročina in izpuščaj mimo. Sem pa prebrala da je pri šesti bolezni ali tudi Roseola ali nekaj takega lahko problem tudi pordelo in boleče grlo in da zato otroci odklanjajo hrano. Upam, da bo iz dneva v dan bolje tako pri vas kot pri nas. Pozdravček in poljubček mali bolnici. 

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim pomoč
21.2.2006 7:36:24   
Meceno
Tudi tebi simona2 veliko moči in da se tvoja beba pozdravi user posted image

Splišni vseeno hvala user posted image

Danes smo še malo tečni, bolj živahni user posted image ,...pa flekasti ampak vsaj nekaj poje user posted image


Pozdrav vsem RRuser posted image

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?