|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 8:42:31   
Anonimen
Naj te tolaži dejstvo, da če je danes tak meglen dan, bo pa potem, ko boste šli domov iz porodnišnice, gotovo lepo. Saj to je v bistvu še lepše, danes boš v porodni itak zvezde štela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 8:43:31   
Erdbeere
Čak sej zato pejt peš da se ti mogoče kaj umiri do tja, mogoče bo pa Robi ugotovil da je zunaj mrzlo pa da je bolj še kakšen dan počakat pri mamici v bušiju user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 8:43:36   
Anonimen
A steklene strope so tut nardil? Juhuhu... Sem mislila, da so samo stene prebarvali in postavili v sobe CD playerje...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 8:44:08   
Anonimen
Peš naj grem tja, potem pa še za brez veze?

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 8:46:29   
Erdbeere
Ja čak sej nazaj greš pa s taxijem, da novš zaston tam delala :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 8:46:47   
Eviii
no, če nočeš it, pol pa bodi kr doma, pa pridno noge skupi drž. mogoče bo robi ugotovu, da je še prezgodi in bo ostal not še dva dni... v to pa niti najmanj ne vrjamem. če bi biu konc dneva, bi ti še rekla, dej zdrži malo, pa se bo rodu vsaj 10.12. tko pa imaš še cel dan pred sabo....

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 8:49:41   
Anonimen
Hm... ja... ja, no, sej vem, da bo, kar bo... ampak jaz vseeno hočem 12.12... samo, če me bo samo še nekaj časa takole zvijalo, kakor me že od včeraj zvečer, bom pa jaz pop******... Saj sem vedela, da ne bi smela tistega trapastega Jurskega parka gledat... Dinozavri so krivi...

(odgovor članu Eviii)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 8:59:09   
Kofi
Kerensa, dej opiši mal kak te je bolelo in kje...da primerjam mal z mano.

Včeraj sem pomivala posodo, pa me je krč zagrabil za 2-3 sekunde, pol popustil. Čez dve uri me na drugi strani trebuha, ko sem bila na sprehodu, zagrabi krč, drži ene par minut, pol popusti.
Pol zvečer pa ko sem mandarine jedla, se mi je zdelo, kot da imam votlo sapo v trebuhu. Pa ni konstantno bolelo.
Spala sem pa vredu.

Ti imaš tudi kr pozno datum PDP. Pa bi se jaz kr tebi pridružila, da rodim cca. naslednji teden user posted image

Pozdravček , Pegica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 8:59:35   
Erdbeere
Kerensa, kaj pa se vama tok mudi, če maš pa rok šele 25.?????????

No ja sicer pa sej boš vidla, sej bo takrat ko bo bo zihr veselje pri hiši user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:00:47   
Anonimen
Moj PDP je po moji čarovniški logiki 12.12., pa naj dohtarji govorijo in računajo, kar hočejo...
No, pa jaz sem tudi na mandarinah, ja... user posted image user posted image user posted image
A kako boli? Grdo boli, madonca. Šraufa, kot bi imela nekaj med menstruacijo in drisko.

(odgovor članu Kofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:02:00   
Anonimen
Saj tudi mene zanima, kam se mu mudi ven v ta mraz...
Sicer se pa vidi, da sem sama doma in da se mi od neprespanosti že majčkeno trga. In potem je še na radiu ravno komad "Buonna serra a voi, bodi z mano nocoj..." user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:04:01   
Eviii
a si še kr tle???????? na kolko cajta te pa boli? pa kolko cajta traja? jst mam še več kot dva mesca, pa me že zdej skrbi...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:04:40   
viv_
Kerensa, za kdaj si si pa napovedala?

Pajaci si rekla za Miklavža, no, blo je pa 2 dni zamude, ampak kar točno! Sploh glede na to, da je imela PDP 17.12.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:05:11   
Anonimen
Še kar sem tukaj, ja... Nikamor ne grem do 12.12... user posted image user posted image user posted image
A veš, da sem pozabila na uro gledat zaradi RR-a? user posted image

(odgovor članu Eviii)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:05:45   
Kofi
He he he...
Jaz v glavnem držim pesti za vaju. Pa naj bo datum po tvoje al po Robijevo. user posted image

Mene me tak ko si opisala, šraufa že cel teden user posted image  pa bog vedi kdaj se bo naše dete spomnilo prist ven - hehehe...

Uživajte punce!
Grem na zajtrk

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:05:54   
Anonimen
V ponedeljek bo, Viv... Ti rečem...

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:06:05   
Erdbeere
Jah nič Kerensa, ti lepo zrihtaj jest grem mal delat, pa se pol kej oglasim še, bom pa valda da vidla, a še kr trmariš al si popustila user posted image  v glavnem srečno

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:07:21   
Anonimen
Nikamor me ne boste spodile... Tukaj bom, pa pika... user posted image user posted image user posted image  Ti pa le pridno delaj, ja...

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:11:51   
Anonimen
Kerensa,ja kaj pa čakaš?A zdej boš pa ti izbirala,dan,uro,in sekunde,kdaj boš rodila?CCCC...zagn se,pa pejt.pa SREČNO!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:13:10   
Anonimen
Čakaj malo, Neva... Zdaj ste me šele spomnile, da bi bilo pametno, da na uro gledam... Bom zdaj začela, ja...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:16:54   
viv_
Kerensa - če greš dons rodit, pozdravi Pajaco user posted image  Ona bo še do nedelje v porodnišnici

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:17:45   
Anonimen
A ja? Daj ti meni na ZS sporoči vsaj njeno ime, da bom vedela, koga iskat po porodnišnici...

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:22:29   
soncek&luna
go kerensa go user posted image user posted image user posted image

nikol nam ni vsec....jaz sem si zelela, da bi prej rodila pa malini hotu ven do roka.... mislim pa, da si bo tvoj user posted image  sam zbral datum... user posted image

srecno

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:24:13   
Anonimen
Saj predvidevam, da on že ve, kaj hoče, ampak... Če bo vztrajal, bom popustila... user posted image user posted image user posted image  Drugače pa ne... Danes je še en dober film zvečer na TV... A imajo v porodnišnici TV? user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Če jaz ne bom danes rodila...
9.12.2005 9:34:30   
*barbapapa*
user posted image

kerensa,.... ti si pa trma.... user posted image

jaz bi pa rajši crklala user posted image  kot pa gledala film na tv..... user posted image



_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?