|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Juhuhu, december je tu...
28.12.2005 21:02:10   
XXYY
Ahoj!

Lonja, men se je čep že odluščil. Bil je take, rjave barve, kot 10 dni po menstruaciji, ko jo imaš še čisto malo, brez vonja. Tako se je pri meni naredilo. Po mojem je to tudi že pri tebi tak čep. Mogoče pa bo še katera povedala, če je to to, če še je sploh kera tu pri DECEMBERKAH. Če že niso vse odšle v Rim. Očitno.

Čao in uživajte.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Juhuhu, december je tu...
29.12.2005 8:47:11   
Yasminka
Ahoj!
Tudi jaz sem še tukaj! Dva dni po roku se nekaj dogaja user posted image ? Imela sem že bolj redne popadke na 20 min, ki pa so prenehali. Potem se mi spet pojavijo... pa prenehajo. Sploh se nočejo okrepit user posted image user posted image user posted image . Danes se mi je začel luščit čepek.
Ovčka - kdaj imaš danes CTG? Mene so naročili ob 15.50. Bomo vidli... mogoče še pridem.
Pozdravček
Y

__________________

PDP:27/12/05

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Juhuhu, december je tu...
29.12.2005 9:24:03   
XXYY
Yasminka, dobro jutro.

A si še z menoj tukaj. Očitno samo še midve vztrajave tu.

Jaz sem danes naročena ob 13.30. Pa bomo videli kaj bo, če bo sploh kaj. Naša mala še kar ne misli ven iti. Očitno čaka na novo leto.

Upam, da boš ti šla že letos v Rim. In vem kako je to, če maš nekaj popadkov, potem pa se ti umirijo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tko sem jaz mela v nedeljo ponoči, na vsake 10 minut mi je otrdevu trebuh in imela sem bolečine v križu, ampak ne tako močne, da bi me res bolelo. Bolj šibko. Zdaj pa tega sploh nič ni več. Nekaj štrajka, verjetno, ker ve da mamo zunaj sneg in še mrzlo je. Pri njej notri je pa toplo in še v morju je, da lahko plava.

Joj, kdaj bo to, ko bom lahko svojo štručko user posted image lahko prijela v naročje. Po mojem letos še ne.



(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Juhuhu, december je tu...
29.12.2005 12:22:51   
tinkamiška
PEGICA ČESTITAM!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Vidim, da sta bolj osamljeni Ovčka in Yasminka, ampak sigurno, bo potem, ko si vse malo opomoremo spet bolj pestrouser posted image

Se pogovarjata o čepih, meni se je začel luščiti približno 1 teden pred porodom, samo je hudič, ko ne veš koliko se mora tega odluščiti. No, naj vama povem, da ga je bilo v tisti noči, ko so se začeli popadki še za eno žlico, pa se ga je še en kup luščilo v porodni sobi, ko sem hodila na WC.

Ovčka, tudi meni je močno otdeval trebuh, že na 5 min v četrtek, ko sem imela CTG, so se tudi popadki zaznali, samo to ni bilo to. V soboto ponoči so se začeli poleg utrdevanja še krči, podobno kot pred M, samo dosti bolj močni, pa sem imela kar boleče M.

Vglavnem držim pesti, da je zdej res blizu odhod v Rim, pa da bi bila pot čim krajša!!!

Držita se!!!user posted image user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Juhuhu, december je tu...
29.12.2005 15:00:39   
XXYY
Živjo še tukaj!

Glih kar sem prišla iz CTG-ja. Tam je nekaj kazalo, malenkost, ampak kaj ko pa nisem še nič odprta. V tem je malo problem. Zdaj me je g. za jutri poslala naj grem v porodnišnico (zjutraj) in bodo potem kar tam videli, ali me bodo še za kakšen dan spustili domov in da se vrnem v soboto ali nedeljo.

Ne vem, kako je to, če ti dajo umetne popadke čez praznike. Bom videla, kaj mi bodo rekli jutri in vam jutri sporočim, če bom sploh prišla nazaj domov.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Juhuhu, december je tu...
29.12.2005 15:11:43   
lonja
Hojla,

OVČKA, drži se jutr na pregledu in seveda sporoči, kaj je novega. Želim ti en zelo lep porod in da boš že zelo kmalu cartala svojo user posted image Laro!

Se beremo!

user posted image lonja in user posted image user posted image

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Juhuhu, december je tu...
29.12.2005 15:17:45   
XXYY
Ja Lonja, bomo vse sporočili. Mogoče že jutri vam sporočimo, kaj bodo rekli. Bom kar svojmu user posted image naročila, da naj tukaj sporoči, da sem kar notri ostala (v porodnišnici) ali bom pa kar sama potem povedala, če me bodo jutri poslali domov.

Uživajte.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Juhuhu, december je tu...
29.12.2005 15:21:45   
lonja
Aja, še nekaj, OVČKA, a greš v Ljubljano rodit? Pol se mogoče srečamo. Danes sem šla namreč na kar dolg sprehod in zdej sem že ene dve uri doma, trebuh pa otrdeva vsakih 5 minut.

No, se slišimo, beremo, vidimo....

user posted image lonja in user posted image user posted image

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Juhuhu, december je tu...
29.12.2005 17:03:48   
Yasminka
Ola!

Ovčka
- tudi jaz moram jutri zjutraj v porodnišnico. Na CTG-ju sem spet imela popadke. Odprta sem že 2 prsta in pol, MV pa je dobesedno izginil. G. je rekla naj bi bilo že danes ponoči... če ne  - pa jutri pregled v porodnišnici.
Malce postajam nestrpna. Popadki (neredni) me mučijo že 2dni.
Strah me postaja, hkrati pa komaj čakam da bom cartala svojo user posted image user posted image .
Pozdravček
Y

_____________

PDP:27/12/05

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Juhuhu, december je tu...
29.12.2005 18:25:25   
XXYY
Živjo Yasminka!

Potem se pa vidive jutri v porodnišnici. Jaz pridem okrog 8-ih ali 9-ih. Po mojem boš ti kar jutri notri ostala, ker si že 2 cm odprta. Mene bodo pa domov poslali in rekli, da naj pridem po novem letu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da me ne bodo domov poslali jutri. Če te uzemejo notri, ti želim čim lažji porod in brez umetnih popadkov.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Juhuhu, december je tu...
30.12.2005 19:38:52   
XXYY
OVČKA JE V PORODNIŠNICI IN ČAKA.....................

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Juhuhu, december je tu...
30.12.2005 19:59:52   
lonja
Dober večer tistemu, ki je pisal v Ovčkinem imenu! Ali je Ovčka v Lj porodnišnici? Sprašujem zato, ker mislim, da se tudi sama odpravljam tja. In to danes....

Lepe pozdrave od

user posted image lonja in user posted image user posted image  

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 9:02:53   
tinkamiška
Držim pesti!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 11:36:27   
lonja
Pozdravljene,

Naša user posted image  se je res odločila da gre ven in to smo naredili danes ob 2:30, dve uri po prihodu v porodno sobo. Zdaj pa se že veselo cartava in ugibava kje so ovčka in Yasminka v Lj porodnišnci.

Lepe pozdrave od user posted image lonje inuser posted image Ajde

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 11:46:09   
arielca
Čestitke, lonja!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 11:58:01   
XXYY
Ovčka je v porodnem bloku in še vedno čaka...........................
Odprta je tri prste........ Popadki so pa šibki do zmerno močni...........
Morda pa bo kaj danes.... Jas sem v polni pripravljenosti za akcijo!!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 14:27:20   
Anonimen
user posted image Čestitke lonja za malo princesko. user posted image

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 14:35:38   
arielca
Držim pesti za ovčko!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 15:09:51   
mml
Lonja...še enkrat čestitke tudi tukaj za čudovito novoletno darilo user posted image user posted image user posted image .

Ovčka...držim pesti, da boš še letos držala svojo user posted image  v naročju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 16:18:39   
tinkamiška
Lonja, čestitam zauser posted image !!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ovčka drži se!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 16:27:06   
NRMM
user posted image user posted image user posted image user posted image Lonja ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image Pegica ČESTIKEuser posted image user posted image user posted image user posted image  (bile sva nekje skupaj v porodnišnici, jaz v sobi 8, domov sva šli pa šele 29.12., tako da škoda, da se nisva srečali user posted image )

 
Ovčka vso srečo in čimprejšnji porod

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 18:08:17   
Ada
Mogoče pa sem jaz zadnja decembrka... jutri, ko bo 11 dni po roku, mi bodo sprožili porod in tako bom postala januarka. Srečno novo leto vsem!

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 19:18:23   
tinkamiška
Ada, bomo mislili jutri nate in stiskali pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Srečno vsem!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Ada)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 23:09:14   
XXYY
OVČKA je ob 17:51 rodila punčko.
user posted image
user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Juhuhu, december je tu...
31.12.2005 23:54:32   
NRMM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE OVČKAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa še ena punčka user posted image , v decembru pa res pubecov primanjkuje!

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?