|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadne blazine Airex
30.11.2005 15:20:34   
Seven*
Kje se jo da kupit? Koliksna je cena. Menda so svinjsko drage?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadne blazine Airex
30.11.2005 16:26:46   
L & L
Oj. Mislim da v Naklem v Vita centru izvoli link http://www.vitacenter.si/.
Upam da je to kar si hotla.
Lp.user posted image

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadne blazine Airex
30.11.2005 16:37:22   
Anonimen
Saj vam bi morala , glede na to, da z Emo obiskujeta fth pripadati na naročilnico.
Malo vprašaj v razvojni ambulanti.
Drugače je pa uvoznik Vita center v Naklem.
So pa ja kar "svinjsko" drage!



(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadne blazine Airex
30.11.2005 18:01:21   
Metuljčica04
Mislim,da okoli 24.000sit.Pozanimaj se,da jo dobita na recept,ker mislim,da ti pripada.Zraven se dobi tudi valj.

L.p.!

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telovadne blazine Airex
30.11.2005 21:31:16   
anitaz
Pripada,ja user posted image  Mi tudi hodimo v razvojno,pa sem vprašala,pa je rekla,da ni toook kritično,da bi mogla bčazino dobit?? Kr neki-pa da so to včasih kar talal naokol,da zdej je pa treba mal šparat?? Grrrr....kwa bi jih...

(odgovor članu Metuljčica04)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telovadne blazine Airex
30.11.2005 21:31:41   
anitaz
Stane pa okol 40 tisoč...

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Telovadne blazine Airex
30.11.2005 22:00:30   
mamči
Jaz poznam blazine Arix-  dobiš v trg. v Mb na Ljubljanski. Seven mislim, da lahko dobiš naročilnico za blazino * eventuelno doplačilo pri debelejših blaz. Če te zanima ti na privat sporočim ima trg. in te lahko tam najavim (moja služba) user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Telovadne blazine Airex
30.11.2005 22:45:03   
mamči
 Joj oprosti, so AIREX ! Pa uvoznik je Vita center ja...... Se vidi, da že dolgo nisem bila v službi. Saj ne, da bi mi bilo hudo user posted image  samo včasih dam kako narobe inf., pa mi je pol malo narodno user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Telovadne blazine Airex
1.12.2005 8:54:10   
dory
Kot so ti ze punce povedale...blazina stane 24tisocakov, dobi pa se jo v naklem...glede na to,da hodita na terapije, pa naj bi jo dobile na narocilnico...vsaj taka praksa je pri nas...pozanimaj se...je pa fajn zadeva, midva se danes ogromno pretelovadiva na njej :)

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Telovadne blazine Airex
1.12.2005 13:20:30   
Mana
Mi smo jo dobili na recept (RA Vič) in so mi priporočili, da jo gremo iskat v Vita  v Naklo, ker tam nič ne komplicirajo in tudi barvo lahko izbereš. Šli smo tja in bili presenečeni nad prijaznostjo, saj me je celo vprašala če želim ta veliko ali tisto, ki je malenkost manjša in se lahko tudi prevaža. Dobili smo tudi valj, ki smo ga tudi šli iskat v Naklo, kjer so res prijazni.
V razvojni malo zateži, saj ti pripada.
user posted image Lp

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?