Telovadne blazine Airex (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Seven* -> Telovadne blazine Airex (30.11.2005 15:20:34)

Kje se jo da kupit? Koliksna je cena. Menda so svinjsko drage?




L & L -> RE: Telovadne blazine Airex (30.11.2005 16:26:46)

Oj. Mislim da v Naklem v Vita centru izvoli link http://www.vitacenter.si/.
Upam da je to kar si hotla.
Lp.[sm=smiley8.gif]




Anonimen -> RE: Telovadne blazine Airex (30.11.2005 16:37:22)

Saj vam bi morala , glede na to, da z Emo obiskujeta fth pripadati na naročilnico.
Malo vprašaj v razvojni ambulanti.
Drugače je pa uvoznik Vita center v Naklem.
So pa ja kar "svinjsko" drage!






Metuljčica04 -> RE: Telovadne blazine Airex (30.11.2005 18:01:21)

Mislim,da okoli 24.000sit.Pozanimaj se,da jo dobita na recept,ker mislim,da ti pripada.Zraven se dobi tudi valj.

L.p.!




anitaz -> RE: Telovadne blazine Airex (30.11.2005 21:31:16)

Pripada,ja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] Mi tudi hodimo v razvojno,pa sem vprašala,pa je rekla,da ni toook kritično,da bi mogla bčazino dobit?? Kr neki-pa da so to včasih kar talal naokol,da zdej je pa treba mal šparat?? Grrrr....kwa bi jih...




anitaz -> RE: Telovadne blazine Airex (30.11.2005 21:31:41)

Stane pa okol 40 tisoč...




mamči -> RE: Telovadne blazine Airex (30.11.2005 22:00:30)

Jaz poznam blazine Arix-  dobiš v trg. v Mb na Ljubljanski. Seven mislim, da lahko dobiš naročilnico za blazino * eventuelno doplačilo pri debelejših blaz. Če te zanima ti na privat sporočim ima trg. in te lahko tam najavim (moja služba) [sm=smiley2.gif]




mamči -> RE: Telovadne blazine Airex (30.11.2005 22:45:03)

 Joj oprosti, so AIREX ! Pa uvoznik je Vita center ja...... Se vidi, da že dolgo nisem bila v službi. Saj ne, da bi mi bilo hudo [sm=smiley2.gif] samo včasih dam kako narobe inf., pa mi je pol malo narodno [sm=smiley4.gif]




dory -> RE: Telovadne blazine Airex (1.12.2005 8:54:10)

Kot so ti ze punce povedale...blazina stane 24tisocakov, dobi pa se jo v naklem...glede na to,da hodita na terapije, pa naj bi jo dobile na narocilnico...vsaj taka praksa je pri nas...pozanimaj se...je pa fajn zadeva, midva se danes ogromno pretelovadiva na njej :)




Mana -> RE: Telovadne blazine Airex (1.12.2005 13:20:30)

Mi smo jo dobili na recept (RA Vič) in so mi priporočili, da jo gremo iskat v Vita  v Naklo, ker tam nič ne komplicirajo in tudi barvo lahko izbereš. Šli smo tja in bili presenečeni nad prijaznostjo, saj me je celo vprašala če želim ta veliko ali tisto, ki je malenkost manjša in se lahko tudi prevaža. Dobili smo tudi valj, ki smo ga tudi šli iskat v Naklo, kjer so res prijazni.
V razvojni malo zateži, saj ti pripada.
[sm=rozica.gif]Lp




Stran: [1]