|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj kupiti za zimo 11-mesečniku
18.11.2005 22:49:16   
Urška*
Ojla!

Kaj naj kupim, ali kombinezon ali hlače in jakno posebej? Pojma nimam. Kakšen predlog? Se mi skoraj zdi kombinezon bolj praktičen. Amapak prosim še za vaše mnenje!

hvalauser posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj kupiti za zimo 11-mesečniku
18.11.2005 22:59:27   
Marogica
Mi i imamo oboje, še od ta starejšega. Zakaj? Ne vem. Ga oblečem, kakšne volje sem oz. kam gremo in koliko ga moram slačiti. Torej če gremo na sprehod ali bomo večino časa azunaj, mu oblečem kombinezon. Kadar pa imamo namen iti kam, kjer se bomo poleg zunaj, zadrževali tudi noter(npr. nakupovanje) pa mu oblečem ločeno (bundico+hlače), da mu lahko vsaj budnico slečem, če bi bilo prevroče.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj kupiti za zimo 11-mesečniku
18.11.2005 23:04:37   
mamči
Mi imamo kombinezon za sankanje in pač igre na snegu, ko pa gremo kam npr. v mesto ali na obisk pa prakticiramo bundico, za odspodaj pa termo hlače + štrample.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj kupiti za zimo 11-mesečniku
19.11.2005 5:33:16   
Lunca1
Tudi jaz sem najprej nameravala kupit ločeno, potem pa ugotovila, da je to najti prava umetnost. No našla sem ene hlače v Kranju (niso imeli bunde), včeraj pa mi je sestra povedala, da je to videla tudi v Nami (hlače ca 3600, bunda 6000). No mi smo pa pred tem že kupili kombinezonček v arielu za 5700.

Če slučajno katero zanima, prejšnji teden je imel Hofer v akciji kombinezončke (od 56 do 92??) po 10€. No mi smo kupili enega za drugo leto 86/92. So pa iz teflona, kar pomeni da naj ne bi prepuščali vode in naj bi se počasneje umazali. Upam.user posted image Pa imeli so tudi škorenjčke, v bistvu ko ene butke po ca 9€. Mislim da bi jih morali še kaj imeti.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj kupiti za zimo 11-mesečniku
19.11.2005 7:23:38   
Anonimen
Če ne boš imela obojega, potem posebej. Saj bundo v bistvu že rabite.

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj kupiti za zimo 11-mesečniku
19.11.2005 20:06:31   
ZARA
ola!
Jst sem ji ravno prejšnji teden kupla dvodelni kombinezon. Zdi se mi precej bolj praktičen tud zarad previjanja...pa še bundice ni treba posebej kupovat. Ni pa un prov debel, ker sem hotla da je gibčna, ker v debelem kombinezonu hodi kot en robocop!

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj kupiti za zimo 11-mesečniku
20.11.2005 10:07:28   
Anonimen
Jaz sem vzela ločeno.
V celem kombinezonu mi deluje kot Kristus pribit na križ, vse je tako trdo, da se s težavo premika.

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Katero ime vam je všeč?
lunca69



Staša (14%)

Žana (29%)

Cynthia (4%)

Neja (52%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!