|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oleovit in Avstrija
11.11.2005 19:07:10   
nana 27
Še enkrat danes vas prosim za pomoč.. Ker smo danes dobili recept za Oleovit kapljice, me zanima, če katera od forumk ve, kakšen je odpiralni čas avstrijskih lekarn v sobotah (šli bi v Borovlje) in koliko je cena teh kapljic. Ali je teh Oleovit kapljic več vrst, ali lekarnarjem slovenski recept pove vse? Hvala!  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oleovit in Avstrija
11.11.2005 19:15:18   
ZARA
oj, glede odpiralnega časa ne vem, dopoldan je pa sigurno odprto...niso pa drage, jst sem že pozabla kolk točno, ampak nekje do 5 Eur...pa ne me za besedo držat...


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oleovit in Avstrija
11.11.2005 19:17:00   
Tama
Jaz sem dva meseca nazaj šla v Borovlje po kapljice in so stale okoli 2 EUR (mislim da točno 2,4 EUR). Dobila sem jih pa brez recepta. Rekla sem samo da želim Oleovit kapljice. Glede odpiralnega časa pa ti ne morem pomagati. Mislim pa da bo verjetno tak kot v trgovinah, torej ob 9.00.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oleovit in Avstrija
11.11.2005 19:31:54   
Lunca1
Če se prav spomnim v Celovcu zapirajo ob 12h, tako da pojdi najprej tja.

v Borovljah pa poglej tole stran http://www.apothekeferlach.at/about_us.htm
izgleda da za vikend lahko pozvoniš na zvonec in pridejo

(odgovor članu Tama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oleovit in Avstrija
11.11.2005 20:30:30   
nana 27
Kje pa je leklarna v Celovcu?

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oleovit in Avstrija
11.11.2005 20:43:18   
simona2
Jaz sicer imam Oleovit D3 doma, pa mi je pediatrinja povedala, da je to čistoisto kot Plivit D, ki ga kupiš pri nas v vsaki lekarni in ga dela Pliva. Vprašaj pri nas v lekarni, če je to res, mislim, da ti bo znala vsaka farmacevtka odgovorit. Tako za inf. ti samo napišem kaj vsebujejo Oleovit kapljice, da boš vedela za v lekarno, če te zanima: colecalciferol oziroma vitamin D3 in rastlinsko olje (od Plivve  Plivit naj bi bil pravzaprav delan po licenci tega). Vprašaj če se ti da, pa dobro uštimajte kakorkoli že.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?