Oleovit in Avstrija (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nana 27 -> Oleovit in Avstrija (11.11.2005 19:07:10)

Še enkrat danes vas prosim za pomoč.. Ker smo danes dobili recept za Oleovit kapljice, me zanima, če katera od forumk ve, kakšen je odpiralni čas avstrijskih lekarn v sobotah (šli bi v Borovlje) in koliko je cena teh kapljic. Ali je teh Oleovit kapljic več vrst, ali lekarnarjem slovenski recept pove vse? Hvala!  




ZARA -> RE: Oleovit in Avstrija (11.11.2005 19:15:18)

oj, glede odpiralnega časa ne vem, dopoldan je pa sigurno odprto...niso pa drage, jst sem že pozabla kolk točno, ampak nekje do 5 Eur...pa ne me za besedo držat...




Tama -> RE: Oleovit in Avstrija (11.11.2005 19:17:00)

Jaz sem dva meseca nazaj šla v Borovlje po kapljice in so stale okoli 2 EUR (mislim da točno 2,4 EUR). Dobila sem jih pa brez recepta. Rekla sem samo da želim Oleovit kapljice. Glede odpiralnega časa pa ti ne morem pomagati. Mislim pa da bo verjetno tak kot v trgovinah, torej ob 9.00.




Lunca1 -> RE: Oleovit in Avstrija (11.11.2005 19:31:54)

Če se prav spomnim v Celovcu zapirajo ob 12h, tako da pojdi najprej tja.

v Borovljah pa poglej tole stran http://www.apothekeferlach.at/about_us.htm
izgleda da za vikend lahko pozvoniš na zvonec in pridejo




nana 27 -> RE: Oleovit in Avstrija (11.11.2005 20:30:30)

Kje pa je leklarna v Celovcu?




simona2 -> RE: Oleovit in Avstrija (11.11.2005 20:43:18)

Jaz sicer imam Oleovit D3 doma, pa mi je pediatrinja povedala, da je to čistoisto kot Plivit D, ki ga kupiš pri nas v vsaki lekarni in ga dela Pliva. Vprašaj pri nas v lekarni, če je to res, mislim, da ti bo znala vsaka farmacevtka odgovorit. Tako za inf. ti samo napišem kaj vsebujejo Oleovit kapljice, da boš vedela za v lekarno, če te zanima: colecalciferol oziroma vitamin D3 in rastlinsko olje (od Plivve  Plivit naj bi bil pravzaprav delan po licenci tega). Vprašaj če se ti da, pa dobro uštimajte kakorkoli že.




Stran: [1]