|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakanje med dojenjem in zeleno blato
31.10.2005 20:36:00   
simona2
Ojla,
moja user posted image  že nekaj dni pri vsakem dojenju ful kaka, kar naenkrat se umiri in samo slišiš kako se dbesedno izprazni. Če ne kaka  med dojenjem, pa takoj po njemu, ko podirava kupčka. Blato pa ima zelenkasto barvo, pred tem je bilo normalno rjavo. Ali je zelenkasto blato običajno? Meni se zdi, da tudi bolj smrdi. Ima katera kakšne podobne izkušnje, ali pa je to čisto normalno.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakanje med dojenjem in zeleno blato
31.10.2005 20:38:51   
Dejča
Po moje je čisto normalno, tudi mi smo imeli obdobje, ko je po vsakem dojenju šlo kar skozi, pa tudi blato je bilo take barve - tudi sedaj je še včasih in precej smrdi. Kdo je že rekel, da blato dojenih otročkov ne smrdi???user posted image

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakanje med dojenjem in zeleno blato
31.10.2005 21:00:52   
aneja1
Tudi moj ima včasih svetlo zeleno blato. starejši ljudje pravijo, da če je otrok zunaj, ko pade mrak imajo pol zeleno blato......Pediatrinja je rekla, da ima zato zeleno blato, ker ga črviči.

Tudi jaz sem nekje slišala, da blato dojenih otrok ne smrdi, pa prav zadnje dni ima moj zelo, zelo smrdečo blato, po vrhu vsega tega pa še krvavo sluz v blatu-nekakšno bakterijo so našli......

Če je imela katera podoben primer naj malce opiše, ker sem precej v skrbeh, prosim!!!!!


Nočko

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakanje med dojenjem in zeleno blato
31.10.2005 21:12:23   
StBarbara
Ko se je naš Vid samo dojil, je imel velikokrat zeleno blato.
Pediatrinja mi je sicer rekla, da to ni čisto običajno ampak, da ga verjetno kaj črviči...user posted image
sedaj je to minilo brez kakršnih koli posegov.....

pomojem bo tudi pri vas minilo samo od sebe user posted image

lp

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakanje med dojenjem in zeleno blato
31.10.2005 21:28:50   
Seven*
Zeleno blato bi naj bilo takrat, ko otrok popije veliko prednjega mleka.. Ponavadi je blato zeleno, ce ima mamica zelo veliko mleka in s tem veliko prednjega mleka..

Zaradi tega se nimate cesa bati.

Po podoju kaka zato, ker se prebava pospesi. To kar je pri ustih prislo noter potisne naprej tisto, kar gre pri ritki ven. Saj tudi nas ponavadi stisne po hranjenju.. Cisto normalno.. Tudi moja Ema kaka takoj po hranjenju..

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakanje med dojenjem in zeleno blato
31.10.2005 21:40:53   
tjasa10
Aneja1, mi smo imeli krvavo sluz v blatu, ampak ne pri vsakem kakanju.
Pojavljalo se je enkrat na dan, včasih tudi na dva dni, pa sva bili z malo v bolnici in so prvo sumili alergijo na kravje mleko in jajca, ko so pa vzeli blato za pregled na kalici virus pa je bilo pozitivno. Pri nas se je vleklo 4 mesece zdaj je pa dobro.
Kalici virus naj bi trajal samo dva dni, ampak verjetno je to pri dojenčkih malo drugače, ker se prenaša z blatom in bruhanjem, kar pomeni, da če podre kupček in malo bruhne je spet ukužen, pa če te pri previjanju prime za roko je isto.


Upam, da se hitro pozdravite!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakanje med dojenjem in zeleno blato
31.10.2005 21:43:04   
N _ B
Pozdravljena.
Tudi naša malčica je imela zeleno blato in po besedah patronažne naj bi bil to znak, da ima krče. Spominjam se, da je to trajalo od 14 tedna pa tja do 3 meseca. Za blažitev sem ji po žlički dajala blag čaj iz janeža in kumine.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakanje med dojenjem in zeleno blato
31.10.2005 21:43:17   
tjasa10
Nam je pediatrinja rekla, da je blato zelenkasto zato, ker jetra prevzemajo svojo funkcijo.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tjasa10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?