|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   REAKCIJA PO CEPLJENJU
11.10.2005 20:18:39   
PBJ
Včeraj smo imeli prvo cepljenje pri treh mesecih. Ko smo prišli domov je spal tri ure. Ponoči pa je spal zelo nemirno in do jutra sva se dojila trikrat- ponavadi se samo še enkrat. Čez dan je bil malce razdražljiv, a spal 2x več kot sicer. Ko se je popoldne zbudil, pa je bil vroč in namerila sem mu vročino 37,3. od takrat naprej se samo carta pri meni in se zelo pogosto dojiva. Jaz ga božam, on pa zraven glasno stoka, kot da hoče povedati, da se ne počuti najbolje user posted image .
Zdravnica je včeraj napisala recept za svečke, če bi jih slučajno rabil.
Zdaj ga bom počasi pripravila za nočno spanje, nato še dojenje. Čeprav vročina ne narašča, mu bom dala eno svečko. Tiste, ki imate s tem izkušnjo  - ali ste tudi dale svečko ob takšni nižji vročini ali ne?


Hvala in lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
11.10.2005 20:26:42   
giti1
Pozdravljena. Mislim, da to še pri tako malem dojenčku ni vročina. Do 37,5 je normalno, od 37,5-38 je povišana temperatura nad 38 pa vročina. Če misliš, da boš user posted image s svečko pomirila, mu jo kar daj. Tudi pomirja in blaži bolečine, ni samo za vročino. Pa miren spanec.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
11.10.2005 21:15:25   
pravljica
midva sva bila danes cepljena...zaenkrat še normalno spi (kot bi sicer)...me zanima kako bo ponoči - upam da ne bo dobil vročine, ker nisem šla po calpol user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu giti1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
11.10.2005 22:43:51   
PBJ
user posted image Hvala giti. Sem mu jo dala in se je po eni uri lepo umiril. Sedaj že sladko in mirno spančka. Upam, da bo tako mirno spal še naprej, ker se mi revček kar smili, če nima praveg spanca.

Jutri bo verjetno že vse ok.Pa še UZ kolkov imamo...


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu giti1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
11.10.2005 22:46:34   
PBJ
Pravljica - vse lepo tvojemu sinčku za 3 meseceuser posted image user posted image user posted image .

Trakec pa za tvojega malega pikca narobe kažeuser posted image .

user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
12.10.2005 21:36:46   
pravljica
hvala pbj :) ja, sem videla da sta oba za 1 mesec nazaj...kaj jaz vem kaj je zdaj to narobe user posted image  ma se mi ne ljubi še enkrat nastavljat...pa bom mogla user posted image
no o reakciji - moj je danes več spal kot ponavadi, bil je zelo slabo razpoložen cel dan (ni jokal, ampak skoz je jamral in ni hotel nikjer sam ležat, kot to ponavadi rad počne pod mostičkom ali v lupinici), najbolj čudno mi je pa blo, da ni nič kaj jedel...parkrat je potegnil, spustil in jokal/jamral...cel dan! vročine pa nima...menda bo ja ponoči ok kot je blo včeraj, zdaj je lepo zaspal

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
12.10.2005 21:50:09   
PBJ
Ja, moj je tudi včeraj samo jamral in stokal, ko sva se dojila in tudi sicer. Mi ga je bilo kar težko poslušatuser posted image .
Danes je bilo že občutno bolje, tudi temperaturo ima normalno. Ampak je bil še vedno zelo razdražljiv. Ko smo se vračali z UZ kolkov ni hotel sedeti v otroškem sedežu pa je sledil jooooook... Se pa ne rabimo več široko povijati, ker sta tudi danes bila ob kolka lAuser posted image user posted image .

lpuser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Kontracepcija
Miška2006

Katero kontracepcijsko sredstvo uporabljate?

Kontracepcijske tabletke (32%)

Maternični vložek (navaden) (2%)

Mirena (10%)

Kondom (23%)

Kontracepcijska pena, krema, gel (0%)

Drugo (34%)


Število vseh glasov: 448

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!