|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
8.10.2005 12:10:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: oktober je naš mesec
8.10.2005 12:16:15   
soncek&luna
ja, nalin, ce se bo dogajalo, kot mi je ena napovedala in mi je ze veliko stvari tudi pravilno, se bo vse zacel dogajat konec naslednjega tedna.... bomo videli.... itak skoz govorim, da bom moj aljaz privekal na polno luno 17.10.

bambi ima pa res krasno bebiko.... sem se kar zjokala, ko sem brala njeno zgodbo in slikce gledala....

zgleda pa, da bo pri meni danes spet eden tistih 'dezevnih' dnevov user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   [Brisano sporočilo]
8.10.2005 12:24:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: oktober je naš mesec
8.10.2005 13:45:57   
rumena
Zdajle sem brala od bambi porodno zgodbo in razmišljam, ko bi bila tudi jaz že z user posted image  doma in bi bilo vse za mano. Saj vem, da bo hitro, pa vseeno se mi kar vleče, ko odštevam dneve do poroda. Toliko so me  gin. strašili, da mi bodo sprožili porod že v 37. tednu, pa da bo carski rez (verjetno bo res), nazadnje pa bom rodila še po roku.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: oktober je naš mesec
9.10.2005 8:41:43   
Udb
Dan!
Kako ste kaj?
Danes sem tako slabo spala - kakorkoli sem se obrnila, mi je otrdel trebuh, bolel hrbet, ali pa kaj drugega! Grrr. Pa še neki me je špikalo v nožnici - sem res mislila, da bo kaj! Ša nič!!
Joj, se mi zdi, da bo 1 teden še čist preveč za zdržat!

(odgovor članu rumena)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: oktober je naš mesec
9.10.2005 10:11:24   
cmokec
Jaz sem tud še tukaj in se nič ne dogaja. Edino včeraj popoldne sem imela tako drisko, da je od mene kar teklo. user posted image

Me pa zanima, kako je z Nalin. Včeraj je v čveku napisala, da se ji je odluščil čep. Lahko, da je že mamica malemu Žanu. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: oktober je naš mesec
9.10.2005 11:42:50   
bernarda1
Pozdravljene!
Jaz pa sem danes spala še kar vredu,razen obiskov WC-ja.Imam pa v nožnici že od včeraj tak občutek kot da bi imela notri tampon ,drugače pa je še kar vreu.
lep dan bernarda

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: oktober je naš mesec
9.10.2005 17:38:39   
žlička
ojla punce.....joj meni tako otrdeva trebuh.....

pogresam pa nalin, pa aleksadrin....a se katero pogresate? Ste vse na izletih al ste sle ze u porodnisnicouser posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu bernarda1)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: oktober je naš mesec
9.10.2005 19:26:53   
cmokec
Kolk se nas je pa danes mal javlo. Pa me ja ne boste pustile same? Saj še na polovici meseca nismo, pa vas je že tolk poniknilo.

Jaz očitno še ne grem nikamor. Nič se ne dogaja, le tamalček je zelo živahen in komaj sedim, tolk me brcne.



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: oktober je naš mesec
9.10.2005 19:45:31   
urbancek
Nič se ne boj, da boš ostala sama, nas je še dosti, ki čakamo. Samo lenoba nas očitno daje in se nam ne ljubi pisati, vsaj meni, saj preberem še, za ostalo pa bolj tako

Lp

_____________________________

Ne toži svetu tujemu bol, ne svojega srca,
ne toži mu nikoli, ker svet je brez srca.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: oktober je naš mesec
9.10.2005 19:54:59   
nana 27
mene tudi daje lenoba, da bi kaj pisala. Jutri bo sonček pa bo več energije user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: oktober je naš mesec
9.10.2005 20:02:15   
ivana25
Ojla!
Da se še jaz malo javim...
Rok imam čez dva tedna, vendar pa že čutim, da se nekaj počasi pripravlja... pogosteje imam trd trebuh, pa še boli me zraven... včasih so bolečine podobne tistim pri menstruaciji (kaj je že to??? user posted image )... pa tudi v nožnici me malo pošpika in ko se dojenčica pretegne, se mi zazdi, da mi bo spodaj kar ven pogledala! user posted image

V glavnem, slej ko prej se bo zgodilo in midva z user posted image  komaj čakava na to. Moj najdražji se včasih prav smešno obnaša in gre pogosto z vozičkom nekaj krogov po stanovanju, jaz se mu pa smejim... ampak deluje pa prav srčkano! Z mano bo pri porodu in upam, da ne bom preveč kruta z njim in ga kaj nadirala, ker si tega ne zasluži. Res ne vem, kako bom odreagirala, saj bo to zame prvi porod.

Vem, da smo že vse nestrpne, ampak moramo dati času čas. Izkoristimo še teh nekaj dni in se razvajajmo, dokler se še lahko (dobra hrana, kakšna krajša peneča kopel, frizer, pedikura, manikura... pa kakšna fina masaža nog in križa z dišečim oljem ali kremo tudi ne bi škodila, a ne?). 

Lep pozdravček vsem in upam, da se mogoče kmalu srečamo v porodnišnici!
Ivana

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: oktober je naš mesec
10.10.2005 8:43:29   
žlička
jutro punce!

mam res obcutek da se tukajle dogajajo nekatere stvari,  punce se ne javljajo, kaj to pomeni, da nekater ze pestujejo svojeuser posted image ....user posted image  jest bi tudi!user posted image

no upam da ste vse ok, pa da se danes pokaže sonček!!!!

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu ivana25)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: oktober je naš mesec
10.10.2005 8:49:04   
cmokec
Ojla, žlička. Tud meni se zdi, kot da nas je že bistveno manj.

Pri meni je zatišje. Edino, tako se preteguje notri, da naenkrat ratata dve buli pod rebri. Predvidevam, da je ritka in del hrbta. Se pa tako pretegne, da me vse boli in moram prav stoje čakati, da se premakne, ker me čisto raztegne.

Grem pa sedaj po zadnjem opravku. Zmenjena sem z usnjarjem, da mi po meri ukroji kožico za v lupinico, pa jo moram tja peljat, da njihova šivilja pomeri, kje mora odrezati za varnostne pasove. Za voziček sem pa kar eno vzela, da jo bom kasneje lahko uporabila še za kaj drugega.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: oktober je naš mesec
10.10.2005 9:10:17   
Udb
Dobro jutro! Kakšen zaspan začetek obljubljeno lepega dneva!! FUJ! A naj ne bi bil danes sonček?
Moj srči je šel danes prvič letos na faks - seveda v bojni pripravljenosti z mobitelom - ampak je le za 1 uro vožnje stran in mi ni nič prijetno! user posted image Ampak kar se mora...

Ob 10.00 imam že 3. CTG! Saj nič ne rečem - je luštno poslušat, kako se MArcel premetava in kako mu bije srček, ampak jaz bi ga rada že videla!!! Kako sem nestrpna!! ;)) Kar se dogajanja tiče - ful mam skoz trd trebuh. NE vem...a bo to počasi to? Me pa kar precej tudi boli to tiščanje. Še posebno ponoči, kos e je treba prekotaliti iz enega boka na hrbet in na drugi bok...mi gre kar na jok zraven! A je pri vas enako?

No, se slišimo kasneje! 

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: oktober je naš mesec
10.10.2005 9:25:25   
nana 27
Dobro jutro! Udb, jst bi svoje težave opisala z istimi besedami. Najhuje je pa ponoči, ko bi rada spala, pa komaj zlezem iz postelje do stranišča (grem z majhnimi koraki in na račko) pa malo do kuhinje in nato nazaj spat (spet za kakšno uro do uro in pol). Revček v bušiju ima verjetno že zelo malo prostora in samo svojo ritko in hrbta kaže in prav hecno, ko se celo noč obračam iz enega na drug bok, se ta ritka premakne levo ali desno user posted image  No, na levi bok me mora moj  user posted image  porinit, da mi uspe, ker mene vse boli. 

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: oktober je naš mesec
10.10.2005 9:34:54   
žlička
ojla.....tudi pri meni je to en velik projekt iz enega boka na drugegeuser posted image  joj kriza, pa proti jutru me ful noge zacneho bolet....nimam pojma zakajuser posted image  ja in potek ko komi vstanem grem do wc-ja ko ena raca, kot si ti nana napisala, drugace s hojo nimam takih tezak, ko sem ogretauser posted image

drugače pa zaključujem projekt čiščenje  kuhinje....vsak dan po eno omarico, pa gre, vmes pa RR za počitekuser posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: oktober je naš mesec
10.10.2005 9:38:12   
soncek&luna
jutro punce....
tudi mene je pricelo vse bolet.... resnicno upam, da zraven ne bom se zbolela, ceprav sem skoz notri... noga me se vedno boli... najhuje je zjutraj.. vsa polomljena vstanem.... danes me je onoci ene dvakrat prav posteno spiknilo v noznici... ja zgleda, da se tudi pri meni pripravlja.. sicer je pa ze cas, da se pri meni tudi kaj zgane, PDP je naslednji petek user posted image ...
zdaj pa ze res komaj cakam user posted image
na CTG se nisem bila... sama si ne upam vozit, ker imam G v LJ....
sploh ne vem kaksna je zdaj procedura user posted image .. kdaj moram sploh v porodnisnico? sele takrat, ko se mi pricnejo popadki?

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: oktober je naš mesec
10.10.2005 10:12:47   
nana 27
Žlička, se mi zdi, da gre za prerazporeditev vode v telesu in da nas zato ponoči bolj bolijo noge. Čez dan je pa vse v redu, kot si rekla - tudi jaz sem v formi in šibam po hiši čisto normalno (niti sledu o rački).  Tako se bližajo naši PDP-ji, da kar ne morem verjet, kam so izginili ti meseci. Še malo pa bomo cartale naše male štručke. Kje je Nalin? Je šla že rodit?

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: oktober je naš mesec
10.10.2005 10:38:33   
jadore
Še pozdrav od ene "račke"! Tudi jaz se ponoči komaj narihtam v postelji! Še najbolje je če sem na levi strani da potem lažje vstanem iz postelje! Ponoči slabo spim in roke posebej desno imam skoz mravljinčasto!

Torbe za v porodnišnico še kar nisem pripravila, ker se mi zdi da potem je to konec jaz pa še nisem pripravljena na porod (strah)!!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: oktober je naš mesec
10.10.2005 11:03:45   
Eja_1
Tudi jaz se oglašam po dolgem času.

Pred 14 dnevi je CTG že pokazal rahle popadke na 8 minut, a sem bila danes (1 teden pred zadnjim izračunanim PDP) kar razočarana, ker CTG ni prav nič pokazal. Mene pa doma zvečer ali popoldne vsak dan malce matra (špika, otrdeva trebuh, tišči kot pred menstruacijo ipd.), kakšno uro na 8-10 minut, potem pa se vse potuhne...

Mi je pa G že rekel, da če do 17.10. (PDP) ne bo nič, da se tisti dan prikažem, da mi naredijo CTG, UV, pregledajo plodovnico... potem pa me je šokiral z besedami, da bodo čakali še 1 teden po PDP, če bo vse v mejah normale in se bom morala vsak dan hodit kazat... muka bo najbrž to čakanje... je pa NM znano po tem, da dolgo čakajo (tudi po 10 in več dni čez rok), včasih celo predolgo... medtem ko sem za druge porodnišnice slišala, da temu ni tako in da čakajo največ 3-5 dni čez rok.

Res srčno upam, da do 17.10. ne bom več v enem kosu, ampak da se bomo že lepo vsi trije cartali.
Drugače se jaz premetavam po postelji kot kakšen slon, resnično... tudi moj možiček me tako kliče "slonček Dumbo", po 3-4x se zbujam in hodim na WC, pol pa zaspat ne morem.... tako danes ponoči sploh ne vem, če sem spala več kot 2-3 urce in sem videt kot kakšen zombi...

Čauči, E

(odgovor članu jadore)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: oktober je naš mesec
10.10.2005 11:51:57   
Udb
No, sem doma!
Na CTG sta se celo 2 popadka videla!!! USPEH! user posted image  ;) Je pa rekla G, da zgleda, da počasi nekaj bo, ampak počasi... OJOJ! Ne zveni vzpodbudno ob noji neučakanosti!! user posted image
Drugače sem pa spet poslušala,da moram več pit. Pa ne morem!! Saj se trudim, ampak ne  gre!  V glavnem sem naročena drug ponedeljek - 2 dni po roku! Močno upam, da me ne bo! ;) So mi tudi sestre to zaželele! user posted image user posted image

Saj res - kako je z Nalin?

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: oktober je naš mesec
10.10.2005 12:48:40   
KIRA
Mene pa že teden dni boli mehur, vsakih par minut moram na vodo, tudi ponoči, ker mi zgleda nonstop pritiska nanj. Pa dva dni sem imela "težave z vetrovi" in sem večino noči prečepela na WC-ju - zvijalo me je tako, da nis em vedla, ali so že popadki ali še ne - vroče mije ratal, takoj pol spet mrzlo, v bušiju krči....
ampak je minlo in je danes boljše. trebušček se je en mičken spustil, ampak ne dosti, tako da ne vem, kako bom še en teden zdržala -mehur me sedaj že nonstop boli. če do 15. 10. ne bo nič, moram noter, ampak ne om šla, ker mi je itak brez zveze za vikend. bom počakala do 17.10. pa jim pol povem, da je PDP mim, pa da naj pogledajo kdaj bo... no - morda bom pa prej - kdo pa ve??? papirje imam vse, CTG sem imela 2x (čudež), pa mi ni kazal nič, dohtar je pa rekel, da se vidimo po porodu, tako da sem zdaj zadnji teden prepuščena sama sebi..

LP

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: oktober je naš mesec
10.10.2005 13:38:55   
cmokec
Očitno sta nam Nalin in Aleksandrin že pobegnili. A katera kaj ve?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   [Brisano sporočilo]
10.10.2005 16:29:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




velikost penisa
danuska

za vse ki vedo kaksna je partnerjeva velikost penisa?

do 15 cm (27%)

nad 15 do20cm (57%)

nad 20 do 25 cm (10%)

več kot 25 cm (6%)


Število vseh glasov: 480

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!