|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 10:47:08   
jadore
Pozdravljene,
da se jaz še malo javim, berem vas vseskozi samo bolj malo pišem!
Sonček me veseli da je s tabo bolje, sedaj pa meni nagajajo roke in noge, ki so občasno zelo mravljinčaste! Jaz še tudi opravljam zadnje nakupe, manjka mi še modrc za dojenje. A katera mogoče ve kje so naugodnejši?
Jutri končam 37 teden, potem pa še cele 3 tedne do roka!

No vsem lepe pozdrave, pa uživajte še te dni ko ste same, ker potem bomo imele veliko dela z našimi sončki!! user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 10:49:38   
žlička
cmokec hvala....se mi je zdelo da je nekaj takegauser posted image

kaj pa meniš o mojem tiščanju trebuha, pa kakor da mi dol neki pritiska.....v toek sem bila na ctg pa je rekla da je vse lepo in prav in me narocila cez 14 dni

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 10:57:34   
cmokec
Ti bom prerokovala.

Verjetno si noseča. In če ti kaj dol pritiska je znak, da se je dojenček do sitega najedel, že zelo zrasel, pridobil na teži in se udobno namestil za počitek. Če te pa zelo dol pritiska, je pa možno, da že pakira, da pride k mamici v naročje. A sem uganila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Žlička, vse je O.K. Brez panike. trebuh je velik in težak. tak sedaj tudi mora biti. Pa brez zamere, sem asamo dobre volje. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 11:00:53   
Aleksandrin
Samo toliko, da sporočim, sem ravno iz CTG-ja, pravijo da sem 2-3 cm odprta in da se moram it pokazat v bolnico. Sedaj počakam še mojega da se zbudi (nočna služba), pol pa šibamo.
Če se ne slišimo, pomeni da ostanem kar doli, če-ne pa se zvečer čujemo.
Držite mi fige...
Pozdrav vsem

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 11:01:39   
nana 27
Žlička, tudi mene tišči buši pa boli me v spodnjem delu trebuha. Imela sem že več lažnih popadkov in to je tako bolelo, da me je poroda kar strah..saj si želim videti malega pikca, ampak mene je tista bolečina pošteno prestrašla user posted image  Drugače pa komaj čakam, da ga stisnem k sebi in pobožam po mali bučki. Mali se čez dan miren, ponoči pa zganja karate v bušiju in speminja položaj ritke. Tudi jaz sem bila ta teden na CTG in me je naročila čez dva tedna. Sem mislila, da bom srčka lahko vsaj vsak teden poslušala zdaj na koncu. Zdaj ima moja G tako gužvo, ker je druga ginekologinja v zdravstvenem domu noseča in na bolniški, tako da vse poteka hitreje in si niti ne vzame dosti časa zame. Danes grem na dekompresijo. Se prav veselim napihovanja, ko lahko v miru berem revije. Žlička, ali tudi pri tebi user posted image  na dekompresiji nori po bušiju?

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 11:05:46   
cmokec
Aleksandrin, bom mislila nate. Veliko sreče, lep in hiter porod. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 11:10:34   
nana 27
Aleksandrin, midva (jaz in user posted image ) ful navijava zate, da čimprej vidiš malo štručko!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 12:28:12   
soncek&luna
aleksandrin, se pridruzujem zeljam.,.. naj bo hitro in lepo user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 12:29:21   
žlička
cmokec, ti bi mogla bit vedeževalkauser posted image  to je lepo če je človek dobre volje,

pri nas je pa soncek pokukal izza oblakovuser posted image user posted image user posted image  upam da se ne skrije prekmalu

ja nana, sej to je normalno, da user posted image  nori, vrjetno mu je všečuser posted image  se mi zdi da moj kar naprej skače in se razteguje notri, je tko fajn, ko začutiš petko al pa ritkouser posted image

aleksandrin....zelim ti lep porod, pa kadarkoli se bo user posted image  odločil priti na svet.....sporoči

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 12:48:22   
KIRA
aleksandrin: lep porod ti želim, pa da se čimprej vrneta zdrava in krepka...


zdaj pa še malo od mene: nisem še šla rodit in ič ne kaže da kaj bom. jutri imam 39. tednov, danes pa sem imela CTG in še ne zgleda kot da bi bebica hotla ven prit. imam pa 1 dobro novičko: če bo vse o.k. bo normalen porod, mi ne bo treba na CR. sem daneš še enkrat povrtala G, ki je končn prišel z dopusta in mi je vse razložil, kdaj moram noter itd.. (popadki itn.)
če do 15.10. ne bo nič - lahko grem noter oz. moram it. ampak ker je sobota, me bojo najbrž do ponedeljka domov poslali - če ne bo popadkov. tak da lahko mirno počakam do 17.10. pol pa MORAM noter.
ker bom šla v MB (sem iz MS), pa lahko grem ko bojo popadki na 25 ali 20 minut, pa imam pol še dost časa tam počlakat kako naprej. če pa bojo na 5 minut, pol je pa že sila - plodna voda pa itak najbolje da mi ne odteče - baje imam široko medenico in bi lahko kaj ven "padlo".
v nedeljo moram vstavit še en canesten - 7 dni pred PDP, zaradi tokratne bolezni najbrž ali kaj jaz vem - v glavnem - glivice, ki sem se jih  zgleda rešila baje niso nič nenavadnega, pa še eno tabletko bomo dali,tako da bo porodna pot čista. na kontrolo ne rabim več it, papirje mam vse, G pa vidim cca. 6 tednov po porodu...

LPuser posted image

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   [Brisano sporočilo]
7.10.2005 13:23:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 13:37:50   
thunder
Tudi jaz sem že odprta 2 cm, danes pa mi noro dol pritiska, križ me boli, v nožnici me špika, popadkov ni čutit, mali pa full brca. Pa še nekak čudno se počutim... Ne vem a je tak dan, al bo že res treba kam it. Noro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   [Brisano sporočilo]
7.10.2005 14:26:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu thunder)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   [Brisano sporočilo]
7.10.2005 14:28:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 20:12:17   
uma
Da se še jaz oglasim. Končno sem spet pri netu.
Torej, pi velik lepih trenutkov vam želim.
Aleksandrin teb čim lepši porod in čim hitrejši.
Vidim, da bi res že vse šle kar rodit. Jaz sem imela včeraj prvi CTG in je vse ok. G mi je rekla, da se otroček očitno zelo dobro počuti (se pa jaz toliko manj ) in me je naročila za 18.10., če pa bi bilo kaj vmes pa kar v porodnišnico. In zdaj smo tam kot smo bili. Čakamo kaj bo. Popoldan pa me je v trgovini tako začel boleti trebuh in pikati, da sem komaj hodila. Me je ta bolečina držala kar 2 uri. Pol pa je izginila. Malega pa tud že kar čutim kako se dol pripravlja. Me tolikokrat zašpika. Ravnokar ima spet žurko. 
Me prav zanima katera med nami bo naslednja za rodit. Naenkrat ne bo nobene več na netu. Če bom rodila po roku bom ena izmed zadnjih. user posted image user posted image
Ampak ti oktobrčki tako radi presenečajo, da nikoli ne veš.
Jutri greva z dragim na izlet v Savinjsko dolino. Komaj čakam. Grem pogledat 6 mesecev starega user posted image . Samo da bo vse ok.  Pada bova z mojim še malo skupaj.
Mejte se lepo. Naročimo sonček jutri.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 23:07:34   
MojcaG
čer...

mene tudi zanima, katera bo naslednja..
pi, čestitke še enkrat..user posted image  user posted image
aleksandrin, upam, da bo kmalu (ali da se je že celo kaj zgodilo..), to želim itak nam vsem, ki bi že rade rodile..
jaz pa hodim na ctg-je vsak teden.. zanimivo, kako je od gin do gin različno..user posted image  meni je rekla včeraj: se vidimo čez en teden, če ne pa srečno! user posted image  po moje se me bo še malo nagledala (moja gin), preden krenem v rim..
nalin, upam, da se kaj boljše počutiš.
lepo se imejte vse!! (reklam je konec - GLADIATOR!!!user posted image )
user posted image

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: oktober je naš mesec
7.10.2005 23:49:04   
Katja6
Punce, vsem privoščim, da greste čimprej, da vidte svoje štručke, da se ne bodo skrivale tako dolgo kot se moja (29.9).

Jaz sem bila danes spet na CTG, pokazalo je dva močna popadka, ampak se mi tapravo še ne dogaja. Mali skače, da trebuh poskakuje, mojega user posted image  je kar strah ko to vidi. Sem bila skupaj z eno, ki je imela rok 25.9. pa tud še ni nič.

Ko je ginekolog videl, koliko sem čez rok je rekel, da je ta rok itak sam za socialno! In kdaj grem spet? Če ne prej v ponedeljek,  imam že napotnico za sprejem: "takrat pa zlepa ali zgrda" je rekel gin. Pa kako lep datum za RD 10.10. To bi pa skor blo vredno izkoristit in se pokazat na ta svet.

Čimlažjo noč vam želim, da se naspite.....dokler se še lahko.
Katja

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   [Brisano sporočilo]
7.10.2005 23:58:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katja6)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: oktober je naš mesec
8.10.2005 10:19:00   
soncek&luna
jutro punce
katja, tudi jaz upam, da se ti user posted image  cimprej pokaze... madonca, upam, da moj user posted image  ne bo tolk casa cakal...
mi je pa mali zacel zgleda se bolj pritiskat na mojoj medenico... danes se z berglo komaj hodim user posted image , bom kar tbl vzela, mogoce rabi kolk, da se mal utece user posted image


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: oktober je naš mesec
8.10.2005 10:27:41   
rumena
Pi čestitke, je pa vse tako hitro potekalo in po 5 dnevu si bila že domauser posted image , kljub carskemu rezu? In kako veliki user posted image  user posted image  imaš!
Kje pa je Bambi ali je še ni doma ali pa ne utegne.
punce, jaz sem že od 35. tedna 2 cm odprta in od takrat so tudi na ctg zaznani popadki, pa še kar nič, pa sem skoraj že v 38. tednu. Sedaj pa me gin. noče več pregledovati koliko sem odprta, da mi ne bi kaj sprožilauser posted image .
To je čisto od gin. odvisno, če bi imela pa kakšno drugo gin., bi pa mogoče že šla rodit, tako kot kolegica, ki so ji popadke kar sprožili, pa je bilo.
Ja očitno bo treba še čakati. user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: oktober je naš mesec
8.10.2005 10:57:54   
rumena
Bambi ima že slikice od svoje Gaje v albumu. Poglejte kakšen cukrček je.

(odgovor članu rumena)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: oktober je naš mesec
8.10.2005 11:26:53   
AKŠ
evo še mene mal....sem še vedno v enem kosu čeprav zelo z težavo...priznam da komi čakam da grem rodit, ker sem že čisto zmučena. Spim skorajda nič - včeraj zvečer pa me je tolk matralo, da sem mislila, da bomo že mogli it....špikanje v nožnici je full močno, da o bolečinah v trebuhu ne govorim.....


se tolažim da bo kmalu vse za nami.... user posted image

(odgovor članu rumena)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   [Brisano sporočilo]
8.10.2005 12:03:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   [Brisano sporočilo]
8.10.2005 12:05:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: oktober je naš mesec
8.10.2005 12:05:47   
soncek&luna
joj, aks, to mene se vse caka user posted image ... jaz imam le 13 dni do D dneva pa se se nic ne dogaja user posted image ... mojega user posted image  se vedno premetava po buhiju.... nobenih bolecin ni, ki bi oznanjale kak zacetek konca user posted image ... no, zaenkrat... lahko se v trenutku spremeni, a ne?

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Barva vozička za fante
donat

Ali je primerna RDEČA barva vozička za fantke??

da (81%)

ne (8%)

mogoče (10%)


Število vseh glasov: 153

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!