|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čakanje na plusek😊
16.9.2024 8:31:57   
Neučakana2
Hejla vsem skupaj😁


Imam eno vprašanje če je bila katera v taki situaciji🙈Prejši mesec sem imela SS v 4tednu. Gin mi je rekla da lahko takoj ponovno zanosim,.. pred kakšnim tednom me je v spodjem delu tebuha mocno spikal in potem sem opazila tako svetlo rjavkast izcedek ki je trajal 1dan,.. potem cez nekaj dni se je spikanje ponovilo in rjav izcedek tudi,.. in potem sem sla jaz iz "ferbca" v soboto sla delat test(tisti listici od first sign) in je bil pozitiven. (Rjav izcedek se je zmeraj pristoen) naj povem se to da bi morala menst. dobil 23.9.2024 torej je bil test vec kot teden pred izostank pozitiven,.. je bla kera v taki situaciji😪🙈

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Čakanje na plusek😊
16.9.2024 15:05:58   
Happytime
Živijo neučakana...To da si delala 6 dni prej test in je bil pozitiven, sem bila jaz v taki situaciji-trenutno noseča 6 tednov. Edino kar bi morda lahko bilo je da si imela zelo pozno ovolacijo in takrat ti tudi lahko lažno pozitivno pokaže test.Nisi nič omenila si imela po ss potem normalno menstruacijo vmes?Ker tako kot je Sanja ze napisala nekaj postov nazaj...po ss se rado zgodi da takoj zanosiš...tako sva tudi jaz in Sanja.

(odgovor članu Neučakana2)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Čakanje na plusek😊
16.9.2024 15:51:25   
Neučakana2
Po SS sem imela močno krvavitem in mi je gin. rekla da se to smatra kot menstruacija, ker če jaz nebi zadnic prvi dan ko menstruacije ni blo šla delat test najbrs sploh nebi vedela da sem noseca🙈 je pa zdej tko da sem danes spet naredila en test in je druga črtica zmer bolj temna🙈 no upam na najbolse,.. moti me samo ta izcedek nevem zakaj se je pojavil,.. ampak počakm še do naslednega tedna da me spet kaj ne preseneti🫠

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Čakanje na plusek😊
16.9.2024 19:06:33   
puncka.
Ja tudi jaz sem slišala, da po SS se rado prej prime. Upam, da se je.držim pesti!Jaz pa čakam..  jutri ali v sredo naj bi delala test.. mi pa še ne zamuja menstra. V četrtek naj bi prišla. Zaenkrat se kar dobro zadržujem. Nimam pa nobenih znakov. Nič od nič. 


(odgovor članu Neučakana2)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Čakanje na plusek😊
16.9.2024 19:33:49   
Anonimna294
Puncka. dobra si, jaz bi ze zdavnaj delala test, no itak sem ga en teden pred zamujanjem 😅. Jaz tako tezko cakam ta 1. pregled da groza. Pa se 14 dni je do tja 🫢

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Čakanje na plusek😊
16.9.2024 19:59:44   
puncka.
Ma sej veš, da bi ..malo me mika.. ma si pravim, da itak če bo pozitivno imam še časa za zvedeti.. Prejšnji cikel sem bila doma na dopustu pa sem ze od 9 dni po O delala teste. In do 14 dneva..toliko -, da sem se grozno počutila.. Zdaj ta cikel mi nekako dnevi grejo, ker imam skozi kaj z delom, otroci, taveliko vozit okoli na dejavnost..pa gre.. sicer me zdaj trenutno malo boli trebuh.. po moje bo prišla menstra.. ampak ok.. bomo pa naslednji mesec pričakali +! 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Čakanje na plusek😊
17.9.2024 12:23:44   
ŠeenaSanja
Neucakana upam da ti je uspelo 😀Anonimna vem kako se ti vlece, jaz ga imam v cetrtek pa se mi zdi da dnevi nikamor ne grejo 😂 Puncka zate pa drzim pesti, mogoce je pa ravno ta mesec ko nimas nobenih simptomov uspeloJavi kako se je izslo 🍀🍀💪

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Čakanje na plusek😊
17.9.2024 12:56:29   
Neučakana2
Jah pr men ni nc drugace kot vceraj😅 pozitiven test 1tedn prej (nardila sm jih zdrj kr ene par tistih lisičen in je vsak dan bolj temna črtica,.. zlo se nagibam da bom šla na krvi test🙈) edin pa  ta rjav izcedek ki kr ne mine in rees nevem kaj naj si mislm😅🙈 Googlam pa nc pamtnga ne najdm😅,.. Šeenasanja srečno🍀 vse bo ok💪🏻


(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Čakanje na plusek😊
17.9.2024 12:57:24   
Neučakana2


IZVIRNO SPOROČILO: Neučakana2

Jah pr men ni nc drugace kot vceraj😅 pozitiven test 1tedn prej simptomov nc (nardila sm jih zdrj kr ene par tistih lisičen in je vsak dan bolj temna črtica,.. zlo se nagibam da bom šla na krvi test🙈) edin pa  ta rjav izcedek ki kr ne mine in rees nevem kaj naj si mislm😅🙈 Googlam pa nc pamtnga ne najdm😅,.. Šeenasanja srečno🍀 vse bo ok💪🏻





(odgovor članu Neučakana2)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Čakanje na plusek😊
18.9.2024 6:00:37   
puncka.
Evo danes delala test.. pa je negativen.. itak sem razočarana, ampak kaj čmo..tako je .. pa itak sem že gledala kdaj bi npr nuhalno imela.. pa bi bilo glih na moj r.dan..😃

(odgovor članu Neučakana2)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Čakanje na plusek😊
19.9.2024 8:42:04   
puncka.
Sanja javi kako je šlo na pregledu.. :) Jaz sem menstro dobila.. točna ko urca.. gremo v novi krog.

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Čakanje na plusek😊
19.9.2024 11:24:38   
Happytime
Živijo. Se javljam po nekaj dnevih...če sem prej imela 2 tedna skupaj angino, naj povem da sem sedaj dobila še virozo( oba z mojim bruhava/driskava) mali je zaenkrat še ok🙈Noro res...danes ko sem že malo boljše mi je pa slabo zaradi nosečnosti...kakšen buren začetek res🙃 me kar malo skrbi kok kaj to vpliva na začetne tedne v nosečnosti...mislite da bo vse ok?Punčka- seveda držimo pesti naslednji mesec, think positive❤️Sanja-jaaa nujno sporoči kako in kaj pregled...Kako kaj ostale?

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Čakanje na plusek😊
19.9.2024 11:59:26   
Lukcy84
Pozdravljene, punce.
Po dolgem času se spet priključujem pogovoru na forumu.  Prebiram, da vas se kar nekaj srečnic z pluskov. Čestitke vsem nosečkam! 🤗 Da povem nekaj besed o sebi. Sem že kar nekaj prenosov opravila, ampak do sedaj je bil le 1x krvni test pozitiven, vendar je šlo za biokemično nosečnost in se je vse skupaj končalo v 7. tednu nosečnosti. Zdaj sem 9.9.2024 spet imela prenos 5 dni starega  svežega zarodka in čakam na krvni test v bolnici. Že 7 dan po prenosu sem seveda zaradi neučakanosti delala urinski test, ki je pokazal rahlo črtico- res komaj vidno. Potem sem čez 2 dni, po prvem dnevu izostanka M naredila še en uriski test- črtica je bila bolj intenzivna. Ker pa sem imela doma kupljen tudi krvni test za domačo uporabo( ta naj bi rezultat pokazal že nekaj dni po vgnezditvi), sem naredila včeraj še tega. Črtica precej blaga- pričakovala sem bolj intenzivno, ampak vseeno je pozitiven. In sem seveda zelo vesela.😃Krvni test v bolnici pa imam v ponedeljek. Imam pa eno vprašanje.Ob vstajanju iz postelje, me precej špikne v spodnjem predelu trebuha. Razumem napetost, krče podobne menstrualnim, občasno špikanje, ampak ob spremembi položaja, to pa mi je čudno.Imate morda podobne izkušnje? 

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Čakanje na plusek😊
19.9.2024 16:16:21   
ŠeenaSanja
Puncka zal mi je da ni bilo plusa ta mesec ampak bo pa naslednji mesec. Vajin otrocek cala poletje 😁Joj Happytime ti pa res nimas srece 😥 jaz sem bla tudi bolana, je mali nekaj prinesel domov ampak sem zdaj ze vredu 😁 mislim da nebi smelo bit nic narobe z otrockom, razen ce bi mela nevem kako vrocino. Jaz sem bla in z malim in zdaj okrog 6.-7. tedna bolana z rahlo povisano temperaturo. Mi pa lepo pridno rastemo 🥰 danes 8w5d po UZ 😊 dala mi je napotnico za nuhalno tako da se jutri narocim 😊

(odgovor članu Lukcy84)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Čakanje na plusek😊
19.9.2024 16:25:01   
Neučakana2
No pa da se še js javim da se očitno ni vse izšlo tko kt sm misnla da se bo in tisti pozitivni testi nevem nasledič ga nedelam dokler nebo M zaostajala,.. učeri sm dubla M  tko da ja🙈 poskušamo naprej nasledni mesc in upam na najbolše🍀 upam pa da kmal ratal ker si res že zelim otrocka mogoce tud bolj zato ker sm enega izgubila v 16t ubistvu sem šla delat splav zaradi genetske napake(februarja)😪 in bi bil zdej že res cajt🍀
Šeenasanja cestitke vesela zate🤩

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Čakanje na plusek😊
20.9.2024 8:43:29   
Happytime
Ojla...Sanjaa super veselaaa zate, da pikica lepo raste🥰Lucky84 nimam izkušenj s tem...ampak sem že slišala da katero pika ko vstaja iz postelje oz. kot da bi jo zarezalo in potem popusti...načeloma se zelo hitro začne maternica raztezati in pripravljati po vgnezditvi in sigurno vsaka ženska drugače čuti bolečino... smem vprašati imata že kakega otroka ali bo to vajin prvi?Neučakana- ja veš pri meni podobna zgodba bila..imela sem v juiju splav očitno že v 4 tednu in dobila M, potem pa takoj v avgustu zanosila...in če nebi delala testov tako zgodaj nebi niti videla pozitivnih testov...Žal mi je za vajino zgodbo. Smem vprašati ko si bila že tako visoko noseča so ti delali pri nuhalni in ugotovili nepravilnosti?Upam da kmalu zagledaš + in bo vse ok.Kako ste ostale kaj s simptomi? Jaz imam rahlo slabost skozi cel dan in zelo me zebe...no to sem opazla že v prvi nosečnosti da sem se rada toplo oblekla..😄Drugače pa uff do pregleda je še dolga...9.10....kje je se to...upam da bo vse ok.🥰

(odgovor članu Neučakana2)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Čakanje na plusek😊
20.9.2024 11:02:52   
Neučakana2
Drzim pesti da bo vse uredu🍀vem da bo tud pri meni enkrat posijalo ☀️,.. 
Je blo pa tkrt tko da je bla nuhala uredu brez posebnosti ampak sva se s partnerjem odločila za nifty (neglede na to da sem bila stara 22let) in je prvo nifty pokazal visoko tveganje,.. nadalne preiskave so pa samo potrdile,.. tezka izkusnja ampak sej pravim enkrat bo posijalo ☀️,..

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Čakanje na plusek😊
20.9.2024 18:31:52   
ŠeenaSanja
Lukcy vceraj mi je cisto uslo iz glave se komentar na tvoje skrbi.. Mislim da je to cisto normalno. Razno spikanje in podobno se mi zdi je kar pogosto in dokler ni res hudih bolecin sploh ni panike..Neucakana, zelo mi je zal da sta morala cez to izkusnjo. Upam da so se rane kolikotoliko zacelile in pozitivno naprej 🍀 tako kot pravis, tudi za vaju bo posijalo sonce 🍀🍀

(odgovor članu Neučakana2)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Čakanje na plusek😊
21.9.2024 23:07:37   
Lukcy84
Hvala za informacije, Sanja in Happytime. Če bo tokrat vse kot mora biti, bo najin prvi otrok. Tako, da nimam izkušenj z nosečnostmi. Kot sem že napisala, je pri prejšnji šlo za biokemično nosečnost. V 7 tednu nosečnosti sem dobila M in na UZ je takrat bilo vidna samo gestacijska vrečka brez zarodka. Tako, da si neizmerno želiva, da bo tokrat ta pravo. Vsi znaki nosečnosti, tudi testi pozitivni, zdaj bo pa najhuje čakanje na potrditveni UZ. Tako, da močno drživa pesti za najinega prvega sončka. 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Čakanje na plusek😊
23.9.2024 5:03:48   
puncka.
Ojla punce.. pri nas se nič ne dogaja.. M je šla mimo..čakamo O čez 8 dni priblizno.. itak se bomo potrudili, da bo kaj..ampak bomo videli :) Kako ste ostale? Imate kaj slabosti? 

(odgovor članu Lukcy84)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Čakanje na plusek😊
23.9.2024 14:58:08   
Lukcy84
Pozdravljene, punce.
Sporočam vam, da je krvni test za mano- imam lep rezultat bete in verjamem, da je tokrat sonček z nama in bo tudi ostal. Potrditveni UZ bom imela kar kmalu- že naslednji teden. Sem bila celo nekoliko presenečena nad tako hitrim datumom. 
Drugače se počutim vredu, z pričakovanimi krči v sp. delu trebuha, vrtoglavico, neki čuden pritiskom v glavi in občasno slabostjo- spahovanjem. Kako se počutite ve? Punčka…nič obupat…mislit pozitivno, verjet v svoje sanje in bo uspelo! Pozitivna naravnanost ima velik vpliv na potek in končen rezultat. Vem, da ste nekatere šle čez težke preizkušnje, vendar vsaka vgnezditev je dobra stvar, ki kaže, da je vse možno. Tukaj pa smo, da se tolažimo, podpiramo, si svetujemo. Hvala in vsem vse najboljše z našimi pikicami… 💞

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Čakanje na plusek😊
23.9.2024 18:42:09   
Happytime
Živijo punce... lucky vesela zate in ja misliti pozitivno, da bo vajin sonček ostal....Punčka ta mesec pa fino pridni bit🙂Kar se pa mene tiče v soboto sem imela v sluzi malo rozastega izcedka zato sem se šlq pokazat na urgenco in smo videli da srček že bije. Bilo je vidno vse ok, vendar glede nato da sem bila zdaj 3 tedne skupaj bolana so mi dali bolniški stalež do 9.10.Ker je tako dolg bom očitno morala tudi v službi povedati kaj se dogaja.Drugače pa probam čim več počivat, imam pa še malega doma ker je malo bolan.Slabosti je malo manj kot prejšnji teden, imam pa boleče prsi in grozno utrujenost.Pazite nase in javite se kaj...

(odgovor članu Lukcy84)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Čakanje na plusek😊
24.9.2024 16:46:52   
ŠeenaSanja
Lukcy super novice, cestitke 🥰 sedaj pa srečno do konca 🍀 pregled bos pa tudi imela kmalu tako da nebos rabla dolgo cakati 🤗Happytime, kako si? Se je izcedek se ponovil? Vazno da si slisala srceka in da ves da vse poteka kot mora 😊 sedaj pa skusaj izkoristiti stalez da cimvec pocivas in cuvas nase in svojo pikico 🥰Kako ste ostale? 😁Jaz sem v 10.tednu. Se vedno me kar pogosto mucijo slabosti. Moj pravi da pretiravam ampak ko pijem navadno vodo mi vedno postane slabo. Tako da sem bolj kot ne na radenski pa limono si dam notri 😂 trebuscek se ze kar pozna tako da je ocitno res da se v drugo prej pozna sploh ce ni velike casovne razlike med nosecnostmi 🫣 10.10. imam nuhalno in ze komaj cakam. Potem pa vsem povema da cakamo dojencka pa zacnem lazat trebuscka 🥰 zdaj sem namrec celo omaro obrlnila da sem na plano prinesla vse over size majice 😂

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Čakanje na plusek😊
27.9.2024 16:23:38   
beba92
Zdravo punce. Kako ste? Malo s emi zdi ze butasto pisat, ker ste v tej temi skoraj same nosecke, pa vendar nekaj nas je pa se borcev, ki se borimo za plusek 👍👍😁 no jaz sem ravno  v casu O 18. cikla 🤔 po sluzi vem. Koliksna je sploh moznost zanositve tako pozne O? 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Čakanje na plusek😊
28.9.2024 7:24:24   
Sweetheart
Punce zivjo :)Naj vam povem, da sem tudi jaz ta teden zagledala plusek😊😊 po izostanku M en dan in po vseh tipicnih znakih PMS, zaradi katerih sem mislila, da itak prihaja M, sem vseeno naredila test in pokazal je + ter 2-3 (naredila sem CB digitalnega). Sem fuuuul vesela in še kar ne dojamem❤️ po mojih izracunih bom imela PDP 31.5 ali 1.6.2025. Sem se pa tudi ze narocila na prvi pregled, datum sem dobila cez 11 dni, takrat bom po mojih izracunih noseca 6 tednov 3 dni. Skrbi me, da ni to malo prehitro za prvi pregled? Sama vem da sem taka, da se zelo sekiram za vsako stvar in ce bi mi recimo rekel, da srcek se ne bije ter da ponoviva cez 1 teden, vem da bi se v tistem tednu zelo obremenjevala😒😒Kdaj ste ve imele prvi pregled? Sicer bo za oba to prvi otrok in prva nosečnost❤️

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so vaše možnosti, da rodite dvojčka?
Da bi natančno ugotovili, kateri geni povečujejo možnosti, da bo bodoča mati rodila dvojčka, so znanstveniki analizirali...
Kako povečati možnosti za zanositev
To so načini za hitrejšo zanositev - spremljanje plodnih dni, zdrav življenjski slog in redni spolni odnosi. Ob težavah ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.