|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čakanje na plusek😊
10.8.2024 17:44:30   
ŠeenaSanja
Mogoce pocaki se dva, tri dni. Ce ne pride M ponovi test, drugace pa res najbols da poklices ginekologinjo.. 

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Čakanje na plusek😊
12.8.2024 13:18:02   
ŠeenaSanja
Hej punce, kako ste?Anonimna si konec z M? 😀 Beba kako si ti, zdajle enkrat je ne pricakujes je tako? 😀 Happytime, kako pa tebi kaze? 😀Ste na dopustih ali ze delavno? 😀

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Čakanje na plusek😊
12.8.2024 13:51:52   
Happytime
Ojla. Jaz sem danes prvi dan konec porodniške, malega uvajam v vrtec že dober teden-me je presenetil na celi črti (nič ne joka, spi, edino je bolj slabo, se pa igra v vrtcu in lepo zamoti)Kar se pa tiče testov pozitivnih...začela sem krvavet...tako da očitno nebo nič iz male pikice😞☹️Preveč sem se veselila,sedaj sem pa spet čist na tleh...Upam da ste ostale boljš❤️

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Čakanje na plusek😊
12.8.2024 13:57:34   
ŠeenaSanja
Priden fant 💪 mi zacnemo s septembrom, gre v zasebno varstvo nekaj dni na teden. Pa upam da bo slo tudi nam tako gladko 😀
Happytime zal mi je ☹️ cisto te razumem kako se pocutis ampak glavo gor in novim zmagam naproti 💪 prepricana sem da vse nas caka ta carobni + v bliznji prihodnosti 😊

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Čakanje na plusek😊
12.8.2024 21:21:25   
Anonimna294
Oooj punce, kako ste. Sem prebrala malo za nazaj, mi smo bili se malo na dopustu. Uglavnem bliža se O,, enkrat v tem tednu, včeraj sem kar začela že s CB ovulacijskimi testi, zaenkrat so še negativni. Upam, da ta mesec uspe, ta teden več akcije😂. 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Čakanje na plusek😊
13.8.2024 8:54:18   
beba92
Hojla. Pa ravno danes je prisla, tocna kot se nikoli 😡 no ja, niti nisva bila tok pridna da bi je ne pricakovala 😁 racunam bolj na poletni pdp 😂😂😂 kako si ti? In ostale? 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Čakanje na plusek😊
13.8.2024 11:47:55   
ŠeenaSanja
Anonimna zdaj pa v akcijo 😁Beba, saj je res najbolj preprosto ce se rodi ko je toplo 😂 Jaz bi mogla dobiti M nekje konec meseca tamo da samo cakam kdaj bo..  Zelja po se enem otrocku je pa res velika tako da upam da bo cimprej + in seveda da bo vse vredu 😁

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Čakanje na plusek😊
13.8.2024 20:11:20   
Happytime
Ojlaa punce...no jst ostajam z vami...danes sem imela pregled pri ginekologu...no šlo je naprej😟😔Tudi jaz imam zeloo močno željo po še enem otroku in upam da nama kmalu uspe...Punce držim pesti za vas🍀

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Čakanje na plusek😊
14.8.2024 6:42:14   
puncka.
Tudi jaz se vračam po nekaj letih.. doma imam sicer že 3 otroke.. bi pa še enega :) bom kar tako napisala.. plus pričakujem 22.8 😅🤩

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Čakanje na plusek😊
14.8.2024 6:50:47   
ŠeenaSanja
Happytime zal mi je ☹️ drzim pesti da bo drugi mesec uspesnejsi 💪🍀Dobrodosla puncka 😁   koliko casa pa ze delata na 4.otrocku?😁


(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Čakanje na plusek😊
14.8.2024 7:09:51   
puncka.
Happytime tudi meni je žal zate. Čas začeli rane, vse bo ok. Tudi sama sem imela 2 splava. Šele sedaj sva začela. Prva je ratala takoj, druga dva pa drugi mesec poskušanja(in sta bila dva). Zdaj bomo pa videli. Delam sicer ovulacijske teste, tako, da točno vem kdaj imam O. 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Čakanje na plusek😊
14.8.2024 8:16:59   
Happytime
Ja sej vem...ne bom obupala grem novim zmagam naproti...Dejte mi neki rečt...nikoli nisem delala teh ovolacijskih testov...kaj to začneze delat takrat približno ko si zračunate kdaj naj bi bila O in naredite test ter če je pozitiven je takrat O?Punčka koliko pa imaš stare otroke?Dvojčka imate🥰

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Čakanje na plusek😊
14.8.2024 14:49:18   
puncka.
Ovulacijske teste delaš nekaj dni preden imaš ovulacijo. Če imaš redne menstruacije je O približno na 14 dan cikla. Jaz sem imela redni 28 dnevni cikel, ampak ovulacija je bila vedno na 17,18 dan. Zdaj ko nimam več tako redne menstre pa je tudi kdaj na 19 dan. Ko ti test pokaže +, pomeni da je največja količina LH hormona v urinu, kar pa ne pomeni ovulacije. Za pozitivnim testom sledi ovulacija nekje med 12 in 48 ur. 
Doma imamo dvojčka ja, stara sta 4 leta ter punco, ki je bila letos 10. 

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Čakanje na plusek😊
14.8.2024 20:54:08   
Anonimna294
Puncka. dobrodosla 😁. Tudi jaz delam ovulacijske teste, ze taprvic sem jih. Prejsnji mesec je bila ovulacija celo 2 dni prej, no ta mesec bo pa ocitno kasneje, pa imam tudi redne cikle 28 dni, ker je test se vedno negativen, po aplikaciji in dnevih pa je jutri 14. dan. Bomo videli, kaj bo. Drzim pesti za vse nas 🤗😊

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Čakanje na plusek😊
15.8.2024 6:55:02   
puncka.
Jaz itak svetujem vsem, ki delajo na dojenčku O teste..ker ti prihranijo dosti preglavic 😅Aplikacija kaže neko povprečje, ampak večina nas ima malo drugače cikel. Je škoda, da misliš, da delaš vse prav.. pa ubistvu ne.. ker je lahko O tudi par dni kasneje..to pa kar pomeni 😃Jaz imam še vsaj 5 dni do testa..sem pa tako neučakana. Malo me špika v jajčnikih, ampak to je itak lahko tudi če prehaja M. Držim pesti za vse nas! ✊️

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Čakanje na plusek😊
15.8.2024 14:13:46   
ŠeenaSanja
Malo se moram izpovedat 😀 po ss se nisem dobila prve M ampak imam en tak filing kot da sem mogoce ponovno noseca. Isti filing sem imela nazadnje in se nisem motila.Zdaj pa res nevem ce je smisel da ze delam test ali naj pocakam proti koncu meseca ko bo pa ze minilo 6 tednov.. Tako se veselim te male pikice da se bojim da je ta filing samo tako velika zelja in da vbistvu nic ni razen moje psihe.. Sicer sva rekla da do konca leta vsaj grema cisto na izi, nic ne racunama plodnih dni itd ampak cisto odmisliti pa vsaj jaz pa ne znam.. 

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Čakanje na plusek😊
15.8.2024 20:50:24   
Happytime
Ojla...No nič ste me prepričale o ovolacijskih testih in sem si jih naročila en paketek...da vidim kak to deluje pa če bo le pripomoglo kaj k zanositvi...Ker realno predno sem rodila sem ovolacijo res čutila, še vedla sem ker jajčnik me kateri mesec boli🙈 po porodu pa se mi zdi da me skos neki špika takrat ko naj bi bila ovolaciji...Joj kok sem na trnih...punčka zate ko me zanima kaj bo 22.8... in sedaj še ti Sanja...hmmm no lej le poročajta kak pa kaj bo novega...Jaz pa sem sedaj nehala krvaveti in očitno je to to. Sedaj pa čakat na O 🤗 in potem spet potiho upati🥰

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Čakanje na plusek😊
16.8.2024 8:51:39   
Anonimna294
Noo pa sem docakala pozitiven ovulacijski test 😁. Koncno😆😊.  Aja pa jaz imam kar te digitalne od clearblue, si najbolj ziher kdaj je in kdaj ni😅 se mi zdi da pri navadnih trakcih bi bila skos v dilemi, dokler ne bi bla res temna crtica😅

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Čakanje na plusek😊
16.8.2024 9:28:24   
ŠeenaSanja
Kaj pa folno pijete? Meni je G predlagala da jo kar naprej pijem. Pa narocila sem si maco v kapsulih pa jo zdaj pijem nekje 2 tedna...

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Čakanje na plusek😊
16.8.2024 10:38:47   
Happytime
Ja sej ful priporočajo folno piti, če načurtuješ zanositev, da imaš vsa potrebna hranila ter da kasneje ob zanositvi ni slaba krvna slika(slabokrvnost, pomankanje vitaminov ipd.)Jaz sem pila kar od Novalaca prenatalne kapsule.A veš  Sanja da tudi jaz premišljukem o maci...čutiš kake spremembe?


(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Čakanje na plusek😊
16.8.2024 11:00:18   
ŠeenaSanja
Jaz sem tudi mela skos od Novalaca, zdj sem si pa narocila na futunatura eno ko ma moslim da vitamin b2, b6 pa b12, je mal bol ugodna, ko pa zanosim grem pa spet na novalac ko ma se ful stvari zraven 😀Drugace sem pa zacela mal bol gledat da se cimbol zdravo prehranjujem pa skusam delat malo na tem da se ne stresiram za vsako stvar. Pa upajmo da bo vse to skupi obrodilo kake sadove 😝Kar pa se tice mace je pa tak da mogoce malo manj obcutim utrujenosti pa nevem ce ma kej veze to ampak se mi zdo da nimam tok mozolckou po obrazu.. Drugo pa zaenkrat nisem opazla.. 

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Čakanje na plusek😊
16.8.2024 17:51:03   
puncka.
Jaz imam te, ki kažejo črtico in aplikacijo, ki sama prebere kako močna je črtica in potem tudi pove kateri dan je najvišji hormon LH. In ti točno napiše, da je naslednji dan O. Tako, da ubistvu nimaš nobenih dvomov kdaj je in kdaj ni ;) Zdaj čakam. Sicer me malo špika v jajčnikih in glava me je bolela zelo, kar me ponavadi nikoli ne. Ampak itak so lahko tej signali tudi vse samo psiha.. Ubistvu lahko rečem, da nikoli nisem neki bila prepričana, da sem noseča do zdaj.. so vedno prišli vsi znaki, po pozitivnem testu. Ker nekatere prav recejo, da so vedele.. Jaz nikoli nisem ;lDržim pesti za vse vas!! Tudi pozitiven O test je že ene vrste veselje.. ;)


(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Čakanje na plusek😊
17.8.2024 10:06:18   
Anonimna294
Morem vam mal pojamrat. No vceri koncno pozitiven ovulacijski test zjutraj ampak ta mesec nic ne bo ocitno. Partner je moral vceraj nujno direktno iz sluzbe na drugi konec Slovenije, sluzbeno. In pride jutri sele domov. Prav slabe volje sem, res. Sicer sva v četrtek zvečer, če bo to kaj veljalo, drugače pa bova zamudila ovulacijo.😔

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Čakanje na plusek😊
17.8.2024 11:36:13   
puncka.
Sej če sta v četrtek in je v petek bil + na O tesu, je še vedno upanje. Midva sva tudi tisti dan, ko je pokazalo +, potem pa noč 2 dni. Pa še vseeno upam, da bo kaj.Danes me tudi bolita jajčnika.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Čakanje na plusek😊
17.8.2024 11:41:08   
ŠeenaSanja
Jaz mislim da ce sta v cetrtek da je se vseeno zelo velika sansa da se prime. Konec koncev semenceca prezivijo tudi do 5 dni 😀Puncka, ti delas test enlrat v teh dneh, ce se ne motim? 

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?