|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čakanje na plusek😊
31.7.2024 20:16:03   
Anonimna294
ŠeenaSanja upam da vama kmalu spet uspe🤗. No meni se je ravno zacela kazati menstruacija tako da prvi krog je bil neuspesen🙄. Gremo v nov boj 😊

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Čakanje na plusek😊
1.8.2024 14:35:02   
ŠeenaSanja
Anonimna drzin pesti da bo naslednji mesec uspesen 🍀🍀 koliko casa pa se ze trudita? 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Čakanje na plusek😊
1.8.2024 14:35:36   
ŠeenaSanja
Ajoj oprosti vidim da si napisala da je bil prvi krog 😀 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Čakanje na plusek😊
1.8.2024 15:09:38   
beba92
Drzim pesti 🍀🍀 za naslednji krog 🍀 mene pa zanima kdaj dejansko je O po tisti tipicni sluzi? Ko se zacne belkasta sluz je O konec? 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Čakanje na plusek😊
1.8.2024 18:20:13   
ŠeenaSanja
A je ta sluz mislim da dan, dva pred O? Saj nevem tocno, ker jaz sploh nimam neke te tipicne sluzi kao kot beljak, O pa cutim kar mocno. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Čakanje na plusek😊
1.8.2024 21:38:26   
beba92
O super hvala za info☺️

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Čakanje na plusek😊
2.8.2024 8:32:34   
ŠeenaSanja
Kako ste drugace punce? Ali vse aktivno spremljate O ali ste bolj sproscene?Midva sva nazadnje ful spremljala plodne dni pa je trajalo 4 mesece da se je prijelo pa se je potem zal koncalo z SS, zdaj pa sva se odlocla da vsaj do novega leta cisto v izi. Ceprav cisto si iz glave jaz nemorem izbrisat ker cutim O. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Čakanje na plusek😊
3.8.2024 19:33:39   
Happytime
Ojla punce ... drži Sanja skupaj sva rodili na isti dan v isti porodnišnici😁 sem se tudi jaz tebe takoj spomnila...žal mi je za SS. Ampak tako kot si rekla na izi si vzemita. Zdej da bi ful gldala pa računala kdaj imam ovolacijo to ne...ponavadi čutim ker me boli jajčnik ali pa sem tiste dni bolj za akcijo😁Drugače pa upam, da ta mesec nebo menstruacije (10.8. bi jo mogla dubiti)..tako kot upam vsak mesec. Cca. pou leta ne paziva več...


(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Čakanje na plusek😊
4.8.2024 13:07:46   
ŠeenaSanja
Happytime drzim pesti da ne pride M 🍀Kako ste ostale? Kdaj ne pricakujete? 😁Jaz bi jo morala konec avgusta dobiti, baje je 4-6tednov po splavu, potem pa greva novim zmagam naproti 😁 

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Čakanje na plusek😊
4.8.2024 15:41:10   
beba92
Ne pricakujem je cez 10-14 dni 🍀🍀 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Čakanje na plusek😊
4.8.2024 19:51:31   
Happytime


IZVIRNO SPOROČILO: ŠeenaSanja

Happytime drzim pesti da ne pride M 🍀Kako ste ostale? Kdaj ne pricakujete? 😁Jaz bi jo morala konec avgusta dobiti, baje je 4-6tednov po splavu, potem pa greva novim zmagam naproti 😁 



Hvala Sanja🥰 zdele me že en teden neki skos spika, zateguje v trebuhi, izcedek imam bel...pa da vidimo kaj na zanositvi ali pred mestruacijo...Da bi delala test je še malo zgodaj..M moram dubiti 10.8-12.8.Smem vprašati Sanja koliko pa si bila noseča že ko si imela SS?
Vsem želim čimhitrejši +🍀

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Čakanje na plusek😊
5.8.2024 5:06:33   
ŠeenaSanja
No potem pa se mogoce res kaj dogaja 🍀🍀 drzim pesti 🤞Anonimna kako pa tebi kaj kaze? 😀 
V 9.tednu sem imela splav ampak plodeka sploh ni bilo videti, je bila prazna vrecka 😥

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Čakanje na plusek😊
6.8.2024 9:41:54   
Happytime
Punce itak da nisem zdržala in sem šla test delat 8 dni pred menstruacijo...meni se zdi da se je rahlo obarvalo...kaj pravite...
user posted image

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Čakanje na plusek😊
6.8.2024 10:17:45   
beba92
Jaz vidim crtico 😁😁😁 bravo cestitke 😁😁

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Čakanje na plusek😊
6.8.2024 12:38:16   
ŠeenaSanja
Jaaaaa Happytime zame je to + 😁😁 cestitke 🎉🎉

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Čakanje na plusek😊
6.8.2024 13:01:06   
Happytime
Joj saj ne morem vrjeti...res ne...no simptomi so že...Bom ponovila v četrtek😁
Aja očitno je ta klepet srečen...že dve s +.Držim pesti za vsee druge ....da bo kmalu + 🥰

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Čakanje na plusek😊
7.8.2024 14:10:43   
ŠeenaSanja
Upajmo da je to res srecen forum 😊 

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Čakanje na plusek😊
7.8.2024 21:06:48   
beba92
Kateri dan cikla si potem delala test? 

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Čakanje na plusek😊
8.8.2024 12:09:15   
Happytime
8 dni po ovolaciji. Pol sm včer še enkrat delala test. Ponovno črtica.Danes sem pa delala digitalnega ClearBlue pa je bil negativen. Sem pa 4 dni pred M.Jst ne vem več kaj nej si mislim...obupana😒🤨user posted image

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Čakanje na plusek😊
8.8.2024 12:47:15   
ŠeenaSanja
Ce sta bla 2 testa pozitivna mislim da je to sigurno nosecnost, za clearblue pa je mogoce prezgodaj. Naredi mogoce unega clearblue ultra early ko je mnde 5dni pred M, da pokaze. Ali pa pocakaj da ti bo dejansko zamujala pa potem. Mislim da so babychek pa first sign pa to bolj obcutljivi od CB. 

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Čakanje na plusek😊
8.8.2024 12:51:21   
Happytime
Ja sej sedaj sem kupla tega Clear blue erly...samo sem se odločila da bom vseeno počakala do sobote...se pravi še jutri in potem v soboto zjutraj naredim test.Noro res, tolk testov pa živčkov😔😟Pa ja Sanja resnično upam, da imaš prav❤️

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Čakanje na plusek😊
8.8.2024 12:58:56   
ŠeenaSanja
Joj vem kako ti je, ampak pomoje se lahko tolazis s tem da tudi ce bi 1 test pokazal lazno +, je sansa da bi se ta drugi reeeees skor nicelna 😁 je pa pomoje res najbols da pocakas da bos cimblizje M preden naredis. 
Drzim pesti zate in upam da boste u soboto poleg rosjtnega dneva proslavljali se za malo pikico v trebuscku❤️ 

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Čakanje na plusek😊
8.8.2024 13:00:48   
Happytime
Sanjaaa hvala 1000_x_ za te besede ....tudi jaz vam želim lepo praznovanje prvega R.D. in vse dobro tudi tebi❤️Se še oglasim...

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Čakanje na plusek😊
10.8.2024 9:40:58   
ŠeenaSanja
Happytime kako kaze? 😁

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Čakanje na plusek😊
10.8.2024 14:23:09   
Happytime
Ojla.
Clearblue negativen. Menstruacije od nikoder. Znake imam pa vse. Ne vem kva nj...do ponedeljka počakam pol pa k ginekologinji ne?

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?