|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
12.6.2023 18:05:51   
foxy_cat
4.mama sam to ne pomen da greš potem domov okna pucat hehe...

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Julijke 2023
12.6.2023 18:23:01   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup



IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

4.mama, upam, da do jutri ne bo vec popadkov in da gres lahko domov. potem pa res vec nic oken pucat 😉

nevergiveup - pri meni je podobno 🙂 v 36.tednu 3 kile, sem bila ze skoraj zihr, da bo mogoce ze v maju prisel na svet. zdaj sem pa ze 39/2,pa se nic kaj dosti ne kaze na to 🙈 bi pa z veseljem. imam pa naslednjo kontrolo tudi komaj na pdp, 15.6., meni se to tudi zdi cela vecnost... prejsnji je bil 11 dni cez rok, groza. dobro, 1-5 dni cez rok se nekako sprejmem, drugo pa.... 😩😩😩😩 mislim, da ne najde cisto prave lege, cutim, kako šraufa in se obraca... 



Aaaa, ti si pol junijka! No, saj jaz imam po ta novem rok 30.06. Glej, ne vem kaj taka muka rata, ko si pri koncu, ampak 11 dni čez rok je res cela večnost!!! Pa je bila plodovnica v redu še takrat?? Meni so drugič sprožili porod dva dni čez rok zaradi velikosti ploda (4500 kile, ocenjen je bil 4200, jaz pa zelo drobna...). Ampak tokrat ne pričakujemo nobenih presežkov in me bodo po moje pustili čakat v tri krasne 😭😭😭 Ja, jaz imam pregled par dni pred rokom pa se mi zdi wtf?? Ker sem imela v prejšnjih nosečnostih bolj pogoste preglede proti koncu. Na rok pa itak se mi zdi ze kar malo smešno... Najbolje da greš kat v porodnišnico pa rečeš, da si ready 🥰🤣😂
Foxy_cat, naceloma meni na enkranu vedno piše, da so odstopanja +/- 400 gramov, tako da se mi tudi po eni strani zdi kar veliko, po drugi me vsakic opozori na to, ker se baje ženske zelo oklepamo teh meritev pa ne bi smele 🙃😉 Ampak česa pa naj se boš? Pol naj mi jih sploh ne povejo 🤣🤣🤣





ja, plodovnica je bila ok. en zdravnik mi je celo dovolil pocakat do 14 dni cez rok, pa je drugi skocil vmes. ker res nisem hotela sprozitve; na koncu je na sreco ni bilo (akupunktura je pospesila zadevo). so mi pa drugace premaknili rok nazaj za 5 ali 6 dni na zacetku nosecnosti. to se zihr tudi pozna. je pa res psihicno ubijanje, to cakanje, uffff🙈😫

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Julijke 2023
12.6.2023 21:36:14   
ironic
Vse se bo na koncu super končalo! Boste videle! 🍀 Enkrat morajo prit na plano, ko si bodo sami izbrali 😉

Midve sva super. Moj je preživel prisotnost in ful super sodeloval, samo vmes hodil ven ker je res še men blo vroče. Doma je vse zrihtal, kaj pač nisva imela pripravljeno. Tak da ful pohvale. Je čist drugi. Sicer je totalno njegova, tak da pripomore to 🤣

Tudi s taščo se je zmenilo vse, je stopila nazaj in je brez besed ok. Tak da mogoče pa bo zdaj furalo skoz 😁😁😁

Glede onega sprejemnega zdravnika, pa ne vem... Taki mladi, suh, temen z očali. Profesionalen in resen. Moram doma pogledat na izvidu od prejšnjih če sploh piše. Meni je bil res fajni. Sploh ko sem rekla da ostanem v Mb, se res pohecal. Dobila lepotne šive, danes na viziti pohvalili, da ni za opaziti. Pa na splošno moram ves kolektiv pohvalit, res super vsi! Res proti pričakovanju. Cimro pa imam tudi res super, sva si ful karakterno podobne in se ujameva od štarta. Res zadovoljna in srečna 🍀🐞

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Julijke 2023
13.6.2023 9:10:46   
Anonimen
Ojla pupike. Sem 37t 1d. Jaz sem pa danes imela pri osebnem ginekologu CTG. Prvo polovico je bil 💙 kar lenoben zato sem dobila cokoladico pa malo sem se mogla obracat, nakar se je zbudil in je bilo bolj prav ☺️ cisto nasprotje zadnjemu CTG (bil je zvecer), ko je migal skozi ☺️ mi je pa babica rekla, da so vecerni CTGji boljsi. Zaradi vecje aktivnosti. Moj 💙 itak miga po svoje in nima ritma, tako da mi je to “nekam miren je” prav mimo poslusat. Ker evo po pregledu je bila pa cela zurka 🙄No naj bi bilo vse OK, izmeril je se trebuh, poslusal utripe z dopplerjem. Kontrola cez 1 teden in takrat tudi gineko.pregled, da vidimo, ce se kaj dogaja. Po tihem upam, da pregled ne bo potreben, ker bi bla ze v P 🤣 ampak ne pricakujem kaj prevec 🤣 
Aja teža se zgleda ustavlja, isto imam kakor prejšnje 2 tedna (66kg) torej sem na 15kg plusa ☺️ 
Saša

(odgovor članu ironic)
  Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Julijke 2023
13.6.2023 9:15:24   
cbelca2
Sanna7 in ironic čestitke. Super da se že lahko stiskate.  Mama upam da te spustijo še malo domov 🙂 sploh ker so uspešno ustavili...
Danes me spet čaka pregled, dobim izvide za streptokok in da vidijo kako je sedaj otrok obrnjen. Ima pa res toliko prostora da se ves čas nekaj obrača.  Sedaj sem začela s pripravami-tako da perem na polno,likanje me pa še čaka. In 1x ta teden verjetno se nakup manjkajočih stvari. 🙂

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Julijke 2023
13.6.2023 9:29:59   
4.mama
Evo jaz grem danes domov, ne pucat šipe 😁. Imam še pogovor z anesteziolog da se dogovorimo za CR.
Ironic koliko je pa tvoja težka in velika?

(odgovor članu cbelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Julijke 2023
13.6.2023 9:48:53   
foxy_cat
Evo jaz sem pa včeraj končno dobila odločbo za porodniško 30.6.začnem, 4.mama ti isto ane? Potem oktobra dobimo pa novo odločbo za naprej ane? Sedaj pa čakam še odločbo za bolniško 10.6.mi je potekla. Aja pa dodatek ob rojstvu je bil danes, ta mesec morva nujno nov jogi kupit za naju, ima katera kakšne dobre predloge? Zdaj sva mela Dormeo meni osebno katastrofa - pretrd (mojemu je ustrezal), zato sem si jaz dokupla dormeo nadvložek da sem sploh lahko spala (jaz sem bolj za mehke), nebi pa zdaj celega bogastva dala za jogi glede na to da prihaja nov član ki se lahko polula, pokaka, pobruha hahah... Morava pa menjat ker ne moreva met stopnice potem (jaz sem višje zaradi nadvložka).

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Julijke 2023
13.6.2023 10:24:39   
4.mama
Foxy midva sva res usklajene 🤣. Mi zdaj menjujejo jogi v teh dneh. Sem se pa odločila v harvy Norman da vzamem posteljo in vzmetnico vse v enem malo višje kvalitete in bo okrog 1300 evrov

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Julijke 2023
13.6.2023 10:35:13   
Pikcapokca
Jaz se kar cakam odlocbo za porodnisko. Recte mi kaj ste doble kaki odgovor na mail al ste sam po posti dobile? Da vem kak pricakovat…

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Julijke 2023
13.6.2023 11:10:32   
Gluck4
Par dni me ni pa same lepe novičke.... Sanna7... Ironic... ČESTITKE!!!! 4.mama uživaj doma.... Pri meni ni ničkaj novega, le pritisk se mi povečuje... v četrtek imam pregled in čakam kaj bo povedala... upam da me ne pošlje v bolnico....V glavnem punce komaj čakam da bodo za nami vsi porodi....

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Julijke 2023
13.6.2023 11:20:06   
foxy_cat
Pikcapokca po pošti pride odločba jaz sem jo včeraj dobila po 14.dneh.4.mama midva imava novo posteljo, smo šele leto in pol v novi hiši, jogi pa je zdaj star cca.6let samo jaz ne morem spat na njem brez nadvložka. Nočna mora. 

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Julijke 2023
13.6.2023 14:34:42   
4.mama
A ima še katera slab hemoglobin, jaz kljub tabletam imam 104, in počutje je katadtrifa

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Julijke 2023
13.6.2023 14:50:03   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

A ima še katera slab hemoglobin, jaz kljub tabletam imam 104, in počutje je katadtrifa



Ja jaz jemljem tablete vsaj 3 mesece pa mi skos pada. Nazadnje 103… jemljem 2x na dan. Mi pa zdaj ne jemljejo vec krvi… tko da nevem koliko mam, boljse sigurno ne. Na pocutju pa ne opazim 💪🏼Katera zdravila imas?
Sasa

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: Julijke 2023
14.6.2023 10:23:33   
4.mama
Anonimna ne vem neki na T, vsak drugi dan 2.
Se malo in bo vse za nami
Danes sem imela krče do 2 zjutraj katastrofa, skoraj sem šla nazaj a vem da bi tam samo ležala isto kod doma.
Dobila sem tudi Nolpazo od hrane tam sem dobila hudo drisko in bolečine v želodcu.
Stella kdaj imaš ti rok?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Julijke 2023
14.6.2023 10:34:47   
Stella Marella
evo mene, še zmeraj v enem kosu. jutri imam rok! zadnje tri noci sem zelo slabo spala, vsako noc sem bila zihr, da je to to. nonstop trd trebuh, pa bolecine v krizu kot pri popadkih... vceraj sem imela akupunkturo, ampak ni zaenkrat nic zaleglo konkretno. ma po moje bo kmalu, ne more vec dolgo... uj uj uj. komaj cakam, da drzim to strucko pri sebi 🥰
ironic, lepo, da je vse ok! ja, moski velikokrat dojamejo situacijo sele ko se dojencek rodi 🙈 a sta ze doma? se lepo doji? 
Saša, super, da imaš tako pogoste preglede zdaj na koncu. jaz ga imam spet jutri, ce zdrzim do takrat. drugače bom pa morala do potiskanja ugibat, ce bo sel ta mali skozi al ne 😁

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: Julijke 2023
14.6.2023 20:21:37   
Pikcapokca
Ooo jutri ze rok. Pomeni da se bos pocasi odpravila v porodnisnico ali..? 😊

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: Julijke 2023
14.6.2023 21:52:25   
4.mama
Stella jaz ti želim da bi bilo to res čim prej, pa čim manj bolece

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Julijke 2023
14.6.2023 22:18:20   
Gluck4
Stella jutri se torej dogovori z bebiko da se mama hotel zapira 🙂🙃👍🍀❤️

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Julijke 2023
15.6.2023 13:29:40   
Stella Marella
hja, nas mali že zdej nic ne uboga 🙈🤷‍♀️🙃 sem s pregleda, vse je super, plodovnica ok. tako da moram biti se malo potrpezljiva 🙂 je pa ocenjen na 51 cm in 3900 g 🙈 grem zdej pit te čajčke za popadke in vse ostalo, kar morda pospesi porod...

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Julijke 2023
15.6.2023 14:01:07   
4.mama
Stella tvoj pa res noče vn in kolk je že velik.Moja pa bi šla pa ji ne pustimo. Jaz sem imela celo noč na pol ure hudo drisko in zdaj kar dam v usta gre iz mene. Sploh ne vem kaj naj

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: Julijke 2023
15.6.2023 14:09:46   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama
Jaz sem imela celo noč na pol ure hudo drisko in zdaj kar dam v usta gre iz mene. Sploh ne vem kaj naj



4mama, kaksna navodila so ti pa kaj dali v porodnisnici? Kdaj imas kaksno kontrolo? 
Jaz sem danes 37t4d in cakam, ce se bo kaj zacel dogajat. Haha, na koncu bo pa se trajaaaaal tja do roka 😂 … pijem malinove liste sedaj 3x/dan, pa v soboto si bom sla po ananas 😂 mal za hec, mal za res ☺️ 
Saša

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Julijke 2023
15.6.2023 15:02:32   
4.mama
Nič kaj posebnega, pite železo, pite nolpazo, mirovanje in se vidimo 26. Na kontroli če do takrat zdrži.
Jaz ne vem od koga tako huda driska in tako močne bolečine v zelodcu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: Julijke 2023
15.6.2023 15:03:25   
foxy_cat
Stella upam da so se zmotl z 3900, ti nisem nič fouš hehe... jaz vem kako je take otroke ven spravljat. 4.mama eh saj jutri sva 34T to je že ok.

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: Julijke 2023
15.6.2023 16:27:24   
Stella Marella
hehe, jaz tud mocno upam, da so se zmotli, ampak najverjetneje ne 🙈 sem pa tudi jaz ze dva dni na ananasu in malinovem in raznih "zacimbnih" čajih 🙈 ma v bistvu delam vse, kar lahko, pa nic ne pomaga. jutri mam spet akupunkturo, pol se pa vdam v usodo dokoncno 😆
4.mama - res ne vem, kaj je to... mogoce kaksni stranski ucinki na nolpazo al kaj drugega? upam, da se ti  kmalu izboljsa. 

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Julijke 2023
15.6.2023 16:32:15   
Gluck4


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Nič kaj posebnega, pite železo, pite nolpazo, mirovanje in se vidimo 26. Na kontroli če do takrat zdrži.
Jaz ne vem od koga tako huda driska in tako močne bolečine v zelodcu


Pomoje da je to od živcev.... upam da se ti čim prej umiri.... 👍

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?