|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
21.8.2023 13:36:15   
Stella Marella
aja, brez termometra tud nikamor nisem sla 😉 sem imela vse vedno pripravljeno v previjalni torbi, pa je slo hitro.

moj starejši je pa pokasiral bolezen rok, nog in ust. zdaj samo se čakam, da še malega napade... kaj bo sele pozimi, sploh nocem vedet. 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: Julijke 2023
22.8.2023 6:54:03   
nevergiveup
A veš, da meni te termoske in flaške sploh niso nikoli delali težav. Glede na vseh 500 stvari, ki jih imamo v previjalni za otroka se mi zdi to najmanjši problem pa točno veš koliko in kdaj je pojedel. S tem dojenjem pa res ni komot- nikoli ne veš ali je sit pa koliko pojedel, turiš joške nonstop ven pa noter pa da bi vsaj lepo vzel pa jedel, tisti cirkus na joški je prav posebna atrakcija za vse mimoidoče, sploh v tej vročini. Pa pogosto po skisanem mleku smrdim in nosim skoz eno in isto, ker se pač ne morem do pasu vedno slačit povsod, da bi joške ven potegnila 🤯🤯🤯🤯 Tako da kaj pa vem, če je dojenje res tok bolj komot kot flaška kot zelo radi poudarjajo.
Midva odnose imava čist normalno. Tokrat nisem bila šivana in je ful razlika pri okrevanju. Edino volje iz moje strani ni prav pogosto, ker sem precej neprespana. Saj bo počasi. Saj smo komaj rodile. In tisti, ki so bili pri porodu zraven upam, da vejo čez kakšen masaker gre telo... 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: Julijke 2023
23.8.2023 12:38:35   
ironic
Ma veš da glede dojenja sploh nisem na tak način pomislila, pač v javnosti kako je. Ma to pa res, pa vročina,pa npr na morju na plaži. 
Jaz sem bolj za doma mislila.  Je pa res da jaz sem bila psihično pri dojenju na dnu, res. Če bi še enkrat rodila, bi definitivno dojila, ampak če bi videla da gre v isto smer, bi kar sama rekla tak pa tak. Tak pa sem pustila da drugi vodijo. Je pa tudi tak. Dojenje je res super, če je mama super pri počutju pa prehrani. Jaz npr si ne bi čisto nič mogla skuhat. Že sedaj, pa jo imam na AM, kaj šele na joški. Upam da je obdobje,ker nič ne morem. Kak jo samo pustim, jok in to res joooook... Da bom sedaj nabavila BabyBjorn. Ga ima katera? Se mi zdi najboljša opcija, pa še ergonomski za hrbtenico je. Upam da ji bo zanimiv. Joj, držim pesti. Ker nevem kak naj več. Pa dol ne, na rokah bi bla... Joj... Ko jo poležem, ji kar flaško dam poleg da enmal potegne. Še ima tist občutek po dojenju. Pa sama se uspava. vsaj čez dan. To imam srečo... Vse je super, samo ta odvisnost od mene 😅

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: Julijke 2023
23.8.2023 12:45:40   
ironic
Aja, glede pripravljenih flašk Aptamila, pa kaj vem.. Glede na to, ko so AM proti vsaki stvari pa zgoščevalci noter, zato npr ne polivajo tolk.. pol po moje tud ni tak hudo? Sicer če tu pa tam, ne neki redno, nima kaj bit. Nevem, res sem hudo spremenila pogled na AM. Pred mescem dni pa... Ojej... Edino kar je, nisem kave pila.. no sedaj jo ponovno, čista kofetarica ponovno 🤣

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: Julijke 2023
23.8.2023 12:50:37   
ironic
Joj, za vsako nekaj pozabim.. glede AM me je zanimala priprava. A ste se te temperature držale? Ko piše na 40 zamešati pa potem pri 37 dat za jest? Ker nekatere res dost bolj toplo ali pa čist hladno? Ker midva sva ji bolj toplo, pač po koži občutek, nisva merila in potem meni panika, kaj če je preveč al premal, pa so vitamini/minerali in sem videla odstopanje. Kak sem to naredla pa je mal težav glede prebave (manj kaka). Tak da sem kar začela nazaj po starem. Ena pa mi je tudi rekla da daje čist hladno, ker ji drugače noče jest.

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: Julijke 2023
23.8.2023 13:20:40   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: ironic

Aja, glede pripravljenih flašk Aptamila, pa kaj vem.. Glede na to, ko so AM proti vsaki stvari pa zgoščevalci noter, zato npr ne polivajo tolk.. pol po moje tud ni tak hudo? Sicer če tu pa tam, ne neki redno, nima kaj bit. Nevem, res sem hudo spremenila pogled na AM. Pred mescem dni pa... Ojej... Edino kar je, nisem kave pila.. no sedaj jo ponovno, čista kofetarica ponovno 🤣



glede teh flask nisem hotela reci, da so slabe. moja poanta je, da ne vem, zakaj bi morali potem mi AM zmeraj pripraviti sveze? zakaj se ga ne sme imeti recimo nekaj ur v hladilniku... saj te kupljene flaske tudi niso sveze 🤷‍♀️

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: Julijke 2023
23.8.2023 13:24:13   
Stella Marella
jaz sem zmeraj vodo nekje na 40-45 stopinj ohladila in potem dala prasek not. zmesala s konico termometra (nastane manj mehurckov kot pri stresanju) in na koncu je tam pri 37-38 stopinjah bilo... 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: Julijke 2023
23.8.2023 13:50:30   
Anonimen
Foxy mava isti problem 😂 nas tudi zeli biti vecinoma pokonci. Do nedolgo nazaj sem ga skozi nosila preko rame, zdej je ze velik in se mi je pusti glih. Tako, da sedi v narocju in gleda naprej, in pa leze na trebuscku mu tudi pase. Leze pa res samo redko, ali pa ce je ful zaspan. Sva pa zdaj probavala z uspavanjem tako, da ga odlozim, ko se ne spi (je pa umirjen) in potem ponavadi se en cas gleda v postlji… potem pa nekje v 30 min zaspi. 2x uspelo, bomo videli koliko se bo 😊 
Eno vprasanje - nas fuuul brca z nogicami, pa maha z rokicami, ko lezi (postlja, gnezdo, pod lokom) res veliko veliko… od kolegice pa ne, samo lepo lezi, malo pobrcka in pomaga in to je to. Je to brcanje ok? 😅
Aja pa dons smo mel bioresonanco. Sicer je stanje kar precej boljse kar se krcev tice. Je pa pokazalo nek odstop kar se tice debelega crevesja in zato kao obcutljivost na vse mlecno, jajca, psenico, paprika, paradiznik, govedina in svinjina, pomaranca. No sem res opazila, da odkar ne jem vec mlecnega (vcasih se pregresim) nima vec toliko tezav, pa enkrat ga je po jajcih obupno napenjalo, isto po paprikah.. paradiznik pa itak ne jem neki, ker ze meni dela tezave. No je oa receno, da ni treba zdej se striktno res izogibat vsem tem zivilom, samo da naj pazim, da jih ne mesam skupaj (npr palacinke, kjer so jajca, moka in mleko)…. Pa da recimo ce jem goveji zrezek, naj ga potem nekaj dni ne jem…. No sem pa vceraj ful palacink pojedla, pa ni blo zaenkrat nic narobe. Malo jemljem tudi z rezervo vse tole 😂 
Sasa

(odgovor članu Stella Marella)
  Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: Julijke 2023
24.8.2023 14:05:04   
Ypsilon
Stella Marella, mislim da je pri AM problem sterilnost. Iz istega razloga imas lahko pa nacrpano mleko 2 dni v hladilniku, ker ima naravno notri nekaj, kar zavira razvoj mikroorganizmov. Predvidevam, da imajo pri proizvodnji v flaskah ves cas sterilne pogoje. Tudi cena nekako to odraza :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: Julijke 2023
24.8.2023 16:22:48   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: Ypsilon

Stella Marella, mislim da je pri AM problem sterilnost. Iz istega razloga imas lahko pa nacrpano mleko 2 dni v hladilniku, ker ima naravno notri nekaj, kar zavira razvoj mikroorganizmov. Predvidevam, da imajo pri proizvodnji v flaskah ves cas sterilne pogoje. Tudi cena nekako to odraza :D



hvala za pojasnilo, ypsilon, najbrz bo res kaj na tem! 👍 saj bi lahko poguglala, pa se nisem kaj dosti poglobila v to... prakticne so pa najbrz res, te flaske. skoda in cudno, da druge firme še nimajo te moznosti. 

(odgovor članu Ypsilon)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: Julijke 2023
24.8.2023 16:32:02   
ironic
Pediatrinja je rekla da se komot jemlje to, ker gre vse preko strogih določil in preverb. In da itak se vzame samo tu in tam, ne redno. Da naj ne kompliciramo toliko, da ravno tako bo otrok odrastel in zrastel. Da še one niso tak komplicirale pred leti, pa je bilo čisto slabše pred leti. Mam res tako fajno in srčno 😊😊♥️

Nisem je pa še probala dat, mam pa za vsak slučaj. 

Sem vprašala tudi za pre/1 ko zdaj dajem. Pa je rekla da komot začnem z 1, glede na to da je pogosto lačna. Da to nakaže. Ker zdaj je res včasih na eno uro, uro in pol. Da jo bo 1 bolj nasitilo. Moram pa reči, da sploh nisem pomislila pa je ena na FB napisala glede BibaBiotik od Valensa. Da je manj pokakanih, pa sama doji. In res! Sem opazila da teden dni da samo 1x dnevno, pa sem mislila da ta temperatura AM (priprava) pa ne.. očitno je rabilo 2t da je prijel ta Valens. Prej pa sem mela Better biotics in wayo, pa je do 4x redno odvajala. No, včeraj sem ji spet probala dati in je danes že 2x. Naj bi Valens upočasnil prebavo. Kak zanimivo. Se druga od druge učimo 😊😊


Joj, moram pa pohvalit! Gugalnik/ležalnik BabyBjorn! Best nakup, ever!! Mala mi noter se smeji, uživa, sama se poguga, itak misli da je na rokah in na koncu še zaspi! Men je to tako olajšanje,ker prej je želela 24/7 bit na rokah, ko sem odložila taki jok da joj... Ne vedno, ampak ni dolgo zdržala. Nič od nič nisem mela... Ne predstavljam si, da bi imela še enega otroka,ker bi bilo preveč. Srečna sem in upam da bo trajalo!

Kravice past pa še ne znava, se pa trudi in upam da začne pravilno. Malo jo rokice nazaj mučijo 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: Julijke 2023
24.8.2023 16:52:12   
Stella Marella
sem pozabila komentirat glede BabyBjorna - mi ga imamo tudi 🙂 ampak moj ni kaj prevec rad v njem, ni saaans, da bi tam sam zaspal! mas pa res sreco, ironic! jaz ga dam not kvecjemu za par minut, da si zobe umijem al kaj takega. obvezno moram bit zraven, ce ne, je takoj jok 😉

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: Julijke 2023
25.8.2023 9:00:12   
nevergiveup
Brez Baby Bjorn mi živeti ni. Fuuuul je rad noter. Ko pa začnejo ful brcat, ko so večji se še guncajo sami in je bila moja mlajša skoooz noter. Meni je to ful fascinantno, ker sem prej imela gugalnike z glasbo in igračkami in ni da ni kaj vse so imeli noter pa ni noben otrok bil tam več kot 10 minut. Ta pa v bistvu nima nič pa najbolj pali.

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: Julijke 2023
25.8.2023 10:04:27   
Stella Marella
zanimivo 🙂 moj se pa zdaj najbolj zamoti z glasbenim vrtiljakom nad posteljo/stajico/previjalno mizo. ena in ista muzika, isti medvedki, ki jih gleda 15min in se smeji ☺️ samo, da se premika. pravi dobrovoljcek je postal.

noska pa se zmeraj nismo zrihtali 🙄 gremo danes na pregled k zdravniku... ker zdaj mi je zacel še strajkat pri dojenju... 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: Julijke 2023
25.8.2023 11:04:41   
Anonimen
Nevergive up koliko casa pa ga imas notri? Pri nas je nona kupila od freeon gugalnik. Noter je rad, ko je dobre volje, zdrzi pa 10-15min. Ce ga dak v joku not je se slabse. Najbolj pa se zamoti pod lokom 😊 
Grem pa danes po nosilko. Vzela sem iz druge roke nerabljeno, od Ergobaby cool air mesh 360. Upam, fa bo rad notr - predvsem da bova sla potem lahko ven, ker v vozku mi se kar 3/4 casa strajka. In ne maram it ven z vozkom, medtem k moj pa gre z njim BP, pravi, da slej ko prej mu neha jokat… jaz pa ratam cela zivcna ce grem. Ful ga mori, da je v kosari. Ko mu dam strehico dol da gleda gor (drevesa) je ze boljse, ma kaj ko je vecino casa samo modro nebo kar seveda ni dost ok. Upanje za uzivanje v sportnem delu na zimo tako se ostaja 😊💪🏼
A se se od katere otrok FUL slini? Nas se prakticno skos in skozi si tlaci pesti v usta. Ful se mu tudi zaleti slina in pol kaslja. Ponoci sem najprej se ustrasila, da je refluks, ampak nc ne smrdi po kislem, tako da se ocitno slina zaleti. Vseeno imam naklon eno stopnjo dvignjen. 🤷🏼‍♀️
Za vikend gremo pa k mojim, ker v nedeljo praznujemo mojo 30ko, ajoj 😂😊 upam, da se bo dalo zivet… mamo piknik. In da bo tamali pridkan 😊 no ce ne bo pa veliko ljudi za ga nosit okrog. 
Sasa. 

(odgovor članu Stella Marella)
  Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: Julijke 2023
25.8.2023 12:15:21   
4.mama
Saša 30, najljepša leta so to. Jaz zdaj vidim kako mi je vse tezje, hvala Bogu je mala pridna in nezahtevna ker jaz sem čisto fuč. Danes grem spet na kontrolo ker nisem dobro. Z njo smo bili večeraj pri pediatru in vse super. V enem mjesecu dojila 1kg in 3,5 cm. Šolski primer. Dobro da je taka ker moj ni bil niti dneva fraj, od začetka delam vse sama, morda sem zato tako slaba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: Julijke 2023
25.8.2023 17:11:31   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nevergive up koliko casa pa ga imas notri? Pri nas je nona kupila od freeon gugalnik. Noter je rad, ko je dobre volje, zdrzi pa 10-15min. Ce ga dak v joku not je se slabse. Najbolj pa se zamoti pod lokom 😊 
Grem pa danes po nosilko. Vzela sem iz druge roke nerabljeno, od Ergobaby cool air mesh 360. Upam, fa bo rad notr - predvsem da bova sla potem lahko ven, ker v vozku mi se kar 3/4 casa strajka. In ne maram it ven z vozkom, medtem k moj pa gre z njim BP, pravi, da slej ko prej mu neha jokat… jaz pa ratam cela zivcna ce grem. Ful ga mori, da je v kosari. Ko mu dam strehico dol da gleda gor (drevesa) je ze boljse, ma kaj ko je vecino casa samo modro nebo kar seveda ni dost ok. Upanje za uzivanje v sportnem delu na zimo tako se ostaja 😊💪🏼
A se se od katere otrok FUL slini? Nas se prakticno skos in skozi si tlaci pesti v usta. Ful se mu tudi zaleti slina in pol kaslja. Ponoci sem najprej se ustrasila, da je refluks, ampak nc ne smrdi po kislem, tako da se ocitno slina zaleti. Vseeno imam naklon eno stopnjo dvignjen. 🤷🏼‍♀️
Za vikend gremo pa k mojim, ker v nedeljo praznujemo mojo 30ko, ajoj 😂😊 upam, da se bo dalo zivet… mamo piknik. In da bo tamali pridkan 😊 no ce ne bo pa veliko ljudi za ga nosit okrog. 
Sasa. 



On je noter SKOZ! razen kadar se doji, previja ali kravice pase... Pa tudi voziček imam v tem položaju naštiman in je zelo rad noter... To je ravno tak položaj očitno, ki otrokom ful paše- malo dvignjen, ampak res ne kaj dost pa je ful razlika kot če na ravnem leži- tega sploh skoraj noče. On tudi kar dost poliva in mu očitno ze zaradi tega to ne paše.
Stella Marella, vseh lokov in glasbe in igračk so se moji otroci naveličali po enem-dveh mesecih. V baby bjorn je bila pa ta starejša dokler se ni začela plazit, potem je pa skoraj do drugega leta risanke gledala v njem! In ta ta najmlajši tudi je zelo rad noter razen kadar se previja/doji/kravce pase... Upam, da traj... 😆🙂🙃


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: Julijke 2023
25.8.2023 23:21:25   
ironic
Nevergiveup pri meni je enako. Res je fuuul rada noter. Hvalabogu! Sicer danes je bilo mučno, še tu noter ni dolgo zdržala. Kr nekaj, pa jo gledam pa eno in drugo. Ma nič. Bom probala in sem jo skopala v bolj hladno/mlačni vodi. Potem sem jo še enmal zmasirala in namazala z oljem, previla in dala kratek bodi gor. Ma malo me je gledala, potem pa tak nasmeh pa v eno kar nekaj želela govoriti 🥰 danes je bilo nenormalno vroče, še noter. Ma v eno smo imeli klimo. Ma kaj te to je no... Ker tudi ponoči in potem ves dan je želela jest/pit na 1,5h.. ta vročina res ubija no..

Jutri gremo na morje. Jooooj, upam da bo, res upam da bo vse okej. Moj se sekira da češ ne moreva na večerjo zvečer. Ker pač ima rutino. Zadnjič sva pač šla še ven in je bila mala tako sitna potem, da sva vse na hitro delali. Pa še spat potem ne.. tak da očitno je rutina že osvojena.



(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: Julijke 2023
25.8.2023 23:23:59   
ironic


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

zanimivo 🙂 moj se pa zdaj najbolj zamoti z glasbenim vrtiljakom nad posteljo/stajico/previjalno mizo. ena in ista muzika, isti medvedki, ki jih gleda 15min in se smeji ☺️ samo, da se premika. pravi dobrovoljcek je postal.

noska pa se zmeraj nismo zrihtali 🙄 gremo danes na pregled k zdravniku... ker zdaj mi je zacel še strajkat pri dojenju... 




Si nabavila babyvac? Ali katerega na sesalec? Si s tem poskusila? Kako ste rešili?

Saša! Joj 30, kak lepo in super! Ti ga kr fajn zažuraj! Obvezno! Best leta! ♥️ Ne bom ti čestitala,ker nevem ali si že imela ali ne ☀️

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: Julijke 2023
25.8.2023 23:29:39   
ironic
V gugalniku je lahko tako dolgo? Ker za handling piše da, če je npr 1h v gugalniku pomeni, da mora potem 2x toliko biti še na tleh. 
Zato pojma nimam... Izbrala pa sem tega ravno zato,ker je ergonomski in res podpira obliko. Sem pa tud gledala mamaroo in nuno, pa ni primerjave res.

Moja se slini tak, kot en polž 🤣🤣 včeraj je pa začela s palcem ali pa kr celo pestjo da bi si potisnila v usta. Ko je lačna 😁😁 hvalabogu,ker sem brala da za ekstenzijo je to značilno. Čeprav nimava potrjeno, ampak itak da sem vse prebrala zdaj. Joj samo ta hendling. Ko bi kr po svoje . Ma upam da bo vse ok in da je to samo ena faza. Je katera imela s tem težave ?

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: Julijke 2023
26.8.2023 8:46:11   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: ironic



IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

zanimivo 🙂 moj se pa zdaj najbolj zamoti z glasbenim vrtiljakom nad posteljo/stajico/previjalno mizo. ena in ista muzika, isti medvedki, ki jih gleda 15min in se smeji ☺️ samo, da se premika. pravi dobrovoljcek je postal.

noska pa se zmeraj nismo zrihtali 🙄 gremo danes na pregled k zdravniku... ker zdaj mi je zacel še strajkat pri dojenju... 




Si nabavila babyvac? Ali katerega na sesalec? Si s tem poskusila? Kako ste rešili?

Saša! Joj 30, kak lepo in super! Ti ga kr fajn zažuraj! Obvezno! Best leta! ♥️ Ne bom ti čestitala,ker nevem ali si že imela ali ne ☀️



eno drugo firmo - Reer, za na sesalec. nekaj je slo ven ampak mislim da ne vse. medtem sem se ze malo bolj izurila tudi z braunovim🙂 no, pri zdravniku je bilo na sreco vse ok. pljuca in usesa so ok. vcasih se ocitno pri nekaterih samo tako slisi, kot da je nos poln, pa v bistvu ni tako hudo. danes ponoči je bilo ze v redu 👍 dajala mu bom se fiziolosko pred hranjenjem in bi moglo bit ok. se ta teden zdrzimo, potem pa tud mi picimo proti morju. ☀️🏖️

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: Julijke 2023
26.8.2023 16:30:26   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: ironic

V gugalniku je lahko tako dolgo? Ker za handling piše da, če je npr 1h v gugalniku pomeni, da mora potem 2x toliko biti še na tleh. 
Zato pojma nimam... Izbrala pa sem tega ravno zato,ker je ergonomski in res podpira obliko. Sem pa tud gledala mamaroo in nuno, pa ni primerjave res.

Moja se slini tak, kot en polž 🤣🤣 včeraj je pa začela s palcem ali pa kr celo pestjo da bi si potisnila v usta. Ko je lačna 😁😁 hvalabogu,ker sem brala da za ekstenzijo je to značilno. Čeprav nimava potrjeno, ampak itak da sem vse prebrala zdaj. Joj samo ta hendling. Ko bi kr po svoje . Ma upam da bo vse ok in da je to samo ena faza. Je katera imela s tem težave ?



Saj vmes se doji in previja in kopa in kravce pase in kupčke podira, skratka ni ravno tako da leži po več ur noter. Ampak ja, vsakič kadar je le prilika, ga dam tja, ker kar tako na ravnih tleh on pač noče lezat in noben moj otrok dokler se ni plazil ali vsaj sedel ni hotel kar tako na tleh lezat... Tako da preostane samo ali na rokah ali voziček ali gugalnik in če hočem še kaj naredit po gospodinjstvu ali se drugim otrokom posvetit ni druge. Kaj je teoretično najboljše in kar je izvedljivo sta včasih dve zelo različni zadevi 🤣🤣🤣

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: Julijke 2023
28.8.2023 13:07:33   
Anonimen
Mi smo vceraj praznovali moj RD, nas je bilo nekaj cez 20. Sem se malo bala, kako bo z malim, pa se vroce je bilo… ampak je pridnooo spal od 13-17h 😆 potem pa tudi bil pridkan ☺️ sem ugotovila kaj ga je matralo v cetrtek in petek, je bil res prava tecka! V sredo in cetrtek sem pojedla 2 vrecki cipsa iz cicerike. Sploh nisem vedela, da je to strocnica 😅 bogi revez. 
Kaj uporabljate kaj za komarje? No saj zdaj bo verjetno to minilo… ampak nasega so vceraj 3 popikali. 
Kdaj jih dajete spat in kaksno navado imate z uspavanjem? Pri nas se potrudim, da zaspi ob 21:30, najkasneje ob 22h… uspavam ga pri sebi, in ga dam v posteljico (ponavadi se ne spi) in zaenkrat uspeva, da zaspi potem sam. Tudi ponoci po hranjenju ga po kupcku odlozim v posteljico in ga ne uspavam vec. Hrani se pa 2x na noc 😊 trkam naj tako proooosim ostane, ce imamo ze s trebusckom probleme ane:) 
Sasa

(odgovor članu nevergiveup)
  Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: Julijke 2023
28.8.2023 20:22:12   
Pikcapokca
Sasa mi imamo isto. Ob 21h umivanje, pa tam do 21.30 da se konca hranjenje, podreva kupcek pa uspavanje. Odvisno pa kok je utrujena. Vcasih zaspi v minuti/dveh vcasih pa rabimo do 22h. Pol pa ista rutina. Ob 2 ze sama zajamra pa jo podojim in isto ob 5. Doji se pa tam dobrih 5 min pa kr zaspi vmes. Malo jo napol dvignem tok da rigne ce slucajno je kaj drgac pa jo kr polozim nazaj v posteljco. Pol se pa zbudi med 7 in 8. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: Julijke 2023
29.8.2023 9:54:12   
ironic
Mi imamo tako rutino, da zvečer pol ure po hranjenju nastopi kopanje. Nato še masaža telesa in pa trebuščka proti plinom in za prebabo. Nato se odideva hranit v spalnico. Ponavadi jo ob tej uri uspavam na rokah in jo odložim v posteljico. Gledam da sva do pol21 v postelji in tako potem zaspi najkasneje do 22.Vedno pa delamo enak postopek in je že navajena. 

Sedaj smo bili na morju in se predčasno vračamo ker bo slabo vreme. Ne pa Krk lep za tiste,ki hodite na HR in še niste bile. Pa še ob promenadi se lahko do mesta sprehodite. Fajn. Čeprav midva komaj čakava na drugo leto, sva le bolj na tujino 🙂🙂🙂

Dajte mi prosim reči. Ali dajete čajčeka? Ker moja je na AM in včasih minimalno spije, pa potem čez eno uro bi spet. V tej vročini je bila res skoz žejna. In nekateri rečejo ja, nekateri pa striktno ne do 6m. Hvalijo pa Hippovega. Tak po žlički bi ji dala, kaki dve. To ne vem kak bi, kaj, kolk?

Pa zdaj ko smo bili na poti. Joj te lupinice, da sem res mislila da bi jo dala v avtosedež,ker sva ga v času nosečnosti kupila, če slučajno bi zavračala lupinico. Imava Joie. Zdaj pa sem ji med vožnjo podložila s tetro, pa je takoj bilo drugače. Tak da si moram vredu to podlaganje pogledat. sicer imam ta aeromoov. A dam tetrice spodaj? Ker drugače dvomim da bo korist aerota?



(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?