|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavračanje antibiotika
24.9.2005 15:03:17   
Andra
Naša deklica je včeraj zbolela z visoko vročino (39 C). Šli sva k zdravniku in dobili antibiotik Ceclor. Problem nastane, ko je potrebno to zdravilo zaužiti, saj mi ne rata na noben način, ker niti ne odpre ust. Samo, da okusi zdravilo vse spljuva ven, če pa ji dam bolj na silo, pa celo bruha.

Ne vem kaj naj storim, ker nekaj ji moram dati, da se bo pozdravila, ampak na takšen način ni učinka.
Če ji vmešam v hrano, mi odklanja tudi to, še potem, ko ni  več zdravila zraven.

Kaj svetujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavračanje antibiotika
24.9.2005 15:09:10   
ursk@
Kaj pa če bi probala z injekcijo v usta?
Mogoče pa obstajajo antibiotiki v obliki svečk? Ne vem... Dobro bi bilo v takšnih primerih.
Upam, da boš rešila problem.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zavračanje antibiotika
24.9.2005 16:15:54   
Janeja
Jaz naši mali dajem Legofer (železo) - ki ga tudi niti slučajno ne mara - z brizgo direktno v usta. Pa čim bolj "globoko", ne na začetek jezička tako da potem samo pogoltne in se ji ne "valja" po ustih. Sicer se brani ampak na koncu deluje. Moraš pa imet seveda čim manjšo brizgo.

Veliko uspeha in čim prej se pozdravite.

(odgovor članu ursk@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zavračanje antibiotika
25.9.2005 9:40:13   
Barči78
Jaz naši dajem vitamine B komplex in Pikovit. Po žlički je vse spluvala ven. Sedaj pa ji zmešam z mlekom - 20 ml, pa vse z veseljem poje. user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zavračanje antibiotika
25.9.2005 9:46:48   
Marogica
Tudi jaz dajem našemu Legofer z injekcijo, pa ne gre nič "mimo", potem pa s čajem poplaknemo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zavračanje antibiotika
25.9.2005 10:44:38   
tinatona
Haj!

Midva imava tudi težave z antibiotikom, pa mu ga dam kar z brizgo. Bo pa po moje kar problem če ga bova mogla še kakšno leto jest... Sva namreč na zaščiti (en odmerek vsak večer).

NIKOLI pa ne smeš mešat antibiotika z mlekom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne vem katera je napisala da ga zmeša z malo mleka... Rajši ga zmešaj z malo čaja...

LP Tina

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zavračanje antibiotika
25.9.2005 14:06:51   
Barči78
Jaz ne mešam antibiotika z mlekom, ampak vitamin B kompleks, piše, da ga lahko. Antibiotik pa potem zmešaš s kakšno drugo tekočino, vodo ali čajem.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?