In...? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Kerensa -> In...? (19.7.2015 11:32:52)

Spet (oz. še vedno) čisto mrtvo tule? [sm=kava.gif]




liliana -> RE: In...? (19.7.2015 14:43:59)

Itak.......ko pa tebe ni, da bi razvnemala prikrite in vroče strasti rrovk.........[sm=zz_skip.gif].




Kerensa -> RE: In...? (20.7.2015 14:20:31)

Pa saj RR ni bila živa samo zaradi mojih provokacij... menda? [sm=zmeden.gif]




gsatalema -> RE: In...? (20.7.2015 17:27:34)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Pa saj RR ni bila živa samo zaradi mojih provokacij... menda? [sm=zmeden.gif]


Če si pritisnila na pravo tipko, se je razvnela dolga in vroča debata ......[sm=jezicek.gif]




Kerensa -> RE: In...? (21.7.2015 9:24:10)

Katera pa je (bila) t(ist)a tipka?

Da poskusim še enkrat...

Ker tole je NIČ od foruma.




liliana -> RE: In...? (21.7.2015 21:37:04)

Kaj se pa to tebe tiče.....? Če je nič ali če je vse od foruma.....Itak si nekajkrat povedala, da aktivno več ne misliš sodelovati.....kaj se potem pasivno zgražaš.....? [sm=jezicek.gif]

Lahko pa komot kako temo odpreš, če te tako moti ta poletna in vročinska forumska lenoba.......recimo o svojih sanjah, o tem kaj bi si uresničila "če bi bilo tako ali drugače".........[sm=smiley2.gif]




Kerensa -> RE: In...? (22.7.2015 7:45:04)

Kako naj človek aktivno sodeluje na mrtvem forumu? [sm=jezicek.gif]

Sanjam pa ne več (razen, ko spim)... sem že kar nekaj let realna, torej samo še načrtujem in naredim... EuroJackpot sicer še vedno igram, ampak o tem, kaj in kako bi s sedmico, pa ne razmišljam kaj pretirano... po dolgem času si me ti zdaj spomnila na to.

Menda ni narobe, če sem po daljšem obdobju prišla malo pogledat svojo preteklost semle? [sm=smiley36.gif]




gsatalema -> RE: In...? (22.7.2015 8:34:00)

Seveda ni nič narobe. Res je mrtav ta celotni forum, razen nosečke so še tukaj aktivne....

Pa ne vem ali je to zaradi vročine, dopustov , lenobe, pomankanje tem,...ali pa naj se spet Lukka oglasi [sm=jezicek.gif].

Morda pa ima katera kakšno poletno dogodivščino v rokavu...naj jo malo podeli [sm=smiley36.gif][sm=smiley2.gif]




Kerensa -> RE: In...? (22.7.2015 11:15:22)

Lukka je bil fiktiven forumaš, tako, da... če kdo nanj čaka, se bo še načakal. [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: In...? (22.7.2015 18:26:05)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Kako naj človek aktivno sodeluje na mrtvem forumu? [sm=jezicek.gif]



Nekdo mora dati iniciativo.......[sm=jezicek.gif]

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Lukka je bil fiktiven forumaš, tako, da... če kdo nanj čaka, se bo še načakal. [sm=smiley36.gif]


Bodo spet prišla kakšna evropska sredstva za kakšno raziskavo in se bo spet našel kak hobit lukka.....stroka pa zna pritisniti na prave vzvode, da forum zaživi......




Kerensa -> RE: In...? (22.7.2015 19:17:24)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Kako naj človek aktivno sodeluje na mrtvem forumu? [sm=jezicek.gif]

Nekdo mora dati iniciativo.......[sm=jezicek.gif]

Jaz sem jo, ampak 1 sporočilo na dan, pa četudi je vrhunec sezone, ni ravno odziv za prehvalit'. [sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: In...? (22.7.2015 20:18:45)

No, res je, da tema z naslovom "In......?" lahko pokriva široki spekter.......če drugega ne, lahko govorimo o vročinskem valu in švicu, ki ti teče med nedri ob vsakem najmanjšem premiku[sm=smiley36.gif].......vendar ljudje rabijo kaj več vzpodbude kot "Še vedno je tako mrtvilo tukaj.".....v oklepaju pa preberejo "še vedno ste na RR tako bedni, da ni nič od vas......" in se ne oglasijo.......ker molk je zlato, pravijo.......

Se pa strinjam s tem, da je mrtvilo tu gor......da se ljudem zdi brezveze karkoli komentirati, pa naj je to barva laka na nohtih ali gospodarsko politični problemi......zadnje čase opažam je res, da ljudi na RR "zbudijo" le oni, ki so iz takih ali drugačnih razlogov namišljeni osebki in znajo namerno povzročiti "kreganje" (to je še vedno najbolj zanimivo, kokice pa to).....edino o kruhu iz koruzne moke se je zadnje čase kar precej debatiralo......tak da daj kako kulinarično poslastico na čvek (lahko tudi pomfri in hamburger) in bo mogoče odziv malo večji.....peka kruha v kruhomatu je trenutno in.....mikrovalovke in hamburgerji pa so že pase......




Kerensa -> RE: In...? (22.7.2015 23:38:18)

Kulinarično poslastico - dobesedno ali provokatorsko? [sm=jezicek.gif]

Ker po vseh teh letih za kuhinjo še vedno nisem (še za [sm=kava.gif] imam rajši, če mi jo kdo drug skuha), obdobje provociranja sem pa tudi že prerasla en lep čas nazaj.

Me v bistvu bolj zanima, kaj je novega (od lani) pri starih RR-ovkah... jaz se ravno trudim (sem že pozabila) naložiti ene par fotk v RR-album.




Vijoličarka -> RE: In...? (22.7.2015 23:49:51)

Facebook killed the Forum star... [sm=kuza.gif]

Glede na to, da je tole precej neobvezna tema in ker se mi možgani že cvrejo, kličem na odgovornost vse vzdihovalke po poletju. A je treba tega ? [sm=hudicek1.gif]

Nisem vraževerna, ampak v sili hudič muhe žre. Pravijo da bo dež, če babe preveč čvekajo. Ali je mrtvilo na RR neposredno odgovorno za to neznosno vročino in pomanjkanje dežja? [sm=zz_eek.png]

Pa še opozorilo: izmerite svojim dragim pritisk in če je previsok, jih, če bo treba, brcajte v rit vso pot do zdravnika. Ta teden grem na prezgodnji pogreb. Pojma nimam, kaj je dedcom, da se tako izogibajo tabletam za zniževanje krvnega tlaka. Nočejo biti stari?




Kerensa -> RE: In...? (23.7.2015 0:02:55)

A obstaja kakšen lažji način za nalaganje fotk na RR? [sm=zmeden.gif]




Vijoličarka -> RE: In...? (23.7.2015 0:21:56)

[image]https://ys6dd2pc2w81bhaa03k9l16k04-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2012/04/difficult-seo.jpg[/image]

Se mi zdi, da je bil v oknu za odgovor včasih gumb za vstavljanje slik. Daleč nazaj.

Slike iz interneta se da prilepiti s html, torej [image]url[/image]. Meni se ne zdi posebej težko.




Kerensa -> RE: In...? (23.7.2015 0:41:01)

Nekaj sem pa le spackala skupaj... potem mi je pa zaštekalo pri 80. fotki...

http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17858




liliana -> RE: In...? (23.7.2015 21:46:27)


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Pojma nimam, kaj je dedcom, da se tako izogibajo tabletam za zniževanje krvnega tlaka. Nočejo biti stari?


Itak da nočejo......pa saj danes moraš vendar pri 40 biti tako fit in napet kot pri 20, biti enako pri močeh kot pri dvajsetih......jaz sem izgleda ena redkih, ki po 40 čuti "zob EMŠO številke" (ali pa redkih, ki to prizna[sm=jezicek.gif])......

Drugače pa s tabletami za zniževanje krvnega tlaka pride tudi spremba načina življenja........kar pomeni, da dejansko ne moreš biti več 20 letnik[sm=smiley36.gif]......niso zgolj tablete rešitev, seveda pomagajo, vendar se moraš vseeno paziti.....pa še vsaj ene pol leta traja, da ti naciljajo prave tablete in pravo dozo......v tistem času pa si kot cota......videno pri moji materi (očeta je itak kap, ker je moški in jih ni jemal, na srečo je preživel in je že 10 let sorazmerno dober) in pri sodelavcu, ki sta nekaj mesecev, preden sta dobila "pravo dozo" bila kot megli......[sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: In...? (23.7.2015 21:47:31)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Nekaj sem pa le spackala skupaj... potem mi je pa zaštekalo pri 80. fotki...

http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17858



A si v meni......? zdi se mi, da si se malo zredila........[sm=jezicek.gif]




Shorty_ -> RE: In...? (23.7.2015 22:27:19)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Nekaj sem pa le spackala skupaj... potem mi je pa zaštekalo pri 80. fotki...

http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17858



A si v meni......? zdi se mi, da si se malo zredila........[sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Shorty_ -> RE: In...? (23.7.2015 22:30:02)

Me v bistvu bolj zanima, kaj je novega (od lani) pri starih RR-ovkah... jaz se ravno trudim (sem že pozabila) naložiti ene par fotk v RR-album.
ž
nimam se za staro, pa zame itak veš kaj je novega [sm=smiley36.gif][sm=nosecka.gif]




aknela123 -> RE: In...? (24.7.2015 9:03:06)

zadnje čase sem včasih zaskrbljena, začudena, žalostna .... zaradi facebooka in podobnih zadev namreč. Sama imam fb profil z ne velikim številom prijateljev (nekateri jih imajo po 3000). Opažam, da v sedanjem času veljajo le še fotografije - odpreš fb in samo gledaš. Bojim se, da ljudje sploh ne berejo več, če je že kaj za prebrat samo preskočijo in gledajo fotke, fotke, selfije, sploh ne vem več, kaj je s temi najstnicami, same našobljene čobice slikajo, kot da so jih čebele spikale v čobe. Kako bo šel razvoj otrok dalje, če pa samo fotke gledajo, ob tem pa nastaja takšna velika praznina, če nič ne bereš. :(




Kerensa -> RE: In...? (24.7.2015 10:28:12)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Nekaj sem pa le spackala skupaj... potem mi je pa zaštekalo pri 80. fotki...

http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17858

A si v meni......? zdi se mi, da si se malo zredila........[sm=jezicek.gif]

V meni nisem [sm=hudicek1.gif] (vraga, pa ne pri teh letih, no!), zredila sem se pa kar "lepo", ja... spremenjen lifestyle naredi svoje.




patrino -> RE: In...? (24.7.2015 16:55:11)


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Facebook killed the Forum star... [sm=kuza.gif]

Glede na to, da je tole precej neobvezna tema in ker se mi možgani že cvrejo, kličem na odgovornost vse vzdihovalke po poletju. A je treba tega ? [sm=hudicek1.gif]

Nisem vraževerna, ampak v sili hudič muhe žre. Pravijo da bo dež, če babe preveč čvekajo. Ali je mrtvilo na RR neposredno odgovorno za to neznosno vročino in pomanjkanje dežja? [sm=zz_eek.png]

Pa še opozorilo: izmerite svojim dragim pritisk in če je previsok, jih, če bo treba, brcajte v rit vso pot do zdravnika. Ta teden grem na prezgodnji pogreb. Pojma nimam, kaj je dedcom, da se tako izogibajo tabletam za zniževanje krvnega tlaka. Nočejo biti stari?

Mogoče ti bo marsikaj jasno, če prebereš stranske učinke pri jemanju zdravil proti hipertenziji. Poleg vse solate , ki je tam našteta, veselo ven tolče vrstica o možnih motnjah erekcije. Marsikdo od dedcev gre najverjetneje raje s pokončnim pod rušo kot pa z mlahavim po svetu.[sm=smiley36.gif]

Če pa pustimo šalo na strani: po moje marsikdo sploh ne ve, da ima previsok pritisk, ker je to nekakšen skriti ubijalec, ki se ga ne zazna kar tako. V zadnjem času krepko kosi tudi med mlajšimi ženskami.




petea -> RE: In...? (24.7.2015 18:11:01)

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
po moje marsikdo sploh ne ve, da ima previsok pritisk, ker je to nekakšen skriti ubijalec, ki se ga ne zazna kar tako. V zadnjem času krepko kosi tudi med mlajšimi ženskami.


Hja, za izmeriti si pritisk je potrebno večletno zelo zahtevno izobraževanje in na rezultate meritev se čaka več tednov, če ne mesecev ... [sm=smiley36.gif]


No, glede na to, da je pred nekaj meseci moja sorodnica zaradi nevedenja, da ima visok pritisk, bila nekaj časa kar v kritični situaciji, bo verjetno res nekaj na tem, da si premalo ljudi spremlja svoj pritisk in utrip. Ker dati nekaj evrov za tak merilček je res nepotreben izdatek ...




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>