|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Debelost
17.3.2015 22:15:23   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


user posted image user posted image
user posted image
Moje noge so postale zelo lepe 😜


Niso postale.....baje aktivno delaš na tem, da so lepe, da zobotrebec oblikuješ v lepo.......user posted image


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Debelost
17.3.2015 23:44:39   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

evo, moje maščobne celice so dobile šus nezdrave hrane user posted image da revice ne bodo pomrle....user posted image

enkrat ali dvakrat letno se mi zalušta pohan sir....in ravno danes je ta dan....tu pa veselo pišemo o debelosti user posted image


A ti si že končala z dieto......?


niti pod razno user posted image trenutno pavziram user posted image in stagniram HB

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Debelost
18.3.2015 7:05:43   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Nisem si nikoli mislila, da se bom kdaj morala ubadat s težo...


Z leti tudi to pride......narava vseeno dela svoje.....zato se pa sčasoma moramo ubadati tudi s težo......

ok....nekateri to delajo celo življenje.....nekateri pa začno tam okrog mene ali nekaj let prej....nekateri pa nikoli in se pač ne sekirajo zaradi nekaj kil večuser posted image

Sem pa brala v prejšnji oni en intervju od ene prehranske strokovnjakinje, ki je povedala zanimivo zadevo.....preden se je začela baviti s pravilno prehrano, je bila hostesa in manekenka in je pri 25 letih imela določene zdravstvene težave.....izostanek menstruacije, slabo počutje, itd....je šla na pregled in so ji pri 25 letih diagnosticirali začetek mene.......ker je nekaj let uživala hrano praktično povsem brez maščob.....

Tako da skrajnosti ne ene in ne druge niso dobre.....in mi se vrtimo v skrajnostih.....ko v nekih težnjah po popolnosti pri 40 ali celo 50 letih želimo navleči na svojo rit iste ozke hlače kot jih nosi naša najstniška hči in želimo deliti z njo miniko.....normalno, da moraš potem shujšati malone do onemoglosti, če pri 50 želiš to najstniško popolnost....samo v obraz te potem nihče ne sme pogledati.....ker obraz pa ne kaže 50 let, ampak 60 let.....in potem nastane en smešen paradoks....obraz stare grbaste babe in telo najstnice (ni sicer telo najstnice, samo kustor je)...

Kar se pa tiče teže otrok....ne vem no, ne v vrtcu, ne v šoli, ne v svoji okolici, nisem opazila, da bi prevladovali debeli otroci (mislim tiste res debele).....ne one normalne, brez zobotrebcev namesto nog in s podaljšanim obrazom........


Ja, tako nekako je to, se mi zdi. Nekateri morajo celo življenje paziti na linijo , nekateri pa šele po 30+. No, so pa tudi takšni, pri katerih imaš občutek, da se jih nič ne prime in so vitki celo življenje. Osebno mislim, da je seveda nekaj na tem, kako skrbiš zase v smislu svoje prehrane in gibanja, večino predispozicij pa zagotovo prineseš sabo. Sama imam to "srečo", da mi nikoli ni bilo treba gledati na kg. Tudi po nosečnosti ne. Vedno sem jedla kot se mi je zahotelo in kar me je pičilo. No, pa se tudi to počasi obrača. Bližanje štiridesetim mi je prineslo tudi to, da naj bi začela malo bolj gledati nase v smislu pravilne prehrane , kot sem do tedaj. Preden mi je vse to postalo jasno oz. sem se lahko sprijaznila s tem, je trajalo nekaj časa. Izpopolnila sem se na nekaterih mestih ( moj sicer pravi, da čisto na ta pravih), kar me spravlja ob pamet. Še posebej, ker zelo rada visim v neelastičnem jeansu, ki me zadnje čase prav trapasto tišči na nekaterih koncih. user posted image Nič, bo treba delat tudi na tem.
Drugače pa.. Nekako se mi zdi, da tule okrog nas ni ne vem kako debelih otrok. Občutek imam, da so starši kar nekako osveščeni o tem in da to dobro prenašajo na otroke. V večini primerov. Zdi se mi, da je bil ta "debelostni bum" nekaj let nazaj, ko so bili otroci veliko bolj okrogli že v predšolski dobi in seveda potem naprej v nižjih razredih. Trenutno imam občutek, da se je stanje malo popravilo- vsaj v naših koncih.
Mi je pa zanimivo tudi to, da pa sedaj videvam veliko več zaobljenih najstnic s spuščenimi zračnicami v pasu, kot pa mladih mamic po porodu. Nekako imaš občutek, da se mladi ne sekirajo tako za linijo, kot se to rado ponavlja v zadnjem času , kot so s tem obsedene nekatere mlade mamice, ki se nekako ne morejo sprijazniti, da lahko materinstvo dostikrat vpliva tudi na to. Tako videvaš na ulici najstnice s širšimi boki in konkretnimi prsmi , ki sproščeno capljajo okrog ter trskaste blede mlade mamice brez vseh oblin.

Kakor že, debelost mi nikoli ni predstavljala nekega kriterija, po katerem bi selekcionirala ljudi. Če pa malo bolj pomislim, je pa zagotovo bolj zabavno v družbi ljudi, ki so malo bolj okrogli, kot pa v družbi, ki so sto na uro vitki. Prvi se ponavadi ne pogovarjajo o dietah, drugi pa se mnogokrat ne znajo o ničemer drugem.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Debelost
18.3.2015 7:43:49   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

evo, moje maščobne celice so dobile šus nezdrave hrane user posted image da revice ne bodo pomrle....user posted image

enkrat ali dvakrat letno se mi zalušta pohan sir....in ravno danes je ta dan....tu pa veselo pišemo o debelosti user posted image


A ti si že končala z dieto......?


niti pod razno user posted image trenutno pavziram user posted image in stagniram HB


Rija, saj zdaj bo boljše. Prihaja pomlad, pa regrat in čemaž je že tu. user posted image bova lahko bolj zelenjavo jedle namesto povojenih reber. user posted image

Bajdovej, kaj na Goričkon mate že kaj regrata? user posted image user posted image rabiš čemaž? Menjam za regrat. user posted image



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Debelost
18.3.2015 9:35:53   
RIJA*
Paštetka, imam te v mislih user posted image samo pridem vedno ob 18,00 domov....v soboto grem v lovino pa dobiš na kljuko user posted image

čemaž pa ja....seveda, ne vem, če ga bom imela iti čas nabirat user posted image sicer grem v soboto prek Müjre...ampak je plan nekam poln :(

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 18.3.2015 9:36:16 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Debelost
18.3.2015 15:39:16   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Paštetka, imam te v mislih user posted image samo pridem vedno ob 18,00 domov....v soboto grem v lovino pa dobiš na kljuko user posted image

čemaž pa ja....seveda, ne vem, če ga bom imela iti čas nabirat user posted image sicer grem v soboto prek Müjre...ampak je plan nekam poln :(


Dil. Mi bomo v v nedeljo šli na lovino in dobiš robo v pondeljek osebno dostavo. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Debelost
19.3.2015 11:44:12   
ronja
Uf, za 15 letnike ne vem, mala je na šoli, kjer so samo do 4. razreda, višji razredi so na novi šoli, 200m stran in jih ne vidim veliko, kar pa jih, se mi zdijo čisto normalni, samo to res ni nek velik vzorec. Osnovnošolci prve triade, ki jih vidim, so kar ok, se mi zdi, niso tako predebeli. Jih je malo več debeluškastih kot jih je bilo pri nas, ko je bil 1 ali 2 v vsakem razredu, zdaj jih je malo več, to je res. Predvidevam, da se to sčasom še slabša, saj so starejši otroci manj zunaj in več za računalniki.

Ima pa lili point - otroci (in tudi odrasli), ki imajo malo zaloge, dajansko lažje prebolijo veliko manjših bolezni. Ker tudi če par dni ne jejo, imajo dovolj zaloge in ker se imajo strupi kam nalagat, da jih potem telo počasi izplavi ven. Pri suhcih to ni mogoče in pri mojih tamalih se to pozna. Punci sta suhici, mali je normalen in on večino blesavih viroz veliko lažje preboli.

Po današnjih standardih, ko je ideal lepote 45 do 50 kg pri 170 cm in 40 letih....ne bo presuha......ker dandanašnji razen tistih, ki se zdravijo zaradi anoreksije, nihče ni presuh.....smo pa definitivno vsi predebeli....

Lili, pretiravaš. Tudi danes smo kdaj presuhi, tudi če nismo anoreksični. Res pa je, da zdravniki ne zganjajo nobene panike glede tega. Ko sem povedala svoji zdravnici, da se problemi s srcem, ki jih je opazila, pokažejo predvsem, če sem preveč suha, se ni nič kaj sekirala, čeprav sem se kar matrala, da sem se lahko zredila in mi je šlo na živce. Rekla, da je to možno, da ima vsak svojo optimalno težo in da če gremo čez v katerokoli smer, se nam na zdravju pozna. Tako da kar se mene tiče, sem bila letos in lani večino časa presuha. Meni je pod 53 premalo in se ne počutim dobro. 54 mi je pa super, 53 še gre, ampak sem na meji - pride ena viroza in je klinac. Tudi drugi ljudje so se strinjali, da sem presuha oz. tudi sami omenili, tako da ni glih da bi bilo manj je=boljše je.

Se strinjam s paštetkinim razmišljanjem, samo da smo še malo bolj na fri, kar se hrane tiče - lahko je tudi sladoledna kupa kdaj za večerjo ali zajtrk:D.

Mislim pa, da ITM lestvica ni čisto objektivna - dejansko bi lahko z lubijem imela skoraj enako kil in bila oba še ok - to se mi zdi malo čudno, glede na to, da sem sama 168, on pa 185... Mislim, da je za manjše (ženske) ok, za večje moške pa ni ravno prav postaljvena, ker imajo navadno tudi več mišic in zelo hitro pridejo čez mejo "normale", čeprav so čisto normalni.

Kar se slik tiče, je pa precej težko primerjat, ker nista iz istega kota slikani - veliko bolj suhi zgledamo, če nas slikajo napol iz profila kot če direkt.

In vsak pogovor je bil o tej smeri, da so zvedle za novo dieto in kaj naj delam, da bom shujšala. Madona jaz sem bila samo srečna, da sem bila živa in končno s svojim sinkom.

Jao, pa kake ljudi si to imela okoli sebe? Pride mama iz bolnice k sinčku in pametujejo, kako naj hujšaš?

Meni se ne zdi nič narobe, če je nekdo pač malo bolj buckast, če se dobro počuti, je zdrav itd... Pri otrocih pa mi je škoda, kadar je kakšen otrok že tako bolj debelušen, pa mu starši na vask način porivajo hrano ves čas v usta. To mi je pa škoda. In so strašno prestrašeni, da kdaj ne bi jedel 2 uri skup...

mENI tudi kdo rece da sem presuha, pa ne jemljem kot da me hoce uzalit. Glede na komentarje tu gor, da tudi presuho ni ok.

Podpis.
tega enostavno ne morem razumet. Smilijo se mi zato, ker vem da bodo prej ko slej letele opazke iz okolice, se ne bodo pocutili samozavestne.... Pa pogledam starse in starsi predebeli, predebeli , komaj hodijo, tezave s kolki ocitne... sigurno imajo se nevidne bolezni (sladkorna, holesterol, pritisk, slabo srce....) pa pustijo da otrok gre po isti poti

In še en.

Se pa strinjam z Mojcažiga, ne moremo kar obsojat, da je nekdo debel. Veliko stvari vpliva, včasih je kakšna ključna... Meni so dali med n. dieto za sladkorne nosečke in so bile vse tam precej močnejše od mene, p asem se samo jaz bunila, da bo to premalo hrane. So se sestre režale, če bo vsem tem dost, si lahko ziher, da bo tebi tudi. No, pa mi ni bilo. Sem skup padala, v33. tednu n. sem shujšala 1 kilo, naslednji teden še 1 in so mi povečali maščobo, da sem nehala hujšat. Pa se v n. sicer res takoj zredim v primerjavi s sicer.

Se strinjam s patrino z vsem, razen da se mi to še ne dogaja (še nisem tako blizu 40, da bi se mi to že začelo poznat na postavi, verjetno še pride). Nikakor pa ne mislim, da sem imuna, ker hormoni gotovo delajo svoje. Ne vedno v naše dobro:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Debelost
19.3.2015 12:00:29   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Se pa strinjam z Mojcažiga, ne moremo kar obsojat, da je nekdo debel.


pa saj se tukaj zdaj ne obsoja, ne pretiravat... to, da so otroci predebeli ugotovijo zdravniki na sistematskih. Tam so v večini seznanjeni z vsemi boleznimi otroka, torej zaključek pride iz tega.

To, kar se pa ti dve na mateykini sliki komentira je pa itak šala, vsaj za mene...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Debelost
19.3.2015 12:19:16   
ronja
pa saj se tukaj zdaj ne obsoja, ne pretiravat... to, da so otroci predebeli ugotovijo zdravniki na sistematskih.

ja, saj nisem tega mislila. Samo ljudi, ki imajo kako kilo ali 10 ali 20 viška, včasih bolijo šale na ta račun. Zato sem se oglasila.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Debelost
19.3.2015 13:31:48   
mateyka
jaz samo hočem povedat, da je to, kdaj je kdo debel, dostikrat stvar osebnega rangiranja in da enemu se en lahko zdi že debeluh, medtem ko drugemu samo bucko. pa en se zdi enmu bucko, drugemu pa zgleda normalen.

* morbidno debeli izklučeni seveda (ti se vsem zdijo (pre)debeli)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Debelost
19.3.2015 15:10:58   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

pa saj se tukaj zdaj ne obsoja, ne pretiravat... to, da so otroci predebeli ugotovijo zdravniki na sistematskih.

ja, saj nisem tega mislila. Samo ljudi, ki imajo kako kilo ali 10 ali 20 viška, včasih bolijo šale na ta račun. Zato sem se oglasila.


se strinjam... to pa naj leti na tiste, ki se šalijo v reali iz debelejših

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Debelost
19.3.2015 18:11:43   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

pa saj se tukaj zdaj ne obsoja, ne pretiravat... to, da so otroci predebeli ugotovijo zdravniki na sistematskih.

ja, saj nisem tega mislila. Samo ljudi, ki imajo kako kilo ali 10 ali 20 viška, včasih bolijo šale na ta račun. Zato sem se oglasila.


Zakaj bolijo? Če se dobro počutiš v svoji koži, boš sprejemal tudi sale na svoj račun.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Debelost
19.3.2015 18:21:47   
mateyka
Stanislava zato, ker ljudje niso popolni.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Debelost
19.3.2015 18:55:56   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Stanislava zato, ker ljudje niso popolni.


To je večini jasno, se mi zdi.
Ampak, zakaj ne bi bil sposoben sprejeti šale na svoj račun?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Debelost
19.3.2015 19:04:39   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

pa saj se tukaj zdaj ne obsoja, ne pretiravat... to, da so otroci predebeli ugotovijo zdravniki na sistematskih.

ja, saj nisem tega mislila. Samo ljudi, ki imajo kako kilo ali 10 ali 20 viška, včasih bolijo šale na ta račun. Zato sem se oglasila.


Zakaj bolijo? Če se dobro počutiš v svoji koži, boš sprejemal tudi sale na svoj račun.


Seveda.....samo ne vem zakaj se potem tudi precej ta suhih deklin takoj v bran postavi, če kako v šali rečemo tudi na njihov račun.....če se tako dobro počutijo v svoji koži....in v svoji skrbi za telo.......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Debelost
19.3.2015 19:13:51   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Stanislava zato, ker ljudje niso popolni.


To je večini jasno, se mi zdi.
Ampak, zakaj ne bi bil sposoben sprejeti šale na svoj račun?


Šalo človek že sprejme, konkretno jaz sem govorila o tistih, ki sem jim debeli že apriori gabijo. In taki se potem ne šalijo, ampak znajo pošteno pičit.

Sicer je meni osebno za take prav vseeno, sem vesela, da ne rabim bit z njimi, oni pa se me tudi lahko izognejo. Zakaj sem taka kot sem tudi ne razlagam vsaki prosti duši in jim pač pustim, da si mislijo, kar si. Pošalit pa se znam pošteno, na svoj in drug račun user posted image

Bi pa pazila s "šalami" pri orocih in mlajših. Hitro znajo pripeljat do nizke samopodobe in motenj hranjenja, če ne še kaj drugega.

lp

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Debelost
19.3.2015 19:18:06   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


pa saj se tukaj zdaj ne obsoja, ne pretiravat... to, da so otroci predebeli ugotovijo zdravniki na sistematskih. Tam so v večini seznanjeni z vsemi boleznimi otroka, torej zaključek pride iz tega.

To, kar se pa ti dve na mateykini sliki komentira je pa itak šala, vsaj za mene...


Leta 2013 ali 2012, ne vem točno kdaj....so pa bili otroci lačni in shirani......je ugotovila takrat stroka, ko so spremenili cenzus za subvencije malic in kosil v šoli......user posted image



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Debelost
19.3.2015 19:23:49   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


Bi pa pazila s "šalami" pri orocih in mlajših. Hitro znajo pripeljat do nizke samopodobe in motenj hranjenja, če ne še kaj drugega.





To še posebej.....ker take "šale" na račun debelih ali suhih sosedovih otrok in otrok v razredu pred svojimi otroci niso tako zanemarljive......samo dandanes "družba" vseeno sprejme bolje suhega otroka, kot pa debelega oz. za suhega se najde opravičilo, za debelega pa ne....


(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Debelost
19.3.2015 19:56:46   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

pa saj se tukaj zdaj ne obsoja, ne pretiravat... to, da so otroci predebeli ugotovijo zdravniki na sistematskih.

ja, saj nisem tega mislila. Samo ljudi, ki imajo kako kilo ali 10 ali 20 viška, včasih bolijo šale na ta račun. Zato sem se oglasila.


Zakaj bolijo? Če se dobro počutiš v svoji koži, boš sprejemal tudi sale na svoj račun.


Seveda.....samo ne vem zakaj se potem tudi precej ta suhih deklin takoj v bran postavi, če kako v šali rečemo tudi na njihov račun.....če se tako dobro počutijo v svoji koži....in v svoji skrbi za telo.......



Ne vem, je treba njih vprašat user posted image .

Jaz mislim, da se ne ene ne druge ne počutijo dobro. Ampak, kot zdravo rejeno kmečko dete...kako naj le vem user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Debelost
19.3.2015 20:00:44   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


pa saj se tukaj zdaj ne obsoja, ne pretiravat... to, da so otroci predebeli ugotovijo zdravniki na sistematskih. Tam so v večini seznanjeni z vsemi boleznimi otroka, torej zaključek pride iz tega.

To, kar se pa ti dve na mateykini sliki komentira je pa itak šala, vsaj za mene...


Leta 2013 ali 2012, ne vem točno kdaj....so pa bili otroci lačni in shirani......je ugotovila takrat stroka, ko so spremenili cenzus za subvencije malic in kosil v šoli......user posted image





Ja, seveda. Prej so bili ti otroci žrtve slabe prehrane in slabih kuharskih navad mnogih staršev, kot lakote. Žal in po eni strain k sreči, ker če bi bilo res toliko lačnih, bi bila kriza. Lačni niso, se pa slabo hranijo, v določeni meri zaradi pomanjkanja financ, v še večji pa po moji oceni zaradi lenobe staršev.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Debelost
19.3.2015 20:04:11   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


Bi pa pazila s "šalami" pri orocih in mlajših. Hitro znajo pripeljat do nizke samopodobe in motenj hranjenja, če ne še kaj drugega.





To še posebej.....ker take "šale" na račun debelih ali suhih sosedovih otrok in otrok v razredu pred svojimi otroci niso tako zanemarljive......samo dandanes "družba" vseeno sprejme bolje suhega otroka, kot pa debelega oz. za suhega se najde opravičilo, za debelega pa ne....




Ja, se strinjam. Zna biti, da je samopodoba že tako slaba in je debelost/podhranjenost že njena posledica.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Debelost
19.3.2015 20:04:15   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


pa saj se tukaj zdaj ne obsoja, ne pretiravat... to, da so otroci predebeli ugotovijo zdravniki na sistematskih. Tam so v večini seznanjeni z vsemi boleznimi otroka, torej zaključek pride iz tega.

To, kar se pa ti dve na mateykini sliki komentira je pa itak šala, vsaj za mene...


Leta 2013 ali 2012, ne vem točno kdaj....so pa bili otroci lačni in shirani......je ugotovila takrat stroka, ko so spremenili cenzus za subvencije malic in kosil v šoli......user posted image





Ja, seveda. Prej so bili ti otroci žrtve slabe prehrane in slabih kuharskih navad mnogih staršev, kot lakote. Žal in po eni strain k sreči, ker če bi bilo res toliko lačnih, bi bila kriza. Lačni niso, se pa slabo hranijo, v določeni meri zaradi pomanjkanja financ, v še večji pa po moji oceni zaradi lenobe staršev.




Eh.....pa nič....malo sem pač duhovičila.....in se skušala pošaliti......user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 19.3.2015 20:05:13 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Debelost
19.3.2015 20:05:24   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Eh.....pa nič....malo sem pač duhovičila.....in se skušala pošaliti......user posted image


Saj sem razumela kot šalo s čisto resnim odgovorom.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Debelost
19.3.2015 20:28:34   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Saj sem razumela kot šalo s čisto resnim odgovorom.


ga pa pihneš... user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Debelost
19.3.2015 20:31:11   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Saj sem razumela kot šalo s čisto resnim odgovorom.


ga pa pihneš... user posted image


Zna bit user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?