|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Korekcija prsi Ignatovski, Janežič, Leskovšek...
9.2.2015 17:36:34   
wadex
Odločam se za korekcijo prsi in trenutno so v mojem ožjem izboru dr. Ignatovski (Arcadia), dr. Janežič, dr. Leskovšek in dr. Čokl. Bi lahko prosim podali izkušnje pri omenjenih plastičnih kirurgih? Izbira je izredno težka, pri cenah pa tudi ni tako velike razlike, zato bi mi vaša mnenja res pomagala pri dobri izbiri.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Korekcija prsi Ignatovski, Janežič, Lesko...
9.2.2015 18:09:53   
m_o_i
RR mame nimajo s tem izkusenj...
so bolj natuRRRRRRRRRRR
user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu wadex)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Korekcija prsi Ignatovski, Janežič, Lesko...
9.2.2015 18:41:25   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

RR mame nimajo s tem izkusenj...
so bolj natuRRRRRRRRRRR
user posted image



Vsaj na spolnosti vprašaj, kjer se lahko odgovarja anonimno.

Ne poznam nobenega, me pa zanima, kakšna je cena?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Korekcija prsi Ignatovski, Janežič, Lesko...
9.2.2015 19:29:05   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: wadex

Odločam se za korekcijo prsi in trenutno so v mojem ožjem izboru dr. Ignatovski (Arcadia), dr. Janežič, dr. Leskovšek in dr. Čokl. Bi lahko prosim podali izkušnje pri omenjenih plastičnih kirurgih? Izbira je izredno težka, pri cenah pa tudi ni tako velike razlike, zato bi mi vaša mnenja res pomagala pri dobri izbiri.


dr. Ignatovski (Arcadia), - ne poznam spljoh.
dr. Janežič, - meni antipaticen mozicek, mu nisem zaupala niti poseg mojega trigger fingera.
dr. Leskovšek in - ne poznam spljoh.
dr. Čokl. - vsecna, zaupala sme ji in dobro je opravila s slabo zasito rano na kolenu in brazgotino, ki je tako slabo zasita na kliniki grozila, da bo grozna in veelikaaaaa...

Za sisojke pa nimam pojma. Imam se vedno originalna airbaga.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu wadex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Korekcija prsi Ignatovski, Janežič, Lesko...
10.2.2015 15:31:27   
wadex
Hvala, prosim še za mnenje, no tudi govorice za dr. Maletić, saj ima med vsemi še najnižje cene :)

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Korekcija prsi Ignatovski, Janežič, Lesko...
10.2.2015 16:07:26   
HuAnita
Moje mnenje?
Svoje skromne (komaj z 2 porodoma in nekaj dodatnimi kg prigarane) košarice B ne menjam za noben pokončen model A6 itd.
Drugače pa dr. Fabjan ni v igri? Sem slišala precej pohval, iz 2. roke...

(odgovor članu wadex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Korekcija prsi Ignatovski, Janežič, Lesko...
11.2.2015 4:06:08   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Moje mnenje?
Svoje skromne (komaj z 2 porodoma in nekaj dodatnimi kg prigarane) košarice B ne menjam za noben pokončen model A6 itd.
Drugače pa dr. Fabjan ni v igri? Sem slišala precej pohval, iz 2. roke...


Meni sta moja dva izsesala se tisto malo kar sem imela. Zacela z B kosaro, po prvem dojenju prazna Auser posted image . Druga nosecnost napolni do C, drugo dojenje pa ze prazni kosarce, ena stran je ze na A, druga je se na B, ko koncamo bo spet ena revscina na A. Sem razmisljala o povecanju, ampak mislim da se ne bi dobro pocutila s tujki v telesuuser posted image . Ce bi sla bi sla k Fabjanu- isto veliko priporocil iz druge roke.

No, pa prosim ce podade cene. Vsepovsod so te cene take skrivnost, kot da bi se lahko dilal in zato taka skrivnostuser posted image


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Korekcija prsi Ignatovski, Janežič, Lesko...
11.2.2015 8:54:00   
Vijoličarka
Sama sem samo videla en dokumentarec, že ohoho let nazaj, o dr. Fabjanu. Človek je naredil vtis name, ker je res deloval, da pacientko obravnava odgovorno in tudi človeško, pa naj gre za povečanje ali zmanjšanje. Tako da, če mi kdaj tele moje bunke, na katere vedno bolj vpliva gravitacija, res do konca presedejo, potem bi si jih šla zmanjšati k njemu. On je sicer že starejši, ampak dela njegov sin in upam, da ga je ata lepo vzgojil. user posted image

Silikona pa si nikoli ne bi tlačila notri, če se le da, bi rada živela brez tujkov v sebi. In pa, morda zveni komu smešno, ampak vse življenje sem si želela, da bi bila ploh. Tukaj je treba tudi upoštvati, kar je že ronja parkrat opozorila, da 'rok trajanja' ni neomejen in je treba sčasoma operacijo ponoviti. Tako da je treba, kar se zdravja in financ tiče, računati tudi na to.

Cena pa - to je le zahteven poseg in posledice nosiš vse življenje, tako da tukaj zame glavno vlogo igra kvaliteta.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Korekcija prsi Ignatovski, Janežič, Lesko...
17.2.2015 1:44:45   
Kerensa
Priporočam dr. Fabjana.

Iz prve roke.

Če si pa pripravljena odšteti kakšen € več, je pa dr. Glumičić še vedno zakon.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?