|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znžanje otroške opreme
12.10.2014 22:42:26   
Magg
Je otroška oprema (posteljica, previjalna miza) v katerem letnem času kaj posebaj znižana? Počasi se pripravljam in nakupujem oz. bolj ogledujem opremo pa se nočem zaleteti..
So konec leta te zadeve kaj znižane?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znžanje otroške opreme
13.10.2014 5:30:59   
naja17
Spremljaj baby center, ko ima vikend 50:10, torej za vsakih 50 eur nakupa, dobiš 10 eur bona in si tako lahko nabereš denar za še kakšno večjo stvar. Da bi bilo znižano pohištvo ne vem, lahko so samo kake odprodaje....

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znžanje otroške opreme
13.10.2014 12:02:16   
Magg
Na baby centrove novice sem že naročena user posted image Super, hvala za odg!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znžanje otroške opreme
13.10.2014 12:03:55   
naja17
In to bo zdej 1x, ker bo festival nakupov, ampak je pa to tko, velčja samo za tisto kar je na zalogi, tko da se splače že mal na ogled ;) Pa na Rudniku se lesnina zapira, ziher majo kej otroškega tudi za odprodajo ;)

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znžanje otroške opreme
13.10.2014 13:32:23   
Magg
U, lesnina je pa že pošteno spraznjena, sem bila prejšnji vikend, samo še par vozičkov je bilo user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znžanje otroške opreme
13.10.2014 13:35:05   
naja17
Posteljica in previjalna sta ponavadi tok ohranjeni, se ti splača kar rabljeno kupit.

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znžanje otroške opreme
13.10.2014 13:57:08   
Magg
Posteljici bosta dedek in babica kupila, pa vseeno nočem najdražje. Sploh, ker potrebujem 2, ker pričakujemo dvojčka.
Previjalne so mi pa res drage, sem ravno pregledala po bolhi, se kar najdejo zelo lepe in ugodne!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znžanje otroške opreme
13.10.2014 14:47:31   
Balerina
Previjalno prej poglej kje jo boš mela in ali se res splača. Mi smo jo imeli na začetku v spalnici pa se je potem osti bolje obneslo ko smo v kopalnici naredili samo, improvizirali ampak ful uporabno. Tako nad banjo da se je lahko umaknila. Ali pa nad pralnim strojem je tudi super.

Kopalnica je vedno topla in voda vedno zraven.

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znžanje otroške opreme
13.10.2014 16:00:32   
Magg
Meni žal v kopalnico ne pride v poštev zaradi prostora prav tako ne na pralni stroj. Zamislila sem si tako s predali spodaj.

Sem pa zasledila tudi tako, kjer se dvigne zgornji del previjalne police in imaš lahko banjo. Mislite, da je to uporabno?

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znžanje otroške opreme
13.10.2014 17:04:25   
*zvezdica zaspanka*
jaz sem voziček in previjalno kupila lani poleti v babycentru, oboje za precej ugodno ceno (voziček peg perego l. 2011 namesto 700€, 450€; in previjalno troll namesto 150€, 110€), ker so razprodajali stare zaloge. vsake toliko časa imajo kakšne ugodne popuste, samo spremljati je treba.
na otroškem bazarju (ki je letos sicer že bil) pa imajo tudi sejem rabljene otroške opreme.

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znžanje otroške opreme
14.10.2014 12:25:57   
kanej
Ko sem jaz letos kupovala sem začela ful kmal spremljat akcije. V Pikapolonici se splača kadar imajo kakšno posteljico v akciji, sama imam tole https://nakup.pikapolonica.com/otroska-soba/postelje-in-dodatki/postelje/jadrew-postelja-prijatelja-120-x-60-cm/391005908279739100 in se obnese, samo da sem jaz dala zanjo 90 €. Stvari, ki niso v akciji pa se splačajo kupovat v torek, ko imajo dan nosečniških trebuščkov in je tudi -10 %. Če boš pa kupovala rabljene pa poglej od Lip Poljčane, so res kvalitetne. Tole kar po raznih otroških trgovinah prodajajo je vse iz iverke, če je pa kaj bolš materjal je pa tut cena fajn zasoljena. Vozički so pa ponavadi lanski modeli v akciji, tko, da se ti tudi splača še malo počakat.

Lp

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Znžanje otroške opreme
15.10.2014 12:08:21   
Magg

IZVIRNO SPOROČILO: kanej

Ko sem jaz letos kupovala sem začela ful kmal spremljat akcije. V Pikapolonici se splača kadar imajo kakšno posteljico v akciji, sama imam tole https://nakup.pikapolonica.com/otroska-soba/postelje-in-dodatki/postelje/jadrew-postelja-prijatelja-120-x-60-cm/391005908279739100 in se obnese, samo da sem jaz dala zanjo 90 €. Stvari, ki niso v akciji pa se splačajo kupovat v torek, ko imajo dan nosečniških trebuščkov in je tudi -10 %. Če boš pa kupovala rabljene pa poglej od Lip Poljčane, so res kvalitetne. Tole kar po raznih otroških trgovinah prodajajo je vse iz iverke, če je pa kaj bolš materjal je pa tut cena fajn zasoljena. Vozički so pa ponavadi lanski modeli v akciji, tko, da se ti tudi splača še malo počakat.

Lp


Kanej, vprašala bi te še, če se seveda spomniš, si takoj lahko odpeljala domov posteljico? Koliko imajo oni tega kaj na zalogi? Če nimajo, mogoče veš, koliko se čaka?
Jaz počasi vstopam v 7.mes pa nič še nimam user posted image

(odgovor članu kanej)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Znžanje otroške opreme
15.10.2014 12:09:22   
Magg

IZVIRNO SPOROČILO: Magg


IZVIRNO SPOROČILO: kanej

Ko sem jaz letos kupovala sem začela ful kmal spremljat akcije. V Pikapolonici se splača kadar imajo kakšno posteljico v akciji, sama imam tole https://nakup.pikapolonica.com/otroska-soba/postelje-in-dodatki/postelje/jadrew-postelja-prijatelja-120-x-60-cm/391005908279739100 in se obnese, samo da sem jaz dala zanjo 90 €. Stvari, ki niso v akciji pa se splačajo kupovat v torek, ko imajo dan nosečniških trebuščkov in je tudi -10 %. Če boš pa kupovala rabljene pa poglej od Lip Poljčane, so res kvalitetne. Tole kar po raznih otroških trgovinah prodajajo je vse iz iverke, če je pa kaj bolš materjal je pa tut cena fajn zasoljena. Vozički so pa ponavadi lanski modeli v akciji, tko, da se ti tudi splača še malo počakat.

Lp


Kanej, vprašala bi te še, če se seveda spomniš, si takoj lahko odpeljala domov posteljico? Koliko imajo oni tega kaj na zalogi? Če nimajo, mogoče veš, koliko se čaka?
Jaz počasi vstopam v 7.mes pa nič še nimam user posted image


Za Pikapolonico to sprašujem!

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Znžanje otroške opreme
15.10.2014 21:06:40   
kanej
Js sem jim kak teden prej ponavadi mail poslala in rezervirala pa so mi na stran dali. Sem pri njih kupila voziček, lupinco, isofix, previjalno in posteljico pa ni blo nikol panike. Edino na voziček sem čakala par dni.

lp

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Znžanje otroške opreme
17.10.2014 13:17:22   
lilalo
Glede previjalne se ful splača kupit najbolj kvalitetno, pa takšno da jo boste kasneje lahko uporabljali tudi kot predalnik! Spremljajte na bolhi previjalne mize sraka, velikokrat dajo kakšno za ceno 100€ namesto 300€!! Novo, top kvaliteta!!

(odgovor članu kanej)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?