Moralne vrednote... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


HuAnita -> Moralne vrednote... (13.8.2014 16:27:13)

Čisto tako me je spreletelo... Ko čvekam z znancem, ki se ima za ful poštenjaka, pravičneža, pa je veren totalno za povrh - to po eni strani, po drugi pa napleta, na koliko načinov goljufa: 1. državo, 2. občino, 3. vrtec itd itd., kao vse v smislu 'znajdi se'.
Sem zbegana, res. Ker se imam pretežno za pošteno, priznam pa, da se občasno grem stričt na črno, pa da tudi kak umetniški izdelek ali stvar kupim tako, ker pač te osebe nimajo možnosti skromnih dejavnosti legalizirati... pa ja, priznam, tudi da kak e več v mojem žepu ostane. Ampak da bi si zdaj svetniški sij okoli glave pripisovala, pa se s tem hvalila, kako sem poštena, hkrati pa vedoč, da občasno kje res ekonomsko oškodujem domovino, no, ne vem, no....
[sm=smiley24.gif]




LuLu -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 16:34:22)

ej, si moja soseda (Celje)? rabla bi striženje [sm=smiley36.gif]




HuAnita -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 16:36:49)

LuLu, ja, sva blizu :-) Težko ti svetujem glede slednjega, ker so mojo friz. pritistnili inšp. in zdaj ima status in račune.... :-/




LuLu -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 17:18:33)

sosedska pomoč je dovoljena spet... kaj pa bolj ženska potrebuje, kot pa novo frizuro, ko se gre za prvo, hitro in nujno pomoč? [sm=smiley36.gif]




skuštrana -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 18:31:31)

Ko čvekam z znancem, ki se ima za ful poštenjaka, pravičneža, pa je veren totalno za povrh


a, takšni so najhujši. vedno in povsod, sploh če malo zagrebeš pod površino.




Kerensa -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 18:40:54)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

sosedska pomoč je dovoljena spet... kaj pa bolj ženska potrebuje, kot pa novo frizuro, ko se gre za prvo, hitro in nujno pomoč? [sm=smiley36.gif]


ČEVLJE !!!!!

Pa kakšno novo torbico...

Pa kavo...

Pa čokolado...

In soseda... pri čem bo pomagal, pa nikogar nima kaj brigati... saj je sosedska pomoč dovoljena. [sm=jezicek.gif]

Aja, pa SKUŠTRANA... čista hiša ni znak zavoženega življenja, ampak je znak, da internet ne dela. [sm=jezicek.gif]




RIJA* -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 18:49:05)

bodi kar si[sm=jezicek.gif]

edino v take kombinacije, kot jo omenja huanita ne verjamem...samo so pa žal zelo pogoste [sm=smiley36.gif]




skuštrana -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 18:50:16)

Aja, pa SKUŠTRANA... čista hiša ni znak zavoženega življenja, ampak je znak, da internet ne dela. user posted image


Kokr pr kom [sm=smiley2.gif]




Kerensa -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 18:50:51)

Ti lepo piši svoje račune in plačuj svoje taxes, Rija, pa bo vse v redu. [sm=smiley36.gif]




Kerensa -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 18:52:56)

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Aja, pa SKUŠTRANA... čista hiša ni znak zavoženega življenja, ampak je znak, da internet ne dela. user posted image


Kokr pr kom [sm=smiley2.gif]

Sicer ne vem, ali na srečo ali na žalost, ampak se pa moram strinjati, ja. [sm=jezicek.gif]

Bentiš... če malce bolj pomislim... res poznam ene par bab, k'' imajo čist'' zavožen lajf... ampak bajta se jim pa sveti od čistoče k'' novoletne lučke v Las Vegasu.




RIJA* -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 18:53:04)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ti lepo piši svoje račune in plačuj svoje taxes, Rija, pa bo vse v redu. [sm=smiley36.gif]


hahaha, kaj pa mi ostane[sm=zmeden.gif]
misliš da bi muller hotel moje nesmemnapisatikaj brez računa[sm=zmeden.gif]




Kerensa -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 18:54:29)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ti lepo piši svoje račune in plačuj svoje taxes, Rija, pa bo vse v redu. [sm=smiley36.gif]


hahaha, kaj pa mi ostane[sm=zmeden.gif]
misliš da bi muller hotel moje nesmemnapisati brez računa[sm=zmeden.gif]

Jaz ti sicer lahko povem še za kakšno drugo možnost, ampak potem morava it' najprej kokice spečt, ker bo chicken fight nastal tule. [sm=jezicek.gif]




RIJA* -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 18:55:20)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Kerensa -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 18:56:23)

A mi boš jutri kavo skuhala, če zabremzam pri tebi, Rija?




RIJA* -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 18:57:57)

ja, če zabremzaš v ms




Kerensa -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 18:58:41)

Mislim, da imaš tiste strelske line malce bolj stran.

Jih moram g. Možu pokazat. [sm=jezicek.gif]




RIJA* -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 19:00:45)

ja, samo sem jutri cel dan v ms
strelske line bo pazil g.pristojni




RIJA* -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 19:05:34)


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Aja, pa SKUŠTRANA... čista hiša ni znak zavoženega življenja, ampak je znak, da internet ne dela. user posted image


Kokr pr kom [sm=smiley2.gif]



ne veljajo vsi reki pri vseh [sm=smiley36.gif]

http://sobotainfo.com/novica/globalno/mati-hci-ziveli-v-nevzdrznem-smradu-s-skorajda-30-mackami/77141





Kerensa -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 19:06:07)

Kar naj jih čuva.

Saj če bo res tako vreme, kot ga napovedujejo, bova tudi midva svojo pot prestavila na kakšen drug dan.

Očitno se že zdajle pripravlja na en naliv in sem ravnokar bicikle z vrta v kuhinjo vlekla. [sm=zmeden.gif] Zdaj jih moram pa še do kolesarnice spravit.




Kerensa -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 19:07:18)

Sem videla tole, ja...

Je*enti, pri meni nikoli ni bilo pospravljeno in najbrž tudi nikoli ne bo, ampak TOLE... ne vem, no... mi zmanjka besed (tudi balkanske kletivce ne najdem prave, pa znam vse v vseh jezikih).




liliana -> RE: Moralne vrednote... (13.8.2014 20:49:43)


IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Čisto tako me je spreletelo... Ko čvekam z znancem, ki se ima za ful poštenjaka, pravičneža, pa je veren totalno za povrh - to po eni strani, po drugi pa napleta, na koliko načinov goljufa: 1. državo, 2. občino, 3. vrtec itd itd., kao vse v smislu 'znajdi se'.
Sem zbegana, res. Ker se imam pretežno za pošteno, priznam pa, da se občasno grem stričt na črno, pa da tudi kak umetniški izdelek ali stvar kupim tako, ker pač te osebe nimajo možnosti skromnih dejavnosti legalizirati... pa ja, priznam, tudi da kak e več v mojem žepu ostane. Ampak da bi si zdaj svetniški sij okoli glave pripisovala, pa se s tem hvalila, kako sem poštena, hkrati pa vedoč, da občasno kje res ekonomsko oškodujem domovino, no, ne vem, no....
[sm=smiley24.gif]


Zato pa pravim, da si moramo vsi odstraniti z glave svetniški sij in nehati s takimi...."Vse so pokradli....nesposobna vlada/e je/so krive......tajkuni so krivi.....politiki so krivi.....sindikati so krivi.....kapitalisti so kriv......prejemniki DSP so krivi....sistem je kriv".......




HuAnita -> RE: Moralne vrednote... (14.8.2014 8:09:28)

Zjutraj me pičaka zasmetena tema, hehe, dobri stari RR :-)

No, danes sem že boljše volje, ampak me pa pogrejejo take stvari, res. Pa izkoriščanje javnih sredstev do takih anomalij, da mi gre na bruhanje... (ne govorim za zgornji primer, ampak npr. za vsakodnevne 'kraje' recimo hrane v šolah, vrtcih, toaletnega papirja (!) - pol pa res ne vem, kam smo prišli oz. mi je jasno, da smo tam, kjer smo...




Kerensa -> RE: Moralne vrednote... (14.8.2014 8:35:50)

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
ne govorim za zgornji primer, ampak npr. za vsakodnevne 'kraje' recimo hrane v šolah, vrtcih, toaletnega papirja (!) - pol pa res ne vem, kam smo prišli oz. mi je jasno, da smo tam, kjer smo...

Ja kam neki le?

Če WC papir vzameš v šoli, lokalu, zdravstvenem domu... prišparaš najmanj 2€/teden (recimo, da 1 komplet rolic porabi familija na teden)... že samo pri WC papirju, pridobljenem na tak način, prišparaš toliko, da plačaš položnico za RTV. [sm=smiley36.gif]

Da sploh ne začnem govoriti o tem, kaj vse ljudje nosijo domov iz svojih služb (pa je čisto vseeno, kje in kaj delajo - povsod se najde kaj uporabnega [sm=smiley36.gif])...




Polona31 -> RE: Moralne vrednote... (14.8.2014 12:21:43)


IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Zjutraj me pičaka zasmetena tema, hehe, dobri stari RR :-)

No, danes sem že boljše volje, ampak me pa pogrejejo take stvari, res. Pa izkoriščanje javnih sredstev do takih anomalij, da mi gre na bruhanje... (ne govorim za zgornji primer, ampak npr. za vsakodnevne 'kraje' recimo hrane v šolah, vrtcih, toaletnega papirja (!) - pol pa res ne vem, kam smo prišli oz. mi je jasno, da smo tam, kjer smo...



Joj mene tole tudi tako jezi...midva oba delava tako da so vsi prihodki prikazani, pa še nekaj podedovane zemlje...in za mišji k...presegamo cenzus, tako da...nimamo OD in plačujemo konkretno ceno vrtca...potem pa vidim...imajo podjetje in se vozijo z ohoho avtomobili, hodijo na ohoho dopuste...vse je fensi šmensi, ampak...najvišji OD in najnižji plačilni razred v vrtcu, ker...si izplačujemo minimalno plačo.

Pa ne da me daje faušija, ampak...res se mi zdi noro...

Glede tistih ki imajo svetniški sij, pa...po mojih izkušnjah so to največje barabe, ker...grejo k spovedi in vsi njihovi grehi so čudežno izbrisani. bljak




liliana -> RE: Moralne vrednote... (14.8.2014 19:37:22)


IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Zjutraj me pičaka zasmetena tema, hehe, dobri stari RR :-)

No, danes sem že boljše volje, ampak me pa pogrejejo take stvari, res. Pa izkoriščanje javnih sredstev do takih anomalij, da mi gre na bruhanje... (ne govorim za zgornji primer, ampak npr. za vsakodnevne 'kraje' recimo hrane v šolah, vrtcih, toaletnega papirja (!) - pol pa res ne vem, kam smo prišli oz. mi je jasno, da smo tam, kjer smo...


Ljudje še vedno pojmujemo krajo zgolj kot "fizično krajo".....krajo toaletnega papirja, hrane, denarja direktno iz police ali denarnice v svoj žep....dočim raznorazno prirejanje podatkov za goljufanje države in ostalih državljanov, neplačevanje davka ne pojmujemo kot krajo ampak kot "iznajdljivost"....in zato imamo svetniške sije......povrhu pa se nam vedno zdi, da je nekdo drugi bolj kriv, ker krade drugače kot mi ali krade več kot mi......

plačilo frizerki na črno se nam ne zdi pol tako hudo kot kraja 5 rolic toaletnega papirja na občini ali v šoli.......oz. kraja 5 rolic toaletnega papirja na wcju na občini se nam zdi čisto nedolžna v primerjavi s krajo 5 rolic toaletnega papirja v trgovini.....








Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>