|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Janez Janša
6.8.2014 9:56:19   
Kerensa
Saj verjamem, da ga imate že (najmanj) poln kufer, ampak vseeno... zanima me malce širše mnenje o nekaterih spletnih komentarjih, ki sem jih zasledila...

- SDS trdi (s Černačem na čelu), da so bile volitve nelegalne (nelegitimne)... kako je potem lahko potrditev mandata (Janši) legalna (legitimna)?

- Ne priznava in ne spoštuje pravnega reda države in njenih inštitucij, ampak rad bi pa vodil to državo?... zakon ga je obsodil, on bi bil pa rad zakonodajalec?

- se odločanje o njegovi pritožbi dogovorjeno namerno zavlačuje, zato, da bi lahko potem, ko bo dokazal procesne napake in bil oproščen, iztožil višjo odškodnino?

Pa še Colt-ov komentar na POP TV-ju... "Tudi jaz bi se tako smejal, če bi bil gospod v javni upravi."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Janez Janša
6.8.2014 10:02:37   
RIJA*
kaj naj rečem: meni je tip čisto vtrgan, non stop opleta z nekimi strici iz ozadja....mah, otroški vrtec s premajhnim peskovnikom,

sicer pa: politika sucks! in vsi političari tudi....saj res niste verjeli, da bo ta garnitura kaj spremenilauser posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
6.8.2014 14:28:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Janez Janša
6.8.2014 16:17:55   
LuLu
vzame si to, kar mu ustreza, kar ni dobro za njega pa zanika in je neligitimno, nepravilno, krivično,...

dela pa to zato, ker lahko... kot razvajen otrok pri starših... njega je država razvadila in je pač en tak lep primerek, kaj lahko pride iz takega sistema. Mogoče... še dobro, da je samo en tak, čeprav mu ta Černač kar sledi

< Sporočilo je popravil LuLu -- 6.8.2014 16:21:41 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Janez Janša
6.8.2014 16:36:44   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

vzame si to, kar mu ustreza, kar ni dobro za njega pa zanika in je neligitimno, nepravilno, krivično,...

dela pa to zato, ker lahko... kot razvajen otrok pri starših... njega je država razvadila in je pač en tak lep primerek, kaj lahko pride iz takega sistema. Mogoče... še dobro, da je samo en tak, čeprav mu ta Černač kar sledi


En tak? Se hecaš. Opisala si kar večino slovencev bi rekla. Samo večine ne razvadi država ampak mama :)

_____________________________



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Janez Janša
6.8.2014 17:16:43   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

vzame si to, kar mu ustreza, kar ni dobro za njega pa zanika in je neligitimno, nepravilno, krivično,...

dela pa to zato, ker lahko... kot razvajen otrok pri starših... njega je država razvadila in je pač en tak lep primerek, kaj lahko pride iz takega sistema. Mogoče... še dobro, da je samo en tak, čeprav mu ta Černač kar sledi


En tak? Se hecaš. Opisala si kar večino slovencev bi rekla. Samo večine ne razvadi država ampak mama :)


ma ja user posted image oni niso tak nevarni za državo, se jim lahko umaknem...
pa ni glih večina... jaz takih ljudi ne poznam, ki so njemu podobni.. hb

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Janez Janša
6.8.2014 19:12:04   
liliana
Drugače sicer obroben podatek......je JJ veliko bolj zanimivuser posted image ....baje že imamo koalicijo......Desus bo spet v vladi.....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Janez Janša
10.8.2014 23:55:09   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Drugače sicer obroben podatek......je JJ veliko bolj zanimivuser posted image ....baje že imamo koalicijo......Desus bo spet v vladi.....


Cakam, kako si bo na naslednjih vlitvah nek "balkanski bojevnik" omislil stranko, organiziral brezplacni sus za vse ,ki so ga volili in eto ga v parlamentu kako sprejema zakon o prepovedi trgovine z drogami....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Janez Janša
11.8.2014 21:27:19   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Drugače sicer obroben podatek......je JJ veliko bolj zanimivuser posted image ....baje že imamo koalicijo......Desus bo spet v vladi.....


Cakam, kako si bo na naslednjih vlitvah nek "balkanski bojevnik" omislil stranko, organiziral brezplacni sus za vse ,ki so ga volili in eto ga v parlamentu kako sprejema zakon o prepovedi trgovine z drogami....

Jaz pa čakam, da pride nekaj, ne vem kaj, ampak nekaj, da hudič vzame vse skupaj. Ker tole ... omb, tole ni ničemur več podobno. Še jokati človek več ne more user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Janez Janša
11.8.2014 22:36:00   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Drugače sicer obroben podatek......je JJ veliko bolj zanimivuser posted image ....baje že imamo koalicijo......Desus bo spet v vladi.....


Cakam, kako si bo na naslednjih vlitvah nek "balkanski bojevnik" omislil stranko, organiziral brezplacni sus za vse ,ki so ga volili in eto ga v parlamentu kako sprejema zakon o prepovedi trgovine z drogami....

Jaz pa čakam, da pride nekaj, ne vem kaj, ampak nekaj, da hudič vzame vse skupaj. Ker tole ... omb, tole ni ničemur več podobno. Še jokati človek več ne more user posted image


Ne potrebujemo hudica, ce imamo SDS ....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Janez Janša
11.8.2014 22:38:25   
Kerensa
Bom šla jaz v parlament... hujše/slabše, kot je (že), ne more biti. user posted image

Poleg tega pa imam izkušnje z obeh strani zakona in me ne bi mogli je*ati tako, kakor so zje*ali npr. Jankovića.

Če mi zberete denar za volilno kampanjo ali pa najdete norca, ki jo bo financiral... user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Janez Janša
12.8.2014 20:21:34   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Bom šla jaz v parlament... hujše/slabše, kot je (že), ne more biti. user posted image

Poleg tega pa imam izkušnje z obeh strani zakona in me ne bi mogli je*ati tako, kakor so zje*ali npr. Jankovića.

Če mi zberete denar za volilno kampanjo ali pa najdete norca, ki jo bo financiral... user posted image


Tudi Janković ima bogate izkušnje z obeh strani zakona......pa je vseeno naje.bu......saj, če nimaš izkušenj z one druge strani zakona, ti nihče ne more reči "če boš naredil to in to, pa ne boš šel sedet".....

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Janez Janša
13.8.2014 18:39:25   
Kerensa
Janković ni imel izkušenj v politiki, zato so ga Janša & company zgrizli in je izvisel.

Z druge strani zakona je imel pa samo te izkušnje, da je lahko vse rešil z denarjem. Janša je pa zase že dovolj nakradel (veliko več je on pobral od orožja, kakor pa Zoki od Mercatorja) in mu denar ni bil na prvem mestu. Hotel je samo sesuti Zokija. In ja - uspelo mu je, na državni politični ravni.

Pri županovanju ni pa nič mogel. Ljubljančani s(m)o ga že 3x izvolili za župana. Janši je pa pleša rasla. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Janez Janša
13.8.2014 19:23:30   
liliana
Saj vidim, da verjameš.....da je Jankovič nedolžna ovčica, vržena med hijene......

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Janez Janša
13.8.2014 19:25:10   
Kerensa
Narobe si me razumela.

Ne da verjamem, ampak VEM, da ni nedolžna ovčica.

Imam izkušnje takorekoč iz prve roke, kar se tega tiče.

Imam pa pri marsikaterih stvareh malce drugačne kriterije od ostalih - to je pa res. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Janez Janša
18.8.2014 9:33:07   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Saj verjamem, da ga imate že (najmanj) poln kufer, ampak vseeno... zanima me malce širše mnenje o nekaterih spletnih komentarjih, ki sem jih zasledila...

- SDS trdi (s Černačem na čelu), da so bile volitve nelegalne (nelegitimne)... kako je potem lahko potrditev mandata (Janši) legalna (legitimna)?

- Ne priznava in ne spoštuje pravnega reda države in njenih inštitucij, ampak rad bi pa vodil to državo?... zakon ga je obsodil, on bi bil pa rad zakonodajalec?

- se odločanje o njegovi pritožbi dogovorjeno namerno zavlačuje, zato, da bi lahko potem, ko bo dokazal procesne napake in bil oproščen, iztožil višjo odškodnino?

Pa še Colt-ov komentar na POP TV-ju... "Tudi jaz bi se tako smejal, če bi bil gospod v javni upravi."
 

1. Pravno gledano je baje potrditev mandata JJ legitimna. Je pa to vsekakor skregano z zdravo kmečko pametjo in katerokoli logiko.user posted image
2. On bi bil rad troedini in edini
3. To je vse možno, ker me pri JJ več nič ne preseneča.

p.s. jaz bi kučana pa JJ dala skupaj v celico, da bi enkrat na vse vseke vekoF amen razčistila user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Janez Janša
19.8.2014 16:40:27   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Drugače sicer obroben podatek......je JJ veliko bolj zanimivuser posted image ....baje že imamo koalicijo......Desus bo spet v vladi.....


Cakam, kako si bo na naslednjih vlitvah nek "balkanski bojevnik" omislil stranko, organiziral brezplacni sus za vse ,ki so ga volili in eto ga v parlamentu kako sprejema zakon o prepovedi trgovine z drogami....

Jaz pa čakam, da pride nekaj, ne vem kaj, ampak nekaj, da hudič vzame vse skupaj. Ker tole ... omb, tole ni ničemur več podobno. Še jokati človek več ne more user posted image


Ne potrebujemo hudica, ce imamo SDS ....


podpis in dodajam: poleg SDS še krščanski demokrati ali kaj so uni Ljudmilini cicibani, pa Desus,..jao jao

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?