|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je samo meni...
12.8.2014 16:56:24   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Upam, da ti je zdaj bolj jasno, zakaj se moramo ljudje spremeniti, če želimo izvoliti "človeka z integriteto"......ker človek z integriteto kar tako, brez nas, ljudi, posameznikov, ne more priti v Sloveniji v vrh politike......ker mora ta človek z integriteto znati preseči to našo delitev na leve in desne.......in to, vsaj po mojem mnenju, ne bo še tako hitro.....


glej, jaz vem da je vse povezano. in zato ker je, ni tako enostavno in enostransko - stvari ne grejo samo v eno smer, so interaktivne. kako hitro bo - hm, kaj pa vem, ne bom nič rekla; pustimo se presenetiti user posted image

Pa naj bo.....bom tudi na ta del odgovorila......user posted image

No, pa ti tudi jaz povem, da sploh nisem alergična na tvoje posteuser posted image ......zmoti me edino to, kdaj pa kdaj, da ne dokončaš, kar začneš in potem prepustiš nadaljevanje interpretaciji tistega, ki te bere......potem se pa jeziš, da si oni drugi po svoje interpretira.......vendar imaš verjetno svoj razlog za to......



eh, projiciraš; moti te to kar sama počneš s svojimi pikcami non-stop.....

p.s. glede tega kaj "prepustim" - veš kako se konča, če bi vse kar si ljudje napačno razlagajo, razlagala 10_x_. raje ne omenjam unih tem - tam so mi svetovali ravno obratno user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 12.8.2014 17:02:22 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A je samo meni...
12.8.2014 17:00:55   
mateyka
ups

< Sporočilo je popravil mateyka -- 12.8.2014 17:01:08 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A je samo meni...
12.8.2014 20:04:03   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


glej, jaz vem da je vse povezano. in zato ker je, ni tako enostavno in enostransko - stvari ne grejo samo v eno smer, so interaktivne. kako hitro bo - hm, kaj pa vem, ne bom nič rekla; pustimo se presenetiti user posted image




In potem eden predstavi (ali pa zagovarja) eno stran, drugi pa drugo....zato so pa debate tako fajn......


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


eh, projiciraš; moti te to kar sama počneš s svojimi pikcami non-stop.....



Ko si moje pikice že enkrat pred daljšim časom anilizirala, si bolj trofila.....tvoja analiza je takrat pokazala, da so moj zaščitni znak oz. da s pikicami želim izstopati......

Ker zelo, zelo redko so moje pikice namenjene temu, da pustim nadaljevanje interpretaciji bralca.......sedaj si se že preveč poglobila v analizo mojih pikic in si začela komplicirati (recimo v smislu kaj pomenijo 4 pikice, kaj pomeni 6 pikic in 5 pikic ima sigurno drugačen pomen kot 7).......user posted image


< Sporočilo je popravil liliana -- 12.8.2014 20:07:06 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A je samo meni...
12.8.2014 20:46:44   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In potem eden predstavi (ali pa zagovarja) eno stran, drugi pa drugo....


ma jaz ne zagovarjam nič samo opozorim na zapostavljene dele...

zato so pa debate tako fajn......


user posted image

.......sedaj si se že preveč poglobila v analizo mojih pikic in si začela komplicirati (recimo v smislu kaj pomenijo 4 pikice, kaj pomeni 6 pikic in 5 pikic ima sigurno drugačen pomen kot 7).......user posted image


ti a veš da mi analiza števila pikic res ni na pamet padla user posted image
se pa spomnim, da so se nekatere dame nekaj časa nazaj pritoževale, da tvoj komentar s svojimi pikicami preveč na splošno izpade in da je zaradi njih dosti misli prepuščeno - interpretaciji.

sem pa drugače dokaj optimistična - verjamem, da v roku 10 let zna bit bolje - oz. da do takrat zna človek z integriteto bit na pravem mestu. upajmo user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A je samo meni...
12.8.2014 21:01:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


se pa spomnim, da so se nekatere dame nekaj časa nazaj pritoževale, da tvoj komentar s svojimi pikicami preveč na splošno izpade in da je zaradi njih dosti misli prepuščeno - interpretaciji.




Zgolj ene se spomnim, in enega gospoda....in tvoje analize.....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A je samo meni...
12.8.2014 21:43:48   
mateyka
eh, kdo se bo vsega spomnu....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A je samo meni...
12.8.2014 21:46:42   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

eh, kdo se bo vseH spomnu....


user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A je samo meni...
12.8.2014 21:47:57   
LuLu
liliana pike koristi user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A je samo meni...
12.8.2014 22:13:17   
mateyka
ne morem... si... pomagat... user posted image

p.s. dokler lilana to ne patentira na uradu, je ok, če kdaj mal ukradem, ko je ravno zelo primerno? dokler še lahko! user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 12.8.2014 22:15:06 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A je samo meni...
13.8.2014 6:37:31   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

liliana pike koristi user posted image


Vendar ima Liliana tudi precej razvit čut za kolektivnost.......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A je samo meni...
13.8.2014 11:26:10   
tinca35
Pozdravljene,

O JJ se ne bo nehalo govoričit in pisat zato, ker ustreza tako odhajajoči kot novi vladi, ker stem lahko v miru harajo na vseh področjih. Osredotočenost ljudi je itak na JJ. Sicer pa se vprašmo o kom bodo pisali ko JJ ne bo več aktiven oziroma če slučajno se umakne iz politike? O Alenčici sigurno ne, o Cerarju tudi zelo malo verjetno o Milanu še manj. Torej kaj bodo počeli novinarji? Ustreza vsem da je JJ čim več časa zabava za vse zagotovljena. Osebno so mi vsi politik brez vezni, ker sam za svojo korist skrbijo vsi od prvega do zadnjega neglede na opcijo in stranko. Pa s temi novimi obrazi je samo lep slogan za rajo. Če pa pogledamo so vsi stari prebarvani obrazi.
Lep dan.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?