|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:49:29   
Jabček
Naš ma tut Kuro ja. A si že videla kako lahko predelaš to Kuro...aaaa, milijon odbitih idej....Sam naš ima un list gor. Ne vem če ga še ima Ikea.

Pojma nimam, nimam idej, res ne. Tole je težko, ja... jaz bi ob menjavi pohištva barvala?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:51:59   
mini86
a maš to v mislih:)
http://www.apartmenttherapy.com/the-kura-loft-bed-hacked-10-ways-179847

če nau šlo drgač k bo meu svojo sobo bo se mogl kej tazga narest ja..


drgač pa morva belt..od kamina so razpoke, okol temnejše..5 let je odkar sva barvala

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 14:02:07   
Jabček
Dobro no, ne glih te, ampak nekaj podobnega....una varianta s kredo mi je pa ful všečna user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 14:04:42   
mini86
ja js že študeram kako v nekje 12 kvadratov spravt notri ustvarjalni kotiček z tole steno za krede, bralni kotičekuser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 14:45:30   
Izabelina
js mam rada belino... pošizila bi od vseh odtenkov, ki jih ti omenjaš user posted image mi mamo vse belo, pohištvo preseka dolgočasnost in ne morš verjet kok mamo svetlo... user posted image

majo pa moji starši rajš barve in je doma ena stena v kuhni rdeča, nasproti pa rdeča sedežna, tamala ma rumeno oranžno sobo z narisanim safarijem (lev, žirafa, dva slona, ptice, zahajajoče sonce), tamal ma modro belo kombinacijo, tavelk ma belo bež/krem kombinacijo... sam moja soba je že tam bela user posted image

skratka nism ti v pomoč user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 17:38:10   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mini86


spalnica-sedaj sta dve steni nežno roza, dve pa še bolj nežno roza:)
sem imela v mislih dat sivko vijolično..zdj pa ne vem kaj bi skupaj kombinirala-spet dva odtenka med sabo al rajš še kakšnox barvo zraven-spet katero
BELA BELA BELA samo detajli v eni umirjeni barvi, če,  na rjavo pohištvo. Še raje vse belo.

predsoba-zdj mam tako azurno modro, ful živo, zdj pa sploh nimam ideje..notri je pohištvo v belo-rjavi kombinaciji
kakšna zelena rdeča mi ne potegne nikjer
spet BELA BELA

kuhinja-sedaj imam neko rumeno vanilijo, omarice so bele visoki sijaj, s srebrnimi ročaji, na steni pa ploščice, mozaik vanilijem oranžne in rumene..
v mislih imam kavo/kapučino, samo spet ne vem a bi dva odtenka med sabo al bi mogoče še kakšno barvo uturila zravn..kero..
al bi dala v kao jedilni kot neke črte tko k je prbližno tukaj
rumena


Mini, tole kar imaš, je že tako pisano...ne serji ga z barvami....bela povsod,rumena nežna lahko v kuhinji. Po moje nič več.

Igraj se z detajli, če bi se rada...prevleke, blazine...ne pa barve na steni.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 17:58:37   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

user posted image

evo, tale mi je tak fu-kiš user posted image

prekleti korektor besed!


Ta je huda...velika hiša ali veliko meščansko stanovanje, visok strop, brez omar. Vse ostalo je seksualno estetski samomor.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 19:35:12   
pomlad08
Meni je za spalnico dabest taka bolj temna sivka, ampak samo 1 stena, midva imava npr. samo ob postelji sivko, pa niti ne do stropa. Ostalo pa belo, tudi bele prevleke, bele omare ... Meni je bela-sivka krasna kombinacija za spalnico.

No več pa nimam cajta pisat; niti nisem prebrala ostalih. Kuhinjo mam rumeno pralno barvo (sovražim ploščice), otroka imata pa živo oranžno (tudi samo na 1 steni, pa moraš vedeti, na kateri, da ti ne žre svetlobe).

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 22:03:40   
liliana
Jaz mam pa rada barve v stanovanju (vendar ne roza, vijolična, rdeča).....in me bele stene "živcirajo".....je pa res, da imamo mi ogromno svetlega pohištva.....in belo sedežno v dnevni, v spalnici belo posteljo in bele omare v kombinaciji z rjavimi komodami....tako da rjava barva na stenah fajn špila.....na hodniku pa imamo rjavo pohištvo mojih babic in smo ga pobarvali v temno zeleno....


(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 23:29:21   
mateyka
res huda spalnica.. vijola overdose in vse podloženo; kaj pa vem, to me spominja na križanca med

pompoznimi posteljami:
user posted image
user posted image
user posted image

in hollywood glamour style spalnic:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kombinacija baru v stanovanju
1.4.2014 8:56:00   
Jabček
user posted image user posted image

Jaz vidim na njej samo uno Hiltonovo gospodično s prevelikimi stopali user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kombinacija baru v stanovanju
1.4.2014 9:05:40   
mini86
ne vem zakaj ampak ko vidim take postelje kr pomislim da bi s pojstle ponoč padla..
pa nimam zdj drgač oz kšne ograje al pa kej tazgauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
1.4.2014 12:46:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




spol otročka
tijati

so vam na morfologiji pravilno napovedali spol otroka?

ne, kasneje je bila punčka (63%)

ne, kasneje je bil fantek (37%)


Število vseh glasov: 106

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!