Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


liliana -> Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 14:13:05)

Do zdaj je v tej komunistični državi veljalo, da lahko moški izbirajo med desetimi različnimi stili frizur, ženske pa med 18. Nove "modne" smernice so pred dvema tednoma predstavili v prestolnici Pjongjang, zdaj pa jih uvajajo še drugod po državi. So se pa že pojavili tudi zadržki do novega videza.

http://www.siol.net/novice/svet/2014/03/frizure_severnih_korejcev.aspx

Tu je pa 10 moških in 18 ženskih frizur, ki so do sedaj veljale v Severni Koreji....

http://www.bigpicture.si/archives/31832

In potem je šla ženska verjetno k frizerju in je rekla...."Frizuro št. 10 prosim."





Ponosna mamica -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 14:28:10)

Prideš k frizerju pa rečeš JJ stayl prosim [sm=smiley36.gif]




petea -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 14:42:44)

Svašta! [sm=zmeden.gif]

In če bi rad s frizure 3 (kratki lasje) prešel na frizuro 15 (lasje prek ramen) si torej ves čas v prekršku?


Aja, kaj pa moški, ki jim nastaja pleša?


A nekako se mi zdi, da ta novica bolj sodi med priprave na 1. april ...




mateyka -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 15:19:55)

to je že leta v veljavi.




Bakfark -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 15:22:24)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Do zdaj je v tej komunistični državi veljalo, da lahko moški izbirajo med desetimi različnimi stili frizur, ženske pa med 18. Nove "modne" smernice so pred dvema tednoma predstavili v prestolnici Pjongjang, zdaj pa jih uvajajo še drugod po državi. So se pa že pojavili tudi zadržki do novega videza.

http://www.siol.net/novice/svet/2014/03/frizure_severnih_korejcev.aspx

Tu je pa 10 moških in 18 ženskih frizur, ki so do sedaj veljale v Severni Koreji....

http://www.bigpicture.si/archives/31832

In potem je šla ženska verjetno k frizerju in je rekla...."Frizuro št. 10 prosim."




Kam meriš? To je natanko tisti antipod današnji abnormalni, dekadentni, izrojeni, izprijeni, premalo dosledni, preveč popustljivi, dezorientirani (brez kompasa valjda) "Zloveniji", katero naj "tapravi de`c", ki s svojo moralno nezmotljivostjo zna udarit po mizi, spravi v red, normalo, ji postavi nove smernice, trende, okvire, meje, omejitve itd.

Valjda, ko gre za Korejo se vse zdi groteskno, mi smo normalni.




liliana -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 15:46:19)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

to je že leta v veljavi.


Leta so v veljavi tipi frizur....to predsednikova frizura je nova......




liliana -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 15:47:17)

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


Kam meriš?


Dala sem na čvek kot zanimivost......

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

To je natanko tisti antipod današnji abnormalni, dekadentni, izrojeni, izprijeni, premalo dosledni, preveč popustljivi, dezorientirani (brez kompasa valjda) "Zloveniji", katero naj "tapravi de`c", ki s svojo moralno nezmotljivostjo zna udarit po mizi, spravi v red, normalo, ji postavi nove smernice, trende, okvire, meje, omejitve itd.

Valjda, ko gre za Korejo se vse zdi groteskno, mi smo normalni.


"tapravi de''c, ki zna udariti po mizi" ne potrebuje zlorabe svoje moči in poveličevanja sebe......in pri "tapravem de''cu" ni nič grotesknega....groteskno postane, ko se "nepravi de''c, ki ni sposoben sam udariti po mizi" začne predstavljati kot "pravi de''c"......




petea -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 15:51:21)

Barfark,
katero št. frizure imaš? [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 15:56:13)

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Barfark,
katero št. frizure imaš? [sm=smiley36.gif]


Tako kot Kim Džong Un sigurno ne....ker ni tapravi de'c.....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




patrino -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 16:03:02)

Svašta. [sm=jezicek.gif]Se pravi ženske s kratko punk frizurco niti pod razno ne srečaš pri njih, tako kot moškega s košato rock frizuro ne. Eh , dolgčas in vse frizure mi delujejo sto let za leseno žlico.




ronja -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 16:21:00)

Prideš k frizerju pa rečeš JJ stayl prosim

Pa te pol pobrijejo na 0[sm=jezicek.gif].
Ampak meni te frizure zelo isto delujejo...

Ko sem bila najstnica, vem, da je bilo v Iranu za ženske obvezno, da so nosile hlače točno dveh določenih krojev, samo tiste in nobenih drugih. Kolegica, ki je tam živela, je bila vsa blažena, ko je prišla v Jugo na počitnice vsako leto in lahko nosila kar je hotela in ji ni bilo treba imet zakritega obraza - kar je rekla, da ni najbolj luštno pri 35°C. Mi je bilo pa zanimivo, da v hišah so lahko bili pa kakršnikoli. Sošolke so v šoli morale bit zakrite, potem so meli pa rojstnodnevno zabavo in ker so meli tam pač ti premožnejši vsi bazene, so se kopali - torej dopoldne sošolke nisi mogel videt niti v obraz, popoldne so se pa skup kopali v bikiniju... Ampak to je ok, ker to je doma... To mi je bilo ful čudno.




Stanislava_ -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 18:03:34)

Le kaj je to v primerjavi z diktatom ene mode - letos je moderna taka in taka frizura. In potem je pol najstnic in najstnikov postriženih in pobarvanih enako.




LuLu -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 18:06:57)

[sm=smiley36.gif]

dva dni nazaj vidim eno skupino punc na prehodu za pešce. Od 7-ih, jih je 6 imelo rdeče allstarke [sm=smiley36.gif]

Hujše, kot Korejke [sm=smiley36.gif]




Colt -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 18:12:13)


IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
mi smo normalni.

Vsako minuto bolj [sm=smiley1.gif]
To bo veslo..




Stanislava_ -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 18:12:28)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

[sm=smiley36.gif]

dva dni nazaj vidim eno skupino punc na prehodu za pešce. Od 7-ih, jih je 6 imelo rdeče allstarke [sm=smiley36.gif]

Hujše, kot Korejke [sm=smiley36.gif]


Mogoče so direkt z ekskuzije v Koreji.




Stanislava_ -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 18:16:37)

IZVIRNO SPOROČILO: Colt
To bo veslo..


A bomo vsi rdečih starkah?




petea -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 18:18:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Colt
To bo veslo..

Kje pa je čoln? [sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 18:21:03)

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Colt
To bo veslo..

Kje pa je čoln? [sm=smiley36.gif]


Vozi starke iz "Made in ASia".




Bakfark -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 18:25:54)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


Kam meriš?


Dala sem na čvek kot zanimivost......

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

To je natanko tisti antipod današnji abnormalni, dekadentni, izrojeni, izprijeni, premalo dosledni, preveč popustljivi, dezorientirani (brez kompasa valjda) "Zloveniji", katero naj "tapravi de`c", ki s svojo moralno nezmotljivostjo zna udarit po mizi, spravi v red, normalo, ji postavi nove smernice, trende, okvire, meje, omejitve itd.

Valjda, ko gre za Korejo se vse zdi groteskno, mi smo normalni.


"tapravi de''''c, ki zna udariti po mizi" ne potrebuje zlorabe svoje moči in poveličevanja sebe......in pri "tapravem de''''cu" ni nič grotesknega....groteskno postane, ko se "nepravi de''''c, ki ni sposoben sam udariti po mizi" začne predstavljati kot "pravi de''''c"......


Niti ni potrebno karkoli zlorabljat ali se samopoveličevat, dokler le ti ljudstvo nastavlja izvitoperjeno ogledalo. Z drugimi besedami, dokler le je Vodja samo glasnogovornik, mediator, posrednik lastne nacionalne zveličavne blodnje, pardon resnice (superiornost ras, nacij, idej itd) naj le bo popolnoma v skladu z delno ali celovito kolektivno samopodobo in legitimnost je zagotovljena.


Kar opisuješ je narcisoidna, socio- in psiho-patska "očetovska" figura, čigar grotesknost podobe se odlično reflektira v ponižnosti, pohlevnosti in patetičnem čaščenju zveličavnega "Vodje". In tukaj nastopi analogija z nami, Slovenci. Tako (a)moralno nadjazovsko inštanco tudi pri nas vse bolj utelešajo raznorazne inštitucije oz. njim podobne osebnosti, ki zmeraj bolj pridobivajo na veljavi pri "obubožanem, izropanem, ogoljufanem ljudstvu".
Od tod, Zlovenije, udarci po mizi, ideje o pravem de`cu, katere včasih najprej podpisuješ, potem nezavedno, včasih zavestno, čeprav ne boš ali pa vsaj težko priznala, zavrneš z diametralno nasprotno utemeljitvijo, pa potem zopet nihaš med eno in drugo, levo in desno skrajnostjo itd. Vsi simptomi ukazuje na sublimnost osebnosti... Kaj pa vem...




Bakfark -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 18:31:14)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

[sm=smiley36.gif]

dva dni nazaj vidim eno skupino punc na prehodu za pešce. Od 7-ih, jih je 6 imelo rdeče allstarke [sm=smiley36.gif]

Hujše, kot Korejke [sm=smiley36.gif]


Crvena Zvezda, pa še rdeče povrh - BANDA RDEČA!!! Ali imamo mi odgovor: "NAJJAČI SMO NAJJAČI, MI SMO CIGANI!"




Polona31 -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 20:32:51)

Dobro da si česa takšnega v času vladanja ni spomnil JJ...




petea -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 20:37:20)


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Dobro da si česa takšnega v času vladanja ni spomnil JJ...


Zdaj zbira predloge za nov juriš na vrh ...

[sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 20:42:51)

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Dobro da si česa takšnega v času vladanja ni spomnil JJ...


Saj se je...vsi na balin. Toliko nas je postrigel, da o frizuri sploh ne razmišljamo več.




liliana -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 20:51:36)

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Kar opisuješ je narcisoidna, socio- in psiho-patska "očetovska" figura, čigar grotesknost podobe se odlično reflektira v ponižnosti, pohlevnosti in patetičnem čaščenju zveličavnega "Vodje". In tukaj nastopi analogija z nami, Slovenci. Tako (a)moralno nadjazovsko inštanco tudi pri nas vse bolj utelešajo raznorazne inštitucije oz. njim podobne osebnosti, ki zmeraj bolj pridobivajo na veljavi pri "obubožanem, izropanem, ogoljufanem ljudstvu".
Od tod, Zlovenije, udarci po mizi, ideje o pravem de`cu, katere včasih najprej podpisuješ, potem nezavedno, včasih zavestno, čeprav ne boš ali pa vsaj težko priznala, zavrneš z diametralno nasprotno utemeljitvijo, pa potem zopet nihaš med eno in drugo, levo in desno skrajnostjo itd. Vsi simptomi ukazuje na sublimnost osebnosti... Kaj pa vem...


Ideja o pravem dec''u v družini ni le ideja......

To da se pa v Zloveniji lahko predstavljajo razni Milani, Janezi, Zorani kot pravi dec''i in jim ljudstvo ponižno in pohlevno verjame, ko oni nihajo med eno in drugo, levo in desno skrajnostjo, pa je mogoče ravno rezultat tega, da ljudstvo ne več več, kaj je pravi de''c in raje verjame tistemu, ki se javno narcisoidno in psihopatsko predstavlja kot pravi dec''.....





liliana -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 21:21:44)


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Dobro da si česa takšnega v času vladanja ni spomnil JJ...


Jaz pa upam, da se Alenka ne bo česa podobnega spomnila.....ker z njeno frizuro bi bila pa jaz ubitačna.......[sm=smiley36.gif]




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>