RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Stanislava_ -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 21:23:55)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Dobro da si česa takšnega v času vladanja ni spomnil JJ...


Jaz pa upam, da se Alenka ne bo česa podobnega spomnila.....ker z njeno frizuro bi bila pa jaz ubitačna.......[sm=smiley36.gif]



Gremo vsi pod haube [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




LuLu -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 21:27:41)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Dobro da si česa takšnega v času vladanja ni spomnil JJ...


Jaz pa upam, da se Alenka ne bo česa podobnega spomnila.....ker z njeno frizuro bi bila pa jaz ubitačna.......[sm=smiley36.gif]



joj, ja... sem se takoj na njeno grivo spomnila. Bi vse bile kot kmetice. Tista njena frizura je nikakva




petea -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 21:44:20)

Še dobro, da ni Timošenkova naša...
da bi si morale vsaki dan delati venec okoli glav ... [sm=smiley29.gif]




LuLu -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 21:48:51)

ampak Timošenkovi ta kita vsaj paše, čeprav je tudi ena taka kmečka frizurca, samo marjetice ji noter manjkajo... ta od Alenke, pa je iz 80-tih... z njenimi gostimi lasmi, bi danes frizerji lahko kaj boljšega naredili




petea -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 21:55:34)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ampak Timošenkovi ta kita vsaj paše


Njej paše, meni ne bi! [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 22:15:48)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ta od Alenke, pa je iz 80-tih... z njenimi gostimi lasmi, bi danes frizerji lahko kaj boljšega naredili


Ne bi mogli, verjemi....razen, če bi vsakih nekaj dni šla k frizerju, da bi je peglal lase in vsak mesec enkrat, da bi jih temeljito zredčil....sama imam podobne lase kot ona....in taki lasje so prava mora, če so dolgi in ne obiskuješ tedensko frizerja, ker izgledaš res nikakvo (peglati si jih pa sam ne moreš, ker jih je enostavno preveč).....kratki ali pa paž.....to je skoraj edina rešitev......




LuLu -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 22:15:58)

petea, sva že dve [sm=smiley36.gif]




Plus minus -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 22:38:32)

Eni ga pa danes na zob dajejo [sm=smiley36.gif].

Enako kot Ronja, sem tudi jaz pomislila, da bo Koreja počasi kot Iran v 80-tih, no sej niti zdaj ni kaj boljši.

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Le kaj je to v primerjavi z diktatom ene mode - letos je moderna taka in taka frizura. In potem je pol najstnic in najstnikov postriženih in pobarvanih enako.


Malce pa je vseeno razlike, če si sam določiš diktat, ali ti ga kdo drugi ;).

Glede Alenčicine frizure sem pa že tudi ene parkrat pomislila, da zgleda, da mora imeti slabo plačo, da niti do frizerja ne more. Ja tak je če nimaš Siničice za partnerja [sm=smiley36.gif].




nejcko -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (26.3.2014 22:47:47)

Une ženske frizurce so prav fletne.




petea -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (27.3.2014 8:25:05)


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Une ženske frizurce so prav fletne.


Med katerimi številkami se odločaš pred naslednjim obiskom frizerja?
[sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (27.3.2014 8:26:07)

eh, men se zdi kot zahodna moda - al si IN, al pa levak (pun intended) [sm=smiley36.gif]




ronja -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (27.3.2014 11:05:38)

dva dni nazaj vidim eno skupino punc na prehodu za pešce. Od 7-ih, jih je 6 imelo rdeče allstarke

A potem bom letos po 20ih letih spet moderna?[sm=jezicek.gif] Še dobro, da ti šuhi tako dolgo zdržijo, hehe. Upam, da so lahko znucani[sm=smiley36.gif]
Alenka pa meni čist fajn zgleda. Meni so grive všeč.




liliana -> RE: Severnokorejci se morajo postriči enako kot njihov voditelj (27.3.2014 11:30:04)

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus


Glede Alenčicine frizure sem pa že tudi ene parkrat pomislila, da zgleda, da mora imeti slabo plačo, da niti do frizerja ne more. Ja tak je če nimaš Siničice za partnerja [sm=smiley36.gif] .


Denar Siničke verjetno ni tak problem glede frizerja....bolj je problem v času....z njeno grivo sedi pri frizerju od 2 do 3 ure.....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]