|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ronja
18.3.2014 15:16:11   
uškinamama
 Imam strokovno vprašanje zate. Veš tiste zelene žuže, smrdljivci al kaj so že. Vsako leto jih imamo na kilograme po perilu in potem to nesnago veselo otresamo, naj živi živalca. No in letos, verjameš ali ne, so začeli še peti. Prisežem, da če pozorno prisluhneš slišiš....Ronja je doktorirala, Ronja je doktorirala.....



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Čestitke Ronč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ronja
18.3.2014 15:41:35   
MTFP
cudovito napisano:) sem mogla dvakrat brati, da sem skapirala... Čestitke tudi iz moje strani!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ronja
18.3.2014 15:44:02   
rozilu
Juhu, bravo!!!! user posted image Čeprav vem, da zagovor ni bil najtežji del, si lahko zdaj vseeno oddahneš user posted image

Se pridružujem čestitkam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ronja
18.3.2014 15:57:17   
liliana
Tudi jaz se pridružujem čestitkam.....

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ronja
18.3.2014 15:59:27   
patrino
Čestitke dr.Ronji user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ronja
18.3.2014 16:08:27   
asyka
Čestitam Ronji, pa imamo biologi še enega doktorja user posted image user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ronja
18.3.2014 16:10:07   
ronja
Hvala, punce:) Hehe, uškinamama, si me nasmejala! Rozilu, ja, zagovor je bil res najlažji del:).
asyka, hehe, ja, glih še en brezposeln doktor biologije nam je falil:D Ne, hec, super je tako:) Vse gre na boljše:), tak je po navadi pri meni - nekaj časa samo sranje, potem pa vse gor:)

PS: verjamete ali ne, ampak knjigca ma presenetljivo malo strani:D. Mislim tako, za svojo branžo:D.

< Sporočilo je popravil ronja -- 18.3.2014 16:11:21 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ronja
18.3.2014 16:26:17   
Paštetka
Čestitke, Ronja user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ronja
18.3.2014 16:30:39   
LuLu
čestitke doktorca! user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ronja
18.3.2014 16:32:17   
malaMravljica
Cestitke tudi od mene!

Kaj tu ste biologinje na kupu al kako? Da vas stestiram, me ze od jeseni nekaj muci. Se katera spozna na muhe?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ronja
18.3.2014 16:36:47   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Se katera spozna na muhe?


Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Lani so mi delale probleme....
Enodnevnice so najboljše! user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ronja
18.3.2014 16:42:45   
Felicita
čestitke user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ronja
18.3.2014 16:58:36   
ronja
Se katera spozna na muhe?

O vinskih mušicah bi ti še znala kaj povedat, o mesarskih pa bolj malo. Kaj te pa zanima?

< Sporočilo je popravil ronja -- 18.3.2014 16:59:20 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ronja
18.3.2014 17:14:56   
malaMravljica
Ronja, ce bos vedla bos.

Dam tako splosno napisan primer ok, Ampak vse drzi.

V eni strehi, ki je bila izolirana vec ali manj le z neko folijo in zelezno volno al kaj je ze tisto, so muhe naredile gnezda. Ta streha se je lani podrla dol, vendar se ta obstojeca izolacija ni zamenjala, to je ostalo, nova neprodusna izolacija se je dala naprej gor. Sedaj je z zunanje strani streha nedostopna za muhe in ostalo golazen. Ob menjavi so pometali dol nesteto gnezd in baje je nesteto muh tudi fizicno odletelo stran, jih je pa en del ostal notri v tej prejsnji izolaciji.
Tu je sedaj vprasanje. Tislar je rekel, da bodo te muhe delale problem se prejsnjo jesen, sedaj spomladi, potem pa bi se moglo umirit. Kaj menis,to drzi? Nekaj muh je namrec ostalo zaprtih tam notri, dostop notri v stanovanje imajo, ven pa ne vec in od zunaj nove ne morejo vec notri. Bodo pocasi prisle notri v hiso in enkrat jih bo zmankalo ali je mozno, da se bodo notri se naprej razmnozevale in se problem sam ne bo resil? Notri v strehi je sedaj tudi zelo lepo toplo.

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 18.3.2014 17:16:17 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ronja
18.3.2014 17:26:57   
ronja
Na splošno leteče in tudi ostale hitro gibajoče se živali (ki jejo podobne reči kot njihovi mladiči) grejo drugam izlešt svoja jajca, da ne tekmujejo za iste vire, vendar obstajajo tudi take, ki se vračajo na mesto, kjer so se same izvalile (pogosto pri ptičih, nekaterih ribah, itd...)
Točno kake navade majo te tvoje muhe, ne vem, ker ne vem niti vrste, vendar če so prej prihajale od zunaj odlagat jajca, potem se bo umirilo, ker not jih bo verjetno prišlo neprimerno manj. Ker da bi ves čas samo živele tam, je malo verjetno, ker morajo tudi nekaj jest...Če tam zdaj ni več nobenih organskh stvari, ki bi jih lahko pokonzumirale, potem bojo morale iskat hrano drugje. Jajca, ki so odložena, se bojo zvalila in bojo muhe, ampak če se ne vračajo nazaj, potem ne bo več toliko novih, tak da bi znal met tišlar prav - razen če maš kake bolj pametne muhe, ki se vračajo naza:D. V skrajnem primeru pošpricaš tisto izolacijo s čim, preden greste na morje, da pobiješ zarod... Ni sicer moje področje pobijanje žužkov:D, ampak upam, da ti kaj pomaga...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ronja
18.3.2014 17:44:07   
petea
Čestitke tudi z moje strani!

In čim manj muh, uši in ostalih manj prijetnih žuželk v tvoji bližini!


user posted image pa za to, da se ti izpolnijo tvoji načrti!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ronja
18.3.2014 17:47:50   
Stanislava_
O,to je pa čudovita novica, bravo user posted image user posted image

A je ata ponosen na hčerko?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ronja
18.3.2014 17:50:37   
malaMravljica
Ronja, hvala. Dobro se to bere.
Eh, saj tudi jaz nisem za pobijanje zivalic, samo verjemi, ko imas res problem z muhami to ni vec hec.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ronja
18.3.2014 17:57:16   
ronja
Hvala petea:) ja, moj prvi "svobodni" vikend je bil vse prej kot prazen, kar so mi tako obljubljaliuser posted image
Stana, oče mi je na d dan napisal sms, da ponosen je tako že od vedno, ful simpatičnouser posted image . Sicer pa zdaj ni več edini živeči dr. v družini, hehe. Očitno mora bit v vsaki generaciji (vsaj) en, pri nas se je tamala odločila za to in me ful spominja name, ko sem bila mala, zato ji nič ne rečem, da bo še videla, kar se to dete odloči, tako bo - in načrte ma huuude: med drugim si bo SAMA zgradila grad (to poudarja, da bo sama, preden se poroči s sovrtčančkom, kar je tudi v načrtu:), pa mela bo kmetijo, bazen, ogromen vrt, gojila čisto vse mogoče domače in še kako nedomačo žival, doktorirala in delala v lubijevi službici (v moji noče, ker ni risank in vroče čokolade:D). Tavelika nima takih želja, ona bi mela veliko otrok in ji je očitno ratalo jasno, da gre to včasih mal težje skupaj:D.
Ampak res uživam, ko mi popoldne in zvečer ni nič nujno treba naredit za službo, ki je nimam:D Ful napredek, haha.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ronja
18.3.2014 18:00:24   
ronja
Eh, saj tudi jaz nisem za pobijanje zivalic, samo verjemi, ko imas res problem z muhami to ni vec hec.

Razumem, čisto. Meni tudi niso muhe omiljene živalce - razen če katero glih v učke gledam... tiste velike učke... Ampak bolj pri tamalih muhcah. Sovražim pa komarje in uši in jih komot fentam, pri muhah se mi že zatakne, ampak jih vseeno ne maram preveč in vem, da znajo bit ful sitne. Upam, da se jih letos rešiš, sporoči, kako bo šlo.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ronja
18.3.2014 18:04:40   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Se katera spozna na muhe?

O vinskih mušicah bi ti še znala kaj povedat,


pa bom jaz nekaj vprašala o teh mušicah... zaprt prostor, okna zaprta, vse zaprto v glavnem. Vinske mušice čez dan dva v prostou, kjer je nekaj kislega... od kod za vraga pridejo??? user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
18.3.2014 18:11:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ronja
18.3.2014 18:47:02   
rozilu
c-c-c Ankica, to so STENICE in ne hrošči user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ronja
18.3.2014 18:54:44   
mateyka
no, draga moja, zdej ko si diplomirala iz biologije, je počasi čas, da začneš delat na karieri, ki nima veze z biologijo. user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ronja
18.3.2014 19:01:38   
ronja
Lulu, lahko so jajca mušic že v nečem (recimo olupkih sadja), lahko pa se kaka mušica zrine skozi špranje ali odleti mimo, ko odpreš vrata, predvsem pa nobena vrata niso tako tesna, da ena muhica s širino 1 mm ne bi šla skozi;). Se pa zelo hitro razmnožujejo, zato jih je iz ene hitro ogromno (če je bila oplojena, sicer rabiš pa dve).

ankica, ja, stenice so to, so sorodni, pač ista družina:)

mateyka, delam na tem:) Ti razložim podrobno priliko ob priliki:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Fantovsko ime
metuljčica12

Katero fantovsko ime vam je všeč

Žan (14%)

Nik (32%)

Urh (36%)

Anže (18%)


Število vseh glasov: 22

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!