|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se vam zdi google street view?
1.2.2014 17:01:51   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ma kakšen grob poseg v zasebnost. Vidi se točno to, kar vidi vsak, ki se sprehodi mimo in nič drugega. Glede na to, da pa ne dela več, je pa očitno spet pri nas nekdo bolj papežki od papeža. Nepridipravi, ki ti naciljajo bajto tega zagotovo ne delajo z Googlom, ampak lepo opazujejo od zunaj. vedo celo, kdaj greš srat zjutraj. Glede na to, kaj vse folk objavlja na FB je tale street view nekaj povsem nedolžnega in je že na začetku Pirc Musarjeva zagnala paniko brez veze.


se strinjam. Folk se je navadil o sebi pisati povsod, še zelo hitro se bodo pohvalili, da so kupili nov avto in kot je ena napisala, da gredo npr. v ZDA na počitnice... tega Google maps nima zabeleženo, sami to objavljamo

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako se vam zdi google street view?
1.2.2014 17:15:06   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Glede na to, da pa ne dela več,


dela

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako se vam zdi google street view?
1.2.2014 19:14:56   
mateyka
ja ne vem, od mojga tasta bajta je objavljena in to tako da je vhod nekaj 10 metrov od kamere. sicer ni panike zdaj, samo ko ravno detaljno govorimo o tem - meni je razlika a mi en peš pride tja pogledat ali pa vsi z internetom lahko vidijo kako zgleda moj hišni vhod. razlika je že v dostopu informacije in seveda tudi v količini ljudi, ki si jo lahko ogledajo.

zdej, lahko te to moti ali pa ne, dejstvo je, da je razlika v tem koliko ljudi ti lahko pogleda bajto na internetu, če se jim tko sprdne.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako se vam zdi google street view?
1.2.2014 19:23:34   
Vijoličarka
Meni se ta 'storitev' ne zdi potrebna. Imamo zemljevide, lahko si izračunamo in načrtujemo pot... Malo pa le moramo ohraniti raziskovalne in orientacijske sposobnosti, tako da je fotografija cilja na pladnju kar malo preveč.

Kar se tiče 'zasebnosti', meni ni prijetno, da se moj dom znajde v tako dostopni bazi, po drugi strani pa vprašanje, kdo bo brskal po tem - večinoma smo šli vsi pogledati svoj dom in domove sorodnikov in znancev. Vse to smo že videli v živo in tudi na fotografijah.

Kar se zasebnosti tiče, osebno vidim večji problem v FB in podobnih straneh ter možnosti, da skoraj vsak mobilni telefon omogoča  fotografiranje. Ljudje fotografirajo praktično z manično frekvenco in potem razpošiljajo in objavljajo vse to na spletu.

Recimo, povabijo te na neko praznovanje, kamor greš bolj zaradi manir, kot neke posebne želje in tam cca 20 ljudi stalno skače okoli s takimi in drugačnimi napravami za fotografiranje. Dejansko se smatra, da če si prišel na praznovanje, si avtomatično dal privoljenje, da se pojaviš v vsem mogočih zasebnih in javnih albumih ljudi, ki jih v bistvu sploh ne poznaš.

Neprijetno je živeti v svetu, kjer se toliko ljudi bolj posveča dokumentiranju trenutkov, kot pa resničem, polnem doživljanju le-teh. Pojma nimam, kdo vse me ima fotografirano in pojma nimam, koliko teh fotografij se je znašlo na FB - enostavno nad tem nimam nadzora in se počutim nelagodno.

Trenutno je stanje tako, da je razvoj tehnologije prehitel družbeno ureditev  in marsikaj ni dorečeno, ampak fotografije hiš na Google street view res ne konkurirajo za 'hujše zlo'.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako se vam zdi google street view?
1.2.2014 22:40:53   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

hmmm zanimivo
user posted image

google lahko snema kar želi, jaz pa če postavim kamero na svojo bajto, pa bog ne daj, da 5 cm sosedovega travnika posnameuser posted image




Lahko posname....samo ti sosed mora dati privolitev......

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako se vam zdi google street view?
1.2.2014 22:43:03   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ma kakšen grob poseg v zasebnost. Vidi se točno to, kar vidi vsak, ki se sprehodi mimo in nič drugega. Glede na to, da pa ne dela več, je pa očitno spet pri nas nekdo bolj papežki od papeža. Nepridipravi, ki ti naciljajo bajto tega zagotovo ne delajo z Googlom, ampak lepo opazujejo od zunaj. vedo celo, kdaj greš srat zjutraj. Glede na to, kaj vse folk objavlja na FB je tale street view nekaj povsem nedolžnega in je že na začetku Pirc Musarjeva zagnala paniko brez veze.


Točno tako.....meni se ta street view ne zdi nič napačnega in noben bav bav ter poseg v zasebnost.....oz. se mi zdi celo uporaben.......facebook se mi glede zasebnosti zdi precej bolj "nevaren".......

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako se vam zdi google street view?
1.2.2014 22:55:53   
saruška
Jaz pa na zadevo gledam predvsem iz službenega vidika: od zdej naprej bodo kriminalci le še malo pogooglali, ne bodo rabli več okoli hodit pa opazovat in študirat... Zdej bo samo še zaključna akcija live varianta.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 1:06:32   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

hmmm zanimivo
user posted image

google lahko snema kar želi, jaz pa če postavim kamero na svojo bajto, pa bog ne daj, da 5 cm sosedovega travnika posnameuser posted image




Lahko posname....samo ti sosed mora dati privolitev......



bingo! zakaj pa potem google ne prosi vsakega posebej, če lahko poslika njegovo bajto in jo da v prosto gledanje celemu svetuuser posted image

pa ne mešat zdaj FB zraven....tisto vsak prostovoljno napiše, kar želi, objavi prostovoljno slike, ki jih želi (edino kot je Vijoličarka omenila, če je ona gor, pa je noben ni nič vprašal)... na FB objavlja vsak, kar ON želi...pa če nago rit, pač nago rit.....
se vam ne zdi, da je tukaj le malce razlike?



< Sporočilo je popravil RIJA* -- 2.2.2014 1:09:11 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 2:12:44   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: saruška

Jaz pa na zadevo gledam predvsem iz službenega vidika: od zdej naprej bodo kriminalci le še malo pogooglali, ne bodo rabli več okoli hodit pa opazovat in študirat... Zdej bo samo še zaključna akcija live varianta.



ah pa ja, to je pa najbolj za lase privlečen izgovor. Kako bo nek kriminalec vedel iz ene slike iz avgusta 2013 ali je kdo v hiši doma, kakšen varnostni sistem ima, kdo sploh živi notri, koliko denarja/zlatnine ima v hiši, vzorce gibanja stanovalcev... kako bo sploh prišel do točno tvojega naslova (bo poguglal nek random naslov, npr Zg. Duplek 27a? al bo to šlo bolj sistematično?) ker po tej logiki sem jest strašno varna pred roparji, ker je naš blok na sliki na google maps še vedno hotel (preden so ga predelali v stanovanja) - so nam pa pred kratkim vlomili in pokradli kolesa iz kleti.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 8:50:25   
saruška
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita


IZVIRNO SPOROČILO: saruška

Jaz pa na zadevo gledam predvsem iz službenega vidika: od zdej naprej bodo kriminalci le še malo pogooglali, ne bodo rabli več okoli hodit pa opazovat in študirat... Zdej bo samo še zaključna akcija live varianta.



ah pa ja, to je pa najbolj za lase privlečen izgovor. Kako bo nek kriminalec vedel iz ene slike iz avgusta 2013 ali je kdo v hiši doma, kakšen varnostni sistem ima, kdo sploh živi notri, koliko denarja/zlatnine ima v hiši, vzorce gibanja stanovalcev... kako bo sploh prišel do točno tvojega naslova (bo poguglal nek random naslov, npr Zg. Duplek 27a? al bo to šlo bolj sistematično?) ker po tej logiki sem jest strašno varna pred roparji, ker je naš blok na sliki na google maps še vedno hotel (preden so ga predelali v stanovanja) - so nam pa pred kratkim vlomili in pokradli kolesa iz kleti.


Mogoče je zate za lase privlečen... ne gre se toliko o tem kar imaš v hiši pač pa okoli hiše... Točno se vidi kje imaš vhodna vrata, kje so okna, ali so okna in vrata novejša ali starejša, ali imaš dvoriščna vrata, ali je na dvoriščnih vratih tabla ki opozarja na psa, kako se dostopa do hiše, kje lahko pusti avto/motor, v katero smer lahko zbeži, ali imaš na hiši kamero in še in še...
Sej đankiji ne padajo glih toliko na zlatnino (ok če jo najde pač toliko boljše), pač pa praktične stvari kot so televizija, telefon ipd kar lahko za male pare tudi naprej prodajo, ni nujno da se pri vlomu vedno odnese zlatnina!
In govora je bolj o stanovanjskih hišah kot o blokih, čeprav so tidi kleti v blokih šibke točke, a to je že druga tema.

< Sporočilo je popravil saruška -- 2.2.2014 8:53:34 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 8:56:56   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

hmmm zanimivo
user posted image

google lahko snema kar želi, jaz pa če postavim kamero na svojo bajto, pa bog ne daj, da 5 cm sosedovega travnika posnameuser posted image




Lahko posname....samo ti sosed mora dati privolitev......



bingo! zakaj pa potem google ne prosi vsakega posebej, če lahko poslika njegovo bajto in jo da v prosto gledanje celemu svetuuser posted image





Zato ker je urad informacijske poobleščenke dovolil, da to lahko google dela....in ker je bilo javno objavljeno, da bo google snemal hiše s ceste se je štelo za privolitev in osebno odločitev posameznika ali se bo v tistem času (času snemanja) gibal na svojem dvorišču......lahko se ne bi.....sama hiša in dvorišče snemana z javne površine pa ne spada pod "osebni podatek"......in tudi, če je posameznik bil na dvorišču mora biti posamezniku zagotovljena anonimizacija......

pa ne mešat zdaj FB zraven....tisto vsak prostovoljno napiše, kar želi, objavi prostovoljno slike, ki jih želi (edino kot je Vijoličarka omenila, če je ona gor, pa je noben ni nič vprašal)... na FB objavlja vsak, kar ON želi...pa če nago rit, pač nago rit.....
se vam ne zdi, da je tukaj le malce razlike?


Govorimo o FB z vidika zasebnosti.....in FB je precej bolj "neveren" z vidika zasebnosti kot street view.......pa čeprav se vsak sam odloči, da bo objavil svojo nago rit in čeprav se vsak sam odloči, da bo objavil posnetek svoje hiše, poleg pa še, da gre od 10. do 20. februarja na smučanje v Avstrijo.......ker ljudje prostovoljno dajo na net precej več podatkov o sebi kot jih "sporoča" street view.......upam, da je zdaj bolj jasno o čem nekateri govorimo.......

ker to, da ti prostovoljno daš nek podatek o tvoji zasebnosti še ne pomeni, da si z vidika zasebnosti "varen"........in prav tako ne pomeni, da si pa takoj ogrožen, če se slika tvoje bajte pojavi na netu in če se poleg tvoje bajte pojavi na sliki še štrik s tvojim spodnjim perilom, ker je pač viden s ceste......na dvorišče ti pa nihče ni hodil......

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 9:55:31   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.....in FB je precej bolj "nevaren" z vidika zasebnosti.....


človeška neumnost je nevarna, ne FB.....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 10:10:34   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: saruška

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita


IZVIRNO SPOROČILO: saruška

Jaz pa na zadevo gledam predvsem iz službenega vidika: od zdej naprej bodo kriminalci le še malo pogooglali, ne bodo rabli več okoli hodit pa opazovat in študirat... Zdej bo samo še zaključna akcija live varianta.



ah pa ja, to je pa najbolj za lase privlečen izgovor. Kako bo nek kriminalec vedel iz ene slike iz avgusta 2013 ali je kdo v hiši doma, kakšen varnostni sistem ima, kdo sploh živi notri, koliko denarja/zlatnine ima v hiši, vzorce gibanja stanovalcev... kako bo sploh prišel do točno tvojega naslova (bo poguglal nek random naslov, npr Zg. Duplek 27a? al bo to šlo bolj sistematično?) ker po tej logiki sem jest strašno varna pred roparji, ker je naš blok na sliki na google maps še vedno hotel (preden so ga predelali v stanovanja) - so nam pa pred kratkim vlomili in pokradli kolesa iz kleti.


Mogoče je zate za lase privlečen... ne gre se toliko o tem kar imaš v hiši pač pa okoli hiše... Točno se vidi kje imaš vhodna vrata, kje so okna, ali so okna in vrata novejša ali starejša, ali imaš dvoriščna vrata, ali je na dvoriščnih vratih tabla ki opozarja na psa, kako se dostopa do hiše, kje lahko pusti avto/motor, v katero smer lahko zbeži, ali imaš na hiši kamero in še in še...
Sej đankiji ne padajo glih toliko na zlatnino (ok če jo najde pač toliko boljše), pač pa praktične stvari kot so televizija, telefon ipd kar lahko za male pare tudi naprej prodajo, ni nujno da se pri vlomu vedno odnese zlatnina!
In govora je bolj o stanovanjskih hišah kot o blokih, čeprav so tidi kleti v blokih šibke točke, a to je že druga tema.


saruška...tudi sama sem po besedah mojega baje zelo naivna, kar se tega tiče...ampak če si v dnevnem kontaktu s tovrstnimi zadevami, kot ti očitno, začneš razmišljati drugače. zato se popolnoma strinjam s tvojo razlago.
in ja, ti podatki se navadnemu človeku zdijo preterani in si mislijo, da se pa to njim ne more zgoditi in niti nimajo pojma, česa vse so sposobni nepridipravi....naš sosed recimo je v sobi svoje hčere našel roparja....sredi belega dneva....

jap, kot pravi moj, se moramo začeti obnašati skrajno samozaščitniško...in ne izdajati preveč podatkov o nas, sodi po moje k temu....tudi slika hiše, po kateri nekdo naštudira kar si opisala zgora.....

pa če se eni še tako slepite...ja, tudi slovenija postaja "nevarna", žal

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 10:32:25   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.....in FB je precej bolj "nevaren" z vidika zasebnosti.....


človeška neumnost je nevarna, ne FB.....


Ja....zato pa sem dala nevaren v narekovaj.......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 10:39:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*



saruška...tudi sama sem po besedah mojega baje zelo naivna, kar se tega tiče...ampak če si v dnevnem kontaktu s tovrstnimi zadevami, kot ti očitno, začneš razmišljati drugače. zato se popolnoma strinjam s tvojo razlago.
in ja, ti podatki se navadnemu človeku zdijo preterani in si mislijo, da se pa to njim ne more zgoditi in niti nimajo pojma, česa vse so sposobni nepridipravi....naš sosed recimo je v sobi svoje hčere našel roparja....sredi belega dneva....

jap, kot pravi moj, se moramo začeti obnašati skrajno samozaščitniško...in ne izdajati preveč podatkov o nas, sodi po moje k temu....tudi slika hiše, po kateri nekdo naštudira kar si opisala zgora.....

pa če se eni še tako slepite...ja, tudi slovenija postaja "nevarna", žal


Naš tudi......soseda je v eni sobi sesala, ropar je pa z druge zlatnino odnesel......potem spet je bila "akcija zbiranja motornih žag po vasi".....pri dveh hišah so ukradli samokolnice, pri enih 15 pa motorne žale in še slivovko so usput vzeli.....vse so pa tovorili s samokolnicami v kombi, stacioniran ne vemo kje.....dogajalo se je pa skoraj pri belem dnevu......in street viewa še ni bilo......

Tako da za take roparje, kot jih ti opisuješ, street view ne bo ne vem kak doprinos.......se z kombijem enkrat pelje gor pa dol po ulici pa vidi mnogo več kot po street viewu iz poletja 2013.......

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 10:49:53   
RIJA*
hahaha, tudi ti so se že modernizirali in imajo internet user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 11:05:17   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

se z kombijem enkrat pelje gor pa dol po ulici pa vidi mnogo več kot po street viewu iz poletja 2013.......



tako ja, ali pa pešake vdari. Sem jih že 2x imela pri hiši, in ujela, pa sprašujejo za pomoč in jaz tak pojamram, kako mi gre slabo, da meni še niso probali vlomiti user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 11:32:56   
saruška

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

se z kombijem enkrat pelje gor pa dol po ulici pa vidi mnogo več kot po street viewu iz poletja 2013.......



tako ja, ali pa pešake vdari. Sem jih že 2x imela pri hiši, in ujela, pa sprašujejo za pomoč in jaz tak pojamram, kako mi gre slabo, da meni še niso probali vlomiti user posted image


Pa sej to je problem, da si ga videla... Štekaš? Ah, ne da se mi razlagat...user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 11:46:34   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: saruška


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

se z kombijem enkrat pelje gor pa dol po ulici pa vidi mnogo več kot po street viewu iz poletja 2013.......



tako ja, ali pa pešake vdari. Sem jih že 2x imela pri hiši, in ujela, pa sprašujejo za pomoč in jaz tak pojamram, kako mi gre slabo, da meni še niso probali vlomiti user posted image


Pa sej to je problem, da si ga videla... Štekaš? Ah, ne da se mi razlagat...user posted image



n, ne štekam... sploh pa ne veze Googla s tem. To je bilo pred Googlom. Meni se zdi ok, da sem ga videla, ne pa problem.

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 12:30:34   
saruška

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: saruška


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

se z kombijem enkrat pelje gor pa dol po ulici pa vidi mnogo več kot po street viewu iz poletja 2013.......



tako ja, ali pa pešake vdari. Sem jih že 2x imela pri hiši, in ujela, pa sprašujejo za pomoč in jaz tak pojamram, kako mi gre slabo, da meni še niso probali vlomiti user posted image


Pa sej to je problem, da si ga videla... Štekaš? Ah, ne da se mi razlagat...user posted image



n, ne štekam... sploh pa ne veze Googla s tem. To je bilo pred Googlom. Meni se zdi ok, da sem ga videla, ne pa problem.


Ja njemu je problem, ne tebi user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 13:04:21   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: saruška


Ja njemu je problem, ne tebi user posted image


eh, kako vzameš... ker res nimam nič vrednega v hiši jo je komot lahko preskočil, in ne izgubljal časa z njo ter tvagal. Tu sva oba pridobila. Kaj če hoditi v hišo, če nič ni. Če je izkušeni lopov, je lahko ugotovil, da nisem bogatunka.
Če ga vzameš kot človeka akcije, tudi njemu to ni bil problem, ampak ok, da ve, kje ni. Razumeš? user posted image Preko Googla bo samo videl veliko hišo in ugibal, ali je noter kaj dragocenega ali ne. Na terenu dobi prave informacije

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 13:34:18   
saruška

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: saruška


Ja njemu je problem, ne tebi user posted image


eh, kako vzameš... ker res nimam nič vrednega v hiši jo je komot lahko preskočil, in ne izgubljal časa z njo ter tvagal. Tu sva oba pridobila. Kaj če hoditi v hišo, če nič ni. Če je izkušeni lopov, je lahko ugotovil, da nisem bogatunka.
Če ga vzameš kot človeka akcije, tudi njemu to ni bil problem, ampak ok, da ve, kje ni. Razumeš? user posted image Preko Googla bo samo videl veliko hišo in ugibal, ali je noter kaj dragocenega ali ne. Na terenu dobi prave informacije


Kot sem že v zgornjem postu napisala... ne iščejo vsi dragocenosti, pač pa praktične stvari ki jih bo zlahka prodal... In tudi če nisi bogatunka sklepam, da imaš doma televizor, računalnik, telefon itd...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 13:55:08   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: saruška


Kot sem že v zgornjem postu napisala... ne iščejo vsi dragocenosti, pač pa praktične stvari ki jih bo zlahka prodal... In tudi če nisi bogatunka sklepam, da imaš doma televizor, računalnik, telefon itd...



ok, verjetno je izbor ukraden stvari odvisen od posameznega lopova.. na naši ulici imajo svoje pohode, tik pred novim letom so ga imeli. In niso nosili tv-jev, ... vseeno je to malo velika stvar, tv je vreden zelo malo, ni nov, ni najboljši... moj rač. je star, telefon je v mojem žepu ali torbici... kaj bo potem odnesel?
Nosijo baker, denar - gotovino, zlatnino, vredne slike, motorje od kakih prevoznih sredstev, leptope... Drugje pa mogoče nesejo tv, stacionarni telefon, stole pred hišo, ali podobne zadeve, ki jih bodo težko prodali za dober denar
Upam, da se razumeva, kaj se lahko proda user posted image moj računalnik noben ne bo kupil, bi pa prav prišel kaki družini, ki nima nobenega in ga otroci potrebujejo za šolo ... danes več ne moreš prodati kar se ti zaljubi, narko pubeci pa le hočejo imeti denar, ne pa materiala doma, ki ne vedo kam z njim. Torej še vedno mislim, da se pozanimajo kje je kaj in to na terenu, na na Google maps.
Ta neumni lopovi pa seveda delajo vse možno. Hb, jih pri nas ni bilo do zdaj.

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 14:09:54   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

hahaha, tudi ti so se že modernizirali in imajo internet user posted image user posted image user posted image




in so lahko tudi na facebooku.....user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako se vam zdi google street view?
2.2.2014 14:11:23   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: saruška

Kot sem že v zgornjem postu napisala... ne iščejo vsi dragocenosti, pač pa praktične stvari ki jih bo zlahka prodal... In tudi če nisi bogatunka sklepam, da imaš doma televizor, računalnik, telefon itd...



Vlomilci, ki bi se predhodno pripravljali na vlom, ne bodo tega počeli za gsm, računalnik, ker je vse to prehitro izsledljivo, da bi se za par deset evrov matrali. Ukrade tanko zlato verižico, ki jo skor vsak ima v hiši in zasluži 100 in več. Malo vlomilcev pa iz hiš s LCD-jem teka pri belem dnevu, ni praktična stvar, diagonala npr 116 :).

Nepotrebno paniko zganjate s tem googlom.

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?