|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 12:39:18   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84
Kako si poa z žiletkami urejate "fuflo" (user posted image ) proti koncu nosečnosti? Npr. če greš čez rok, imaš pregled vsaka 2 dni, ampak tako pogosto se ne da žiletkati. user posted image




proti koncu nosečnosti sem britvico in urejanje prepuščala nežnim rokam mojega dragega user posted image


proti koncu nosečnosti, četudi si čez rok, te vsakokrat ne pregledajo vaginalno
predvsem pa se takrat ukvarjaš še z enim kupom drugih stvari, tako da so dvodnevne dlake bolj obrobna zadeva

ko pa greš rodit in če presodijo, da bi bilo smiselno, te pa po potrebi tako ali tako po presredku obrijejo

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 12:39:35   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja pa je..



meni ni bilo; sem pa jaz, preden sem se prvič šla ta špas, najprej opazovala eno kolegico, ki je imela še 'deviške dlake' po celem telesu; ko sem videla, da je ona brez težav prenesla voskanje celega telesa, sem se tudi jaz (malo) lažje prepustila 'oddlakanju'


boli precej manj kot npr. epilacija s strojčkom



IZVIRNO SPOROČILO: Klarita
Se mi zdi, da je boljše s tistim voskom, ki ti ga gor namažejo in dol potegnejo, brez teh trakcev. Vsaj po mojih izkušnjah.


tudi jaz sem hodila na takšno odstranjevanje, ne na trakce

moram ob priliki ponovno preizkusiti, da vidim, ali je še vedno 'znosno' user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A boš rekla, da je kar prijetno......sproščujoče......kot na masažiuser posted image


Ne bom ... je pa poživljajoče user posted image
sploh ko je konec user posted image

kar dobiš neko energijo, nekako v stilu, če sem to zmogla, pa bom še kaj drugega neprijetnega user posted image




(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 13:00:26   
ronja
Tippi, to raztegovanje ni neka strašno huda stvar - daš roke tja, kamor ti jih postavi in to je to, ni ti treba kaj dosti delat;). Meni se ne zdi neka huda reč ta brazilska, ni primerljivo s popadki, vsaj ne z mojimiuser posted image . Meni je fajn Sunny studio v Lj., ker se lahko zmeniš kadarkoli in so profesionalni ne glede na tvoj siceršnji image;). Uporabljajo trakove, probala sem samo to, tako da ne morem primerjat, ampak kot rečeno, meni ni to nekaj tako zelo strašnega.
Mislim ne rečem, da ne zaboli ali da je prijetno, ampak proti ostalim rečem piece of cake;). Meni je fajn, kadar mi paše, praktično je tudi med m. za umivat. Nimam nikoli nobenih problemov, niti vraščenih dlak, niti vnete kože, seks itak lahko takoj, niti mi ni nihče rekel, da ne bi smelauser posted image . Je pa res, da imajo nekatere potem probleme z vnetji in glivicami, ker dlake ipak opravljajo neko funkcijo in niso čisto brezveze.

Žiletke (zase) ne maram, nikoli je nisem uporabljala, da bi se na par dni urejala, se mi niti pod razno ne da, ne maram pa da me karkoli pika. Meni je fajn, da maš po bd res dolgo časa mir (tam nekje 1-2 meseca), traja pa 10-15 minut, fajn časovna računica. Ni mi všeč, če je skoz isto, tako da ne hodim redno, grem, kadar mi paše, do zdaj sem bila parkrat. Prvič sem šla pa nosečauser posted image . In na koncu nosečnosti sem šla prav zato, da se mi ne bo treba zezat še z britjem v p., ker se je prejšnjič preveč mudilo, pa me niti niso frizirali:D.

Sicer sem pa delala enako kot lili, saj g. ne pričakujejo, da bomo vse pobrite, glavno da si umita, kaj več jih pa ne zanima.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 13:35:05   
mateyka
mogoče se boji, da bojo potem, če se prehitro odvija, po "šavju" iskali otroka in pa da bo kosmata nazaj domov prišla, kot ti user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 13:51:22   
ronja
Ma, navadno se je treba kar pomatrat, da dete ven pride in so dlake še najmanjši problem;)
Sicer pa sem sama prišla samo 1x "s šavjem" domov. Pa prvih par tednov naj bi itak počakale, tak da je dosti vseeno, kako smo sfrizirane;). Meni je bil tazadnjič (ko sem šla na bd) fajn za umivat (po porodu), priznam, vendar nekatere imajo pa probleme z belim tokom, če nimajo dlak, tako da odvisno od osebe, lahko ti koristi ali škodi v tej situaciji. Sama bi sicer spet šla.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 14:39:51   
mateyka
beli tok - a to da se pojavi v večji meri, če delaš BD al kako?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 15:10:11   
Klarita

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

beli tok - a to da se pojavi v večji meri, če delaš BD al kako?



Pri meni ne.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 15:24:56   
Penny

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84
Kako si poa z žiletkami urejate "fuflo" (user posted image ) proti koncu nosečnosti? Npr. če greš čez rok, imaš pregled vsaka 2 dni, ampak tako pogosto se ne da žiletkati. user posted image
Mene je to ful motilo, ker se potem na pregledih nisem dobro počutila. Ali sem bila zaraščena (oz. sem pikala) ali pa sem bila vsa pikasta zaradi britja premajhnih dlačic. user posted image

Urejaš na slepo, pa malo s tipanjem, ... saj kar gre no. Ni seveda v nulo, ampak ajde user posted image . Lahko pa partnerja prosiš. Sicer meni ne rastejo tolk hitro, da bi po 2 dneh že pikala, 1x tedensko mi je dovolj (še to se mi včasih ne da tako pogosto s tem trebuhom, potem pa pri G malo zardevam od sramu, ko me preseneti vaginalni pregled user posted image ).
Noge sem šla pa kar v salon povoskat, tle se pa z žiletko ne pritaknem (sicer doma sama voskam, ampak zdaj pač ne gre user posted image ).

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 15:42:40   
ronja
beli tok - a to da se pojavi v večji meri, če delaš BD al kako?

Če si nagnjena k temu, potem ja, ker dlake ščitijo vse skup - med drugim držijo perilo bolj stran in s tem povečajo pretok zraka itd... Skratka, nekatere ženske ne morej bit brez dlak, ker imajo sicer probleme. Seveda iste kot če bi se ves čas brile.
Za noge je pa meni silkepil zakon - maš tudi mir sto let - parkrat na leto in to je to:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
12.9.2013 23:26:54   
JozicaH
No, jaz sem šla enkrat in edinkrat v devetem mesecu nosečnosti na brazilsko depilacijo. Ravno razadi tega, da me ne bojo tam brili z navadnimi žiletkami in da je po porodu nekaj časa mir, zaradi lažjega čiščenja ipd. Prej sem vedno z britvico opravila zadevo. Pa sem najprej parkrat šla na depilacijo nog, rok in je bilo vzdušje super, deklina res prijazna, čeprav je imela kar veliko dela z mano user posted image pa še nič kemije ne uporablja, vse na naravni bazi (Ekozmetični salon), kar mi je bilo zelo pomembno. Cene so podobne tistim v običajnih salonih http://www.ekozmeticnisalon.si/si/cenik ...kolikor sem uspela preveriti. (upam, da se to ne šteje kot reklama)
Hja, bolelo je fejst, pa sem se tolažila s tem, da bom šla kmalu rodit, kar bo tud bolelo, tako da sem to vzela kot neko predpripravo :) Uredila me je super. Bila je res razumevajoča. In ... nič več mi ni računala, čeprav je imela ful dela :) Vmes mi je govorila, kje bi znalo boleti bolj, kje ne, se mi prilagajala, skakala iz ene strani na drugo, da se je koža malo umirila... Sem mela tudi hemeroide, pa depilacije ravno zaradi tega tam nisva delali, je pa malo naokoli popucala.

Mah, mi je kar žal, da smo se preselili. Čeprav, ko bomo malo bolj pri denarju, jo bom mimogrede, ko bom šla v Ljubljano, šla kaj obiskat za kako urco. ...če me ne ugrabi prej kak cirkus user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Brazilska depilacija v detajle :)
13.9.2013 8:32:22   
Klarita
No, čeprav mene več skoraj nič BD ne boli, me je pa vseeno malo bolj bolelo v nosečnosti.
To pa zato, ker je fufla bila bolj občutljiva, napeta in prekrvavljena. Sploh pa čist pred porodom. user posted image

(odgovor članu JozicaH)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?