|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: široko povijanje
24.9.2005 21:48:47   
Grascakinja
Mi smo široko povijali samo en mučen mesec (pikica je jokala vsakič ko sem jo v tej silni vročini povijala v vse tiste plenice), potem pa mi je na UZ pediatrinja "prepovedala" široko povijanje, ker ima mala nezrele kolke in mora čim bolj telovadit z nogicami. Takrat sem bila tudi primorana opustit Racmanke in preit na pleničke za enkratno uporabo, da ima čim manj med nogicami. Bomo videli, kaj bo na kontroli čez 1 mesec.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: široko povijanje
25.9.2005 2:02:40   
Mojca100
Jaz svojega sicer nisem nikoli široko povijala. V kranjski porodnišnici naredijo ob odpustu UZ in če je vse v redu ni potrebe po ŠP. Potem je pri 3 mesecih še 1 kontrola.
V Ljubljani UZ ob odpustu ne delajo in je zato potrebno ŠP vsaj do kontrole.
Mislim pa, da če se že tako povija, škoditi ne more. Konec koncov, smo pa me verjetno vse bile široko povite. Zdaj se težave s kolki več ne pojavljajo. Nikoli pa se ne ve, kaj bo čez 10, 20 ali več let, ko se lahko tudi pokažejo dobre lastnosti ŠP oz. slabe nepovijanja.
LP

(odgovor članu midva)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: široko povijanje
25.9.2005 10:42:24   
tinatona
Jaz sem povijala samo do prve posvetovalnice, ki sva jo imela mislim da pri 6ih tednih. Tam nama je pediatrinja naredila UZ in rekla da so kolki ok in da lahko nehava s ŠP.

LP Tina

(odgovor članu Mojca100)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: široko povijanje
25.9.2005 10:56:10   
BARBARA R.
V Kranju je UZ takoj in nebi bilo potrebno povijanje na široko. Mi pa tako ali tako uporabljamo Racmanke.

(odgovor članu midva)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Izobrazba
nina42

Katero izobrazbo imate?

Srednjo poklicno (31%)

Gimnazijo (8%)

VIšjo (15%)

Visoko (23%)

Univerzitetno (19%)

Podiplomsko (4%)


Število vseh glasov: 165

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!