RE: Pozor: kraja v hoferju (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


daddy -> RE: Pozor: kraja v hoferju (5.8.2013 14:27:22)


IZVIRNO SPOROČILO: kokosh

in kako nekateri še nis(m)o zreli za starševstvo


Fasciniran sem ..... a mi, lepo prosim, poveš ( pokažeš ), kdo točno ti je pa to napisal? Ker jaz nikjer ne najdem [sm=zmeden.gif]




HuAnita -> RE: Pozor: kraja v hoferju (5.8.2013 15:03:21)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz sem po naslovu sodeč pomislila najprej, da si bila ravno v času kraje, ko sta prišla dva zamaskirana roparja s pištolo v trgovino, ti tam.....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]





Tudi meni se je holivudski scenarij vrtel po glavi [sm=smiley36.gif].

Svakojake ljudi imaš na svetu, une ki kradejo in tiste, ki vestno vračajo pozabljene stvari :-). HB za te druge :-).

Meni so nekaj let nazaj iz vozička ukradli mobitel. Takoj sem ga šla zablokirat in čez en mesec me kličejo z Mobitela, da ga je prijazna najditeljica vrnila k njim, da ga lahko pridem iskat. Zgleda, da je bil za kradljivca potem neuporaben in ga je vrgel pod en grmiček. Gospo sem poklicala in se ji zahvalila za prijaznost.


Enako! ali pa, scenarij št 2, da te je ogoljufala prodajalka.
Morda je otrok kam zataknil, ne vem, ko si gledala stran? Ne vem, koliko je staro dete, ampak jaz sem že sama taka, da izgubljam stvari, otroka pa še nagajiva...?




saruška -> RE: Pozor: kraja v hoferju (5.8.2013 15:06:50)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: saruška


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ja glej, piz*** po RR ti ne pomaga. Daj na policijo prijavo proti neznanemu storilcu. To se naredi v primeru kraje.



Ah dej no... prijavo za en klobuček?


Prijava se da, če veš ali imaš na sumu kaznivo dejanje. Za kaj in za kakšno vrednost, pa posameznik sam preceni.


Prvo kot prvo - to ni kraja, kot je napisala avtorica članka, pač pa zatajitev (glej KZ-1), in za en klobuček jaz nebi sprejela prijave, pač pa bi ji svetovala, naj bolj čuva stvari.




liliana -> RE: Pozor: kraja v hoferju (5.8.2013 15:17:03)

IZVIRNO SPOROČILO: kokosh

Me veseli, da ste nekatere druge prišle do spoznanja, kakšni s(m)o nekateri in kako nekateri še nis(m)o zreli za starševstvo [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]

Lep dan vam želim in zabavajte se še naprej [sm=smiley36.gif]




Ne bodi no taka kokosh......[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




LuLu -> RE: Pozor: kraja v hoferju (5.8.2013 15:28:20)

IZVIRNO SPOROČILO: saruška


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: saruška


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ja glej, piz*** po RR ti ne pomaga. Daj na policijo prijavo proti neznanemu storilcu. To se naredi v primeru kraje.



Ah dej no... prijavo za en klobuček?


Prijava se da, če veš ali imaš na sumu kaznivo dejanje. Za kaj in za kakšno vrednost, pa posameznik sam preceni.


Prvo kot prvo - to ni kraja, kot je napisala avtorica članka, pač pa zatajitev (glej KZ-1), in za en klobuček jaz nebi sprejela prijave, pač pa bi ji svetovala, naj bolj čuva stvari.


Zatajitev je tudi kaznivo dejanje. Kaj pa veš... mogoče je nekdo malemu z glave sunil/ukradel klobuček.
Avtorica naj dela kaj ji paše, svetujem pa, kaj meni paše [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




saruška -> RE: Pozor: kraja v hoferju (5.8.2013 17:59:14)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: saruška


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: saruška


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ja glej, piz*** po RR ti ne pomaga. Daj na policijo prijavo proti neznanemu storilcu. To se naredi v primeru kraje.



Ah dej no... prijavo za en klobuček?


Prijava se da, če veš ali imaš na sumu kaznivo dejanje. Za kaj in za kakšno vrednost, pa posameznik sam preceni.


Prvo kot prvo - to ni kraja, kot je napisala avtorica članka, pač pa zatajitev (glej KZ-1), in za en klobuček jaz nebi sprejela prijave, pač pa bi ji svetovala, naj bolj čuva stvari.


Zatajitev je tudi kaznivo dejanje. Kaj pa veš... mogoče je nekdo malemu z glave sunil/ukradel klobuček.
Avtorica naj dela kaj ji paše, svetujem pa, kaj meni paše [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]



Se strinjam. Z vsem napisanim.
Osebno pa mislim, da pretirava.




TomTaylor -> RE: Pozor: kraja v hoferju (5.8.2013 21:20:36)

zločin brez primere.




uškinamama -> RE: Pozor: kraja v hoferju (5.8.2013 22:44:12)

Nomen est omen [sm=jezicek.gif]




TomTaylor -> RE: Pozor: kraja v hoferju (6.8.2013 8:18:55)


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nomen est omen [sm=jezicek.gif]



kot pribito.




Frodo Bisagin -> RE: Pozor: kraja v hoferju (6.8.2013 12:47:01)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: saruška


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: saruška


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ja glej, piz*** po RR ti ne pomaga. Daj na policijo prijavo proti neznanemu storilcu. To se naredi v primeru kraje.



Ah dej no... prijavo za en klobuček?


Prijava se da, če veš ali imaš na sumu kaznivo dejanje. Za kaj in za kakšno vrednost, pa posameznik sam preceni.


Prvo kot prvo - to ni kraja, kot je napisala avtorica članka, pač pa zatajitev (glej KZ-1), in za en klobuček jaz nebi sprejela prijave, pač pa bi ji svetovala, naj bolj čuva stvari.


Zatajitev je tudi kaznivo dejanje. Kaj pa veš... mogoče je nekdo malemu z glave sunil/ukradel klobuček.
Avtorica naj dela kaj ji paše, svetujem pa, kaj meni paše [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


Zdaj samo manjka, da Hofer tozi avtorico zaradi laznjivih navedb, zalitve, poslovne skode itn.... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Lolek in Bolek -> RE: Pozor: kraja v hoferju (7.8.2013 11:36:18)

Hudo se tudi meni zdi to glede klobučka, da zmanjka tu doma. Naj povem vsem v razmislek svojo zgodbo. Letos sem v kampu v grčiji, odložila svoje Skinijeve kopalke - zgornji del, in benetonove kopalke od otroka na nek  kajak parkiran na obali. Zvčer sem razpakirala prtljago in ugotovila, da sem jih pozabila ob preoblačenju. Kamp je bil poln tujcev, od francozev, nizozemcev, etc. Ker se je delal mrak, in ker smo cel dan obiskovali različne plaže, ker smo iskali nek svoj kotiček, sem morala dobro premisliti, kje sem jih sploh pozabila. ko sem zavrtela film nazaj, sem se spomnila da je bil to kajak. V mislih sem se že poslovila od obeh delov, ker kamp se mi je zdel nabasan do zadnjega kotička in tudi z plaže ki je kampu pripadala, se mi ni zdela prazna. Naslednje jutro se je moj mož še pred zajtrkom odpravil na mesto, kjer smo se krajši čas zasidrali in kjer sem bila prepričana, da sem jih pozabila. Veste kaj, kopalke so danes ponovno moje in tudi od malega jih imamo nazaj. Tako da mi tale Hoferjeva zgodba prav nič ni všeč.

Vprašaš se, pa kje v kaki družbi pa živimo. 




liliana -> RE: Pozor: kraja v hoferju (7.8.2013 15:09:00)

IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

Tako da mi tale Hoferjeva zgodba prav nič ni všeč.

Vprašaš se, pa kje v kaki družbi pa živimo. 


V raztreseni, kjer ljudje zgubljamo in pozabljamo stvari kot po tekočem traku......?

PETELIN IN NJEGOVA SUKNJICA
Bila je dolga, lepa, prelepa jesen. Petelin si je oprtal koš in se odpravil po kostanj. Hodil je po gozdu, sonce je grelo, pa mu je postalo vroče. Zato je slekel svojo toplo suknjo in jo obesil na vejo. Potem je iskal naprej. Kostanj na kostanj, koš se je napolnil in petelin je hotel domov. Stopil je po suknjo, te pa naenkrat nikjer več. »Kako?« se je čudil petelin. »Sem sem jo obesil ... Ravno sem, na tale kostanj sem jo dal!« A tam nobene suknje. In če je še tako iskal, še tako mislil in brskal po listju - zaman. V sami srajci se je odpravil domov. »V zemljo se ni vdrla, vem, da ne,« je godrnjal po poti. »Nekdo mi jo je ukradel... In vem, kdo je bil. Maček. Ta pride potiho, prismuka se, da ga ne slišiš, vzame in gre. Ja, vem, ravno maček je bil ... Ali pa mogoče - pes?! Že dolgo ga gledam, kako raztrgan hodi naokrog. Tako potuhnjeno gleda, tako malo govori, ja, ja, on je bil, nihče drug!« Za hip je potihnil, potem pa spet: »Ne, že vem! Zajec! Ta jo je ukradel! Zadnje čase se nosi kot gospod! Novi čevlji, nov klobuk, za suknjico mu je pa zmanjkalo. In sploh je zajec najbolj hitrih tac!« Ves nasršen je prispel v vas. Ra se je zgodilo, da mu je ravno takrat naproti prikorakal maček. »Pozdravljeni, boter petelin!« je pozdravil že na daleč. Petelin pa tiho. »Najprej mi ukrade suknjico, potem me pa pozdravlja,« si je mislil. Dvignil je kljun in mrko hodil dalje. Srečal je psa. »Pozdravljeni, boter petelin! Ste kaj našli, kaj nabrali?« je prijazno vprašal pes. A petelin? Še pogledal ga ni. »Ta je zvit,« si je mislil, »najprej mi ukrade suknjico, potem se mi pa prilizuje.« Dvignil je kljun in jezno stopal dalje. »Pozdravljeni, boter petelin!« je čez ograjo pozdravil zajec. »Lep dan, kajne? Ravno pravšnji za kostanj! Kako lepo nas je grelo! Pa ne bo več dolgo, o, ne, zdaj se bliža zima, zdaj se bliža mraz ...« Petelin je dvignil kljun in jezno pogledal vstran. »Ti nemarnež,« si je mislil, »najprej mi ukrade suknjico, potem se pa še norčuje iz mene. Mraz, mraz - seveda bo mraz, takole v srajci!« Takrat pa je iz gozda pritekla goska. »Boter petelin! Boter petelin!« je klicala. »Kje ste? Odprite! No, kam ste mi ušli?«Pred sabo je držala suknjico, ravno tisto, ki so mu jo ukradli. »Nate!« je rekla. »Vem, da je vaša! V gozdu sem jo našla.« »Ampak ... kako?!« se je čudil petelin. »Saj sem jo vendar iskal! Vsa drevesa sem pretaknil, vse veje sem pregledal - kam se je skrila?« »Hja, veste, gozd je gozd,« je modrovala goska. »Drevo je podobno drevesu, veja veji, steza stezici - ni čudno, da ste jo zgrešili. No ja, zdaj je tu, sama vas išče,« je kipela in mu jo potisnila v roke. Petelin je bil vesel, kako ne, hkrati pa ga je bilo tudi prav pošteno sram. Saj veste - vse tiste čudne misli! In kako grdo se je obnašal, ko je hodil skozi vas! Obrnil se je h goski in dejal: »Veš kaj, goska? Nekaj kostanja bom napekel. Kar usedi se in počakaj, le še mačka, psa in zajca grem iskat!« Stopil je po svoje ljube sosede, zakuril in kmalu je zadišalo na vse strani. Kostanj ima čudno moč: čim zadiši, prinese veselje. In tako so jedli in klepetali, in ko so se najedli, so klepetali kar naprej. Nihče več hud, nihče več slab, nihče grdo užaljen. Le koš se je izpraznil in tako je petelin že naslednjega dne spet odšel po kostanj.




magdalenica -> RE: Pozor: kraja v hoferju (7.8.2013 15:28:06)


IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

Tako da mi tale Hoferjeva zgodba prav nič ni všeč.

Vprašaš se, pa kje v kaki družbi pa živimo. 

V raztreseni, kjer ljudje zgubljamo in pozabljamo stvari kot po tekočem traku......?


Nič hudega, če je družba raztresena in ljudje zgubljamo in pozabljamo stvari kot po tekočem traku. Največje vprašanje v tej zgodbi je to, ali je res prav oz. sprejemljivo, da izgubljene in pozabljene stvari ne počakajo več svojih lastnikov tam (ali zelo blizu), kjer so bile izgubljene ali pozabljene. [sm=zmeden.gif]




liliana -> RE: Pozor: kraja v hoferju (7.8.2013 15:56:15)

 
Meni je še vedno tu največje vprašanje, da lastnica klobučka nima pojma, kje je izgubila klobuček in je kar vsepovprek obtoževale kraje vse nakupovalce (predvse tiste s sivimi glavami, ki jih je bilo v trgovini največ, ker so pač dva dni prej penzijo dobili).....kot tisti petelin zgoraj.....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 

In upravičenost obtoževanje vseh tretjih in vsega tretjega kraje, ker si ti jezen nase, ker nisi bil pazljiv na svoje stvari (oz. nisi siguren točno kje si sploh izgubil klobuk) je tudi eno od bistvenih vprašanj v tej zgodbi......




magdalenica -> RE: Pozor: kraja v hoferju (7.8.2013 16:02:15)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Meni je še vedno tu največje vprašanje, da lastnica klobučka nima pojma, kje je izgubila klobuček in je kar vsepovprek obtoževale kraje vse nakupovalce (predvse tiste s sivimi glavami, ki jih je bilo v trgovini največ, ker so pač dva dni prej penzijo dobili).....kot tisti petelin zgoraj.....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 




Pokrivalo sem zagotovo izgubila v trgovini, ker ga je mali ob vstopu v trgovino (ko se zapelje vozek pod tistimi rdečimi loputami za nakupovalne vozičke) še imel na glavi.


[sm=smiley20.gif]




liliana -> RE: Pozor: kraja v hoferju (7.8.2013 16:51:06)

.....Ravno sem, na tale kostanj sem jo dal!« A tam nobene suknje.......»V zemljo se ni vdrla, vem, da ne,« je godrnjal po poti. »Nekdo mi jo je ukradel... In vem, kdo je bil. Maček. ....Ali pa mogoče - pes?! ......Za hip je potihnil, potem pa spet: »Ne, že vem! Zajec! Ta jo je ukradel!....
.
.
.
Takrat pa je iz gozda pritekla goska.«Pred sabo je držala suknjico, ravno tisto, ki so mu jo ukradli. »Nate!« je rekla. »Vem, da je vaša! V gozdu sem jo našla.« »Ampak ... kako?!« se je čudil petelin. »Saj sem jo vendar iskal! Vsa drevesa sem pretaknil, vse veje sem pregledal - kam se je skrila?« »Hja, veste, gozd je gozd,« je modrovala goska.



[sm=smiley20.gif]




mayci -> RE: Pozor: kraja v hoferju (11.8.2013 20:55:31)

Vijoličarka, v Muellerju lahko najdeš tako majhno toaletno torbico, ki si jo iskala. Je od firme Essence, imajo trenutno take luškane pikaste. [sm=smiley1.gif]




patrino -> RE: Pozor: kraja v hoferju (11.8.2013 23:21:04)

Letos sem v kampu v grčiji, odložila svoje Skinijeve kopalke - zgornji del, in benetonove kopalke od otroka na nek kajak parkiran na obali.
Hohštaplarskih znamkarskih cunj nihče ne krade. Veliko bolj v promet gredo takšne poceni rabljene[sm=jezicek.gif].
Vprašaš se, pa kje v kaki družbi pa živimo.
Hja v takšni, kjer jih čedalje več kupuje ( in krade) v Hofru, Lidlu, Spinu...




liliana -> RE: Pozor: kraja v hoferju (12.8.2013 0:30:32)


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Vprašaš se, pa kje v kaki družbi pa živimo.
Hja v takšni, kjer jih čedalje več kupuje ( in krade) v Hofru, Lidlu, Spinu...


In kaj je narobe s Hofrom, Lidlom in Spinom.....?

Del družbe je pa izgleda zelo hohštaplerski postal.....ko še ni bilo Hofra v Sloveniji je bilo zelo fensi iti v Avstrijski Hofer.....si zelo nobel izpadel, ko si povedal, da imaš pa to pa to iz Hoferja.....takoj ko je prišel Hofer v Slovenijo pa bi moralo vsakega, ki kupuje tam biti sram, ker tam kupuje......drugače se pa način prodaje v Hoferju v teh 15 letih ni prav nič spremenil.....Hoferji v Avstriji so prav taki kot v Sloveniji......še polovico robe, ki se prodaja je enake.....

V taki družbi živimo ja.....ko že tako glasno sprašujete.......snobovski......kjer se je potrebno zmrdovati ali nad starci v trgovini ali nad trgovino, ki ni zadosti fensi zgolj zato, ker je poceni......cenejša je pa lahko zato, ker fura diskontni način prodaje in ima zaposlenih precej manj ljudi kot nobel nakupovalni centri kot so Mercator in Špar........




LuLu -> RE: Pozor: kraja v hoferju (12.8.2013 9:25:43)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
cenejša je pa lahko zato, ker fura diskontni način prodaje in ima zaposlenih precej manj ljudi kot nobel nakupovalni centri kot so Mercator in Špar........



plus to, da imajo veliko kvalitetnih izdelkov.
Krade se pa tam lažje, ker je ja, manj zaposlenih, lopovu je lažje, ker je trgovina takšna, kot je in si lažje najde skriti kotiček, da si nekaj zatlači v hlače.
Čeprav... krade se povsod




patrino -> RE: Pozor: kraja v hoferju (12.8.2013 10:27:11)

In kaj je narobe s Hofrom, Lidlom in Spinom.....?
Za moje pojme nič- tudi sama dostikrat zaidem tja. Zgornji moj komentar je malo za šalo malo za res nastal bolj zato, ker so tako zaštrlele ven tiste poudarjene znamke kopalk, da mi je bilo hecno. Pa saj verjetno je bilo to storjeno z namenom, da se poudari, da se v Grčiji folk ne dotakne niti znamkarskih pozabljenih cunj in jih pusti pri miru, pri nas, pa smo tako nizko padli, da pred dolgoprstneži ni varen niti oguljen pozabljen nič kaj fensi klobuček. No, mislim ( vem), da tudi tam v obljubljeni antični deželici niso tako brezmadežni in jih znajo tudi zasrbeti prsti.Kolegici so ob potovanju po Grčiji fino premetali avto in si iz njega "sposodili" fotoaparat in še kar nekaj krame.


V taki družbi živimo ja.....ko že tako glasno sprašujete.......snobovski......kjer se je potrebno zmrdovati ali nad starci v trgovini ali nad trgovino, ki ni zadosti fensi zgolj zato, ker je poceni......cenejša je pa lahko zato, ker fura diskontni način prodaje in ima zaposlenih precej manj ljudi kot nobel nakupovalni centri kot so Mercator in Špar...
ja, takole tudi jaz mislim.




Lolek in Bolek -> RE: Pozor: kraja v hoferju (16.8.2013 23:17:50)

Uf, so pa navedbe mojih kopalk hudo zmedle nekatere tule gor. Sploh ni pojnt v tem, kaj sem navedla. Meni je bitno, da jih imam danes doma pri sebi [sm=bravo.gif], ker bi zgornji del spet dolgo iskala, da bi dobila ustreznega.
Tudi nad trgovinami se nisem zmrdovala, žalostno mi je tudi to, kako ste avtorico posta napadle. Valjda da je jezna in besna, ker včasih ti kak kos, pa če tudi ni Skinny oz. Beneton, zelo pri srcu in ti je žal, da si ga izgubil in trdno vrejamem, da ima avtorica posta glavo povsem na pravem mestu. Pač je napisala kaj se ji je zgodilo v Hoferju. Vidite to kot tako nud problem, da jo je treba tako napadati? Ne vem, jaz sem se pa skušala postaviti v njeno vlogo in jo razumela in še bolj jo razumem, ker sem svoj kos garderobe in otrokovega daleč od doma po enem popoldnevu in eni noči ponovno dobila v svoje roke. Kakorkoli, veliko sem že gostovala tudi po prelepi Grčiji in zaenkrat imam samo pozitivne iskušnje.

Vsem tule gor, pa želim, da imate take tudi vi, pa najsibo to v grškem ali pa slovenskem Lidlu ali pa Sparu. Srečno.




mateyka -> RE: Pozor: kraja v hoferju (17.8.2013 11:36:44)


IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek
Pač je napisala kaj se ji je zgodilo v Hoferju. Vidite to kot tako nud problem, da jo je treba tako napadati?


noben(a) jo ni napadel, ker je napisala kaj se ji je zgodilo v Hofru, to ti je pač jasno?

še enkrat si preberi kaj je ljudi zmotilo v postih avtorice teme..




liliana -> RE: Pozor: kraja v hoferju (17.8.2013 18:26:40)


IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

Uf, so pa navedbe mojih kopalk hudo zmedle nekatere tule gor. Sploh ni pojnt v tem, kaj sem navedla. Meni je bitno, da jih imam danes doma pri sebi [sm=bravo.gif], ker bi zgornji del spet dolgo iskala, da bi dobila ustreznega.
Tudi nad trgovinami se nisem zmrdovala, žalostno mi je tudi to, kako ste avtorico posta napadle. Valjda da je jezna in besna, ker včasih ti kak kos, pa če tudi ni Skinny oz. Beneton, zelo pri srcu in ti je žal, da si ga izgubil in trdno vrejamem, da ima avtorica posta glavo povsem na pravem mestu. Pač je napisala kaj se ji je zgodilo v Hoferju. Vidite to kot tako nud problem, da jo je treba tako napadati? Ne vem, jaz sem se pa skušala postaviti v njeno vlogo in jo razumela in še bolj jo razumem, ker sem svoj kos garderobe in otrokovega daleč od doma po enem popoldnevu in eni noči ponovno dobila v svoje roke. Kakorkoli, veliko sem že gostovala tudi po prelepi Grčiji in zaenkrat imam samo pozitivne iskušnje.

Vsem tule gor, pa želim, da imate take tudi vi, pa najsibo to v grškem ali pa slovenskem Lidlu ali pa Sparu. Srečno.


Točno tako.....žal ti je, DA SI GA IZGUBIL.......[sm=smiley1.gif]




Tippi -> RE: Pozor: kraja v hoferju (18.8.2013 10:15:20)

jaooooo še ni konc s to krajo v hoferju [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

lolek in bolek, veš kolk stvari izgubiš v življenju. sploh pa, ko otrok enkrat začne hodit v šolo, so izgubljene stvari redno na tapeti. pa naj gre za radirko ali pa pulover, tko da tak halo narest zarad klobučka, men je to hecno no. sploh pa ni point v izgubljeni stvari, ampak v tem, da je avtorica stoposto prepričana, da so ga ukradli starci v hoferju [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]  to pa pač ni isto, kot izgubiti stvar na poti do hoferja, ali pa v hoferju, saj je vseeno [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]  a čutš razliko?

ps. če bi tole prebrala moja tašča (76 let), al pa moja mati (75 let), bi bile hudo hudo žalostne zaradi besed avtorice! Prvič nista ''starki iz hoferja'' in drugič, ne kradeta otroških klobučkov!




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]