|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
2.7.2013 10:59:41   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nasprotujeva? Ah, ja.


Imava različna mnenja, če ti je to bolj všeč.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
2.7.2013 11:16:24   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Včasih sem bil, zdej me pa leta dajejo user posted image


In leta zgleda tud mal na tvoje možgančke vplivajo user posted image





(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
2.7.2013 11:32:38   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Nene, uradne zadeve so vse urejene, ni problem v tem:).
lili, ene stvari pač niso od nas odvisne in tudi vsi učitelji in ostali na šolah to čisto razumejo, samo jih pač zdaj ni več tu. Če se preselimo, gre v šolo tam, če ne pa tu. Dokler pa nimam črno na belem, ne morem vedet, kaj bi lahko šlo narobe, ker sem pač prvič v taki situaciji;).
Patrino, smo se pa lahko z njimi zmenili prejšnji teden, recimo, tako da dvomim, da bi nas želeli odpikat, to je problem, če človek svoje misli projecira na druge;).


In kaj se imaš potem še z različnimi učitelji menit, če so že vse zadeve uradno urejene......in je rešena situacija...če - če......?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
3.7.2013 19:22:18   
ronja
Recimo kdaj pride lahko tamala pogledat, ker je zamudila roditeljski, ki je bil za otroke.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
3.7.2013 19:29:47   
ronja
Ojoj Ronja... mogoče se tu ne gre za projeciranje svojih misli na druge ( čeprav sem v tem primeru mnenja, da sem v primerjavi s tabo pri teh zadevah še čisti vajenec- in hvala bogu), temveč sposobnost razumet, da imajo ljudje v življenju in v službah tudi takšno delo, ki ni nujno povezano s tabo in tvojo družino- in temu delu se še vedno lahko reče delo in ne počitnice.

Hehe, večinoma se ljudje v svojih službah ne ukvarjajo z mano ali mojo družino - z izjemo vzgojiteljic, ki imajo moje otroke, pa še te pravijo, da majo z njimi malo dela:). Ampak navadno ljudje temu drugemu delu ne rečejo, da jih ne bo, ker grejo na dopustuser posted image

Sama sem vesela, da si na tej šoli "še upajo" it začetek julija na dopust - zakaj pa ne, saj ni otrok,da bi jih učili! Naj si grejo napolnit baterije:). Samo pravim, da jih res ni, to je vse. In v prvem razredu še nimajo popravnih (hvalabogu), večinoma v začetku oš jih ni, tako da ti pač seveda lahko prej grejo in normalno, da to izkoristijo, jaz bi tudi na njihovem mestu:).

PS. tudi sama poznam nekaj učiteljev, ki povejo, da jim čez poletje ni treba bit v šoli, nekatere od njih tudi vidimo na dopustu in so tam 2 meseca, kar je zelo praktično, ker veš, da lahko računaš, da bojo tam:). Tak da ni ravno povsod tako: zaenkrat vem za 3 šole, za ostale vem. V teh pa so učitelji, če pač nimajo kakih popravcev, čez poletje fraj.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
3.7.2013 19:31:53   
petea
Ronja,
mogoče vama lahko šolska svetovalna delavka razkaže in pove kaj uporabnih informacij.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
3.7.2013 19:58:00   
astrid1
Ronja, danes sem šla mimo treh velenjskih šol (Livada, Gustav Šilih in Šalek) in so njihova parkirišča še polna.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
3.7.2013 22:54:36   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ojoj Ronja... mogoče se tu ne gre za projeciranje svojih misli na druge ( čeprav sem v tem primeru mnenja, da sem v primerjavi s tabo pri teh zadevah še čisti vajenec- in hvala bogu), temveč sposobnost razumet, da imajo ljudje v življenju in v službah tudi takšno delo, ki ni nujno povezano s tabo in tvojo družino- in temu delu se še vedno lahko reče delo in ne počitnice.

Hehe, večinoma se ljudje v svojih službah ne ukvarjajo z mano ali mojo družino - z izjemo vzgojiteljic, ki imajo moje otroke, pa še te pravijo, da majo z njimi malo dela:). Ampak navadno ljudje temu drugemu delu ne rečejo, da jih ne bo, ker grejo na dopustuser posted image

Sama sem vesela, da si na tej šoli "še upajo" it začetek julija na dopust - zakaj pa ne, saj ni otrok,da bi jih učili! Naj si grejo napolnit baterije:). Samo pravim, da jih res ni, to je vse. In v prvem razredu še nimajo popravnih (hvalabogu), večinoma v začetku oš jih ni, tako da ti pač seveda lahko prej grejo in normalno, da to izkoristijo, jaz bi tudi na njihovem mestu:).

PS. tudi sama poznam nekaj učiteljev, ki povejo, da jim čez poletje ni treba bit v šoli, nekatere od njih tudi vidimo na dopustu in so tam 2 meseca, kar je zelo praktično, ker veš, da lahko računaš, da bojo tam:). Tak da ni ravno povsod tako: zaenkrat vem za 3 šole, za ostale vem. V teh pa so učitelji, če pač nimajo kakih popravcev, čez poletje fraj.


AFAIK imajo ucitelji fond letnih delovnih ur, ki jih morajo oddelati. ce je n ekdo oddlelal ure skozi leto - dodtne dejavnosti bla bla...  ima pac oddelano, kdor ne, pa dela tudi julija, dokler ne prinese noter vseh potrebnih ur. Z delom je pa tako, da ce ga hoces, ga vedno najdes in vidis... Navsezadnje, tudi ce se samoizobrazujes (kar pa marsikateremu ucitelju ne bi bilo odvec).


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
4.7.2013 9:17:49   
Paštetka
S čim se eni vse ukvarjate ... user posted image


* Če je 24.6. uradno zadnji šolski dan, tako pač je in otrok mora v šolo. Če se komu to ne zdi pomembno, ga pač naj ne pelje v šolo, ampak zame je to podpiranje špricanja, dajanje otroku na znanje, da lahko dela kar se njemu zahoče. Kako kdo otroka vzgaja je to njegov problem in meni milo rečeno za to "dol visi".

* če so učitelji fraj 2 meseca ali en mesec ali delajo ali ne delajo, kratkorečeno mi tudi za to "dol visi". Tudi to je njihov sladki problem in ne vem zakaj bi se s tem človek obremenjeval. Vsak ima svojo službo, svoj poklic vsi smo se (vsaj upam da ) zavestno in sami odločili za svojo pot.


Ne razumem folka zakaj vedno enim in istim gre vse v nos, v vsem vidijo problem, izkoriščanje in iščejo dlako na jeziku, kričijo in se obnašajo kot razvajen otrok. user posted image


So what??? Če bi folk malo bolj pometal pred svojim pragom, se organiziral, verjamem, da bi nam vsem bilo precej lepše.

Dajte se malo smejat in si polepšajte svojo pot in se nehate ukarjat z vsako vejico, ki stoji malo bolj poševno in ni po jusu. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
4.7.2013 9:31:04   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka




Podpis, na vse zgoraj napisano

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
4.7.2013 9:44:34   
skuštrana
Ha ha, nekateri pa res porabljate energijo za neverjetne debate..mislim, a ni čisto vseeno za ta en dan? aha, vikend je vmes, pa so to avtomatsko trije dneviuser posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
4.7.2013 10:08:20   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ha ha, nekateri pa res porabljate energijo za neverjetne debate..mislim, a ni čisto vseeno za ta en dan? aha, vikend je vmes, pa so to avtomatsko trije dneviuser posted image user posted image


Ne, ni vseeno. Ta dan je šola in pika.

Je pa čisto vseeno kaj kdo otroka uči oz. kako ga vzgaja. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
4.7.2013 11:15:47   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ha ha, nekateri pa res porabljate energijo za neverjetne debate..mislim, a ni čisto vseeno za ta en dan? aha, vikend je vmes, pa so to avtomatsko trije dneviuser posted image user posted image


Ne, ni vseeno. Ta dan je šola in pika.

Je pa čisto vseeno kaj kdo otroka uči oz. kako ga vzgaja. user posted image


ja mami :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
4.7.2013 11:53:42   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ha ha, nekateri pa res porabljate energijo za neverjetne debate..mislim, a ni čisto vseeno za ta en dan? aha, vikend je vmes, pa so to avtomatsko trije dneviuser posted image user posted image


Ne, ni vseeno. Ta dan je šola in pika.

Je pa čisto vseeno kaj kdo otroka uči oz. kako ga vzgaja. user posted image


ja mami :)


ja ati:)

Če nekdo na šolski dan gre z otrokom sedet čez cesto v oštarijo namesto v šolo in mu je ravno do Pakistana za ta zadnji šolski dan, verjami, da je meni ravno zanj vsaj do Nepala, če ne še do Japonske.

Zato nisem nič manj, niti nič bolj mama svojima otrokoma, ti pa nič manj ali nič bolj ati svojim. user posted image




(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
4.7.2013 12:16:06   
ronja
Frodo, se strinjam - nekatreri učitelji pač že čez leto oddelajo svojo kvoto in so lahko julija in avgusta fraj - in s tem ni nič narobe. Verjetno se pa izobražujejo tudi doma, predvidevam... Saj so redke službe, ki jih popoldne samo izklopiš in ne pomisliš nič nanje - ne vem, še nisem bila v taki službi.

Paštetka, po moje zadnji dan niso šli v šolo tisti otroci, ki so s starši šli kam drugam, da pač niso bili v istem mestu, ne da bi sedeli v oštariji nasproti.
Sama pa nisem tako prepričana, da je to, da starši kak dan vzamejo otroka iz šole, ker pač kam grejo, tako zelo škodlijvo in špricanje itd... Sama sem še v tastari tahudi šoli velikokrat imela podaljšane prvomajske, se je zgodilo tudi, da nisem prišla prvega septembra ali pa manjkala na koncu junija, ker smo šli pač takrat na morje. Pa zato nisem nikoli jemala šole kot neko brezvezno reč ali da ne bi cenila izobrazbe. Mislim, da je to odvisno od marsičesa drugega. Je pa to zelo popularno razmišljanje, se že Merc ves čas buni. Sama bi pogledala - odvisno od otroka: če ne bi imel nobenih problemov v šoli, bi ga upala vzet ven tudi kdaj vmes, če bi komaj folgal, ziher ne. Zadnji dan, ko pa samo spričevala dobijo, pa se mi ne zdi nič strašno pomembnega za samo izobraževanje, to ej bolj žur s sošolci.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
4.7.2013 12:32:19   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ha ha, nekateri pa res porabljate energijo za neverjetne debate..mislim, a ni čisto vseeno za ta en dan? aha, vikend je vmes, pa so to avtomatsko trije dneviuser posted image user posted image


Ne, ni vseeno. Ta dan je šola in pika.

Je pa čisto vseeno kaj kdo otroka uči oz. kako ga vzgaja. user posted image


ja mami :)


ja ati:)

Če nekdo na šolski dan gre z otrokom sedet čez cesto v oštarijo namesto v šolo in mu je ravno do Pakistana za ta zadnji šolski dan, verjami, da je meni ravno zanj vsaj do Nepala, če ne še do Japonske.

Zato nisem nič manj, niti nič bolj mama svojima otrokoma, ti pa nič manj ali nič bolj ati svojim. user posted image




Jest svojega otroka namesto na zadnji šolski dan po spričevalo, peljem na morje in ne v gostilno čez cesto, ker je vsak dan na morju prekleto pomemben za njegovo zdravje, dopust se pa pač kombinira s prazniki. In tudi septembra bo manjkal 4 do 5 dni in to oba, kasneje pa vsi trije, ker pač samo enega ne morem peljat na morje. O tem zakaj je morje zanj pomembno sem pa že pisal. Gre za močno alergijo na trave in od pomladi do jeseni samo na morju ni na zdravilih. Ves denar in dopust zato sprašimo za morje in pač štukamo ker hočeva da so otroci čimveč na morju predvsem zarad starejšega. Da bi mi pa otrok ostal doma na šolski dan brez tehtnega razloga, pa ni variante. Se zdaj razumemo. Ko smo to omenil prvič ko je šel v prvi razred je blo jamranje in negodovanje, da se bom moral z ravnateljico zmenit. To pa ne mislim, ker je pač ubrisana, na žalost in to bom počel še naprej, pa če se ravnateljica, ki so jo polna usta Merčevih besed na glavo postavi.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 4.7.2013 12:35:48 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
4.7.2013 12:48:07   
Paštetka
ja, kalbo, no potem pa sva vseeno na isti valovni dolžini, ker moja dva imata tudi alergije in sta zato cele počitnice na morju. user posted image

Verjetno sem slabo brala, ker mi nekje zadaj odzvanja, da sem prebrala, da si oz. je nekdo zadnji šolski dan sedel v oštariji z deco namesto, da bi jih poslala v šolo.
Šola, zakon itak določa koliko dni dopusta ima otrok, in če ga zadnji zadnji dan ni v šolo, ker ima družina načrte, mi je to Ok oz. štima v kolikor se dogovoriš s šolo.





< Sporočilo je popravil Paštetka -- 4.7.2013 12:49:08 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zadnji šolski dan - 24.6. PONDELK
4.7.2013 13:01:34   
ronja
Kalbo, naj ti ne bo žal vsega, kar sprašite za morje, ker ti lahko iz izkušenj povem, da res pomaga in se hudičevo pozna (mam iste probleme kot tvoj sine in tudi na morju ne rabim nič:) So pa to itak tudi priporočila zdravnikov:)
Kar se pa ravnateljev ala merc tiče pa - psi ki veliko lajajo, ne grizejo;). Sem bila sama prav pod njim, ko sem toliko manjkala:D. pa v prvem razredu sem zaradi bolezni manjkala več kot pol časa, da bi morala avtomatsko ponavljat razred, pa sem vseeno smela v naslednji razred - saj so na koncu tudi oni ljudje in vidijo, če je nekaj (pravilo) res brez smisla. Morajo pa seveda držat svojo pozo v javnosti;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 93
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?