|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pirhi
25.3.2013 14:54:08   
jabi babi
kako boste letos barvali pirhe?kakšne nove ideje?jaz bi letos poskusila kaj novega....ampak na rjavih jajcih!na belih jajcih se itak vse najlepš prime,samo mi niso glih apaetitlihuser posted image ne vem zakaj!zbiram ideje,sedaj pa na dan z njimiuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pirhi
25.3.2013 15:18:03   
Hope2
Jaz jih letos ne bom delala, jih je pa moj 4 letnik. Sem mu kar kupila keramične in jih je sam pobarval. Ene z voščenkami - so bile kot pobarvanka in ene s čopičem- enobarvno, pol sva pa izrezala in nalepila papir- da so bile v obliki zajčka, piščanca, (čebelica, pikapolonica)... ideje od marthe steward. Mal poguglaj, men ima ona vedno super ideje. Pred leti sem pri njej vzela idejo s svilo, to so bile ene najlepših jajčk

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pirhi
25.3.2013 15:23:59   
malaMravljica
Jaz sem imela lani najlepse ever. Sem jih pa skuhala v Teranu. Poznas postopek? Skuhas normalno v teranu, sam pazis, da se jajca ne dotikajo in pol pustis pri miru se 24 ur. Jajca se obarvajo res zelo mocno vijola barva in od vina dobijo kristalcke, polni kristalckov. Zares lepi no.

Sedaj pa moje podvprasanje, ce katera ve. Letos bi jih tudi tako, sam nimam Terana. A katera ve, se da to naredit v vsakem rdecem vinu ali more bit prav Teran, ker tega pa dvomom, da ga dobim.


(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pirhi
25.3.2013 15:45:43   
susica
Mravlja, jaz sem jih par let nazaj kuhala v refošku in so bile lepe vijolične z kristali, tako, da pomoje je vseeno katero rdeče vino, samo da je res temno rdeče, kak cviček ne pride v poštev.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pirhi
25.3.2013 16:09:52   
rozilu
Hm, bi rekla, da je terana škoda za jajca kuhat user posted image . Refošk boš najbrž lažje dobila pri vas, oz. kako temnotemno vino se bo našlo, ne?

Jst jih ponavadi v čebulnih olupkih, pa letos šparam en kos rdeče pese ... bom probala to. Pa jih pol še kaj okrasite ali pustite kar enobravne?

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pirhi
25.3.2013 17:24:57   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: susica

Mravlja, jaz sem jih par let nazaj kuhala v refošku in so bile lepe vijolične z kristali, tako, da pomoje je vseeno katero rdeče vino, samo da je res temno rdeče, kak cviček ne pride v poštev.



mi smo jih kuhali tudi že v cvičku oz. nečem podobnem (nekem domačem vinu ki ni bil za pit) pa so bli tudi super lepi, take lepe roza barve pa tudi kristalčki so bili gor. pomoje bi blo zanimivo sprobat tudi kak rose na belih jajcih...

jabi babi sej se zavedaš, da je barva lupine odvisna od sorte kure ki jajce znese oz. celo od barve kure in tuki zadi ni nobenega čira čara?

sicer bom pa letos pirhala spet z dobrimi starimi barvami z zajčkom. tiste nikol ne razočarajo user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pirhi
25.3.2013 17:42:51   
malaMravljica
Hvala punce. Bom kupila eno na pogled bolj crno vino in bom naredila. Rozilu, meni ni hudo reskirat nobenega vina ves, ker jaz ga itak ne pijem, razen lani tisti liter Terana, ja tistega mi je bilo pa res skoda, ker je bil pac slovenski.
Vec pa ne bom ustvarjala, meni tista mrzla jajca itak ne potegnejo in pol bomo pirhov naredili lih za vzorc oz lih, da bomo zegnat jih nesli.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pirhi
25.3.2013 22:40:45   
Anonimen
Jaz bom najbrž kaj v tem smislu naredila ... itak bolj za to, da s tamalo neki ustvarjava kot kaj drugega.

http://www.instructables.com/id/String-Easter-Eggs/

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pirhi
26.3.2013 14:49:13   
Julija08
mi jih bomo kuhali v čebulnih olupkih (so mi najlepši), kake umetne barve odpadejo...

Jih pa vedno zavijemo v najlonke, not pa kake listke od rožic damo...ampak letos ne vem kje jih bomo nabrali :((((( ful je fajn ko potem tisto odvijaš in čakaš kateri bodo lepšiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Potem jih pa še namažeš z oljem in zbrišeš, da se fajn svetijo (ali pa še boljš s kakšnih kosem špeha ;)))))))user posted image user posted image user posted image user posted image

Tole s teranom sem pa že tud jaz slišala....a potem jih kar v vinu pustiš 24 ur al kako?????

Pa je res škoda vina, ker ga rabiš kar nekaj litrov za touser posted image user posted image user posted image user posted image ....mogoče pa potem lahko narediš iz tega še teranov liker user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pirhi
26.3.2013 16:27:11   
gsatalema
Ve, ki barvate purhe z teranom in jih pustite 24h potem v tem...kaj ne prevzamejo jajca okusa po vinu? .Moja tašča je lani barvala vz borovnicami in so res bile lepe barve, samo okus jajce je bil pa katastrofalen...fujj.Pa ni not pustila 24 ur..user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pirhi
26.3.2013 17:07:39   
malaMravljica
Ne, ne dobijo nic okusa po vinu. Sam jih je treba lepo kuhat, da ne pocijo, to zna bit tudi mal umetnost, ker ko ni treba se rado vse zgodi.
Ja, jaz sem jih lani delala enih 5, ne vec in sem porabla 1 l vina. Lani sem imela teran, sem ga prav zato kupila in sem normalno skuhala in pol odstavla in pustila se cel dan notri. Vmes me je ze tok firbc matral, pol ko sem ven vzela jih sem videla kako so lepi.Samo, ko jih pustis pol stat se res ne smejo dotikat, ker bi se poznalo in tam ne bi bilo kristalckov pol. Dobijo cist drugacno barvo kot cebulni, tej so res mocna prava vijola barva in celi so polni kristalckov. Iscem slikco, pa ne najdem. Meni so bili lani res lepi no in zelo preprosti za naredit. Danes sem nabavila refosk in upam, da bo tudi ratalo. Si pa mislim ja, da ce bi bela jajca dala v roze ali cvicek, da bi bili pa roza. Cebulnih jaz letos ne morem, ker sem pridno metala olupke stran user posted image jutri morem pa ze ovcko malemu spect. Eno tako testo kot za rolado, pa malo moke nadomestim s skrobom in specem v modelu ovcke, pol jo se posujem z mletim cukrom. Se ze prav veselim nedelje.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pirhi
26.3.2013 18:36:00   
witch
Jaz vedno dam navadno domače rdeče vino. In so čisto lepi. Pustim isto čez noč v vinu. Okusa jajca nimajo po vinu imajo pa vonj. Sem jih kuhala tudi v belem vinu in so bili samo kristalčki gor. Tudi lepo.

Mi jih bomo barvali pa letos v čebuli. Pa kakšno travico gor da je obris.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pirhi
26.3.2013 21:48:17   
ronja
Kje dobite bela jajca?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pirhi
26.3.2013 21:52:57   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kje dobite bela jajca?

Pred veliko nočjo jih imajo praktično v vseh trgovinah.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pirhi
28.3.2013 2:43:21   
pomlad08
Ronja, včeraj sem jih videla v Šparu (Ljubljana, Kapitelj pod PF). 10 jajc je bilo nekaj čez 3eure. Tudi mene mikajo, ker se da več reči ustvarjat kot z običajnimi.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pirhi
28.3.2013 19:49:21   
ronja
Hvala obema:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?