Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Stanislava_ -> Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (3.3.2013 22:33:43)

kaj bi naredili z njim?




Tippi -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 7:02:02)

Nova streha je na prvem mestu[sm=smiley36.gif]. Potem bi šla na potovanje - Aljaska, nekaj bi potalala med sorodniki in najboljšimi prijatelji, ostalo gre v štumf! [sm=smiley36.gif]




metuljčica87 -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 7:37:29)

Poplačala dolgove, razdelila med najbližjimi, z našo hiško sem zadovoljna, s krajem kjer živim tudi, tako da pri tem ne bi nič spremenila (no mogoče kaka preuredba, to ja). Kak dopust, valda, čeprav nimam nekih extra želj okrog tega, sem bolj na "ljubo doma, kdor ga ima" [sm=smiley36.gif] Ostalo pa v dobro naložbo [sm=smiley1.gif] Pa sanjam o privat vrtcu, tako da če bi imela taki denar bi sigurno to uresničila [sm=smiley1.gif]




kalbo -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 12:01:55)

Kaj bi naredil najprej? Spokal familijo in šel na dopust ohladit glavo, potem pa ne vem še. To je takšna vsota, da ti ob pametnem gospodarjenju v življenju ni treba nikol več delat oziroma lahko delaš nekaj, kar te veseli, pa ni donosno.




nyna84 -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 12:35:25)

Najprej bi plačala dolgove in kredite, potem bi šla s familijo na ene fajn počitnice, z možem bi si kupila dva spodobna (varčna in varna) avta, hišo bi končali in lepo opremili, potem bi imeli pa še enega dojenčka (vsaj [sm=smiley36.gif]).
Z ostalim bi pa lepo živela, brez skrbi, kako plačati položnice. Delala bi kar me veseli, ne pa kar moram, da imam za čez mesec.




nejcko -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 12:43:37)

Za začetek imam že ogledano propadajočo bivšo depandanso sredi Portoroža, ki je naprodaj, in bi jo preuredila v manjši hotel. Zdaj moram samo še milijon zadeti [sm=jezicek.gif]




benika -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 14:29:26)

Najprej dolgove poplačat, pol en ornk dopust, nekaj razdelit med najbljižje, nova fasada na bajti, ostalo pa pametno naložit. Aja, pa eno stanovanje bi si kupila in ga oddajala.




ronja -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 14:37:38)

Kupili bi si hiško z vrtom v Lj., jo zrihtali, če bi bilo treba, potem pa vprašanje, koliko bi ostalo[sm=smiley36.gif]. No, malo manj bi se sekirala glede službe in prihodnosti pa ziher bi imela še (vsaj) 1 otroka - svojega ali pa posvojenega. Delala bi pa še vedno to, kar delam, vsaj nekaj časa, tako ne bom plačana za to, tako da iz tega vidika, je vseeno:D.




Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 18:06:04)

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
kaj bi naredili z njim?

Najprej bi se napila jagodne vodke. Potem bi šla na Urgenco na pumpanje želodca. Potem na psihiatrijo. Potem bi pa plačala dolgove, kupila potomcema vsakemu svoje stanovanje, oba dala v najem in se odselila v tujino. Kjer bi popolnoma povprečno živela in delala kaj, kar bi mi bil hobi (istočasno bi mi pa prinašal še kaj zaslužka).




petea -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 18:20:52)

poglej poglej izgubljeno dušo [sm=smiley1.gif]

Kerensa, ti pa si tu že nekaj časa veljala za pogrešano.


Hja, danes je pa zanimivo spremljati RR. [sm=smiley1.gif]







Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 18:21:39)

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Kerensa, ti pa si tu že nekaj časa veljala za pogrešano.

Močno dvomim, da me je kdo na RR zares pogrešal. [sm=smiley2.gif]




witch -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 18:44:44)

Šla bi na eno potovanje, kupila si en varen in varčen avto. Ostalo pa naložila. Potem pa lepo od obresti živela in zidala hiško.




malaMravljica -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 18:57:21)

Pri nas bi en tak podarjen miljoncek verjetno takoj porabili. Kupili bi par vetrnih E in se kaksno polje opremili s soncnimi celicami za pridobivanje E. In zihr bi zamenjali en avto. Pa ce bi to kmalu dobili bi jaz zelela, da ne izvedemo vseh planov, ki jih nacrtujemo ampak poderemo naso hiso in na istem mestu naredimo manjso. In potem bi srecno ziveli do konca nasih dni.




petea -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 18:58:09)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Kerensa, ti pa si tu že nekaj časa veljala za pogrešano.

Močno dvomim, da me je kdo na RR zares pogrešal. [sm=smiley2.gif]




Posebej o tebi oz. tvoji odsotnosti je bila odprta vsaj ena tema: http://www.ringaraja.net/forum/kerensa/m_6016970/tm.htm

[sm=smiley1.gif]




Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 18:59:42)

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Posebej o tebi oz. tvoji odsotnosti je bila odprta vsaj ena tema: http://www.ringaraja.net/forum/kerensa/m_6016970/tm.htm [sm=smiley1.gif]

Hvala za tole. Sem se prav lepo nasmejala. [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 20:16:57)

Pri nas se jih precej poslužuje iger na srečo v Avstriji.......in vsakih nekaj let kdo tudi dobi.....pred letom dni je eden zadel milijon......od tega je seveda še moral plačati davek....vendar mu je še vseeno nekaj ostalo....[sm=smiley36.gif]

Kaj je naredil z denarjem nimam pojma.....v službo še vedno hodi....

Tak da...igre na srečo so pot do milijona in enkrat se vam mogoče nasmehne sreča....

Jaz pa nimam pojma kaj bi naredila z enim milijonom....bom takrat razmišljala o tem, ko ga dobim[sm=smiley36.gif]......na velik zvon pa tega sigurno ne bi obešala......




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.3.2013 20:39:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stanislava_ -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 21:11:30)

Nobene veselice za sosede [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]?




LuLu -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 21:23:30)

Milijonarka, če bi bila milijonarka...
Imela bi ob sebi vedno enega maserja in čohalaca hrbta. Malo bi potovala, maserju in čohalcu dajala visoke napitnine. Adijo milijon




Frodo Bisagin -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 21:31:24)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Kerensa, ti pa si tu že nekaj časa veljala za pogrešano.

Močno dvomim, da me je kdo na RR zares pogrešal. [sm=smiley2.gif]


Pravzaprav, bila bi presnecena [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 21:40:05)

NNNP, Frodo... NNNP. [sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 21:42:56)

Za penzijo jih tudi ne bi nihče šparal [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Pa za vnuke in to?




Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 21:46:47)

Jaz bi svojima potomcema kupila stanovanje. Mislim, da je to več, kot dovolj.

Aja, pa Frodo - mislim, da sva sosedi. [sm=smiley1.gif]




Stanislava_ -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 21:55:31)

Vnuki,vnuki [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], ne mladiči.




Frodo Bisagin -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 21:56:23)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz bi svojima potomcema kupila stanovanje. Mislim, da je to več, kot dovolj.

Aja, pa Frodo - mislim, da sva sosedi. [sm=smiley1.gif]


Si se preselila?




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>