RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 21:58:46)

Za vnuke bodo pa že mladiči poskrbeli (če jih bodo imeli). Najbolje, da poskrbim še za pokojno prababico in nerojene pravnuke, če zadanem na Lotu, kajne? [sm=jezicek.gif]

Frodo - ja drugače bi ti bila težko soseda, kajne? [sm=jezicek.gif] Greva na kavo? Če si na RR, potem tako ali tako nimaš nobenega pametnega dela. [sm=jezicek.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 22:01:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Za vnuke bodo pa že mladiči poskrbeli (če jih bodo imeli). Najbolje, da poskrbim še za pokojno prababico in nerojene pravnuke, če zadanem na Lotu, kajne? [sm=jezicek.gif]

Frodo - ja drugače bi ti bila težko soseda, kajne? [sm=jezicek.gif] Greva na kavo? Če si na RR, potem tako ali tako nimaš nobenega pametnega dela. [sm=jezicek.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
V pizami sem hudica! V mojem vhodu pa nisi, toliko vem !




Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 22:03:17)

Ne, tam me pa res ni. [sm=jezicek.gif] Jaz sem ob reki.

Ajde, preobleci se. Jaz častim. Se dobiva gor v "kafani na čošku"? Do polnoči je odprta.




Frodo Bisagin -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 22:20:19)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne, tam me pa res ni. [sm=jezicek.gif] Jaz sem ob reki.

Ajde, preobleci se. Jaz častim. Se dobiva gor v "kafani na čošku"? Do polnoči je odprta.


No go :)




Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 22:20:51)

Reva. [sm=smiley16.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 22:22:37)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Reva. [sm=smiley16.gif]


Definitivno! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]





Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 22:25:10)

No, ajde, saj ura res ni normalna (saj ne, da katera od naju pa je [sm=jezicek.gif] ), ampak moje povabilo na kavo pa ostaja. Ko in če boš uspela zbrati pogum, me klikni na FB (ali pa vsaj moj request potrdi - razen, če imaš soimenjakinjo), pa se bova zmenili. Na čošku, pri čevapih, pri fuzbalerju, pri pizzah... prepuščam tebi.




Frodo Bisagin -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 22:34:24)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, ajde, saj ura res ni normalna (saj ne, da katera od naju pa je [sm=jezicek.gif] ), ampak moje povabilo na kavo pa ostaja. Ko in če boš uspela zbrati pogum, me klikni na FB (ali pa vsaj moj request potrdi - razen, če imaš soimenjakinjo), pa se bova zmenili. Na čošku, pri čevapih, pri fuzbalerju, pri pizzah... prepuščam tebi.


Kerensa darling, ti si nekaj opasno zamesala loncke s tem FB-jem, pa pogumom. Iz pizame me ven spravit , bi pa bil dosezek [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

BTW: javi tvoj mob na PM.




Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 22:38:10)

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Kerensa darling, ti si nekaj opasno zamesala loncke s tem FB-jem, pa pogumom. Iz pizame me ven spravit , bi pa bil dosezek [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

BTW: javi tvoj mob na PM.

S Facebookom sem jih mogoče res (nisem jaz kriva, če obstajata dve z enakima imenoma in priimkoma), s tvojim pogumom pa zagotovo ne, saj je (več kot) očitno, da ga nimaš in da je pižama samo izgovor. Ampak naj ti bo.

Moj GSM dobiš pa v 3 p.m., če hočeš. [sm=jezicek.gif] Evo, ga pošiljam.




Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 22:40:20)

Nimam pojma, zakaj, ampak klinčev forum noče poslat sporočila.

Jaz sem ti kar SMS poslala na tvoj GSM. Če pa nimaš več iste številke, sem pa pač nekoga zbudila. [sm=jezicek.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 22:49:51)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Nimam pojma, zakaj, ampak klinčev forum noče poslat sporočila.

Jaz sem ti kar SMS poslala na tvoj GSM. Če pa nimaš več iste številke, sem pa pač nekoga zbudila. [sm=jezicek.gif]


Za crknit [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (4.3.2013 22:55:40)

Ja no a si vsaj SMS dobila, no? [sm=jezicek.gif]




Stanislava_ -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (5.3.2013 21:00:01)

Lepo da so želje tudi po milijonu, skromne. SMS in kava in to je to.




Kerensa* -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (5.3.2013 22:24:43)

Kava je šele začetek.

Čeprav mislim, da je Frodo tudi danes ob takšni uri spet v pižami. [sm=smiley36.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Če bi zadeli čisti milijon (po plačanih davkih) (6.3.2013 7:48:29)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kava je šele začetek.

Čeprav mislim, da je Frodo tudi danes ob takšni uri spet v pižami. [sm=smiley36.gif]


Ali pa brez [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]