|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AMC posoda pomoč
9.2.2013 18:16:04   
dayya
Dobila sem kos posode AMC user posted image user posted image
Problem pa je v tem povedano mi je bilo da lahko kuham brez maščobe, in brez vodeuser posted image
Prosim za točne napotke ker pojma nimam kako naj to delam, navajena sem klasičnega kuhanja, če bi mi bilo pa s to posodo prihranjenega veliko časa bi bilo pa superuser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AMC posoda pomoč
10.2.2013 10:18:00   
malaMravljica
hmm kater kos pa si dobila, ker jih je malo morje razlicnih.

Drugace pa, se spomnim iz otrostva se, ko je mama delala zrezke brez olja, toliko kot se vem, pac posodo segrejes, das notri zrezke, pokrijes in ko se zrezek sam odlepi ga obrnes, spet pokrijes in ko se tekocina mesa zacne susi delas normalno naprej. Mal olja pa potem na koncu ali prti koncu, da se ne segreje na tako mocno temperaturo. Mamini zrezki so bili itak vedno najboljsi. Je pa delala moja mama v tisti kozici/loncu ki ima velik premer in ne previsok rob.

Ker si ravno pri AMC ti se nekaj povem. Smo bili zadnjic pri kolegih in je v tej posodi delala pico, ves kako mega fina. Ko je rekla, da bo delala pico na stedilniku v posodi so se mi najprej verjetno povesila usta v smislu in jaz naj to jem, pol sem pa doma takoj googlala za to atmosfero. Je namrec dajala pice v kozico in pokrila s tisto pokrovko atmosfero. Jaz ze mal spremljam cene, mogoce enkrat ... ker je zasoljen ta pokrov, grrr...

Zate pa se to, google bo ziher nasel malo morje nasvetov in napotkov za to posodo.

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AMC posoda pomoč
10.2.2013 10:50:44   
enea
atmosfera ni pokrovka, ampak "plošča" za kuhanje, lahko jo pa tudi obrneš na kozico in narediš pizouser posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AMC posoda pomoč
11.2.2013 12:26:17   
muckamacka
Z AMC se da vse samo odvisno od posode in pokrova.Tako da bo po mojem najbolje da poprašaš kakšnega svetovalca za knjigico, ker ne vem kakšno posodo imaš. Jaz imam sicer dve osnovni posodi prejšnje generacije, ki so mi jih tudi podarili in ja kuham zelenjavo tudi brez vode in maščobe na polovici moči, kot tudi golaže ipd, kjer dodan žličko olja npr. za prepražit čebulo, ki jo potem na majhnem ognju podušim z zaprto pokrovko in nato dam noter vse sestavine ki se dušijo, se pravi da preprosto ne odpiram pokrovke. Malo prakse boš potrebovala kot seveda tudi prilagojen način kuhe vašemu okusu, ker ni prav vse skuhano v tej posodi ne vem kako oukusno če ni vsaj malo maščobe na koncu dodane. Kar je še fajn je naprimer če delaš klobase kjer jih dejansko lahko skuhaš v lastnem soku in ta taisti sok na koncu uporabiš za pečenje teh klobas brez dodane maščobe. Načeloma imaš zraven tudi timerje ampak meni osebno se s tem ne ukvarjam ker mi je preveč komplicirano.Olivno olje pa seveda dodajam na koncu ko je vse skuhano je bolj zdravo.Je pa res da mi na tak način kuhamo že 35 let saj smo imeli to posodo doma že pri starših. In ja, pride hrana boljša, je pa res da če si navajen na klasično kuhinjo kjer je zelenjava vsa prekuhana in kjer se golaži in juhe kuhajo po dve uri, je to totalna revolucija v okusu in barvah.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




UUVAJANJE NA KAHLICO
NANA123

ZANIMA ME KOLIKO SO BILI STARI VAŠI OTROCI DA SOŠLI SAMI NA KAHLICO?

2 LETI (75%)

3 LETA (22%)

4LETA ALI VEČ (3%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!