|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako najti prijatelje-prijateljico?
5.1.2013 10:24:58   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
odvisno od tega, kakšen tip.


exactly. komentiras, kot da vsi delujemo v druzbi enako, kot ti - poleg tega pa, ce nimas izkusnje selitve dalec od doma v 30. letih (believe me, tud leta pomenijo razliko), si verjetno ne predstavljas, da navezovanje prijateljstev se zdalec ni izi.


Ne glede na to, kakšen si - če sediš doma in čakaš, se bo zgodilo - točno nič. To je point. Od tega, kakšen si, izbereš način, da boš prijatelje našel. In kako si odprt/zaprt , koliko jih boš našel in koliko jih potrebuješ. Smo pač različni, tudi pri tem. Jaz sem recimo daaaaaaaaaleč najraje doma, ampak kjerkoli sem bila, je ostalo prijateljstvo, ker povsod najdeš kakšno sorodno dušo. Saj včasih ni pravično (ker jih niti ne iščem, drugi pa jih), a tako pač je.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako najti prijatelje-prijateljico?
5.1.2013 10:30:32   
josephine27
Še ena, ki išče kakšno sorodno prijateljsko dušo. Tudi meni so po selitvi ostali več ali manj samo mož in otroci. S starimi prijatelji sem ostala še nekaj časa povezana, potem pa je vse skupaj začelo bledet. Se strinjam z metulj333, da si je za prijateljstvo treba vzeti čas.

Jaz sicer hodim v službo in tudi precej stikov imam z drugimi ljudmi ( tudi poslovno), tako, da za čvek ob kavi se vedno kdo najde. Samo meni manjka ena oseba s katero, bi se lahko bolj povezala ( pa da ni moškega spola), da bi lahko postopoma zgradila malo globlje prijateljstvo... ampak ugotavljam,da je to skoraj težje, kot si dobiti partnerja. Tudi meni je zdaj po 30tem težje navezovati nove stike. Predvsem pa opažam, da ima večina moje genaracije premalo časa še za vse stare prijatelje in potem sploh nima interesa razvijat kakšno novo globlje prijateljstvo.

Virtualna prijateljstva so pa po moje krasno dopolnilo ne morejo pa popolnoma nadomestiti pravega stika.

Sem pa iz okolice Ajdovščine, če je katera blizu.



_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako najti prijatelje-prijateljico?
5.1.2013 10:33:27   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Predvsem pa opažam, da ima večina moje genaracije premalo časa še za vse stare prijatelje in potem sploh nima interesa razvijat kakšno novo globlje prijateljstvo.


Zakaj pa iščeš prijatelje samo v svoji generaciji user posted image . So se rodili še kakšni zanimivi letniki na tem svetu...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako najti prijatelje-prijateljico?
5.1.2013 12:04:54   
mateyka
jaz načeloma mislim, da leta naj ne bi bila problem pri ustvarjanju prijateljstev, vse je večinoma v glavi in jeziku. in nogah seveda. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako najti prijatelje-prijateljico?
5.1.2013 14:20:52   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Predvsem pa opažam, da ima večina moje genaracije premalo časa še za vse stare prijatelje in potem sploh nima interesa razvijat kakšno novo globlje prijateljstvo.


Zakaj pa iščeš prijatelje samo v svoji generaciji user posted image . So se rodili še kakšni zanimivi letniki na tem svetu...


Sem se malo čudno izrazila. Nisem mislila striktno svojega letnika tem več recimo plus, minus 10 let. Ljudi, ki jih spoznavam preko svojega dela in zanimanj so približno teh let.

_____________________________



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako najti prijatelje-prijateljico?
5.1.2013 17:41:07   
lumpa6
ja res včasih je težko najdt prave, jaz tudi rabim malo družbe odraslih, ali pa skupaj z otroki, sem iz lj. in bi me veselilo user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako najti prijatelje-prijateljico?
7.1.2013 8:55:23   
mojsoncek28
uf koliko odgovorov jaz pa šele sedaj vidla user posted image vidim da nimam samo jaz teh problemov..hehe

evo jaz sem iz okolice Kamnika in z veseljem grem na kavico :-) še katera iz moje bljižine?

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako najti prijatelje-prijateljico?
7.1.2013 10:46:44   
ZmajTolovaj
Nisem iz Kamnika, žal user posted image Ampak hočem ti povedat, jaz sem se preselila nekam x, še preden sva imela otroke. In sem imela srečo, da sem takoj spoznala dve, tri punce, od tega se je eno znanstvo, lahko rečem, razvilo v pravo prijateljstvo. Potem ko sva imela pa otroke, pa sploh. Ene par mamic iz vrtca in kakšna z igrišča.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mojsoncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako najti prijatelje-prijateljico?
7.1.2013 16:42:12   
mayci
Jaz pa sem iz Kamnika user posted image
Mogoče se pa uspemo kdaj srečat user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako najti prijatelje-prijateljico?
7.1.2013 21:58:40   
pi*ka nogavička
No,evo še ena iz okolice Kamnikauser posted image Mojsonček28, mogoče sva pa midve celo sosede...

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?