Kaj za Miklavža , Božička? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Brinčika -> Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 20:59:10)

S čim jih bodo obdarili? Kaj vi predlagate?




Paštetka -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 21:02:11)

Za Miklavža mandarine in kakšno čokoladico, za Božička sta sama naredila seznam, ki ga bomo radelili med vse babice, botrice, tetke...[sm=smiley36.gif]




Tutan -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 21:04:07)

Jaz mojega vzgajam v skromnem duhu. Miklavžu je pisal, da želi tako čisto tapravo barko, da bo poleti hodil na ribolov (letos šel na malega morskega psa z njim) tako kot naš gazda (apartmaji, kamor hodimo).[sm=zmeden.gif]




Paštetka -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 21:07:47)


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Jaz mojega vzgajam v skromnem duhu. Miklavžu je pisal, da želi tako čisto tapravo barko, da bo poleti hodil na ribolov (letos šel na malega morskega psa z njim) tako kot naš gazda (apartmaji, kamor hodimo).[sm=zmeden.gif]


Božičku bo pa pisal za apartma [sm=smiley36.gif]




Tutan -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 21:10:41)

Upoštevajte dejstvo, da sem mu prej predenj je začel s pismom povedala, da Miklavž nosi koristne stvari. Kakšne malenkosti. Nič drastičnega. [sm=zmeden.gif]




ellie -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 21:17:24)

Miklavž pri nas nosi kakšno sladkarijo, copate ali pa kakšno knjigico. To zna mali že sam povedat [sm=smiley36.gif]

Božičku bo pa pisal za Lego kocke in tistega mehkega spidermana [sm=smiley29.gif] ampak ok...to bo dobil (smo že nabavili), ker že cel mesec govori samo o teh 2eh stvareh...pa konec koncev se mi zdi skromno, da je izbral "samo" 2 stvari [sm=smiley36.gif]




ZmajTolovaj -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 21:25:23)

Mi nimamo Miklavža, tudi pri nas doma ni nikoli nosil, ko sem bila majhna. DObijo eno darilo vsak, punci dobita letos puzzle, vsaka eno škatlo, ker je prava manija, za tamalga pa še ne vem, ima šele 13m in blage veze, kaj je božič [sm=smiley36.gif] Verjetn bo dobil novo dudo, ker so vse že precej zdelane.




majra -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 21:27:23)

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Jaz mojega vzgajam v skromnem duhu. Miklavžu je pisal, da želi tako čisto tapravo barko, da bo poleti hodil na ribolov (letos šel na malega morskega psa z njim) tako kot naš gazda (apartmaji, kamor hodimo).[sm=zmeden.gif]


Božičku bo pa pisal za apartma [sm=smiley36.gif]


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

za Miklavža rokavice, knjigico, sadje, čokolado, za palico še razmišljamo ali ja ali ne

Božičku sta pa pisali/risali, ena za dojenčka in sestavljanko, ena za računalnik in karte




ellie -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 21:42:17)

Aja, pa obvezno šibo od parklja [sm=smiley36.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 21:51:06)

IZVIRNO SPOROČILO: Brinčika

S čim jih bodo obdarili? Kaj vi predlagate?


Miklavz - nic,
Bozicek - nic,
pri nas je glavna faca - Dedek mraz.




rozilu -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 22:23:37)


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Jaz mojega vzgajam v skromnem duhu. Miklavžu je pisal, da želi tako čisto tapravo barko, da bo poleti hodil na ribolov (letos šel na malega morskega psa z njim) tako kot naš gazda (apartmaji, kamor hodimo).[sm=zmeden.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Jah, kaj ti preostane, naj mu prinese čisto pravo barko (pomanjšano 50X [sm=smiley36.gif]). Še dobro, da je skromen [sm=smiley36.gif]




kajajaka -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 22:26:51)

Naša navihanka ima 4,5 let in še verjame v vse 3 dobre može [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Miklavž pri nas prinese kakšno čokoladko, mandarine in kakšno malenkost (copate ali nogavice ali flomastre, pobarvanko...)

Božiček prinese neko igračo, ki si jo res želi (napišemo v pismu par predlogov) in ki je v okviru razpoložljivih finančnih sredstev (beri 20€). Božiček je tudi edini, ki prinese darila vsem domačim. Prinese pa drobnarije (kavo, čokolado, nogavice - res malenkost - da potem pač vsi odpiramo darila. No, vsakega tamala prosi, če lahko ona odpre [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Dedek Mraz na srečo prinese darilo pri nas službi. Nimamo vpliva na izbor, so pa vedno neke didaktične igrače precej visoke vrednosti, kakšna knjigica, malo sladkarij. Otroci so vedno veseli.




rozilu -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 22:30:10)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Brinčika

S čim jih bodo obdarili? Kaj vi predlagate?


Miklavz - nic,
Bozicek - nic,
pri nas je glavna faca - Dedek mraz.


Tko nekako... samo mala ni več tako skromna in mamo že ceeeeeel seznam zato bom malo porazdelila k službenemu DM (če letos bo??), noni, tetam. Miklavž mi je simpatičen, ker prinese mandarine, suho sadje in kako čokoladico. Jst ga nisem nikoli imela, ampak tole mi je všeč - to bo dobila.

Seznam za DM: 5 knjig (une iz knjižnice niso dobre, ker jih je treba vrnit [sm=zmeden.gif]), rdeča lučka - srček, lego kocke - RDEČE (???) - a se to kje dobi???, posteljico za dojenčke (občasno navede še zraven par dojenčkov), puzzle...




eva1 -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 22:32:41)

Za miklavža bodo moji trije dobili, kar pač rabijo: malo za oblečt(hlače,majčke... tamala športne copate za nogomet), pa potem suho sadje, sladkarije...zgledalo bo vrjetno veliko, ampak itak bi mogla kupit! Sem pa povedala da miklavž nosi, kar rabijo :)
Za božička, pa največji mobitel(sicer upam, da ga bo že miklavž prinesel), tasrednja bo dobila nekega dojenčka ki lula al neki tašnega(rabim še dodatna navodila [sm=smiley36.gif]), tamali pa vrjeto delavnico in orodje(ker obožuje avte in šravfanje)..tko približno...




sonchica -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 22:43:45)

Hmmm za miklavža dobi neko pištolo nerf :) , đolike , nogavice , suho sadje in mandarine :)
Božiček prinese stezo od carrere al kaj je že :) , Lego policijsko postajo in seveda nekaj od starwars ....
Dedek mraz pa prinas hodi samo v šoli...




LuLu -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 22:55:26)

IZVIRNO SPOROČILO: sonchica

Božiček prinese stezo od carrere al kaj je že :) ,
Joooj, te steze. Stale so me toliko lani za te praznike, danes je neuporabna. Že takrat je zahebavala in ni delala, tako kot sem pričakovala za ta denar. Koščki steze so se lomli, pa čeprav je pubec pazljiv pri igračah...




sonchica -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 23:19:28)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: sonchica

Božiček prinese stezo od carrere al kaj je že :) ,
Joooj, te steze. Stale so me toliko lani za te praznike, danes je neuporabna. Že takrat je zahebavala in ni delala, tako kot sem pričakovala za ta denar. Koščki steze so se lomli, pa čeprav je pubec pazljiv pri igračah...


A res, ker poceni glih niso ;) in moj tamali pa ni nič pazljiv kar se igrač tiče ....




LuLu -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 23:25:22)

IZVIRNO SPOROČILO: sonchica
A res, ker poceni glih niso ;) in moj tamali pa ni nič pazljiv kar se igrač tiče ....
Če misliva na iste avtoceste,
Moj ima podobno, isti avti, cesta malo drugače speljana.
[image]http://images.baby-center.si/01/0002/0020/imgBigArticle_1_273621.jpg[/image]




LuLu -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (29.11.2012 23:29:05)

Ko vse priklopiš, sestaviš.. sem pričakovala, da bo avto peljal brezhibno za ta denar. Ampak se je nonstop zaustavljal, pa potiskat naprej pa spet zaustavil... mojega malega je ful jezilo, mene pa še bolj. In tisti del, ki se stavi v nov del se kar hitro lahko zlomi. Sicer cesto še drži, ampak ne tako dobro in nima se sploh kaj lomit. Še enkrat.. predrago.




Hope2 -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (30.11.2012 5:48:58)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: sonchica

Božiček prinese stezo od carrere al kaj je že :) ,
Joooj, te steze. Stale so me toliko lani za te praznike, danes je neuporabna. Že takrat je zahebavala in ni delala, tako kot sem pričakovala za ta denar. Koščki steze so se lomli, pa čeprav je pubec pazljiv pri igračah...


Naš je lani dobil od božička podobno (ob strani ni imela dvignjeno) http://www.pshobbiesandmodelshop.co.uk/carrera-62212-ferrari-champions-set-p-4177.html
Največ sta se gor izživljala mož in stric[sm=smiley36.gif]. Nekaj manj sin (3 leta), meni pa so šli lasi pokonci, ker je mali živčnega fasal, formula dol pade, pa hoče pobrat, pa stopi na cesto, pa odleti kak košček, pa se ograja podre..... po 1 mesecu živcev sem vse skupaj pospravila in skrila. mali me je večkrat fektal in zdaj ko smo se preselili, mu bomo nazaj postavili, je več placa in je tudi mal že bolj večji... sicer zna lepo z igračami in jih ne uničuje, jih pazi.... ampak tole še vseeno ni za njega[sm=smiley13.gif] al pa ni za moje živce[sm=smiley36.gif]
Je pa tale steza precej bolj kvalitena, vsaj po opisu lulu. Deli ceste niso šli narazen, kljub lupingu in mostovom. Razen če je gor stopil, seveda, ap še takrat se ni kaj polomilo. Avti tudi niso dol padali, razen na lupingu, če nisi šel dovolj hitro...

Letos bo pa miklavž prinesel pistacije in en jajček (mandarin ne je), parkelj pa šibo.
Božiček mu bo pa prinesel garažo (je že v omari skrita, smo dobili zelo ugodno in je bilo treba izkoristit).




aprilčica07 -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (30.11.2012 7:04:28)

Hope: joj, ta steza. Ista zgodba pri nas. Vd, moj brat, pa svak... Obsedeni so bli. [sm=jezicek.gif]

Sicer za Miklavža dobita vsak svojo skodelico (Hofer, Spiderman in Helo Kitty, itak), notri pa čokoladice in bonbnočki.

Božiček: Ta velik lego kocke, tamala dojenčka, ki joče.

Dedek Mraz: je pri tašči. [sm=jezicek.gif]




josephine27 -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (30.11.2012 7:22:43)



Pri nas največ prinese miklavž. Sta mu že pisala. Prinesel bo pa za starejšega garažno hišo ( za tisto tono avtomobilčkov, ki jih že imamo doma), za mlajšega lego duplo pa še mandarine in banane. Odločili smo se, da letos ne bo sladkarij, ker jih itak vedno pri babici dobita.

Božička kot takega pri nas ni. Se samo obdarimo za božič. Kupit jima nameravam taki lušni zimski pižamici, nogavičke, starejšemu še pas za hlače, mlajšemu pa plastični lonček vse od Carsov. Mogoče bo še kaj.




Najaa -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (30.11.2012 8:35:20)

Pri nas je Miklavž skromen. Kakšno sadje, čokoladna Miklavž in Parkelj, pa letos bosta dobili vsaka ene orglice,ki si jih želita. Če ne bom pozabila, jima bom dala še vsaki eno šibo. [sm=jezicek.gif]
Za božička pa dobita komplet voziček, posteljica in stolček za dojenčka, tavečja pa še drsalke. Naši dve imata še RD v presledku enega meseca od novega leta tako da daril je teh mesecih ogromno... Sej pol pa čez leto bolj malo oz. nič.




ronja -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (30.11.2012 9:40:20)

Za miklavža dobijo malenkosti, cenovni rang 1-3€: Svit malo brisačko, Ronja magnetne črke, Lejla pa šprico za v vodo, pa mandarine in suho sadje, oreške,...
Božiček k nam ne hodi, pride baje pri babici, ne vem, kaj bo prinesel.
Dedku Mrazu morata še pisat, Ronja vem, da si želi en trotlziher fotoaparat, tamala ima pa malo težje želje (ona bi imela pravega škratka... to moramo še mal uskladit, predno vržemo na papir:D) Zaenkrat je dedek Mraz nabavil zaboj legokock 4+, globus z lučko (ugotavljam, da je globus že "nujno" potreben[sm=jezicek.gif] - zame, da jima lahko razložim, hehe, sicer bomo meli vse pomaranče pošpikane s klinčki - kje smo mi, kje je teta itd...) in knjige (to že pred 2 mesecema) - nekaj od tega bo prinesel dedek mraz pri dediju, ker jih je on sponzoriral in ker tisti dedk mraz ne pozna tako dobro otroških igrač in se boji, ad bi kupil neumnost.

Pri nas bo dedek Mraz prinesel še darila, ki jih bojo izdelali njegovi palčki (kaj točno, je odvisno od tega, koliko časa bojo imeli[sm=smiley36.gif]) - zagotovo bo to tabla iz filca in delčki za gor, upam, da bo ratalo naredit tudi tangram, pa še kaj...




sončnica24 -> RE: Kaj za Miklavža , Božička? (30.11.2012 10:52:50)

Miklavž prinese letos enega pojočega jelena s čokoladami pa flumastre in sadje - nič več.
Božiček pa človek ne jezi se in lego kocke.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>