RE: Ljudska nezaupnica (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


alda -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:49:43)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

a preCednika vlade?

ne predSednika, ker se non stop preSedajo [sm=jezicek.gif]

Itak, saj ni čudno, da se non stop po teh stolčkih folk preseda, če pa volite tiste, ki je lepši [sm=jezicek.gif]. Takemu ne morete niti nezaupnico izglasovat, ker ne morete, da ne bi zaupale človeku, ki da nekaj nasec [sm=jezicek.gif]


paštetka kak nebomo gledale na zunanjost?
A ni fajn da predstavlja državo en fajn belo-zobi pobič, z bujno frizuro in teleškom Adonisa?[sm=jezicek.gif]




Paštetka -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:52:26)


IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

a preCednika vlade?

ne predSednika, ker se non stop preSedajo [sm=jezicek.gif]

Itak, saj ni čudno, da se non stop po teh stolčkih folk preseda, če pa volite tiste, ki je lepši [sm=jezicek.gif]. Takemu ne morete niti nezaupnico izglasovat, ker ne morete, da ne bi zaupale človeku, ki da nekaj nasec [sm=jezicek.gif]


paštetka kak nebomo gledale na zunanjost?
A ni fajn da predstavlja državo en fajn belo-zobi pobič, z bujno frizuro in teleškom Adonisa?[sm=jezicek.gif]


jao...ti ne rabiš samo očal...ampak nekoga, da ti še malo optiko naštela [sm=smiley36.gif]





Tippi -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:57:06)

Paštetka to z lepoto, malo med vrsticami beri[sm=smiley36.gif] [sm=smiley1.gif] Meni je bil pahor vedno kul človek. Človek, ne le politik. Mogoče zato, ker tudi malo bolj od blizu poznam njegovo delo in prizadevanja in lahko rečem le kapo dol! To da je športnik, kar mene sploh "rajca" [sm=smiley36.gif] in da je simpatičen, je pač samo pikca na i. tak okrasek [sm=smiley36.gif]

glede poslancev....ups posrancev pa nimam kaj dosti za pokomentirat. v vsakemu lahko najdemo dobre in slabe "lastnosti", na žalost je vedno več tistih s slabimi, tako da za ljudstvo ostane bolj malo izbire. saj pravim, vse dol, pa nov paket gor, pa da vidmo. sem prepričana, da bi bilo vsaj za odtenek bolje. vem, da je to utopično pričakovati, pa vendar... naivnica sem pač.[sm=smiley29.gif]




Tippi -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 10:58:20)


paštetka kak nebomo gledale na zunanjost?
A ni fajn da predstavlja državo en fajn belo-zobi pobič, z bujno frizuro in teleškom Adonisa?user posted image



jao...ti ne rabiš samo očal...ampak nekoga, da ti še malo optiko naštela user posted image


hahahah carice marice! [sm=smiley36.gif]




alda -> RE: Ljudska nezaupnica (30.11.2012 11:32:06)


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


paštetka kak nebomo gledale na zunanjost?
A ni fajn da predstavlja državo en fajn belo-zobi pobič, z bujno frizuro in teleškom Adonisa?user posted image



jao...ti ne rabiš samo očal...ampak nekoga, da ti še malo optiko naštela user posted image


hahahah carice marice! [sm=smiley36.gif]



se bom naročila [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
kateri je dovolj verodostojen, da mu lahko zaupam?
Optik namreč!![sm=jezicek.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]